Povezani Događaji

  • Zbogom oružje: Ožujak 24, 2010 - Ožujak 26, 2010

Autor Tema: Zbogom oružje  (Posjeta: 5479 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Zbogom oružje
« : Ožujak 04, 2010, 01:13:05 poslijepodne »
Grad Velika Gorica, Policijska postaja Velike Gorice i braniteljske udruge zajedno organiziraju akciju dragovoljnog prikupljanja oružja, streljiva i minsko-eksplozivnih sredstava.


Akcija, pod radnim nazivom „Zbogom oružje“ bit će održana 24., 25. i 26. 3. 2010. godine od 12 do 20 sati u prostorijama braniteljskih udruga u Velikoj Gorici, Trg kralja Tomislava 2 (zgrada stare općine, I. kat, soba 13).
 

Oružje će se predavati dežurnim članovima braniteljskih udruga bez evidencija i nazočnosti službene osobe (policije),
a policija će svakodnevno odvoziti prikupljeno oružje.
Detaljne informacije moguće je dobiti na telefon 099/5129246, a građani će o akciji biti obaviješteni i putem letaka i plakata kao i kroz sredstva javnog informiranja.
http://www.vgdanas.hr/Akcija-prikupljanja-oruzja-903.aspx

Kaj toga još ima?


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #1 : Ožujak 04, 2010, 01:55:28 poslijepodne »
Na žalost - da.

Iako - da se mene pitalo - toga odavno ne bi bilo, jer bi svi preostali imatelji bilo kakvog ilegalnog oružja bili itekako zainteresirani i stimulirani da ga vrate, inače bi o tome pričali iduća tri života...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

hornet34

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #2 : Ožujak 04, 2010, 07:03:35 poslijepodne »
iskreno se nadam da toga nema više tak puno,ma da i prije nisam razmel zbog čega to ljudi doma čuvaju...to definitivno nisu trofeji,a još manje nekaj za čuvanje...

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #3 : Ožujak 19, 2010, 07:39:54 poslijepodne »
Zbogom oružje
19.03.2010. Vijesti 
Od idućeg tjedna počinje akcija „Zbogom oružje“ koju i ove godine zajedno organiziraju Grad Velika Gorica, Policijska postaja i braniteljske udruge. Akcija će biti održana od 24. do 26. ožujka, od 12 do 20 sati u prostorijama braniteljskih udruga u Velikoj Gorici, Trg kralja Tomislava 2. Članovi braniteljskih udruga prikupljat će oružje, streljivo i minsko-eksplozivna sredstva.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2718

Do je ovo pisal!?

Akcija će biti održana od 24. do 26. ožujka, od 12 do 20 sati u prostorijama braniteljskih udruga u Velikoj Gorici, Trg kralja Tomislava 2.
Članovi braniteljskih udruga prikupljat će
oružje, streljivo i minsko-eksplozivna sredstva.

Najte nositi bombe,mine,tromblone i sl. minsko-eksplozivna sredstva sobum.Prije se to prijavilo i onda su pirotehničari došli po to.
Čisto sumlam da se procedura kaj premenila.
Da nebu do vuz najbolu volu otišel f PM...

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #4 : Ožujak 22, 2010, 05:22:32 poslijepodne »
Akcija prikupljanja oružja
22.03.2010. Vijesti 
Već najavljivana akcija "Zbogom oružje" održat će se od 24. do 26. ožujka. Iako je prvobitno bilo zamišljeno da se oružje predaje u prostorije braniteljskih udruga došlo je do izmjena.  Zbog sigurnosti, mole se građani da nazovu Policijsku postaju Velika Goirca kako bi djelatnici udruga i protukeksplozijskog odjela došli i izuzeli oružje i minsko eksplozivna sredstva.
Za više informacija nazovite: 099 512 9246 ili 622 1144.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2726

Viš kak se mi moremo složiti.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #5 : Ožujak 22, 2010, 05:35:49 poslijepodne »
Prestrašno!  s foruma treba da budu upozoreni na opasnosti i da izmjene način prikupljanja.
I nitko ne čita forum, moš mislit koji su to kreativci.


"viš kak se mi moremo složiti" mi je odličan komentar Kunta.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #6 : Ožujak 22, 2010, 05:58:40 poslijepodne »
Mene ti je primer moj (peep) kaj je napravil paniku na milicije da je z gepeka donesel par protutenkovske mine.Legenda.
 ^-^  ^-^  ^-^

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #7 : Listopad 05, 2010, 09:23:08 poslijepodne »
Zbirka oružja u vikendici
05.10.2010. :: 13:04
     Impozantna zbirka ilegalnog oružja jučer je pronađena u vikendici kod Velike Ludine. Vlasnik, 55-godišnji Zagrepčanin, u kući za odmor držao je puškomitraljez, 16 pušaka, tri pištolja i više od 8 tisuća komada streljiva. Uhićen je i kazneno prijavljen.

    Budući da se ovakvi i slični slučajevi na području naše županije bilježe gotovo svakodnevno, još jednom podsjećamo na
akciju MUP-a pod nazivom
 
Manje oružja - manje tragedija.
Ako ste vlasnik ilegalnog oružja, uključenjem u ovu akciju možete izbjeći kaznenu prijavu - ali oružje morate predati policiji. Sve detalje možete doznati na besplatnom telefonu 0800 88 92.


Radio Sisak (ibb)
http://www.radiosisak.hr/index.php?page=article&article_id=3139

amarkulin

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #8 : Listopad 22, 2010, 05:04:25 poslijepodne »
Tko veli da se policajci ne znaju logirati na fejsbuk?  ;D

Maloljetnik (17) iz okolice Zadra na Facebook je stavio fotografije na kojima drži očev (42) pištolj Berettu i prijateljevu (21) zračnicu.
...
Sinovljevo objavljivanje inkriminirajućih fotografija na Fejsu oca bi u konačnici moglo 'opaliti' po džepu, ali bi ga zbog nezakonitog držanja oružja mogli i zatvoriti. U kaznenom je zakonu za to kazneno djelo predviđena kazna od novčane pa do tri godine zatvora. U krajnjem slučaju, obitelj bi se mogla naći i pod nadzorom Centra za socijalnu skrb.

http://www.24sata.hr/news/uhitili-ga-na-fejsu-objavio-slike-s-tatinim-pistoljem/196337/

Ljubi ga tata...  :P

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #9 : Listopad 22, 2010, 08:12:52 poslijepodne »
Jen den sem čul na radijo Martinu da su nekakovomu liku vane,kaj je bil optužen da napada svu bivšu a nigdar ga nisu mogli najti pri iže (ko naš Žuži) da bi mu dali pozif za sut,Mileki uručili pozif prek "fejsa" (Nisi na fejsu!?Alo!?Di ti živiš!?) na terem je dotični haračil.  :D  :D  :D

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #10 : Studeni 03, 2010, 12:15:39 prijepodne »
Zbogom oružje
01.11.2010. Vijesti 
Akcijom "Zbogom oružje", djelatnici MUP-a, Policijske postaje i Grada Velike Gorice i ove će godine prikupljati sve vrste oružja i eksplozivnih sredstava. Akcija počinje sutra, u utorak, a ukoliko i vi u svojim kućama, tavanima, podrumima ili u dvorištu čuvate još bilo kakvu vrstu oružja predajte ih u policiju.
Početak je u 10 sati u zgradi goričke Policije.
http://www.rvg.hr/index.php?id=3710

Predajte oružje
02.11.2010. Vijesti 
Policijska uprava zagrebačka provodi akciju pod nazivom „Manje oružja- manje tragedija“. Ukoliko u svojem kućanstvu  imate bilo kakvo oružje ili eksplozivno sredstvo javite se u goričku Policiju. Akcija  se provodi  bez sankcija, a trajat će od 5. do 21. studnog na području cijele Zagrebačke županije.
Javno predstavljanje akcije  u Velikoj Gorici bit će 10. studenog, na tržnom centru od 9 do 13 sati. Svi zainteresirani  moći  će se detaljno informirati  na infopultu velikogoričkih plavaca.
http://www.rvg.hr/index.php?id=3716

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zbogom oružje
« Odgovori #11 : Studeni 03, 2010, 06:28:12 poslijepodne »
'Manje oružja - manje tragedija'
03.11.2010.
Jučer je u prostorima velikogoričke policijske postaje predstavljena akcija povrata oružja “Manje oružja – manje tragedija”.

Akciju su predstavili načelnik Policijske postaje Velika Gorica Evelin Mustapić i koordinator akcije Bože Radoš, a u provedbu akcije uključene su i braniteljske udruge.

Javno predstavljanje akcije u Velikoj Gorici bit će 10. studenog na Tržnom centru u vremenu od 9 do 13 sati, gdje će biti smješten info pult policije.

Iz policije još jednom apeliraju na građane koji još uvijek imaju oružje, streljivo i minsko-eksplozivna sredstva u svojim domovima, da se jave policiji na telefon 192 ili 6221 144 i bez sankcija predaju oružje.
http://www.gorica.hr/2010/11/manje-oruzja-manje-tragedija/

Ovo je več kak da bi cucki čreva navlačili...Saki den ista vest samo se red reči mejna.
***lo vas i oružje i tragedije...[/
color]