Autor Tema: Parking iza zgrade poglavarstva  (Posjeta: 6141 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Filip

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Parking iza zgrade poglavarstva
« : Studeni 30, 2009, 02:13:49 poslijepodne »
Plaća se ili ne?

Znam da je naplata bila uvedena, pa ukinuta, pa ako netko zna kakav je sada status?

--
Filip

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Parking iza zgrade poglavarstva
« Odgovori #1 : Studeni 30, 2009, 03:00:43 poslijepodne »
Već je prošlo dosta vremena otkad je opet uvedena naplata. Na tom mjestu je prva zona s ograničenjem 3 sata i cijenom 4 kune po satu.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Filip

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Odg: Parking iza zgrade poglavarstva
« Odgovori #2 : Studeni 30, 2009, 03:14:37 poslijepodne »
Hvala.

Inače na stranicama VG komunalca stoji da je naplata iza kbr 32 i 33, a 34 (poglavarstvo) nije spomenuto.

--
Filip

shaka zulu

  • Gost
Odg: Parking iza zgrade poglavarstva
« Odgovori #3 : Studeni 30, 2009, 06:04:51 poslijepodne »
De vidiš tablu il "bankomat" -tu plačaš.

Offline Filip

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Odg: Parking iza zgrade poglavarstva
« Odgovori #4 : Studeni 30, 2009, 07:27:54 poslijepodne »
De vidiš tablu il "bankomat" -tu plačaš.

Sve OK. Jedino je problem što je tabla samo na ulazu u ulicu od strane tržnice, a ne i nakon skretanja prije garaža, a "bankomata" na toj strani nema.

--
Filip

plemenitashica

  • Gost
Odg: Parking iza zgrade poglavarstva
« Odgovori #5 : Prosinac 01, 2009, 03:27:19 poslijepodne »
Uopće ne razumijem pitanje?

Parking IZA zgrade poglavarstva je gdje?

Redovito se parkiram na velikom parkingu OD poglavarstva, doduše subotom i nedjeljom, odnosno radnim danom popodne. Vrlo polako prođem kroz vežu (naročito u povratku) i mjesta kao u priči i to bez plaćanja.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Parking iza zgrade poglavarstva
« Odgovori #6 : Prosinac 01, 2009, 04:59:45 poslijepodne »
File,prezrači malo oči;dve su table,jena na početku,iza banke,a druga prije kontejnerov za smetje.Mene su v autoškole vučili da saki znak vredi do prvoga raskršča a onda ak treba se ponovi i po reskršču.Of drugi je pet metri prije križajne i tu bi se dalo pisati memoare al od kad sem na istem mestu "šipovao rac" bez četiri čune v žepu ni ne skrečem.Ja ovu drugu tablu nis videl jel obično tu gledim da me ne potanjural kakov kamikaza kaj vozi v kontra smeru il napikavam jel ima kakovo slobono mestu za zapiknuti se.
Kaj se kučne brojev dotikavle-v zajdne trideset let kaj je to tu napravleno ja ni jenoga nis videl.To valda znaju poštari i stanari...

Pl.,ti parkeraš iza suda.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Parking iza zgrade poglavarstva
« Odgovori #7 : Prosinac 01, 2009, 09:48:29 poslijepodne »
..............

Pl.,ti parkeraš iza suda.
Eto, pojma nemam gdje se parkiram. Koja sam ja neznalica.  ;) Ali nije ni čudo, ne koristim usluge suda, pa niti ne znam da je to njihova zgrada.

Inače, parkiram se i iza matičnog ureda ili tam gdje gradonačelnik prima građane.
Je li to još uvijek aktualno?

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Parking iza zgrade poglavarstva
« Odgovori #8 : Siječanj 19, 2010, 12:25:02 poslijepodne »
De vidiš tablu il "bankomat" -tu plačaš.

Sve OK. Jedino je problem što je tabla samo na ulazu u ulicu od strane tržnice, a ne i nakon skretanja prije garaža, a "bankomata" na toj strani nema.

--
Filip

E moj Filipe, navedena ulica je jednosmjerna i to od tržnice prema izlazu na školsku,prometni znak vrijedi do prvog raskršća ili do znaka prestanka važenja prethodnog, a tamo nema raskršća niti takvog znaka, nego sporedna ulica i to s lijeve strane (smjera kretanja vozila) i kao takva ne prekida pravac za koji je postavljen znak.
S desne strane je ulaz za smetlarnik , tamo je postavljen znak koji po mojem ne bi trebao biti, ali otom potom...
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2010, 12:33:32 poslijepodne delta force »