Autor Tema: KUKURIKU - stižu pevci  (Posjeta: 83110 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #15 : Rujan 15, 2011, 08:14:41 prijepodne »
Sa popisa prijatelja na Facebooku me skinula i bapska "najpoštenjačina" u Hrvatskoj, Ankica Lepej... njoj se nije sviđalo što redovito raskrinkavam njezine govnarije zapakirane u žrtvoslovnu objektivnost, što samo znači da nikada nije imala, zajedno sa mužem, niti jedan odgovor na pitanje koje ju se pitalo, obzirom odrađuju predizborne beskrupulozne svinjarije za SDP i onu nakupinu debila zvanih "kokošinjac"...

Ista stvar je nedavno bila i sa velikanom policijske misli, Rankom Ostojićem, koji isto tako, u duhu demokracije i neimanja ničega sa skrivati, nije trpio da ga se išta pita, a bilo kakva kritika je strogo zabranjena.

On i njegov šogor Lučin, koji su unazadili policiju za 50 godina (kako i nebi - jedan je bivši šef Crvenog križa u Kninu, drugi je diler svega što je prvi od tamo odnio), opet bi htjeli pametovati u državi i u policiji, iako pritom uopće ne vode brigu i ne prate stanje u ministarstvima u kojima bi htjeli šefovati - očito to njima nije potrebno, oni "sve znaju i sve mogu". Najvažnije im je dočepati se vlasti pod svaku cijenu, pa nek košta kol'ko košta, no gospodo (pardon, "drugari"...)- to neće ići, jer iako ovom narodu fali podosta pameti, toliko pak glup ipak nije.

A zamatanje u celofan demokracije vaših diktatorskih metoda - neće proći, i gdjegod se bude moglo, javno ću vas prokazivati. Jer da je ovo imalo uređena zemlja, jedina briga bi vam bila tko miješa slijedeći - za okruglim stolom u Remetincu. Bagro crvena! Kukavice i šupci - sramite se...

Ankicu je smetalo što sam otvoreno pitao otkuda joj svaki dan novi avatar za temu, a koji je redovito izrazito vulgarno politički obojen prema vladajućima i prema premijerki?

Nije odgovorila, na što sam zaključio da je ona, skupa s mužem, informatički previše nepismena da bi mogla slagati takove kompleksne montaže, što znači da ih dobiva gotove - a otkud nego iz SDP-ove kuhinje, koja ju plaća da za njih odrađuje prljav posao najnižeg gerilskog vulgarnog vrijeđanja političkih oponenata - jer na razini stranke takove stvari ipak nisu poželjne, no na podrumskoj razini gladnih penzionera, koji prodaju svoj viktimološki ugled za šaćicu kuna (kako će to SDP knjižiti - legalno kao marketing?? - obzirom su vrlo glasni za istu stvar kada ju radi HDZ?) - njoj je to egzistencijalno pitanje...

Ma neka joj bude to egzistencija (glad je vraški pokretač svih akcija), ali onda neka ne sere okolo kako je ona žrtva, kako je objektivna, kako samo SDP može ponuditi "slobodu" ovom narodu, kako predstavlja glas naroda - a predstavlja samo najniže političke porive najveće oporbene stranke... mrzim takve dvolične govnare! Nisam za HDZ, ali sam još manje da mi takvi gadovi, takvi bastardi bez morala, karaktera i bez osjećaja za ovaj narod, zemlju i nacionalne interese - sutra smrde i kemijaju kako ovu zemlju još više uništiti...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #16 : Rujan 15, 2011, 09:42:52 poslijepodne »
Ti glasaj za VŠO, ona je tvoj tip, ionako si se izjasnio već da si za desni centar, dozvoli da drugi misle drugačije i ne seri po njima ako misle drugačije. Osim toga tvoja zadnja rečenica, kao nisi za HDZ pa onda sranje po SDP-u, koji faktički nisu ni vladali osim jednog mandata od postojanja hrvatske države, te stoga umjesto da sereš po ovima koji su vladali i sve upropastili, ti sereš po ovima koji skoro ni luk jeli ni luk mirisali.
Daj se dogovori sam sa sobom, isprika ostalim forumašima za nekoliko nepristojnih riječi, ali to je kolegin jezik, njega samo razumije, pa sam morao tako i pisati. 8)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #17 : Rujan 15, 2011, 09:56:30 poslijepodne »
Ti si ograničen toliko da bi mogao biti jedinična mjera za ograničenost.

A najbolji primjer za to je retorika koja veli da "ako nisi SDP - onda si HDZ", i obrnuto, jer budale (da, baš budale ograničene) imaju bolesnu potrebu nekoga pod mus svrstavati u neki tabor, jer u njihovoj nomenklaturi, njihovom mentalnom programu ne postoji mogućnost da ima i treća ili četvrt opcija, mora biti kao strujni prekidač - ili ON ili OFF... Ako nisi "naš" SDPovac, onda moraš biti HDZovac, i u tom oboru se vidi dubina misli i shvaćanja takvih kao Jaguar, njegova stranka i njegov potpredsjednički položaj... koji samo dokazuje da moraš imati malo jebeniji blok na mozgu da glasaš za njega, njegove i sve imalo slične njemu. Da me vode takvi "intelektualci" sa minusom ispred koeficijenta IQ-a?? Medicina je to odavno objasnila, Freud protumačio, Fromm naveo primjere, a Jaguar služi kao primjer. Naravno, negativni...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #18 : Rujan 15, 2011, 10:08:51 poslijepodne »
Jeste dabome, kada se ostane bez argumenata onda se idemo vrijeđati, izmišljati, insinuirati, predpostavljati, nagađati, povezivati...Da tvoj IQ pokazuje upravo koliko ti čitaš moj post s razumijevanjem, neznam je li ima potrebe da zamolim premijerku da ti prevede na engleski, ili možda bolje razumiješ albanski, ruski, možda srpski, ceo svet razume samo ti ne ili koji jezik? Samo reci, dat ću si truda. Ti si najmanje pozvan  mene proglašavati ograničenim,  ti, ti se javljaš, hebate pa da umrem od smijeha. ;D ;D ;D

« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2011, 10:24:55 poslijepodne Jaguar »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #19 : Rujan 15, 2011, 10:17:01 poslijepodne »
Sledgehammer, patiš od nekakve manije proganjanja ? Tko te hoće ? Koga vraga se stalno namjeraš na sve one koji ne misle kao ti ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #20 : Rujan 15, 2011, 11:20:09 poslijepodne »
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sanader-2007-3x7-milanovic-2011-21/571945.aspx

Jer, netko bi mogao uzeti u ruke kalendar i kalkulator i dobro se zabaviti. Naime, program koalicije zove se "Plan 21". Prije četiri godine Ivo Sanader predstavio je predizborni program HDZ-a pod nazivom "3x7".

I eto vica. Sanader: "Koliko je tri puta sedam?". Milanović: "21!".

Zašto, zaboga, nisu dodali jednu točku? Ili oduzeli? Čak i uz rizik da se poslije priča kako šef SDP-a ne zna računati...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #21 : Rujan 16, 2011, 10:33:51 prijepodne »
Citat:
Stjepan

I eto vica. Sanader: "Koliko je tri puta sedam?". Milanović: "21!"

He..zgodno, HDZ-ov program koristi SDP-e..jedino kaj su zaboravili da se obraćaju SDP-ovom biračkom tijelu a ne HDZ-ovom...još jedan dokaz da zapravo nema razlike između ova dva mastodonta..čudi me kak se već nisu javili dežurni kenje da obrane program...KOKO i JAGUAR = BATA i LJUBIŠA...još da zapjevaju "Nas dva brata skupa ratujemo ne plač majko ako poginemo"

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #22 : Rujan 16, 2011, 11:02:18 prijepodne »
Citat:
Stjepan

I eto vica. Sanader: "Koliko je tri puta sedam?". Milanović: "21!"

He..zgodno, HDZ-ov program koristi SDP-e..jedino kaj su zaboravili da se obraćaju SDP-ovom biračkom tijelu a ne HDZ-ovom...još jedan dokaz da zapravo nema razlike između ova dva mastodonta..čudi me kak se već nisu javili dežurni kenje da obrane program...KOKO i JAGUAR = BATA i LJUBIŠA...još da zapjevaju "Nas dva brata skupa ratujemo ne plač majko ako poginemo"

I ti, ne spominji moje ime uzalud, a što se tiče kenjanja tebe nemože nadomjestiti ni pola ovog foruma.
A sada komentar o programu:

Program kakav god da bio , može biti i sličnosti, u nekim segmentima se može i podudarati, važno je njegovo provođenje i ljudi koji će ga provoditi, do sada smo imali prilike vidjeti kako je ova garnitura provodila svoj program.
Usput uzeti ću za primjer Varaždin i varaždinsku županiju, koja je svijetla točka u Hrvatskoj očeš po gospodarstvu, oćeš po obrazovanju, oćeš po kulturi, po čemu god hoćeš i eto vidi čuda božjega gdje je danas varaždinska županija u odnosu na ostatak Hrvtaske. Dakle ljudi koji obnašaju dužnosti, koji osmišljavaju i provode programe, koji se brinu za javno dobro, svoje građane i njihov standard.
Njihova sreća je jer su znali birati ljude koji su htjeli, znali imali hrabrosti i sposobnosti to postići. Pametnom dosta.

Ja bi volio vidjeti i ostatak Hrvatske bar približno na nivou Varaždina i varaždinske županije. A ti kenjaj i dalje!


P.S. Vidiš kak ti idu dobro te komunističke pjesme, učio si ti to s posebnom pozornošću i trudom, godinama, koko i moja malenkost ti nismo ni do koljena u tom pogledu. ;D
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2011, 11:25:57 prijepodne Jaguar »

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #23 : Rujan 18, 2011, 09:43:50 poslijepodne »
Ovih 40% ima dovoljno vremena da se odluči, važno bi bilo da izađu na Izbore, iako je kod nas neizlaznost i bila uvijek negdje oko 40%, vrijeme je da se to promijeni, bilo bi dobro uvesti i kazne za ne glasanje na izborima. 8)

http://www.vecernji.hr/vijesti/cak-40-posto-ljudi-ne-zna-koga-ce-glasati-izborima-clanak-328159


Čak 40 posto ljudi ne zna za koga će glasati na izborima
Prema anketi o političkim zbivanjima u RH, koju je objavio HRT, 33,4 posto građana dalo bi glas Kukuriku koaliciji, a za HDZ je 10 posto ljudi.

Na pitanje 'Da su danas parlamentarni izbori, za koga biste glasovali?' u anketi koju je za HRT napravila agencija Hendal čak 40,2 posto građana bilo je neodlučno.

Anketa je napravljena na uzorku od tisuću ispitanika o aktualnom političkom stanju u zemlji, a za Kukuriku koaliciju glasalo bi 33,4 posto ljudi.

HDZ-u bi glas povjerilo samo 10 posto ispitanika.

Treći po redu po broju glasova su Lesarovi Laburisti sa 2,4 posto, a iza njih je HSP sa 1,9 posto.

Za HSLS bi glasovalo 1,6 posto ispitanika, a HSS-u i HDSSB-u glas bi dalo 0,9 posto.


Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #24 : Rujan 19, 2011, 12:00:56 prijepodne »
Na pitanje 'Da su danas parlamentarni izbori, za koga biste glasovali?' u anketi koju je za HRT napravila agencija Hendal čak 40,2 posto građana bilo je neodlučno.

Od svih anketa ova mi se čini najviše ofrlje. Prava anketa bi se trebala provesti tako da se uzme relevantan uzorak, da se rasporedi po izbornim jedinicama i da se rezultati gledaju kroz njih. Može se dogoditi da neka stranka ukupno ima 5% glasova i da ne uzme nijedan mandat, a da neka stranka s ukupnim postotkom od 2.5% uzme 3 stolice.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #25 : Rujan 19, 2011, 07:44:35 prijepodne »
Ja ne vjerujem anketama, posebno onima koje se rade ofrlje ili se s njima manipulira.
Mene brinu samo neodlučni i oni koji ne izlaze na Izbore a kojih je kod nas još uvijek na svakim izborima previše. Zato bi svakako podržao kazne za neizlazak na izbore, jer zbog takvih dođe kriva opcija na vlast i upropasti nas sve skupa. 8)

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #26 : Rujan 19, 2011, 07:50:30 prijepodne »
Naslov govori sve 8)

http://www.jutarnji.hr/vesna-pusic--hrvati-ne-biraju-sdp-ili-hdz--ovi-izbori-donose-pobjedu-kleptokracije-ili-postenja/974636/

Vesna Pusić: Hrvati ne biraju SDP ili HDZ, ovi izbori donose pobjedu kleptokracije ili poštenja

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #27 : Rujan 19, 2011, 09:02:20 prijepodne »
Ja ne vjerujem anketama, posebno onima koje se rade ofrlje ili se s njima manipulira.
Mene brinu samo neodlučni i oni koji ne izlaze na Izbore a kojih je kod nas još uvijek na svakim izborima previše. Zato bi svakako podržao kazne za neizlazak na izbore, jer zbog takvih dođe kriva opcija na vlast i upropasti nas sve skupa. 8)

Podržavanje kazne za izlazak na izbore ,može biti samo tvoja želja i ništa više. Istovremeno ja očekujem od stranke za koju sam dao glas da ispuni svoje obečanje dano prije izbora po programu, ali od toga ništa.
I gdje smo sad?
Ti želiš kazu, a ja želim održano obečanje?!
Neizlaz na birališta je jedan od načina iskazivanja nezadovoljstav, legalno i sa punim pravom.
Ja ne želim dati glas ni SDP-u ni HDZ-u ili njihovim satelitima. Za koga sad da idem na izbore i glasam?
Evo nemam izbora i ostajem doma. U redu ,znam da je to najlošije, ali objasni ti to tim ljudima koji se ubrajaju u 40% , jako teško.
To je naša realnost, sa kojom obadvije stranke računaju.
Pokvareno, ali politika nije moralna kategorija.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #28 : Rujan 19, 2011, 09:45:23 prijepodne »

Podržavanje kazne za izlazak na izbore ,može biti samo tvoja želja i ništa više. Istovremeno ja očekujem od stranke za koju sam dao glas da ispuni svoje obečanje dano prije izbora po programu, ali od toga ništa.
I gdje smo sad?
Ti želiš kazu, a ja želim održano obečanje?!

Neke razvijene zemlje koje stoje puno bolje od nas u svakom pogledu to imaju, nije isključeno da će to ostati samo moja želja nego možda to postane i naša realnost u budućnosti, tko zna.
Naravno slažem se da imate pravo očekivati ispunjenje obećanja, sam to očekujem, zato treba kazniti one koji ne ispune očekivanja ili ne ispune najveći dio očekivanja.
Realno nijedna opcija nigdje u svijetu nije ispunila sve obećano ali je pitanje u kojoj mjeri je ispunila i po tome ću vrednovati nečiji uspjeh ili neuspjeh u ispunjenju obećanja.

Od ponuđenih opcija, pa makar i ne bile sve idealne i dobre, moram odlučiti ipak koja je najlošija, koja srednja a koja ipak napozitivnija iako nije idealna, dakle trebam naći ipak nekoga po svojoj savjesti, tko bi ako ništa drugo bio manje zlo od onog većeg zla, iako unaprijed znam da neće sve ispuniti ali bar neće nanijeti ni veliku štetu, stoga moram donijeti neku odluku, ma kakva ona bila, otići na biračko mjesto i dati povjerenje nekome.
Priča o neizlasku na Izbore iz tih razloga koje navodite je samo potvrda naše ljenosti i neka netko drugi odradi sve za nas a mi ćemo samo gunđati i prigovarati, a napose uvijek naći neko opravdanje za našu ljenost u bilo kakvom djelovanju kao pojedinac.
Teoretski gledano neka se svi koji tako misle, to je otprilike polovina hrvatskih garađana, učlane u političke stranke i neka ih iznutra mijenjaju, to je snaga kojoj se nemože odoliti ni u jednoj političkoj stranki u Hravstkoj. Međutim ne, mi bi svi da nam netko drugi odradi za nas, pa čak da nam i ispred kuće, u ulici, netko pokosi travu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #29 : Rujan 19, 2011, 10:37:40 prijepodne »

Podržavanje kazne za izlazak na izbore ,može biti samo tvoja želja i ništa više. Istovremeno ja očekujem od stranke za koju sam dao glas da ispuni svoje obečanje dano prije izbora po programu, ali od toga ništa.
I gdje smo sad?
Ti želiš kazu, a ja želim održano obečanje?!

i  Međutim ne, mi bi svi da nam netko drugi odradi za nas, pa čak da nam i ispred kuće, u ulici, netko pokosi travu.

 Slažem se.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....