Autor Tema: KUKURIKU - stižu pevci  (Posjeta: 83115 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #30 : Rujan 19, 2011, 03:26:36 poslijepodne »
Vesna Pusić: Hrvati ne biraju SDP ili HDZ, ovi izbori donose pobjedu kleptokracije ili poštenja

Dobro je rekla. Samo je zaboravila reći na koju stranu spada ona, njezina stranka i njezina koalicija - obzirom je jasno i maloj djeci da ona veze s poštenjem nema ni u tragovima. Možda ona osobno, zaslijepljena svojim filmom u glavi, i ima barem donekle neke veze s poštenjem, no koliko je to pošteno u odnosu na pitanja i interese Republike Hrvatske i njezinih nacionalnbih interesa i građana?? Mislim da tu pada u potpunosti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #31 : Rujan 19, 2011, 03:38:27 poslijepodne »
Ne pada u potpunosti, totalno krivo, kako onda komentiraš njen stalni rast rejtinga?

Usput da te priupitam, a što misliš o ovome:

http://www.24sata.hr/politika/sve-je-dogovoreno-vesna-skare-ozbolt-vraca-se-u-hdz-235304

Dakle, pod jednim jedinim uvjetom, (uvjet HDZ i Jadranke Kosor) da svi DC-ovci pređu u HDZ.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #32 : Rujan 19, 2011, 03:42:07 poslijepodne »
Njezin rejting odraz je naivne gluposti i političke nezrelosti ovog naroda - čije pojedinačne glasove takovi kao Pusićka kupuju sa pola para loših kranjskih kobasa...

A za VŠO i te prelaske - baš me briga, nikako to ne tumačim, jer sam tu ekipu otpisao na najvišem nivou, pa me događanja na nižim razinama uopće ne tangiraju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #33 : Rujan 19, 2011, 03:59:16 poslijepodne »
Njezin rejting odraz je naivne gluposti i političke nezrelosti ovog naroda - čije pojedinačne glasove takovi kao Pusićka kupuju sa pola para loših kranjskih kobasa...

A za VŠO i te prelaske - baš me briga, nikako to ne tumačim, jer sam tu ekipu otpisao na najvišem nivou, pa me događanja na nižim razinama uopće ne tangiraju.

Ne ostaje mi ništa drugo nego da se dobro nasmijem, uopće ne želim stobom polemizirati.
Ako ti, prelazak DC u HDZ(na ovaj način i u ovakvim uvjetima) na nacionalnoj razini svrstavaš u niže razine, onda svako polemiziranje s tobom je suvišno za mene, iako sam gotovo siguran da si ovakvm odgovorom samo pokušao izbjeći direktan odgovor.

Ali dobro pitao sam te, odgovorio si i svaka daljnja diskusija s tobom, za mene je iracionalna.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #34 : Rujan 19, 2011, 06:38:56 poslijepodne »


Dakle, pod jednim jedinim uvjetom, (uvjet HDZ i Jadranke Kosor) da svi DC-ovci pređu u HDZ.

teško
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #35 : Rujan 19, 2011, 06:50:31 poslijepodne »


Vesna Pusić: Hrvati ne biraju SDP ili HDZ, ovi izbori donose pobjedu kleptokracije ili poštenja

prava se javila  :D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #36 : Rujan 19, 2011, 06:56:36 poslijepodne »


Dakle, pod jednim jedinim uvjetom, (uvjet HDZ i Jadranke Kosor) da svi DC-ovci pređu u HDZ.

teško

već si zamišljam Zorna Žica od jednog SDP-ovca, sada novog HDZ-ovca ;D :P ;D

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #37 : Rujan 19, 2011, 06:57:54 poslijepodne »


Dakle, pod jednim jedinim uvjetom, (uvjet HDZ i Jadranke Kosor) da svi DC-ovci pređu u HDZ.

teško

već si zamišljam Zorna Žica od jednog SDP-ovca, sada novog HDZ-ovca ;D :P ;D

Svaki pravi HDZ-ovac je prvo bio u partiji  ;D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #38 : Rujan 19, 2011, 07:00:13 poslijepodne »


Vesna Pusić: Hrvati ne biraju SDP ili HDZ, ovi izbori donose pobjedu kleptokracije ili poštenja

prava se javila  :D

A zašto ne bi bila prava? Jedna od onih koja se nije od politike okoristila i koja cijelo vrijeme radila časno na sveučilištu i zarađivala sebi za kruh, za razliku od nekih koji su i svoje obrte prenijeli na obitelj i uvaljali se u gradske i ine uprave, na njen i moj teret. ;D :P ;D

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #39 : Rujan 19, 2011, 07:08:44 poslijepodne »
Očito su se i obrtnici počeli uključivati u politiku od jada kad vide kakvi futavci nam kao Pusićka vode državu  ;D i vjerojatno su prepuštajući obrt nekome zaposlili novu osobu, stoga trubi i dalje biku u rog  ;D
Ta Pusićka niti smrdi niti miriše, mlati slamu i trkelja gluposti... a di si ti drug?
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #40 : Rujan 19, 2011, 07:15:01 poslijepodne »
Očito su se i obrtnici počeli uključivati u politiku....

Nije problem kada se oni uključuju u politiku, dapača ali kad se njima izmišljaju radna mjesta e to je već nešto drugo glavonjiću, kaj ne?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #41 : Rujan 19, 2011, 08:28:23 poslijepodne »
A zašto ne bi bila prava?

Zato jer moralno, karakterno, nacionalno i interesno ono što ona zastupa nije identično sa hrvatskim narodom.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #42 : Rujan 19, 2011, 08:37:00 poslijepodne »
A zašto ne bi bila prava?

Zato jer moralno, karakterno, nacionalno i interesno ono što ona zastupa nije identično sa hrvatskim narodom.

A što je to onda moralno, karakterno, nacionalno i interesno  a daje identično sa hrvatskim narodom?
Možda ovo što zastupa HDZ ili VŠO koja ulazi i uvodi stranku i članstvo u HDZ, ili ono što zastupa Kerum ili Bandić možda? Hoćeš još, HSS, hoćeš još? Ma nemam više volje pisati, predosadno je.

@glavonjiću kada radiš takve analize o prenošenju obrta ili tvrtki na nekoga onda kada je u pitanju Čačić ili netko drugi onda pljuješ a sada takav pristup braniš, dogovri se sam sa sobom ili si ti kao i tvoja miljenica VŠO, kak vjetar puhne i sve za osobne ineterse. Nego reci nam jel članstvo DC ide za njom u HDZ?

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #43 : Rujan 20, 2011, 08:16:49 prijepodne »
Nemojte tako sa Vesnom Pusić, ona je prava dama!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #44 : Rujan 20, 2011, 08:58:27 prijepodne »

Uopće mi nisu jasni ljudi koji puše Pusićku, Čačića (kojem očito treba vlast da bi "podigao" svoje propale projekte i firme), Kosora i Sriću iz HSLS-a,  Kregara i slične likove koji se uvijek uspješno šlepaju i tu su negdje na rubu, ali im šape uvijek nepogrešivo upadaju u mast i pekmez....Čitam da je Pusićka prošetala Dolcom sa svojim frendom Zoranom i ustvrdila sljedeće "ako imate posao nije skupo, a ako nemate puno je"...ajmo ovako pa postavimo pitanje koja je razlika između HDZ-a i HNS-a?.......Svojevremeno je Hebrang stavljao ruku u vatru za Rončevića, Vesna Pusić radi isto za Ferenčaka i Čačića, s time da nije koristila istu frazu, ali je rekla da joj njen integritet ne bi dozvolio da bude s ljudima koji su kompromitirani. Za Ferenčaka je rekla da je veliki dobrotvor i da je žrtva okolnosti (bez obzira na to što je ovaj u međuvremenu nepravomoćno osuđen).

Dakle, retorika HDZ-a = retorika HNS-a.

Također je svojevremeno govorila da je koalicijska vlada dok je bila na vlasti imala uspjehe ali da te uspjene nisu znali prezentirati javnosti, trebali su raditi na komunikaciji s javnošću. Nije li Jaca nedavno rekla isto, nešto u stilu da vladi treba bolja strategija komunikacije s javnošću.

Dakle, retorika HDZ-a = retorika HNS-a.

HNS je trgovačka i klijentelistička stranka, dovoljno je vidjeti što rade po zagrebačkoj skupštini i Holdingu, kao što je bilo dovoljno gledati što su radili u koalicijskoj vladi, kada su lokalno (među ostalim) koalirali s Bandićem i uredno dijelili plijen...a u Gorici da ne pričam.