Autor Tema: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće  (Posjeta: 8240 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #30 : Lipanj 09, 2011, 09:31:40 prijepodne »
Pa ja sam u drugom razredu osnovne išao "direktoru" jer sam odbio odlazak na neko izvanškolsko testiranje za neko natjecanje o "revoluciji"

Hahaha, svašta sam čul, ali da je netko u drugom osnovne išel na natjecanja iz povijesti - to još nisam.  :D

Ah, godine, starost, senilnost... sve se to čini kao da je bilo jučer...   ::)

kruno

  • Gost
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #31 : Lipanj 09, 2011, 10:15:48 prijepodne »
Čovjek se malo preračunao u svojoj želji da zaboravi prošlost, nemojte biti zločesti.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #32 : Lipanj 09, 2011, 11:02:02 prijepodne »
Koliko se fali sa svime i svačime, koliko toga je vidio, prošao, iskusio ... na momente sam stekao dojam da je Sleđ stariji i od broja 1 iz stripa Alan Ford ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #33 : Lipanj 09, 2011, 11:27:22 prijepodne »
Citat:
Autor: Sledgehammer
Citat:
Muhica, mene ti na toj slikici nema, jerbo sam ja, kao pravi "građanin", išao u školu u Zagrebu gdje sam rođen i gdje sam stanovao do pred nekoliko godina

Ups..ček malo..nekaj mi ne štima..daj mi pojasni...jel ti to hoćeš reći da tamo gdje si ti išel u školu (Zagrebu) nije bilo pionira?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #34 : Lipanj 09, 2011, 01:52:07 poslijepodne »
Hahaha, svašta sam čul, ali da je netko u drugom osnovne išel na natjecanja iz povijesti - to još nisam.  :D

Ah, godine, starost, senilnost... sve se to čini kao da je bilo jučer...   ::)

Pa si sam sebi, u svojem stilu "sliku svoju prekrasnu ljubim", odmah zaključio kako to nije moguće jer TI - pazi veličine i kapaciteta! - nisi čuo za to... kao prvo, to nije bilo natjecanje "iz povijesti", već natjecanje iz poznavanja stvari iz imena natjecanja. A to je bitna razlika.

Kako sam ja ipak bio u školi u kojoj su se takova natjecanja održavala (OŠ Karl Marx, a ne OŠ Mlaka!) - jer se i nisu održavala u svim školama (u Novom Zagrebu samo kod nas i u Trnskom) - tako ispada da si se malo zaletio u zaključcima... natjecanje se zvalo "Tito-Revolucija-Mir", i u našoj školi su se testirali i učenici mnogih drugih škola. Kako je Mlaka u to vrijeme bila mjesto do kojeg je i brzojav putovao tri godine, ni ne čudim se tvojoj "informiranosti"... a zaborav je ipak manji grijeh od neznanja. Pa sam ja sa svojom "senilnošću" zadovoljan.
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2011, 01:54:22 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #35 : Lipanj 09, 2011, 01:53:20 poslijepodne »
Ups..ček malo..nekaj mi ne štima..daj mi pojasni...jel ti to hoćeš reći da tamo gdje si ti išel u školu (Zagrebu) nije bilo pionira?

Pa bilo je pionira, naravno - nije mi jasno kako si to uspio zaključiti...??  ???

Samo kaj mene nema na toj slici kaj si dao, i to sam i rekao...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #36 : Lipanj 09, 2011, 01:56:44 poslijepodne »
Koliko se fali sa svime i svačime, koliko toga je vidio, prošao, iskusio ... na momente sam stekao dojam da je Sleđ stariji i od broja 1 iz stripa Alan Ford ...

Hvala Bogu, i vidio, i doživio, i proputovao, i naučio, i bavio se... siguran sam da je toga svega bilo više nego takvima kao što si ti u nekoliko života. Možda i zato jer sam provodio vrijeme na bitno pametniji i konstruktivniji način od tebe. Pa to i daje rezultate. A jal nije dovoljan da me stigneš...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #37 : Lipanj 09, 2011, 02:08:55 poslijepodne »
Ti bi onda po tvojoj kalkulaciji trebal imat oko 300 - 350 let ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #38 : Lipanj 09, 2011, 02:56:57 poslijepodne »
natjecanje se zvalo "Tito-Revolucija-Mir", i u našoj školi su se testirali i učenici mnogih drugih škola. Kako je Mlaka u to vrijeme bila mjesto do kojeg je i brzojav putovao tri godine, ni ne čudim se tvojoj "informiranosti"

Prijatelju, i ja sam bil na natjecanjima "Tito-Revolucija-Mir", ali u sedmom-osmom razredu. Te u srednjoj školi - u Ruđeru. Baš me zanima tko bi djecu drugog razreda osnovne škole tjeral da čita povijesnu građu u "Kekecu"...

Kao i obično, sraćkaš bezveze. Ili, kak veli BobRock, kad te se ulovi u neznanju onda počneš vrijeđati. Samo daj. Pročitan si ko bukvar.  :-*
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2011, 02:59:18 poslijepodne amarkulin »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #39 : Lipanj 09, 2011, 03:21:18 poslijepodne »
Anđelko, a da nije Sleđ jedan od onih frajera kaj su već u drugom razredu pušili ... (jer su imali 15 let) ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #40 : Lipanj 09, 2011, 03:46:17 poslijepodne »
Hahahaha, viš to mi nije palo na pamet.  :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #41 : Lipanj 09, 2011, 04:00:51 poslijepodne »
Kreteni, vueeeehaaaa.... mirrr, Putko, mir... imate humora k'o drek vitamina. Kokot, jel bi ti htio malo pušiti?  >:D >:D >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #42 : Lipanj 11, 2011, 08:35:33 prijepodne »
hahaha to je ona spika....

"mama zakaj ja imam najveću pišu u razredu?  - zato sine kaj imaš 15 godina a ideš u drugi razred!"

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...