Autor Tema: Predsjednički Izbori 2010.  (Posjeta: 149252 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #60 : Studeni 16, 2009, 03:25:48 poslijepodne »
Tvrditi da su Bandićevi potpisi dobiveni prisilom je ispod granice dobrog ukusa, suludo, bolesno, iritira...izrugujete se svima onima (60 000) koji su potpisali za Bandića ....sva sreća da ovakova retorika nema prođu, točnije u konačnici uvjek gubi...

Smjesan si.

Dio potpisa je dobio na cesti ali drugi dio je dobiven po holdingu. Znam i da su sve firma koje s holdingom rade dobile zadatak da skupe potpise od svojih djelatnika.

To nema veze s demokracijom.

gospon lostcase, ima, ima veze s demokracijom, kak ne, muhinom demokracijom na bandićevski način, samo muhi, bandiću i još mnogima, nažalost u ovoj zemlji poznatoj, demokraciji.Kada se ljude pod prisilom gubljenja radnog mjesta prisiljava da potpisuju ili glasaju za nekoga, kada se bolesne izvlači i nosi do biračkog mjesta kako bi dali glas zna se kome, kada se stoji ispred biračkog mjesta i snima tko je došao a tko nije došao glasati itd., gadi mi se sve i nabrajati.
To je još uvijek demokracija na zna se koji način a Bandić se izvrsno uklapa u cijelu priču, pa da je on socijaldemokrat ponašao bi se sasvim drugačije od ovog kako se ponaša.Nadam se da takav neće biti moj predsjednik.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #61 : Studeni 16, 2009, 03:36:07 poslijepodne »
Al čak i da su svi ljudi u holdingu i u gradu potpisali koliko je to potpisa? dvadesetak tisuća najviše?

Kak god okreneš moraš priznati da neki ljudi jednostavno vole Bandića bez obzira kaj napravio.
Stoga ja računam da čak i da sve ove ljude izbaciš koji imaju veze s bandićem, još uvijek ima dovoljno ljudi koji će potpisati za bandića.

gospon Bilaj, nema dvojbe oko toga i nitko ili bar ja osobno nisam uopće dvojio da Bandić neće moći skupiti dovoljan broj potpisa, bar u Zagrebu sasvim sigurno dovoljno, međutim postavlja se pitanje što mu je trebalo da ljude prisiljava po holdingu da poptisuju za njega pod pritiskom, jer tko god je htio po gradu su se skupljali potpisi i tamo bi potpisao.
Ovo samo potvrđuje tezu da je Bandić bliži po svom sklopu HDZ-u i njegovim metodama nego SDP-u, te da je Bandić ponajmanje socijaldemokrat, što potvrđuje i njegova kampanja, kako će završtiti ostaje nam da vidimo.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #62 : Studeni 16, 2009, 04:21:24 poslijepodne »
Bez obzira dali se nekome sviđalo ili ne potpisi za Bandića su sakupljani po ustanovama i ljudi su morali potpisati. Osobno vjerujem da bi on i bez tih prisilnih poziva imao dovoljan broj potpisa. Ali…. Ne može on predati bez svojeg dobro poznatog prenemaganja i mislim da je to urađeno samo zbog toga.

Kad je već takova faca,neka se odreče svojih primanja kao predsjednik u korist svih stanovnika čije su se kuće srušile prošle zime . (Mislim da je to u Trnju)

Na kraju nikako neću dati svoj glas njemu pa mi je sasvim svejedno.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #63 : Studeni 16, 2009, 06:58:35 poslijepodne »
........... Bandićevi potpisi su pridobiveni prisilno i pod pritiskom na poslu u Holdingu, kao i jedan dio glasova za Barišića u Gorici, to je javna tajna, za razliku od potpisa koji su dobiveni dobrovoljno i iskrenom potporom, bilo to Vama prav ili ne.........

Točno. Ne da je javna tajna, nego su/smo bili skoro pa prisiljeni. I ne samo radni ljudi u VG, nego i njihove žene ili muževi. Sve pod prijetnjom gubitka radnog mjesta za ova dvoje.

Doduše, ovo je tek kandidatura, kaj bu to tek u drugom krugu?

Nego, mene zanima koga li će HDZ podržati ako ostane Bandić i Josipović ili još bolje Pusić i Josipović?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #64 : Studeni 16, 2009, 08:39:13 poslijepodne »
DONIRAJTE KAMPANJU VESNE PUSIĆ 
Wednesday, 11 November 2009 



Pošaljite sms poruku s riječi VESNA na broj 88160 i donirajte kampanju Vesne Pusić. Cijena jedne poruke je 10,00 kn + PDV. Također, kampanju možete donirati i online na web stranici www.predsjednica.com
 
http://hns-vg.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Nekaj novo...

NAJAVA: VESNA PUSIĆ U VELIKOJ GORICI 
Sunday, 15 November 2009 

Predsjednička kandidatkinja Vesna Pusić će u utorak, 17. studenog 2009. godine posjetiti Veliku Goricu.

Planiran je radni sastanak s predstavnicima udruga (iz područja poduzetništva, poljoprivrede, tradicijske kulture…)s područja našeg grada. Od 16:15 možete pratiti njen intervju na  RVG-u (RVG možete slušati na frenkvenciji 94,9).

Glavno događanje je predviđeno na Trgu Stjepana Radića s početkom u 17:00 sati gdje će se na štandu uz glazbu družiti s građanima uz naše promotivne materijale, pekmeze od jabuka i narančaste ruže od krep papira koje su pripremile članice naše Ženske inicijative, te promotivne materijale predsjedničke kandidatkinje.

Gospođa Vesna Pusić će također položiti cvijeće na spomenik Stjepanu Radiću.
 
http://hns-vg.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1


Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #65 : Studeni 16, 2009, 08:56:09 poslijepodne »
DONIRAJTE KAMPANJU VESNE PUSIĆ 

Ne hvala lijepa!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #66 : Studeni 16, 2009, 09:00:58 poslijepodne »
A de nam je sdp.vg?
Polefko 1.-2.
V prve brzine kak medvedi krme zimski san a v druge se koleju med sobum.S te mele ne kruva...

A web stranica jem je mrak-bukvalno i totalno.

Offline lostcase

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 74
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #67 : Studeni 16, 2009, 09:10:36 poslijepodne »
A de nam je sdp.vg?
Polefko 1.-2.
V prve brzine kak medvedi krme zimski san a v druge se koleju med sobum.S te mele ne kruva...

A web stranica jem je mrak-bukvalno i totalno.

Jos se nisu odlucili koju komunjaru podrzat :D Josipovica il Bandica :D

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #68 : Studeni 16, 2009, 09:10:47 poslijepodne »
Primorac je donio 35,000 glasova. Ja sam mislio da neće moći skupiti ni 10.  ???

Ajd dobro.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #69 : Studeni 16, 2009, 10:01:44 poslijepodne »


gospon mlačanin, nitko Vas ni ne sili, ali ovo je nekaj stvarno novo u kampanjama a i transparentno, za razliku od raznih Bandića.......
Tko želi pripomoći i podržati, ima mogučnost javno i transparentno to i učiniti.Plus za Vesnu Pusić od mene.Ipak mi se nakak čini da ona prednjači u svemu pa i u ovom detalju financiranja kampanje.

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #70 : Studeni 16, 2009, 10:21:42 poslijepodne »
Zaista je jedinstvena.
Kandidira se za mjesto predsjednika države koju optužuje za agresiju i na mjesto vrhovnog zapovjednika vojske koju optužuje za agresiju.  ???

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #71 : Studeni 16, 2009, 10:37:42 poslijepodne »

gospon Bilaj, mi kao cijelo vrijeme guramo glavu u pijesak i neznamo što se tada događalo u Bosni i kakva se politika vodila prema Bosni, znate i Vi to vrlo dobro, zbog takve politike je iseljeno od tamo stotine tisuća Hrvata, lako je bilo biti Hrvat u srcu Hercegovine ali u Sarajevu, Posavini bogme nije. Imala je hrabrosti više nego svi drugi zajedno progovoriti o toj i takvoj politici kao i posljedicama iste, za razliku od svih drugih koji su nam govorili svašta lijepog dok su Hrvati u Bosni sve više nestajali i dandanas nestaju.
« Zadnja izmjena: Studeni 16, 2009, 10:41:43 poslijepodne JosipJoža »

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #72 : Studeni 16, 2009, 11:08:13 poslijepodne »
Imala je hrabrosti više nego svi drugi zajedno progovoriti o toj i takvoj politici kao i posljedicama iste...

Da zasigurno je bilo nužno da se osudi angažman Hrvatske u Bosni i pustiti da Srbi pokolju ili protjeraju sve Hrvate i Bosance.
O Pusički možeš reći svašta pozitivnoga ali nešto o hrvatskom nacionalnim interesima nikako.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #73 : Studeni 17, 2009, 12:42:09 prijepodne »
Eto ih:

Andrija Hebrang (HDZ)
140.000 potpisa

Ivo Josipović (SDP)
117.000 potpisa

Milan Bandić (nezavisni)
60.000 potpisa

Vesna Pusić (HNS)
47.000 potpisa

Dragan Primorac (nezavisni)
35.000 potpisa

Nadan Vidošević (nezavisni)
31.000 potpisa

Miroslav Tuđman (nezavisni)
18.000 potpisa
--------------------------------
Vesna Škare Ožbolt (DC)
18.000 potpisa

Damir Kajin (IDS)
17.000 potpisa

Boris Mikšić (nezavisni)
15.000 potpisa

Josip Jurčević (nezavisni)
14. 000 potpisa

Slavko Vukšić (SDF)
12.500 potpisa

Veljko Đakula (DPS, SNS, NSS)
10.500 potpisa



Pločica s jednim od ovih imena krasit će ulaz u predsjednički ured RH, ali pritom treba napomenuti da broj prikupljenih potpisa , analitički gledano, a na osnovu svih relevantnih činjenica i podataka, nipošto realno ne prikazuje trenutnu jačinu i sveukupno podršku pućanstva prema pojedinom kandidatu. Jednostavnim riječima rečeno, moglo bi se dogoditi da prvih sedam kandidata (prema broju prikupljenih potpisa) ,vrlo lako, u realnom vremenu svoju poziciju može promatrati totalno suprotnim redosljedom. Ostali mislim da nemaju šanse.
Kako god bilo, u jedno sam osobno siguran, biti će ovo izbori na koje ću izaći radi građanske dužnosti , bez prevelike osobne motivacije ili općinjenosti nekim likom i djelom kandidata koji će ući u drugi krug, ma koji god to bio.

« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2009, 11:11:51 prijepodne Vegi »

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #74 : Studeni 17, 2009, 01:41:35 poslijepodne »
A Alku Vuicu si izostavio  ???

Sa današnjeg Monitor.hr:

Alka Vuica neće se kandidirati za hrvatsku predsjednicu, jer je nekoliko sati prije isteka roka za predaju kandidature kao predstavnica Zelene liste izbrojila nešto više od 8000 potpisa, a mogla ih je, kaže, imati i još da joj nisu – ukradeni!

- Oteto mi je 835 glasova koje su u Trogiru prikupili moji prijatelji u konobi “Korniža”, gdje su se jučer muškarac i žena predstavili kao moji povjerenici, a sin vlasnika im je benevolentno predao moje liste bez provjere.

- I u Zadru mi je ukradeno 650 glasova prikupljenih dobrovoljnom akcijom moje prijateljice Valentine Kučić koji su, nakon njezine prometne nesreće, ostavljeni na predaju zadarskoj aktivistici Zelene liste.

- Rečeno nam je da su ti glasovi prodani nekom drugom kandidatu. Potpuno sam šokirana i govorim sve ovo kako bi javnost saznala o kakvim se sve makinacijama radi - napisala je Vuica u priopćenju za javnost napominjući kako su joj bili ponuđeni neki glasovi “na otkup“, što je odbila.