Autor Tema: Bandić i njegova kandidatura  (Posjeta: 50878 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #195 : Siječanj 08, 2010, 12:41:36 poslijepodne »
Još jedan zanimljiv članak o Bandiću: http://izbori.tportal.hr/kandidati/50643/Finis-kampanje-u-znaku-agresivnog-populizma.html

A najavio je i izvanrednu konferenciju za medije u 13:00.
Ima li to veze s ovim: http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-uskok-priprema-optuzni-prijedlog-protiv-bandica-za-slucaj-krasograd-/469076.aspx

Ili sprema konačni udarac za Josipovića i iznošenje prljavog veša?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #196 : Siječanj 08, 2010, 12:50:15 poslijepodne »
Ja predlažem da uz Bandića biramo i Mamića tj da Bandić odmah imenuje svojeg savjetnika.
Jedan seljaČina, drugi idiot.
Izvrstan dvojac pravih Zagrepčana koji bi mogli ovu zemlju dostojno predstavljati u svijetu.
To kaj s vanjskom politikom imaju veze ili znanja manje nego ja, kao da je to bitno našem građaninu. Pogotovo onom koji neće izaći na izbore. Njima je ionako svjedno.

Bandić - rješenje za nas sve skupa. Ionako nas Evropa i svijet  doživljavaju barbarima i poganima, pa ajmo im to i potvrditi zaokruživanjem broja 1. (jel taj broj?)

Netko od forumaša (Muzh mislim  :)  ) pozdravlja sa Zhiveli..... (budem si posudila tu riječ).

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #197 : Siječanj 08, 2010, 01:10:46 poslijepodne »
Zaista se nadam da nas Bandić kao budući predsjednik neće predstavljati svijetu,a kamoli da se nama takav predstavi.

Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #198 : Siječanj 08, 2010, 01:50:29 poslijepodne »
kada bandić postane predsjednik bu se promenil pa bu postal pravi đentlmen i uglađena faca. sad mora igrat malo oštrije da dokaže kakav je josipović.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #199 : Siječanj 08, 2010, 02:59:50 poslijepodne »
kada bandić postane predsjednik bu se promenil pa bu postal pravi đentlmen i uglađena faca. sad mora igrat malo oštrije da dokaže kakav je josipović.

Pretpostavljam da se ipak šališ.

Kad slušam kaj svaki dan govori na radiju sramota me je i slušati,a kamoli nekaj više.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #200 : Siječanj 08, 2010, 06:20:58 poslijepodne »
S rednim brojem 02
1.Milan Bandić nije više član SDP
2.Milan Bandić nije i neće biti predsjednik RH
3.Milanu Bandiću je možda jedino suđena soba broj 02............v lepem hostelskem zdanju.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #201 : Siječanj 08, 2010, 06:38:50 poslijepodne »
Pa po blablakanju od 2 sata Bozanić sa Bandićem, dalo bi se zaključiti da  je svjetovna zabava.
Ili oćete reći da je možda Bandić išel na spoved. Aha, je kak da ne.

Vjerojatno mu je Bozanić (ako je uopće i došao do njega) ili netko  na Kaptolu održao slovo glede laganja i varanja, ali Bandiću bi treba 2 godine  da razumije kaj su mu govorili.


............
Kad slušam kaj svaki dan govori na radiju sramota me je i slušati,a kamoli nekaj više.

A tek sučeljavanja, prestrašno, i to svaki dan na nekoj od TV.
Jedva čekam da ovaj dan dođe do 24, pa da nastane šutnja.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #202 : Siječanj 08, 2010, 07:10:37 poslijepodne »
A tek sučeljavanja, prestrašno, i to svaki dan na nekoj od TV.
Jedva čekam da ovaj dan dođe do 24, pa da nastane šutnja.


Hihihihihihi, a ja ću sad prirediti grickalice i udobno se smjestiti da odgledam "zadnji čin" paradne predstave -

" ;) REDIKUL & GOSPODIN :)"

 ???

De Loren

  • Gost
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #203 : Siječanj 08, 2010, 07:52:56 poslijepodne »
... a što će nama POZORIŠTE U KUĆI kad imamo svoje ... već pomalo i žalim jer u ponoć prestaje ovaj cirkus i onda se vračamo u stvarnost ... neki budu pocrvenili od srama kod proglašenja rezultata, a neki su već poplavili po prsima, od prevelikog hrvatstva ...

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #204 : Siječanj 08, 2010, 09:06:10 poslijepodne »
Čovjeće ne mogu slušati ,a ni gledati lupetanje sveznalice Bandića. Gleda u oči i laže,laže i opet laže.
Nema dokaza ali se ponaša kao da sve zna ……!!!!
Ludilo………..
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Tur

  • Gost
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #205 : Siječanj 08, 2010, 09:17:31 poslijepodne »
Tužbu ni vidio nije, a kamoli pročitao.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Bandić i njegova kandidatura
« Odgovori #206 : Siječanj 21, 2010, 12:02:10 poslijepodne »
 Kad sam ja rekao da mi je Bandić prijatelj?
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/01/21/0140006.html?pos=n0

'Kad sam ja rekao Bandiću da mi je prijatelj? To je onda bilo kolokvijalno', rekao je predsjednik SDP-a Zoran Milanović gostujući u emisiji Na vrućem stolcu Radija 101 te dodao da je to svojedobno vjerojatno rekao iz čiste pristojnosti.
SDP-ovac Danijel Mondekar optužio je na Glavnom odboru Željku Antunović za sklonost Milanu Bandiću, jer se pobunila zbog raspuštanja ogranaka navodeći kako je to protustatutarno.Bandićevci izviru ispod njenih skuta. Puno mi ljudi govori kako će, postane li predsjednica zagrebačkog SDP-a, zaštiti Bandićeve ljude u stranci", optuživao je Mondekar.
Antunović se na sjednici Predsjedništva stranke jedina usprotivila raspuštanju mjesnih organizacija, tvrdeći kako iz stranke treba isključiti one za koje se utvrdi da su podržavali Bandića u predsjedničkoj kampanji, a ne raspuštati cijele organizacije po principu kolektivne odgovornosti.
Svoj stav je pojašnjavala i na Glavnom odboru, a u raspravi u kojoj je sudjelovalo tridesetak članova, na nju je "nasrnuo" jedino Mondekar.

Antunović mu, pak, nije ostala dužna. Podsjetila je kako je još 2004. godine javno govorila da Milan Bandić upravlja gradskim SDP-om nedemokratski i učlanjuje ljude po ograncima kao podršku samome sebi. Prema njenim riječima, u stranci tada nije bilo popularno govoriti na taj način, pa se o tome pričalo samo po kuloarima.