Autor Tema: Izborni plani i programi  (Posjeta: 132397 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #30 : Rujan 23, 2011, 07:48:39 prijepodne »
Vrlo dobro kazano i detektirano, što zapravo i je tako, Sledgehammmer je klasičan primjer takvog razmišljanja. Naravno i Macan je u pravu, zbog takvih izjava, dokazano, su se gubili izbori ranije iako mi se čini da su građani danas zreliji i spremniji čuti i takve izjave.

Sumrak? Tko je ta gospođa, jel to ona instalirana u Sabor, koja trenira dizanje ruku, kad se naredi, kao i ovo sada, prozivanje da netko tuče ženu, pa toliko nisko stvarno treba ići, naravno kad nemaju što ponuditi, kampanja će se svoditi na to koliko će dalje moći pljunuti, jer im ništa drugo i pametnije ne preostaje, svu pamet su pokazali, mislio sam i pokvarenost ali tu mogu ići još dalje, kao što vidimo.


 "Nitko ne komentira njegove političke ideje, nego to kakav je vozač. Ja ga isto ne bih zaposlila kao vozača, ali bi mu dala da vodi gospodarstvo ove zemlje", kazala je Mamić o svom poslodavcu.

Krešimir Macan iz agencije Mangjura kazao je da ga u kampanji još nitko nije angažirao, ali je komentirao nespretne najave iz Kukuriku koalicije o smjenama u javnoj upravi. "Nije mudro u kampanji reći "sve ćemo smjeniti

Samo prezime ove kaj je to izjavila (Sumrak) govori nam o "pravoj kampanji" ... Mislil sam još povečati font i poboldati, ali bilo bi prekičasto, preciganjsko ...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #31 : Rujan 23, 2011, 10:50:12 prijepodne »
Citat:
Vrlo dobro kazano i detektirano,

he...jel ovo predigra sa sretnim završetkom???..

Citat:
Sumrak? Tko je ta gospođa, jel to ona instalirana u Sabor, koja trenira dizanje ruku, kad se naredi,

Neš vjerovat...tvoji dižu ruku po savjesti..mož mislit...


Citat:
prozivanje da netko tuče ženu

A kaj ak je istina??...to ti nije palo na pamet...vjerovatno u tvojoj ispranoj glavi stoji da Čačić nije napravio ono što je napravio jer su ti tak rekli tvoji stranački ŠAMANI...jučer gledam Otvoreno i nemrem vjerovat...gđa. Mamić javno brani Čačića minonizira njegove nepodopštine u smislu da priznaje da nije dobar vozač (nema veze kaj je ubio dvoje ljudi ionako su to samo Mađari). S druge strane PR-ovski ga uzdiže u nebesa kao izvrsnog gospodarstvenika....da ne povjeruješ..kaj novac dela...sva sreća da su je sugovornici spustili na zemlju... 


Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #32 : Rujan 23, 2011, 11:09:52 prijepodne »
Muha moja glavica je uvijek isprana, oprana, obrijana i počešljana, jer držim do higijene.
Istina? Teško za povjerovati da to nebi ranije iscurilo u javnost a ne sada u prljavoj i niskoj kampanji koju pokušava nametnuti HDZ.

Kao što i Čačić postaje uvijek predmetom pljuvačine uvijek pred Izbore. I uvijek pred izbore Čačić ovo, Čačić ono, a što je između izbora?
 I što je cijelo vrijeme, pa da je bilo imalo kriminalne osnove već bi ga HDZ tako rad strpal u bajbukanu, kad je kriminal u pitanju., koliko ga vole i koliko vladaju i državom i institucijama.

Nesreća u Mađarskoj je druga stvar i tu možemo diskutirati o moralnosti, trebao se ili nije povući.
Vrlo dobro sam svjestan pogibije dvoje ljudi i največi teret nosi upravo Čačić, koji od svoje odgovrnosti ne bježi i koji je spreman preuzeti tu odgovornost, toliko je puta to izjavio.

Zato dozvolite onda da mu sudi sud (koji nije hrvatski i vrlo je neugodan i nepodložan bilo kakvom utjecaju) i birači na ovim izborima, koliko god ti mislio i što god mislio, mislim da je tako u redu i kod toga ću ostati, bez obzira gdje me svrstavao, možeš me svrstati i u marsovce, svejedno mi je.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #33 : Rujan 23, 2011, 12:01:39 poslijepodne »
Istina? Teško za povjerovati da to nebi ranije iscurilo u javnost a ne sada u prljavoj i niskoj kampanji koju pokušava nametnuti HDZ.

Pa ako se ne varam, ali ovo nije prvi puta da slušamo i čitamo o Milanovićevoj nasilnoj prirodi (očito i kompleksaškoj, moguće i sadističkoj), jer mi se čini da smo već čitali (u neko vrijeme, pred par godina, koje nema veze sa izborima) da je Milanović bio i na sudu sa suprugom u smislu pomirenja ili rastave braka... tako da ti ovo baš i ne stoji da to već nije bilo u javnosti... osobno smatram da onaj tko digne ruku na ženu nije muškarac već obično iskompleksirano govno, koje bi trebalo kažnjavati dugotrajnim zatvorom, jer nema jadnije stvari od toga da batinama ideš "dokazivati" kako si u pravu, i to protiv dokazano slabijeg "neprijatelja"... za to stvaaaaarno treba biti hrabar do jaja!

BTW, sumnjam da bi se baš u javnost išlo sa tako krupnim stvarima - a da iste nemaju baš nikakove veze sa stvarnošću! Ipak je tu previše toga u igri, i da nema baš ništa od toga, Milanović bi to lako riješio - javno izjašnjavanje, debeli odštetni zahtjev, i onaj koji ga "sramoti" bi popio veliku javnu pljusku... od toga, međutim, ništa - jer Zoki baš nije tako čist, i upada (zbog vlastitie neinteligencije) u zamku pravdanja i kobeljanja, borbe sa svakim navodom i činjenicom, pri čemu se, kao u živom blatu, svakim pokretom (tj. riječju) zakopava još dublje...

Kao što i Čačić postaje uvijek predmetom pljuvačine uvijek pred Izbore. I uvijek pred izbore Čačić ovo, Čačić ono, a što je između izbora?

Pa i između izbora ima podosta sranja o Čačiću, no ovdje nije važno kada je to plasirano - ovdje je važno DA LI JE TO ISTINA ILI NE! I ako je istina, ne znam zbog čega se to sada ne bi koristilo kao dokaz njegove osobnosti, naravno u negativnom smislu?? Krupalija je trebao prije o tome razmišljati, znati da će jednog dana sva njegova sranja - za koje se, naravno, ZNA - netko iskopati iz škrinjice saznanja i uperiti njegova sranja protiv njega samoga - pa za Boga miloga - takovim poslom se bavi!! Ili je Gazimir zaboravio i na tu činjenicu??

Mislim da bi netko - u prvom redu - trebao Gazimiru objasniti da mora jesti puno ribe, osobite plave, jer ima fosfora, a to je dobro za pamćenje...

Sa druge strane, niti mrkva i vitaminski "shotovi" sa primjesom selena ne bi mu škodili - vidio bi bolje, shvaćao prije, i ne bi se kretao kao slon u staklani... naravno, mogao bi i brže shvatiti da njegovi privatni i poslovni grijesi isto utječu na njegovu političku popularnost, jer ljudi-glasači žele kompletne ljude-političare, znači one koji ne hodaju okolo sa rukama do ramena u tuđem pekmezu i sa desetak metara putra na glavi - takvi "filistri" su uočeni, pročitani i upravo ih se prokazuje. Jer predizborna kampanja tome i služi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #34 : Rujan 23, 2011, 12:08:15 poslijepodne »
muha, a koji su to moji ? (pametnom je bilo dovoljno jednom napisati, nekima više puta, a za muhu evo još jednom ...) NISAM NI U JEDNOJ STRANCI.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #35 : Rujan 23, 2011, 12:18:19 poslijepodne »
Citat:
Kao što i Čačić postaje uvijek predmetom pljuvačine

UVJEK???....pa ko radi non stop pizdarije?.....koju poruku infantilni mulac šalje cereći se svima u lice??......"ja sam jednakiji među jednakima" a vi bedaki koji me podržavate ionako to ne kužite, tj. glupi ste... "popušite mi svi ionak mi niš nemrete...

Protiv prvoga čovjeka HNS-a optužni prijedlog podigla je i Lučka kapetanija Split zbog havarije njegove jahte Skitnica koja se dogodila potkraj srpnja ove godine u uvali Nečujam na otoku Šolti.

http://www.jutarnji.hr/radimir-cacic-presutio-havariju-na-otoku-solta--nasukao-se-iz-neopreza-i-nije-prijavio-posadu/975629/

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #36 : Rujan 23, 2011, 12:23:15 poslijepodne »
muha, a koji su to moji ? (pametnom je bilo dovoljno jednom napisati, nekima više puta, a za muhu evo još jednom ...) NISAM NI U JEDNOJ STRANCI.

He..kaj su pilule koje dobivate prestale djelovati pa proradio osjećaj da si u krivu??..

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #37 : Rujan 23, 2011, 01:12:27 poslijepodne »

ovdje je važno DA LI JE TO ISTINA ILI NE! I ako je istina......

naravno da je važno je li istina ili ne. Ti već u svom pisanju postavljaš indirektno pitanje " I ako je istina..."
Dakle aludiraš da je to istina što nemora značiti da je ili da je sve istina.

Dakle ti insinuiraš da bi to mogla biti istina a to je drugi par cipela, na stranu tvoj anomizitet prema njemu.
I da je to sve istina, pitam još jednom jel ne misliš da bi HDZ i institucije koje nadzire HDZ (potvrđeno) rado ga smjestile u bajbukanu, posebno njega iz HNS, kojeg toliko vole? A jesu li? Nisu, iako bi rado da imaju i najmanjih argumenata, dakle insinuacije ostaju samo na insinuacijama. Tu je za mene kraj priče o Čačiću, volio ti njega ili ne, podržavao ja njega ili ne.

I kao što sam rekao da ponovim:


Zato dozvolite onda da mu sudi sud (koji nije hrvatski i vrlo je neugodan i nepodložan bilo kakvom utjecaju) i birači na ovim izborima

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #38 : Rujan 23, 2011, 01:43:09 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
Dakle ti insinuiraš da bi to mogla biti istina a to je drugi par cipela,

A ti ne insinuiraš?...pa u tome i je poanta čitavo vrijeme sve nas skupa uvjeravaš kak je Čačić super rješenje da preuzme jednu od poluga upravljanja ako dođe nova vlast i pri tom zanemearuješ njegove maloprije narečene pizdarije...npr. dvoje je ljudi mrtvo a ti se sad pozivate na sud...hebate pa jel je to normalno?..on je lišio života dvoje ljudi a ti mi na to odgovaraš i opravdavaš na način da se ispričal i da mu je žao...i to je po tebi dovoljno????

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #39 : Rujan 23, 2011, 02:23:05 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
Dakle ti insinuiraš da bi to mogla biti istina a to je drugi par cipela,

A ti ne insinuiraš?...pa u tome i je poanta čitavo vrijeme sve nas skupa uvjeravaš kak je Čačić super rješenje da preuzme jednu od poluga upravljanja ako dođe nova vlast i pri tom zanemearuješ njegove maloprije narečene pizdarije...npr. dvoje je ljudi mrtvo a ti se sad pozivate na sud...hebate pa jel je to normalno?..on je lišio života dvoje ljudi a ti mi na to odgovaraš i opravdavaš na način da se ispričal i da mu je žao...i to je po tebi dovoljno????

Nemoj meni trpati u usta ono što nisam izgovorio, svoju konstrukciju ostavi za sebe.
Ja nikoga ne uvjeravam ni u što, nego iznosim svoje mišljenje.
Moje mišljenje o njemu je kada govorimo o znanju i sposobnosti, je da zna i da je sposoban.
A nego na šta ću se pozivati nego na sud, da neću možda na tebe?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #40 : Rujan 23, 2011, 03:20:42 poslijepodne »
jel ne misliš da bi HDZ i institucije koje nadzire HDZ (potvrđeno) rado ga smjestile u bajbukanu, posebno njega iz HNS, kojeg toliko vole? A jesu li? Nisu, iako bi rado da imaju i najmanjih argumenata

Ja baš nisam sklon takvim crno-bijelim tumačenjima, dapače - rekao bih da je to samo dokaz kako je sve to ista kriminalna bagra, svaka sa metrima putra na glavi, i da vrana vrani oka ne vadi, pa tako niti oni - koji imaju jako puno toga zajedničkog i vrlo uspješne suradnje kroz kojekakve "šuti-dobiš proviziju" aranžmane ispod stola, a nama na ekrane lijepe nekakvu ljigu tipa "mi smo poštenjaci koji razotkrivaju one druge", bez obzita o kome se radilo...

Tu leži tajna što nitko od njih protiv nikoga od njih ne pokreće neke stvarne poteze koji bi urodili ičim više od mazanja očiju naivaca, kojih u širokim masama ne fali, dapače su takovi debela većina...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #41 : Rujan 24, 2011, 10:37:17 prijepodne »
Danas u večernjem Ivkošić ovako piše:

Čačić nije nikad kriv jer je političar iz HNS-a

"...U krivnju HNS-ovce nije uvjerio ni cio niz suddskih presuda čenicima stranke zbog kriminala (Ferenčak, Dubravko Belan, Zvonko Pudić, Đani Porpat...), afera i skandala ( Dragićević, Boris Blažeković, Ante Nobilo ..." pa su neki nakon sudskih procesa ostajali na visokim dužnostima.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #42 : Rujan 24, 2011, 01:30:03 poslijepodne »

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #43 : Rujan 24, 2011, 03:38:34 poslijepodne »
joj sve je dobro osim kad počnu o mirovinama.

Mirovine se sigurno neću povećavati ako se ne povećavaju porezi.
A u dijelu plača piše rasterečenje plaća.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #44 : Rujan 24, 2011, 03:45:42 poslijepodne »
Zar si sumnjao u dosljednost SDP-a?  ::) ::) ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”