Autor Tema: Lokalni izbori 2012.  (Posjeta: 49295 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Lokalni izbori 2012.
« : Rujan 15, 2012, 04:42:01 poslijepodne »
STRANKE se sve intenzivnije pripremaju za lokalne izbore u svibnju iduće godine. Što je plan HDZ-a, otkrio je šef stranke Tomislav Karamarko.

"Očekujem da ćemo uzeti jedan ili dva od velikih gradova koje trenutno nemamo. Očekujem da ćemo se vratiti u tradicionalno naše tvrđave, Slavonski Brod i Vukovar naprimjer, Šibenik, Dubrovnik i tako dalje", istaknuo je Karamarko.

HDZ protiv Tuđmana

Davor Ivo Stier, predsjednik HDZ-ovog Odbora za vanjsku politiku, od Vlade je zatražio da odustane od ratifikacije sporazuma Tuđman - Izetbegović. Najava ratifikacije tog sporazuma, tvrdi Stier, posljedica je političke ucjene na koju Vlada ne smije pristati.

"Ministar prometa BiH usudio se ucijeniti Hrvatsku da nema gradnje Pelješkog mosta ako Hrvatska prije toga ne ratificira granični sporazum. Odgovor Vlade na to je žurna ratifikacija sporazuma", kaže Stier.

Dodaje da se sporazum, kojeg je potpisao prvi HDZ-ov predsjednik Franjo Tuđman, temelji na falsificiranom dokumentu. "Vlada ne smije pristati na ucjene. Treba s Europskom komisijom nastaviti razgovore o Pelješkom mostu i ostaviti otvoren dijalog sa Sarajevom", kaže Stier.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/karamarkov-plan-za-lokalne-izbore-hdz-ce-uzeti-jedan-ili-dva-velika-grada/637144.aspx

... Hum, Komiža, Vrboska,  fakat imaju šanse (ako se malo potrude)   :D
« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2012, 05:57:58 poslijepodne Mlačanin »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #1 : Rujan 15, 2012, 08:18:28 poslijepodne »
A Velika Gorica Draž&Šuker? KaraMarko velikogoričane......raspustiti?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Vesna Fabijančić Križanić kandidatkinja za gradonačelnicu
« Odgovori #2 : Rujan 20, 2012, 11:06:54 poslijepodne »
Vesna Fabijančić Križanić kandidatkinja za gradonačelnicu
...Saborska zastupnica i kandidatkinja SDP-a Velike Gorice Vesna Fabijančić Križanić, poziva sve svjetonazorski i programski slične političke opcije grada Velike Gorice da, pobjedom na lokalnim izborima u svibnju 2013.,  zajedno s njom i SDP-om preuzmu veliku odgovornost za Veliku Goricu.
http://www.cityportal.hr/vijesti/vesna-fabijancic-krizanic-kandidatkinja-za-gradonacelnicu/

...Iako o programima SDP-a i Vesne Fabijančić Križanić kao kandidatkinje danas nismo saznali mnogo, iz SDP-a poručuju da će osnova biti „iskoristiti sve potencijale Velike Gorice koji su otvoreni izradom prostornih planova“. Upravo je izrada niza prostornih planova bilo jedno od obilježbi SDP-ova mandata od 2005. do 2009.
...Vesna Fabijančić Križanić i Dražen Barišić su za sada jedini kandidati koji su javno objavili kako se vide u ulozi čelnog čovjeka Velike Gorice u mandatu od 2013. do 2017. godine.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/5278/sdp-zeli-gradonacelnicu.aspx
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #3 : Rujan 24, 2012, 10:05:35 poslijepodne »
Intervju sa predsjednicom goričkog SDP-a i saborskom zastupnicom
...INTERVJU: Imam rješenje za pokretanje V. Gorice
...Danas je zastupnica u Saboru odakle planira preuzeti izvršnu funkciju u Velikoj Gorici, ali i ostati u Saboru.
...I nismo time zatvoreni, razgovori sa srodnim strankama i onima s kojima SDP obnaša vlast na državnoj razini, naši su potencijalni koalicijski partneri.
 
Ukoliko pobjedite na izborima mislite li i dalje ostati zastupnica u Saboru? Može li se uopće kombinirati sa te dvije važne funkcije u politici ili to ipak znači zanemarivanje povjerenja građana.
 Kad pobijedim na lokalnim izborima 2013. i dalje ću ostati saborska zastupnica jer angažmanom saborske zastupnice pomažem svom kraju i građanima koji će me izabrati i na tu časnu, ali nadasve odgovornu funkciju.
http://www.sdpvg.org/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=89&cntnt01pagelimit=6&cntnt01returnid=78

Kaj more biti i v Saboru i Gradonačelnik!?
Ak nemre, do se bu "naguzil" v fotelju..?
wwwg tablice

kruno

  • Gost
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #4 : Rujan 25, 2012, 01:19:16 poslijepodne »
Pročitao sam tekst.
Najbolje mi je pitanje "Odakle u vama ambicija da krenete u utrku za gradonačelnicu Velike Gorice?"
Pa otkad je otišao Picula otud joj ambicija.
Dok je Picula bio u VG njen doseg je bila funkcija "Privremene pročelnice"  :D


Jaguar

  • Gost
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #5 : Rujan 28, 2012, 11:20:45 prijepodne »
Jel' i HSLS krenuo u predizborne aktivnosti obrađujući temu HNS-ovog Minsitra Vrdoljaka - Legalizaciju bespravo sagrađenih objekata ili je nešto drugo po srijedi?
Bio sam u Kosnici na Tribini, šuška se kako je predsjednik u sukobu interesa jer on ili njegova supruga imaju registriranu tvrtku za legalizaciju bespravo sagrađenih objekata i istovremeno radi tribine o istom, te kako je to jedini razlog zašto preko političke stranke obrađuje upravo ovu temu, koja izvorno nije HSLS-ova tema.


Jel to sukob interesa?

Jel' sukob interesa ukoliko Kota zaposli svoju kćerku u gradski ured za prostorno uređenje i graditeljstvo?
Ako i zanemarimo pitanje kako, pod kojim uvjetima i tko ju je tamo zaposlio, te od kud upravo kćerka Kote.
Slučajnost? Ne izgleda mi tako!

Sve po zakonu! ;D


Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #6 : Rujan 28, 2012, 11:36:18 prijepodne »
Intervju sa predsjednicom goričkog SDP-a i saborskom zastupnicom
...INTERVJU: Imam rješenje za pokretanje V. Gorice
.

a je li..kak i njezin sef koji trenutacno prdi na markovom trgu..

zeli li gorica gradonacelnika, onda treba imati kandidata kao sto ima zagreb , Ferdelja..

od 90tih .svi goricki sefovi bili su u rangu pameti  za prodavanje magle..pardon...kad je onaj vepar  u lisinskom umjesto smjera pasalic , krenuo prema doktoru iz dugobaba, jedini i pravi gradonacelnik, bio bi jos bolji da nije bio pod stegom zakona koje je donio drug tito iz sssr-a., i drugova iz hdzeja , bio je franz sever iz rakitovca..

svi ostali bili su strucnjaci koji iz jazbine prije podne nisu izlazili.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #7 : Rujan 28, 2012, 12:04:31 poslijepodne »
... Franjo sever je bil pravi gradonačelnik ??? Smatral sam te za ozbiljnog čoveka ... Dobro da nisi napisal za Krilića da je bil najbolji.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #8 : Rujan 28, 2012, 10:15:20 poslijepodne »
Do je mogel više, i bole, od Kriliča..?  8)
Nebi ni Draš bil tak loš da se v prve sto dan ni zameril sem na tere bi sad štel računati. Ali, prešel je Babo z kolači...
Frenki je bil gradonačelnik na daljinski.
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #9 : Rujan 29, 2012, 09:41:52 prijepodne »
 Baš se nekak pitan, zakaj se zadnje vrijeme tak puno dela na bregima i oko njih ?
Ima li to ikakve veze sa predizbornom kampanjom i financiranje iste za našeg Drašeka?
Ili je to laganini priprema?

Jel to on počel polako skupljati simpatije ili se to meni samo ćini? Ak je onda je zanemaril one kaj ga cijelo vrijeme dobro financiraju, a prešel je tam gdje pojedinci dobro stoje, ali nema baš neke trajnije prihode.
No bumo malo pričekali, sigurno bu vrijeme reklo svoje.
 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #10 : Rujan 29, 2012, 10:07:30 prijepodne »
Baš se nekak pitan, zakaj se zadnje vrijeme tak puno dela na bregima i oko njih ?

Vjerojatno zato jer se desetljećima nije niš delalo, zbog čega su se ljudi iz tog kraja masovno iseljavali. Znamo i zakaj se nije delalo.

No, zadnjih godina taj trend je preokrenut. Počeli su se doseljavati Zagrepčani, a doselilo bi ih se i više da je infrastruktura kvalitetnija. Jasno, tam bi se preselili i mnogi Goričani.

Bregi su rezidencijalna budućnost Gorice. Budućnost kvalitetnog življenja je tam, a ne u centru Gorice ili Donjem Turopolju.

Jaguar

  • Gost
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #11 : Rujan 29, 2012, 10:27:16 prijepodne »
Baš se nekak pitan, zakaj se zadnje vrijeme tak puno dela na bregima i oko njih ?


A kaj se to dela na bregima? Ili kaj se to dela s gradskim novcima? Kaj to dela Barišić, jel' i on dela ko' konj?
Dajte nam pojasnite malo, možda smo ne informirani, ja ne znam kaj se to dela? Nisam niš videl što Barišić dela.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #12 : Rujan 29, 2012, 10:31:44 prijepodne »

A kaj se to dela na bregima? Ili kaj se to dela s gradskim novcima? Kaj to dela Barišić, jel' i on dela ko' konj?
Dajte nam pojasnite malo, možda smo ne informirani, ja ne znam kaj se to dela? Nisam niš videl što Barišić dela.

Zamoli si šefa stranke nek te odfura na hrvatsko-turski piknik prijateljstva. Čujem da ga sutra organizira na Ključić brdu. Nek te lijepo posjedne u krilo i provoza po bregima.  ;D

Jaguar

  • Gost
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #13 : Rujan 29, 2012, 10:50:43 prijepodne »

A kaj se to dela na bregima? Ili kaj se to dela s gradskim novcima? Kaj to dela Barišić, jel' i on dela ko' konj?
Dajte nam pojasnite malo, možda smo ne informirani, ja ne znam kaj se to dela? Nisam niš videl što Barišić dela.

Zamoli si šefa stranke nek te odfura na hrvatsko-turski piknik prijateljstva. Čujem da ga sutra organizira na Ključić brdu. Nek te lijepo posjedne u krilo i provoza po bregima.  ;D

Babo il' me ženi il' tamburu kupi, u nešto se udarati mora!
Tak i ti, je nemam šefa stranke kak ti, ja sam slobodan al' ne Milošević , pitao sam i bilo bi puno pametnije ako si imao kakav konkretan odgovor!
No očito je kako nemaš, pa onda u nešto i ti udarati moraš!
A kaj je to i kava je to udruga, kad si već spomenuo?
Tko onda investira na brege Barišić il' Turci?
 

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Lokalni izbori 2012.
« Odgovori #14 : Rujan 29, 2012, 02:37:15 poslijepodne »
Jaguar me neodoljivo sve više i više, podsjeća na one koji su govorili o tome kak su "radili" crkvu , Antu Kovačića i druge. Niš nezna , a onda opet na kraju sve zna! Zanimljivo.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....