Autor Tema: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D  (Posjeta: 12225 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivek

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« : Studeni 16, 2009, 09:19:11 prijepodne »
Dakle nakon 2 godine patnje, pisanja policiji, gradskim upravama,po gradskim (bivsim) forumima napokon se postavljaju klamerice u Zvonimirovoj  ;D

"Ekipa za ocevid" je izasla jos prije mjesec-dva, a rjesenje smo dobili prije 2 tjedna, ali nisam htio pohvaljivati da nebi urekao :D

Ni susjedi ni ja nemremo vjerovati da je dosao kraj patnjama :)

Svaka cast!


Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #1 : Studeni 16, 2009, 10:40:28 prijepodne »


Klamerice? Daj, Ivek, malo pobliže objasni kaj je to i o čemu se radi.

Offline ivek

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #2 : Studeni 16, 2009, 10:49:29 prijepodne »
Ne znam dal se sjecate mog thread-a na starom forumu, slao sam slke automobila koji su stalno parkirani na plocniku jer su stupici koji su tu prije bili i prijecili parkiranje iz meni nejasnih razloga maknuti prilikom asfaltiranja plocnika i nikad vise vraćeni. Od tad počinje havarije za sve koji bi iz dvorišta trebali izlaziti jer od parkiranih automobila ne vide nadolazeće aute niti pjesake. I sam sam nekoliko puta skoro napravio sudar ...
Na plocniku su se parkirali čak i autobusi ali ništa nije poduzimano. Istovremeno ni pjesaci nisu mogli koristiti plocnik iz istih razloga.  
« Zadnja izmjena: Studeni 16, 2009, 11:17:30 prijepodne ivek »

Offline kiki

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #3 : Studeni 16, 2009, 04:49:18 poslijepodne »
A sebičnosti, džizus! I di budu sad ljudi parkirali!?? Morali budu ići čak sto metri dalje na parkiralište (koje je besplatno btw.)!  ::)

To treba rješavati ko ZG-BOSSMAN! Sparkirati se na ulici pred OGGI-jem unatoč tim tvojim "klamericama" i lijepo otići na pivicu. Ionak nigdje nema murije ni redara. A ako se i pojave, nijedan nema muda barem ga opomenuti, a kam ne kaznu pisati.


De Loren

  • Gost
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #4 : Studeni 16, 2009, 04:53:19 poslijepodne »
zato (šatro) imamo pauka ... kaj ne ?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #5 : Studeni 16, 2009, 06:54:37 poslijepodne »
...........

To treba rješavati ko ZG-BOSSMAN! Sparkirati se na ulici pred OGGI-jem unatoč tim tvojim "klamericama" i lijepo otići na pivicu. ..............
A ako se i pojave, nijedan nema muda barem ga opomenuti, a kam ne kaznu pisati.

Zašto?

Offline biserka

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 18
  • Karma: +0/-0
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #6 : Studeni 17, 2009, 02:31:48 poslijepodne »
zato (šatro) imamo pauka ... kaj ne ?

nema pauka više, drašku se nije sviđao...

De Loren

  • Gost
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #7 : Studeni 17, 2009, 08:30:36 poslijepodne »
pa nije on muha da bi se bojal pauka ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #8 : Studeni 17, 2009, 08:55:04 poslijepodne »
Ili; 



Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #9 : Studeni 17, 2009, 09:47:57 poslijepodne »
Dakle nakon 2 godine patnje, pisanja policiji, gradskim upravama,po gradskim (bivsim) forumima napokon se postavljaju klamerice u Zvonimirovoj  ;D

"Ekipa za ocevid" je izasla jos prije mjesec-dva, a rjesenje smo dobili prije 2 tjedna, ali nisam htio pohvaljivati da nebi urekao :D

Ni susjedi ni ja nemremo vjerovati da je dosao kraj patnjama :)

Svaka cast!



...nisi samo na starom forumu pisal... :D... (kak ni ja)... još da stave na kraju i četvrtu zebru... di bi im bio kraj...
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #10 : Studeni 18, 2009, 11:36:03 prijepodne »
Dakle nakon 2 godine patnje, pisanja policiji, gradskim upravama,po gradskim (bivsim) forumima napokon se postavljaju klamerice u Zvonimirovoj  ;D

"Ekipa za ocevid" je izasla jos prije mjesec-dva, a rjesenje smo dobili prije 2 tjedna, ali nisam htio pohvaljivati da nebi urekao :D

Ni susjedi ni ja nemremo vjerovati da je dosao kraj patnjama :)

Svaka cast!




Kaj se sad čudite kak pura glisti ? Pak očigledno je, na svakom koraku, da aktualna gradska vlast više dela, a manje pripoveda, za razliku od onih uhljebaroša, kojima ste,  kak sami velite , čak dve lete pisali molbe.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #11 : Studeni 18, 2009, 12:33:19 poslijepodne »

....... Pak očigledno je, na svakom koraku, da aktualna gradska vlast više dela, a manje pripoveda, ...

A kaj to????? Dajte nam napišite kad je vama očigledno, nek bude i meni očigledno, ali ja bum ipak išla provjeriti to kaj napišete je li to stvarno napravljeno.

za razliku od onih uhljebaroša, kojima ste,  kak sami velite , čak dve lete pisali molbe.

Isti ti, po vama uhljebaroši su napravili nogostup u toj ulici, pa u Kolodvorskoj, pa u Zagrebačkoj uz POU, pa su postavljeni stupići na Trgu kralja Petra Krešimira, Trgu kralja Tomislava, u Ulici HBZ, pa u ulici kneza Branimira itakodalje.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #12 : Studeni 18, 2009, 01:26:23 poslijepodne »

....... Pak očigledno je, na svakom koraku, da aktualna gradska vlast više dela, a manje pripoveda, ...

A kaj to????? Dajte nam napišite kad je vama očigledno, nek bude i meni očigledno,.....

Dela se plemenita, dela , a to kaj je tebi i tvom dvoličnom egu još navek lakše tu trkeljati i veličati nerad, pisati hvalospjeve uhljebarošima, nego otprti oči , pogledati oko sebe i priznati ili pohvaliti jednostavan i funkcionalan rad i trud, ma od koga dolazio, to je tvoj problem, a ne moj , pak ga u skladu s tim ja nem ni rešaval..

plemenitashica

  • Gost
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #13 : Studeni 18, 2009, 01:57:33 poslijepodne »

....... Pak očigledno je, na svakom koraku, da aktualna gradska vlast više dela, a manje pripoveda, ...

A kaj to????? Dajte nam napišite kad je vama očigledno, nek bude i meni očigledno,.....

Dela se plemenita, dela , .........
 to je tvoj problem, a ne moj , pak ga u skladu s tim ja nem ni rešaval..

Znači, niste u stanju napisati kaj se dela , radije ćete mene napadati, nego napiasti kaj je to vama očigledno.
Nisam drugo niti očekivala.  :P
Odgovor je da ne znate. Teško je napisati istinu.

Možda netko ipak više zna i vidi od vas, pak bu napisal.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ne mogu vjerovati... Ipak su tu :D
« Odgovori #14 : Studeni 18, 2009, 04:33:29 poslijepodne »
...........

To treba rješavati ko ZG-BOSSMAN! Sparkirati se na ulici pred OGGI-jem unatoč tim tvojim "klamericama" i lijepo otići na pivicu. ..............
A ako se i pojave, nijedan nema muda barem ga opomenuti, a kam ne kaznu pisati.

Zašto?

Upravo tako - zašto?  ???
To bi i ja štel znati.