Anketa

Da li je po vama dogovor Pahor - Kosor pozitivan za Hrvatsku?

Da
4 (21.1%)
Ne
6 (31.6%)
Da, dugoročno
1 (5.3%)
Ne, nikako i nikada
8 (42.1%)

Ukupno Glasova: 17

Glasanje završeno: Rujan 22, 2009, 12:30:59 poslijepodne

Autor Tema: Tko laže  (Posjeta: 35194 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Tko laže
« Odgovori #90 : Studeni 03, 2009, 08:04:58 prijepodne »
užas, horor, strava! kaj bu nam eu ak za pristup moramo dati svoju zemlju (ili more). kriptoboljševici u tajnoj zavjeri protiv hrvatske čak nisu mogli ni komuniste pridobiti za ovaj samolubilački plan pa su sdp-ovci bili suzdržani (osim josipovića, vrbatice i vinkovića).
kad svi naši ljudi uvide da smo prevareni i opljačkani, dotle će već kriptoboljševička oligarhija biti debelo uhljebljena i bolit će ih briga za hrvatsku i hrvate kao što ih i danas najviše motivira vlastiti probitak, a zadnji su im nacionalni interesi.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Tko laže
« Odgovori #91 : Studeni 03, 2009, 10:19:16 prijepodne »
Baš me zanima kada će se pojaviti naslovi u našim novinama tipa: "Slovenci brane prolaz Hrvatskoj kroz svoje more"

Pitam se tko će tada biti kriv,moja pokojna baba. vjerojatno?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Tko laže
« Odgovori #92 : Studeni 03, 2009, 01:13:21 poslijepodne »



Ajmo čuti i drugu stranu. Evo što o tome kažu mudre glave:

http://www.jutarnji.hr/intelektualci--ne-gubimo-teritorij-nego-sansu-za-eu/329841/

plemenitashica

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #93 : Studeni 07, 2009, 04:57:39 poslijepodne »
Gle, gle....

"SLOVENSKI predsjednik Danilo Tuerk danas je izjavio kako bi se prije ratifikacije u parlamentu arbitražni sporazum sa Hrvatskom treba dati na savjetodavni referendum. S druge strane, slovenska oporba koja se protivi sporazumu najavila je da nakon ratifikacije počinju skupljati potpise građana za zakonodavni referendum."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/slovenci-idu-na-referendum-o-arbitraznom-sporazumu-o-granici-sa-hrvatskom/458914.aspx

Kod nas je po nekima dovoljno i 37 glasova u Parlamentu. Ma kja 37, dovoljno je da Jadranka dogovori, a njoj je za vjerovati i odmah joj bezrezervno dati podršku. Ona ZNA SE zna.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Tko laže
« Odgovori #94 : Studeni 07, 2009, 08:24:54 poslijepodne »
Džepovi su prazni, samo PONOS osta, vrijeme je da ustanemo i velimo DOSTA.
Ajmo bračo da gradimo Pelješkoga mosta.
Jerbo nikad više neće biti
plemenitih ideja
dok naš drugi grad vodi
od Keruma seja

( zbirka poezije Gđe. Plemenite, izdavač GT, naziv: Čiza Bliza, u prodaji od 29.11. 2009.)
Ko to tamo peva?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #95 : Studeni 08, 2009, 12:26:35 prijepodne »
Džepovi su prazni, samo PONOS osta, vrijeme je da ustanemo i velimo DOSTA.
Ajmo bračo da gradimo Pelješkoga mosta.
Jerbo nikad više neće biti
plemenitih ideja
dok naš drugi grad vodi
od Keruma seja

( zbirka poezije Gđe. Plemenite, izdavač GT, naziv: Čiza Bliza, u prodaji od 29.11. 2009.)

Prva rečenica (moj potpis) je dio pjesme, ali namjerno nije naveden autor upravo zbog njegove želje. Zato i piše samo fala da se zna da to nije moj pjesnički uradak (uopće nemam smisla za poeziju).
Ovo drugo - baš ste večeras vudreni. Dovesti mene i seju u istu kompilaciju i sve to upakirati u fujjjj GT, pa to je sad već i omalovažavanje, izvolite se ispričati.

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko laže
« Odgovori #96 : Studeni 08, 2009, 02:19:01 poslijepodne »
A još i datum?  >:D

plemenitashica

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #97 : Studeni 08, 2009, 04:37:56 poslijepodne »
A još i datum?  >:D

Daa, još i to, nisam ni zapazila. Fala.  :)

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Tko laže
« Odgovori #98 : Studeni 08, 2009, 04:40:57 poslijepodne »
A još i datum?  >:D

Danas je Dan republike
i stari je popio malo
na televiziji Lepa Brena
stari se sjeća ratnih vremena.......

Samo što Plemenita to ne želi priznati:

To su bili dani
Ponosa i slave
Malo špeka, malo luka
I red dva baklave

( autor Luka Bebić, izdanje. Domovinainvest d.o.o. zagreb, Tisak: Kutle production ltd. Cipar)

Vidiš Plemenita gospođo, nema potrebe da se sramite litereture koju čitate u slobodno vrijeme ili praznika ikoji se slave u Vašem kraju.
Uostalom nemate se čega sramiti jer ljudi koji danas vode našu državu iskonski su socijalisti školovani na sveučilištima u Beogradu, Splitu i Kumrovcu.
Ko to tamo peva?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #99 : Studeni 08, 2009, 08:19:38 poslijepodne »

Vidiš Plemenita gospođo, nema potrebe da se sramite litereture koju čitate u slobodno vrijeme ili praznika ikoji se slave u Vašem kraju.
Uostalom nemate se čega sramiti jer ljudi koji danas vode našu državu iskonski su socijalisti školovani na sveučilištima u Beogradu, Splitu i Kumrovcu.

Tko vodi ovu državu, tih se sramim.
A to što čitam u slobodno vrijeme nije ovo što ste vi naveli, pa se ne sramim, a ljudi koji čitaju i djeluju po toj literaturi ionako nisu moji istomišljenici niti ljudi s kojima se družim.
A gdje su se školovali - nigdje, dobivali su papire i ocjene na osnovu podobnosti, a ja to ne priznajem, čak se užasavam.

PS - kaj ste se tak zalijepili za mene, kaj nema nitko drugi na ovom forumu da je vrijedan vašeg mišljenja? :P
Doduše, vrlo ste sofisticirani i družepodrugljivi, pa se pitam čime li to zaslužujem.  >:(

Edit:

Ajmo se vratiti na temu.
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2009, 08:21:56 poslijepodne plemenitašica »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #100 : Studeni 23, 2009, 01:02:53 poslijepodne »
Slobodan citat: Na Pantovčaku ne treba orati i kopati, nego treba misliti. Predsjednik mora biti moralni autoritet, osnova je poštenje. (D. Lesar)

Nedjeljom u 2 od 21,50 minute, 22.11.2009.

Osim komentara za kandidate za predsjednika, bilo je razgovora o biračkim popisima, tko vlada i donosi odluke ("Hrvatskom upravlja vlada, a Sabor se koristi kao formalna mašinerija za iszglasavanje vladinih odluka"), podrška novinarima, sporazum o arbitraži, kriminal i korupcija, prijetnje, uloga medija.

Lesar: „Hrvatski građani se boje vlasti, Hrvatskoj treba vlast koja će se bojati građana“.

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=186

Svaka čast gospodine Lesar.
Hvala vam kaj ste narodni zastupnik (čitaj nacionalni "izdajnik"  :))  i kaj zastupate i mene koja sam u onih 44 ili 45 %.
« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2009, 01:07:46 poslijepodne plemenitašica »

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Tko laže
« Odgovori #101 : Studeni 23, 2009, 03:33:17 poslijepodne »



Teorija je svakako prisutna u iznošenju stavova Gosp.Lesara i visokocijenjene Plemenite.
Koje Vi to spike podržavate: Hrvatskoj treba vlast koja će se bojati građana!!!!!!!!!!!!!
Ajde, pitajte gospodina Lesara na njegovom blogu da Vam nabroji 10 država na kugli ovoj zemaljskoj gdje je na vlasti ekipa koja se BOJI GRAĐANA!
( naravno, država koje su u rangu sa nama po dohotku, socijalnom ustroju, penzijama itd.)
Druga teorija: Na Pantovčaku ne treba orati i kopati, nego treba misliti. Predsjednik mora biti moralni autoritet, osnova je poštenje. (D. Lesar)
Ustavom RH kojeg su pisali i u njegovom donošenju i izmjenama sudjelovali skoro SVI kandidati, SVE političke stranke koje su bile u parlamentu točno je i predviđeno da Predsjednik može misliti, doslovno. Može on doći na svaki sastanak vlade, može predlagati do beskrajnih granica i iznositi svoje viđenje i rješenja, može se okružiti savjetnicima i zavlačiti nekakve odluke do određene granice ali definitivno on je, bit će i zauvijek će ostati fikus.
U saboru je dovoljno da hranidbeni lanac digne ruke u zrak i predsjednik može svirati diple. Sud hrani proračun, proračun hrane sudska rješenja, predsjednika hrani proračun, proračun kreira vlada, vladu hrani birokracija i vanjski i unutarnji kamatari, kamatare hrani vlada, vladu hrane građani, građane hrane kamatari, kamatare štiti sud ( hebate, neki imaju i diplomatski imunitet).
Moralni autoritet može biti do bespuća hrvatske zbiljnosti kad ionako o ničemu ne odlučuje niti ima pravo na veto bilo koje odluke za koju smatra da je neustavna.
Okrenite ploču, zar ne vidite da funkcioniramo na posuđenoj lovi. Nama treba predsjednik koji će moći posuditi još love po povoljnijim uvjetima, sa manjim kamatama i na dulje rokove. To je hađija pravi. S jedne strane ministar po zapadu, sa druge predsjednik po istoku.
Vrište vranci, tresu se kola, para leti na sve strane. Ionako ju nemamo namjeru vratiti kad nas koloniziraju. To me podsjeća na hit iz doba KP Neretvanske doline: " Uzmi sve što ti život pruža, danas si cvet a sutra uvela ruža".

Ko to tamo peva?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #102 : Studeni 23, 2009, 03:48:27 poslijepodne »

Teorija je svakako prisutna u iznošenju stavova Gosp.Lesara i visokocijenjene Plemenite.
.......
U saboru je dovoljno da hranidbeni lanac digne ruke u zrak i predsjednik može svirati diple. ...........
...........To me podsjeća na hit iz doba KP Neretvanske doline: " Uzmi sve što ti život pruža, danas si cvet a sutra uvela ruža".

Vidim da sam ja vama inspiracija iako niste Ksenija Erker, koja iz vas izvuče komentare koji su vrlo konspirativni, rastezljivi, i završavaju tako da me obavezno nasmijete.
A smijeh stvara bore smijalice pa moram paziti, ali zato produljuje život.  ;)

Još samo fali da i link pjesme mladosti moje bake denete i imate čistu peticu iako nisam Maja Šuput.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Tko laže
« Odgovori #103 : Studeni 23, 2009, 03:59:54 poslijepodne »
Pa s obzirom da pozitivno djelujem na Vas nadam se da će veliki hit koji je bio moderan u doba dok je Vaša baka bila mlada još više stvoriti bora smijalica. Njih se možete riješiti jednostavno ako pitate jednu od kandidatkinja kako je uspjela bez kemijskih pomagala izglačati facu.
Evo malo pjesme da Vam osveži dan:

Po šumama i gorama
naše zemlje ponosne
idu čete partizana,
Slavu borbe pronose!

Neka znade dušman kleti
Da će kod nas slomit' vrat,
Prije ćemo mi umrijeti
Nego svoje zemlje dat'!

Kazni ćemo izdajice,
Oslobodit narod svoj,
Kazat ćemo cjelom svjetu
Kak se bije ljuti boj!

Crne horde nas ne plaše,
Krv herojska u nas vri,
Mi ne damo zemlje naše
Da je gaze fašisti!

A za Vas posebno, pronašao sam na internetu od jednog pjesnika koji se zove "Supernormalan" jednu NOVU partizansku
haj ho haj ho mi stalno bježimo
bježimo vamo bježimo tamo
mi bježimo stalno

haj ho haj ho, u kokošinjac sam uletio
haj ho haj ho četnik mi je stražu držao

haj ho haj ho ustaša me iz kokošinjca iščero
haj ho haj ho preko plota sam uteko

haj ho haj ho gladan sam ostao
haj ho haj ho četnik mi je jaja oteo

haj ho haj ho mi stalno bježimo
bježimo vamo bježimo tamo
mi bježimo stalno
__________________
Srbi su za odmazdu nakon oluje okupirali beograd i još neke gradiće u beogradskom pašaluku, s tim da je tada izveden najveći traktor desant u svjetskoj povijesti. by NINJA 07 kurtonirano
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #104 : Studeni 23, 2009, 09:23:18 poslijepodne »
Nama treba predsjednik koji će moći posuditi još love po povoljnijim uvjetima, sa manjim kamatama i na dulje rokove.

Ne po mejnemi nek po vekšemi,kak bi to rekli prečani mlade ilirov stari iliri;veni-vidi-vici ili brže više jakše.
Živi brzo,zaduži se mlad da neš zabadof celi život delal.
***eš državu tera ni dužna po **čke stanovnika 50.000 €
Ja bi još dal ideju novem finacministru da i delamo na dug;lepo ti saki mesec dobiš cetlin na teromu ti lepo črno na belem piše;ferma ta-i-ta je tomu-i-tomu radniku,oib br taj-i-taj dužna of mesec tulko-i-tulko kaj se skup po novozavetnem računu ima biti tak-i-tak.Radnik,oib,bu po prestanku krize mogel svoj dug premeniti za kratek,il za točkice.Na raspolagajnu mu buju točkice v bojami-črne i bele.Za točkice v drugemi farbami radnik,oib,mora imeti sako leto po radnem stažu v točkaste evidencije i druga primajna a pod obavezno božičnicu,uskrsnicu i pervomajnicu.Doplata za metalik točkice v boje-mesečno bar po 100 iberštunde imeti.saki mesec do obračuna pri RH koralu.
Tako je zborio poglavica ***ač vas u zdrav mozak.Haug!
Doplata za mozak i jaja...