Autor Tema: Raste potpora za EU  (Posjeta: 19805 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Raste potpora za EU
« Odgovori #75 : Lipanj 16, 2011, 11:05:03 poslijepodne »
Ajd reci da se zajebavaš?

Ajd ne seri više i ne javljaj su u temu o kojoj nemaš blage veze.

Ukoliko smatraš da sam nešto netočno rekao, uvijek ste me - i ti i ekipa - slobodni uvjeriti u suprotno. Naravno, ne svojim "mišljenjem", znaš da je to šteta potezanja vode...

Reci mi što smo to mi zaštitili i kojim zakonima??

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Raste potpora za EU
« Odgovori #76 : Lipanj 17, 2011, 12:05:22 prijepodne »
Nebitan si i smaraš,,,

ti si fejk
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Raste potpora za EU
« Odgovori #77 : Lipanj 17, 2011, 08:55:50 prijepodne »
To zna reći svaka budala. Ništa lakše.

Odgovoriti na pitanje je već puno teže. A tebi i nemoguće. Jer su tvoje namjere poštene kao i od onog smrada Sanadera koji bi saborsku plaću u zatvor. Razina vašeg morala je otprilike jednaka...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

kruno

  • Gost
Odg: Raste potpora za EU
« Odgovori #78 : Lipanj 17, 2011, 11:28:15 prijepodne »
Gospodine Sladge,

ne želim nikoga braniti niti kuditi, ali mislim da Vam je gospodim sa avatarom Mamića dobro rekao.

Malo sam prosurfao sve teme i u svakoj se "najpametniji" što ne znači nužno da ste loši, ali se čovjek zapita otkud Vam toliko znanje na svim tim silnim znanstvenim područjima.

Doduše rekli ste ponešto i točno, ali u većini tema ste doslovno kuckali po tastaturi bespotrebno.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Raste potpora za EU
« Odgovori #79 : Lipanj 17, 2011, 12:50:09 poslijepodne »
Malo sam prosurfao sve teme i u svakoj se "najpametniji" što ne znači nužno da ste loši, ali se čovjek zapita otkud Vam toliko znanje na svim tim silnim znanstvenim područjima.

Doduše rekli ste ponešto i točno, ali u većini tema ste doslovno kuckali po tastaturi bespotrebno.

Taj dojam ovisi o količini shvaćanja onoga kaj sam napisao. A i ne sjećam se nekog "znanstvenog područja" o kojemu smpo razglabali. Mada imaš praf - danas ti je sve znanost! A u ovoj zemlji to je i ići na šekret...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Raste potpora za EU
« Odgovori #80 : Lipanj 17, 2011, 08:44:22 poslijepodne »
Gospodine Sladge,

ne želim nikoga braniti niti kuditi, ali mislim da Vam je gospodim sa avatarom Mamića dobro rekao.

Malo sam prosurfao sve teme i u svakoj se "najpametniji" što ne znači nužno da ste loši, ali se čovjek zapita otkud Vam toliko znanje na svim tim silnim znanstvenim područjima.

Doduše rekli ste ponešto i točno, ali u većini tema ste doslovno kuckali po tastaturi bespotrebno.

najbolji su mi ovakvi...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Raste potpora za EU
« Odgovori #81 : Lipanj 17, 2011, 10:36:59 poslijepodne »
Daaa, drug "Kruno" je intelektualac. To je mam vidljivo.

On "izučava" forum i nas forumaše, piše traktate i duboko promišlja nad našom hudom sudbinom. Pa kaj to nije preogromna sreća kada znaš da te netko tak "znanstveno" akceptira?

Ja sam se naježil...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Raste potpora za EU
« Odgovori #82 : Lipanj 18, 2011, 05:59:43 prijepodne »
Dobro je sledge, samo se smiri... to je statistika kao i popis stanovnistva, nece ici u javnost... no vidis, ljepo je da se neko trudi sve procitati i ovako biranim rijecima, punim postovanja, okarakterizirati nekoga. Ovaj puta si to ti, sljedeci puta ce nekoga drugoga, no on ce ostati kao svijetla tocka foruma... jer ipak on samo analizira i to je sve.