Autor Tema: Predsjednički Izbori 2010.  (Posjeta: 148972 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #15 : Studeni 07, 2009, 05:27:08 poslijepodne »

Možda je Tur naveo samo ove koji su na sajmu u Gorici prisutni, na Tržnom centru, jer druga prof.dr.sc. Hebranga nema ni danas na  sajmu Predsjednika.

Kaj vam tak fali? ;)

A di je Tuđman? Kaj se nije i taj odlučio biti kandidatom?

De Loren

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #16 : Studeni 07, 2009, 05:33:09 poslijepodne »
mali Tuđman bu iskočil iza grma, iznenada kao i Boris Mikšić ... sve mi se čini ....

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #17 : Studeni 07, 2009, 05:44:29 poslijepodne »

.... onaj iz Istre je ionako u banani,

PREDSJEDNIČKI kandidat IDS-a Damir Kajin : kako nikad ne bi mogao biti predsjednik svih građana jer neke vodi ideologija zvana novac.
........
"...moja nastojanja u kojim život izgubiti mogu, ali obraz neću", poručio je Kajin .."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kajin-idem-na-izbore-kao-41-u-partizane-zastupa-me-vecina-gradjana--sirotinja/458891.aspx

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #18 : Studeni 07, 2009, 05:56:05 poslijepodne »
Evo još jedne pametne izjave:

"Predsjednik treba biti ozbiljna osoba, imati kredibilitet i ne biti upleten u nikakve afere.
...........
Moraš imati jasan stav i mišljenje o svakome pitanju, moraš znati uljuđeno komunicirati i moraš moći komunicirati sa svijetom. Treba samo zamisliti kako bi neki od kandidata predstavljali Hrvatsku u svijetu i odmah vam je lakše eliminirati neke kandidate", ocijenila je Pusić, koja smatra kako je ovo "ozbiljno vrijeme koje treba i traži ozbiljne ljude, ljude koji nisu upleteni u mafiju, koji nisu korumpirani."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pusic-podcjenjuje-konkurenciju-bandic-je-simpatican-fakin-hrvatska-treba-ozbiljnog-predsjednika/458899.aspx


shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #19 : Studeni 07, 2009, 06:01:43 poslijepodne »
"ozbiljno vrijeme koje treba i traži ozbiljne ljude, ljude koji nisu upleteni u mafiju, koji nisu korumpirani."
Ona zna da su nekteri vupleteni v mafiju i muči ob tem!?
Prosim da ju Uskoki mam odpelaju v Đorđičevu na pendrečejne pre-ispitivajne.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #20 : Studeni 07, 2009, 06:18:42 poslijepodne »
Evo još jedne pametne izjave:

"Predsjednik treba biti ozbiljna osoba, imati kredibilitet i ne biti upleten u nikakve afere.
...........
Moraš imati jasan stav i mišljenje o svakome pitanju, moraš znati uljuđeno komunicirati i moraš moći komunicirati sa svijetom. Treba samo zamisliti kako bi neki od kandidata predstavljali Hrvatsku u svijetu i odmah vam je lakše eliminirati neke kandidate", ocijenila je Pusić, koja smatra kako je ovo "ozbiljno vrijeme koje treba i traži ozbiljne ljude, ljude koji nisu upleteni u mafiju, koji nisu korumpirani."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pusic-podcjenjuje-konkurenciju-bandic-je-simpatican-fakin-hrvatska-treba-ozbiljnog-predsjednika/458899.aspx



Plemenita, ta Vam tak pripoveda, nastupa i zastupa uvijek, da to što pripoveda prosječan Hrvat shvati tek za 10 godina.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #21 : Studeni 07, 2009, 06:28:31 poslijepodne »
"ozbiljno vrijeme koje treba i traži ozbiljne ljude, ljude koji nisu upleteni u mafiju, koji nisu korumpirani."
Ona zna da su nekteri vupleteni v mafiju i muči ob tem!?

A vi ne znate?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #22 : Studeni 07, 2009, 06:39:18 poslijepodne »

Možda je Tur naveo samo ove koji su na sajmu u Gorici prisutni, na Tržnom centru, jer druga prof.dr.sc. Hebranga nema ni danas na  sajmu Predsjednika.

Kaj vam tak fali? ;)

A di je Tuđman? Kaj se nije i taj odlučio biti kandidatom?

Plemenita, ja cijenim ove sa zvučnim zvanjima, prof.dr.sc. , naspram ovih pučkoškolaca u politike, Saškodraško je spominjao neke i na lokalnoj razini,a od druga prof.dr.sc. Hebranga čovjek može puno naučiti, o povijesti, zemljopisu, gospodarstvu i to bi bio poseban odabir pravog kapitalca za Predsjednika, a osim toga izgleda da je i siguran kandidat kad ne treba potpise potpore i podršku svojih građana a u Gorice ga ni, samo se brinem da ni bolestan.
Osim toga nemamo više ni HDZ-ovu zastavu na Tržnom centru, da nam s pijadestala vijori.Il je ona tamo samo kad biramo Šukera,pravog domaćeg dečka?Očito da drug prof.dr.sc. Hebrang ni domaći dečko, jer u Gorici su in domaći dečki.

A Tuđman, sinek ima želju , al mislim da njega ugrožava crnoAlkica, Mikšić amerocirkusant unosi malo komedije u izbore uvijek, da izbori ne budu suhoparni.


plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #23 : Studeni 07, 2009, 06:49:27 poslijepodne »
.....ja cijenim ove sa zvučnim zvanjima, prof.dr.sc. , .........

Pa se razme, ovi kaj nemaju titule, oni ionak ništa ne znaju, samo se uhljebljuju kak veli jedan forumaš. Bljak..... (nema onog smajlića koji povraća)
Ne daj, slučajno, Bože da imaju "samo" SSS ili eventualno "samo" studij, takvi su totalni neznalice.


...pravog kapitalca za Predsjednika,

Jeste li i vi čuli za tu "titulu" ili prepisujete od mene?  >:(
Ali morate priznati da je izraz više nego primjeren, po kojim god gabaritima gledano. Hihihihih, nemrem se prestati smijati, uljepšao mi je ne tjedan, nego mjesec. Opet mu fala.

....a osim toga izgleda da je i siguran kandidat kad ne treba potpise potpore i podršku svojih građana a u Gorice ga ni, ..........

Am za njegu budu glasali ionak svi.  Kak i navek.  :P

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #24 : Studeni 07, 2009, 07:19:06 poslijepodne »



...pravog kapitalca za Predsjednika,

Jeste li i vi čuli za tu "titulu" ili prepisujete od mene?  >:(


Iskreno, čul sam, priča se, po gradu je "titula" in, čujem po gradu da si i saškodraško umišlja sada, da je kapitalac.Svi bi sada u kapitalce, moglo bi se očekivati da se rodi i neka grupa "Kapitalci" na FB.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #25 : Studeni 07, 2009, 07:30:09 poslijepodne »
Plemenita naša gospođo, evo vidjeh da engleski ne umete pa sam malo prilagodio jedan hit naše mladosti nakon čitanja zadnjih uradaka poznatog gradskog novinara Aco Miladojka. dao sam si malo truda samo za Vas i članove Vaše plemenite opštine. Ima malo poveznica sa pretvorbom i ostalim nuspojavama, sve je zapravo imaginacija ili pjesnička sloboda:

Pišonja i Žuga su pamtili dobro
Šta im je te večeri govorio Lepi
"Unija je provod, Unija su koke"
"Unija je izvor života" je li tako Moke

Moke je još dod'o i to
Da se strankinje praskaju pravo
I da je u Varteksu u kampu
Svaku noć drugu jebavo
Pišonja i Žuga mogli su ih slušati
I noć cijelu
Pišonja i Žuga imali su krv
Sedamnaest godina samostalnu i vrelu

Pišonja i Žuga

Još istu noć su Pišonja i Žuga
Maznuli Vijesnik iz Fonda braniteljskih invalida
A malo zatim i autobus
"Auto-prevoza" sa Hrida
Pišonja ubaci u brzinu
To vrelo ljetno veče oko dvaest i dva časa
"A sada, pravac Brisel"
Viknu Žuga iz sveg glasa

Pišonja je vozio i pušio duhan
Žuga voli crne, a Pišonja plave
A poslije EU dalje u svijet
Samo se hrabri dokopaju slave
A onda zbogom barake u Sisku
Viknu Žuga i kasetaš odvrnu jače
Dobit ćete razglednicu iz afričke zemlje Safari
Zbogom žohari
Pišonja i Žuga, dva vjerna druga
Krote opasne krivine
Molim te čuvaj ih tranzicijske brzine

Murija je blokirala cestu
Negdje kod Gorice oko dva'es tri i pet
U autobusu je svirao boogie-woogie
Vidjevši drotove u petoj brzini
Od dvadeset na sat
"Vežite se, polećemo", Pišonja reče Žugi


Strahovit tresak zapara zrak
Čak i Vegeta poletješe u mrak
Pričali su ujutru i kleli se u majku
Da su Brodosplit i 3 maj našli čak
Pedeset metara dalje u jarku

Pišonja i Žuga, dva vjerna druga
Krote opasne krivine
Molim te čuvaj ih tranzicijske brzine

I dok su Pišonju unosili u hitnu
On ugleda Mjesec iznad sebe i reče
" Forumaši, kako neki mogu gore,
A ja i Žuga ni na švajcarsko more"
Poslije toga je pao u nesvijest
I više nije mogao čuti
Kako se još dugo na zapadu
Smijao janez žuti




Ko to tamo peva?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #26 : Studeni 08, 2009, 12:29:26 prijepodne »



...pravog kapitalca za Predsjednika,

Jeste li i vi čuli za tu "titulu" ili prepisujete od mene?  >:(


Iskreno, čul sam, priča se, po gradu je "titula" in, čujem po gradu da si i saškodraško umišlja sada, da je kapitalac.Svi bi sada u kapitalce, moglo bi se očekivati da se rodi i neka grupa "Kapitalci" na FB.

Znači slušate „tračeve i naklapanje“ u vidu priča se po gradu. Ali niste čuli u originalu.
Pih… i na TV (samo mi je žal kaj nisam snimila) i uživo. U kojoj sam ja prednosti. Ma uživam.

Ne bi oni bili kapitalci, oni mogu biti samo bikovi, rogonje, a i veličinom su premali.
Još puno odojkof i luka moraju pojesti da bi smrdeli  na daleko, čak i preko dalekovidnice.

Ako se stvori grupa, javite. Ja se ne razmem vu taj FB, pa niti ne pratim događanja.
 ::)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #27 : Studeni 08, 2009, 12:31:36 prijepodne »
Plemenita naša gospođo, evo vidjeh da engleski ne umete pa sam malo prilagodio jedan hit naše mladosti .....

Vaš i moja mladost se, čini mi se, jako razlikuje, naročito hitovi.  :P

Danas nemam inspiracije, oprostite, ali imala sam jednu iscrpljujuću anketu (opet) za predpredsjedničke kandidate i stvarno sam umorna.
Ali, ne brinite, ne bum ostala dužna.
Primjećujem sve više da sam vam inspiracija, pa ću se truditi i dalje ostati takvom.  :)

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #28 : Studeni 08, 2009, 05:31:00 poslijepodne »
Sačuvaj nas Bože lažnih dobrotvora i pobožnih političara. Od glasnih i slatkorječivih govornika,vještih manipulatora masama,lakovjernih i podobnih birača. Birača koji vjeruju svemu što su do sada već mnogo puta čuli i znaju da se istina zaobilazi ali opet poklanjaju svoj glas, zanoseći se praznim obećanjima.
Nakon svega kad sve utihne, posljedice ostaju nama na naplatu. Do Kada?

Dolazi vrijeme laži i obmana,velikih obećanja u valovima,zaklinjanje na sveto domoljublje (sebeljublje)i veliko hrvatstvo.Mnoga će se ruka brižno sklopiti u krilu u znaku molitve u prvim klupama ,u kojima polako ponestaje mjesta, za sve one koji moraju biti viđeni i vidjeti dali ih ostali puk vidi? 
Glave će se ponizno spuštati u poniznoj molitvi u tišini,dok će oči budno pratiti dali koji reporter ili netko iz medija prati njihovu prisutnost na tim mjestima,Boravak ovdje  im izaziva nelagodu jer to nije njihovo okruženje,tu moraju slušati druge u tišini.

A oni, naviknuti da govore i da ih drugi slušaju, sada su u podređenom položaju iz potrebe ,barem privremene.
Treba dati i na milostinju da se vidi da se rado daje ,sa smješkom.Daje se od onoga što su drugi po sili zakona ,porezni obveznici,  uplatili u blagajnu,a ne od osobnog rada i truda.Na javnim nastupima obećanja lako klize niz jezik kao po loju jer to su ionako zajednička sredstva.A gdje je  odgovornost političara? Dali je ona osobna ili zajednićka?
Odgovornost …toga nema, ionako kad sve pođe po krivu odgovornost se uvijek traži na drugim stranama i mjestima uredno kanalizirano ,sve po poznatim obrascima davno uigrano.Gospoda odu na druge funkcije ,izbace se nove afere,a za ovo pa to je već prošlo,tko se više toga sječa?

Obećanja,kakova obećanja,pa to se samo tako govori da me ljudi lakše razumiju,a dugovi kamate,to ostaje nama da otplaćujemo cijelog života. Pitam se tko je veći vjernik ili veći dobrotvor ili bilo što veće hoćemo?Dali onaj koji daje od svojeg suviška ili onog što nije zaslužio privrijedio ili onaj koji daje svakodnevno,svaki mjesec jer mora davati.Upravo mu ti i takovi skroje zakon da mora dati ,ne može otkazati poslušnost.Mora ići svaki dan ranom zorom na posao,ostavlja djecu kojekuda .Nema vrtića ili baka servisa, jer nije bili novaca za gradnju istih nakon izbora,radi do kasno pokupi djecu i doma.Dobiva mjesečnu naknadu –ne plaću-i mora znati kako i kuda do idućeg mjeseca

Odzvanjat će glazba i domoljubne pjesme na svim trgovima diljem zemlje,smiješiti nam se razna lica,znana i neznana,pljuštati obećanja u bolji život koji su nam ti isti već davno prije ukrali,oduzeli bez srama,bez odgovornosti. I sada se spremaju učiniti isto,obećati i ne održati obećanja,a da ne trepnu i ne pocrvene od srama.
Ne nude nam na uvid sa čime su došli u državne službe.koliko su kasirali nakon završenog mandata,koliko su kasirali u raznim odborima i savjetodavnim tijelima. Svi su siromasi,imovinu posjeduju žene djeca,tast,punica bake djedovi ina rodbina. Oni su siromasi. I kako da mi takav jedan beskućnik siromah,osoba koja ima podosta godina ,a nije ništa privrijedila u životu,sad bude odjednom predsjednik države. Kako da rukovodi državom i tuđom imovinom kad nije znao sa svojom. Ah da, zaboravio sam ,pa on ništa i nema.

I kome sada vjerovati,kome dati svoj glas kome ukazati povjerenje? Na temelju kojih temeljnih ljudskih vrijednosti ili čega drugoga procijeniti kandidata?
Ja za ovo odgovor a nemam i ne znam ih. A vi?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #29 : Studeni 08, 2009, 06:40:06 poslijepodne »
.....ja cijenim ove sa zvučnim zvanjima, prof.dr.sc. , .........[/quote

....a osim toga izgleda da je i siguran kandidat kad ne treba potpise potpore i podršku svojih građana a u Gorice ga ni, ..........

Am za njegu budu glasali ionak svi.  Kak i navek.  :P

Nisam ni danas imao mira, prošetah sajmom Predsjednika, kad čudo neviđeno pojavio se konačno i moj, prof.dr.sc.drug Hebrang, došao među narod svoj.
Da li je slučajno tako ili adezejci zuje po forumu ko muhe bez glave i čitaju, pa su se danas požurili s prof.dr.sc.drugom na Tržni centar?Da i on bude čovik od naroda svog i među narodom.Il mu je Antiša šapnuo o POT-u i Urbarcima, Antiša, pravi domaći dečko, plemenitaš do boli, koji se bori za POT i Urbarce Republike Turopolje, po uzoru na Noćnu moru, a kako je čovik imao puno noćnih......mora, uhvatila ga nostalgija i sada će ponajviše profitirati POT i Urbarci.

Apropo POT-a i Urbaraca znade li netko jeli naš vrli Draško i povjerenstvo napravilo nešto za POT i Urbarce, hoće li ta tema biti opet na dnevnom redu GV, šta kažu plemenitaši,  imali netko neku informaciju, kada ide nova sjednica GV, teme sjednice,Proračun, oće biti dvorane, kanalizacije Donje turopolje, itd .Dajte neku vijest.Il nas je sve obuzeo sajam Predsjednika, do boli, da smo zaboravili na sve svoje lokalne problemčiće.Il nas nakon Picule h....e sada Bandić.
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2009, 06:43:01 poslijepodne JosipJoža »