Autor Tema: Staklar u Gorici  (Posjeta: 19527 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Staklar u Gorici
« : Veljača 26, 2011, 07:15:16 poslijepodne »
Pozdrav!

Trebam nekoga tko će mi prodati, izrezati i montirati stakla u neke okvire koje sam radio. Pošto sma još pomalo nov u Gorici, bio bi zahvalan kada bi mi netko savjetovao gdje da potražim radnju koja se bavi staklarstvom ili uramljivanjem slika, po mogućnosti negdje blizu centra.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #1 : Veljača 26, 2011, 07:30:06 poslijepodne »
Gorica Staklo, izlaz iz VG prema Sisku, skretanje preko puta EuroPetrola, radnja je pokraj Mazde Arbanas (iza nje po cesti).
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #2 : Veljača 26, 2011, 08:13:27 poslijepodne »
Galerija za prodaju slika, preko puta poglavarstva grada i suda, radi okvire za slike a u samom centru Grada je.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #3 : Veljača 26, 2011, 09:56:50 poslijepodne »
ima tam jedna kuća, u sisačkoj, preko puta pivnice ... bave se uokvirivanjem slika ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #4 : Veljača 27, 2011, 01:53:11 poslijepodne »
Čovjek je trebao nekoga tko će mu "prodati, izrezati i montirati stakla u neke okvire koje sam radio".

Sumnjam da bilo tko do tih malih uramljivača slika može išta od toga napraviti a da nije ovisan o tuđem radu i nabavi, a on na kraju ispada samo preprodavač.

Gorica Staklo je tvrtka koja sama i proizvodi staklo, ima vrlo zavidnu ponudu mnogo vrsta stakala, od onih običnih do umjetničkih, pjeskarenih, obojanih, nepravilnih, uzorkovanih itd itd, a rade i staklene građevinske elemente tipa opeka, pregrada itd. Naravno, imaju i ogromnu ponudu okvira za slike, no za custom-oblikovanja stakla mislim da u širem kraju jačih nema... mnogi od tih privatnika ionako nose svoje narudžbe kod GoricaStakla i onda to prodaju kao svoje, naravno uz naplaćenu proviziju (čitaj: naknadu za svoje stručno znanje...).

Pa se pitam zakaj to plaćati?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #5 : Veljača 27, 2011, 02:06:30 poslijepodne »
Čovjek je trebao nekoga tko će mu "prodati, izrezati i montirati stakla u neke okvire koje sam radio".


Čovjek je trebao i pitao. Mi smo mu dali info za ono što znademo.
Kaj sada, ti si i manager Goricastaklo? Fakat ne kužim.
Osim toga tvrdiš nešto a pojma nemaš što mogu drugi, staklo sigurno mogu riješiti jer to rade valjda svaki dan.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #6 : Veljača 27, 2011, 03:48:20 poslijepodne »
Po tebi Sleđ, svi mi koji smo mu dali savjet kam da otiđe, ispali smo blesavi, jer po običaju ti glumiš najpametnijeg ...

Čovjek je trebao nekoga tko će mu "prodati, izrezati i montirati stakla u neke okvire koje sam radio".

Sumnjam da bilo tko do tih malih uramljivača slika može išta od toga napraviti a da nije ovisan o tuđem radu i nabavi, a on na kraju ispada samo preprodavač.

Gorica Staklo je tvrtka koja sama i proizvodi staklo, ima vrlo zavidnu ponudu mnogo vrsta stakala, od onih običnih do umjetničkih, pjeskarenih, obojanih, nepravilnih, uzorkovanih itd itd, a rade i staklene građevinske elemente tipa opeka, pregrada itd. Naravno, imaju i ogromnu ponudu okvira za slike, no za custom-oblikovanja stakla mislim da u širem kraju jačih nema... mnogi od tih privatnika ionako nose svoje narudžbe kod GoricaStakla i onda to prodaju kao svoje, naravno uz naplaćenu proviziju (čitaj: naknadu za svoje stručno znanje...).

Pa se pitam zakaj to plaćati?


Nije točno. Kad već glumiš da znaš i o proizvodnji stakla, sad trkelješ bez veze. Tvrtka Gorica Staklo NE PROIZVODI staklo, ni staklene opeke.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #7 : Veljača 27, 2011, 06:01:55 poslijepodne »
Nije točno. Kad već glumiš da znaš i o proizvodnji stakla, sad trkelješ bez veze. Tvrtka Gorica Staklo NE PROIZVODI staklo, ni staklene opeke.

Odi tamo pa se malo raspitaj.

Jasno je da ne proizvodi sve vrste stakla (to, u stvari, ne radi niti jedna tvornica stakla!), no neke ipak radi. Pa se malo informiraj prije nego kaj kreneš pljuvati i vrijeđati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #8 : Veljača 27, 2011, 06:06:05 poslijepodne »
staklo sigurno mogu riješiti jer to rade valjda svaki dan.

VALJDA rade svaki dan - ali si siguran da mogu riješiti... alal vera, majstore.

I onda sam ja onaj koji - nagađa?

I jedan Unikomerc sigurno može riješiti nekaj - no tvornica Michelin ne može... to je otprilike taj princip.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #9 : Veljača 27, 2011, 06:32:21 poslijepodne »
staklo sigurno mogu riješiti jer to rade valjda svaki dan.

VALJDA rade svaki dan - ali si siguran da mogu riješiti... alal vera, majstore.

I onda sam ja onaj koji - nagađa?

Pjesnik ponovo piše stihove.
Gle sledgehammer, dakle čovjek trebao informaciju, dali smo je, jel tak?
Rekao sam da sigurno mogu riješiti jer to rade svaki dan i to im je djelatnost, jel tak?
Ja nisam rekao da nagađaš, nego sam napisao manager, jer si tako nastupio u promoviranju Goricastaklo.
Kao što ni ja ne nagađam, dijelim informaciju i pkušavam čovjeku pomoći, kad ima te informacije neka ode tam gdje hoće i napravi, ak mu netko nešto nemože napraviti, nek ide dalje, sada kada ima info zna gdje treba ići, jel tak?

No ti po običaju, koliko vidim ovdje uvijek od bube napraviš slona, valjda nemaš kaj pametnije pisati pa si nabijaš statsitiku.
Oladi malo čovječe, definiraj što je prioritet, u ovom slučaju je info gdje može i nema potrebe da tjeramo bijesne gliste, jel tak?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #10 : Veljača 27, 2011, 06:51:17 poslijepodne »
Sleđ ... tebi opet treba tri puta pisati ... Oni NE PROIZVODE STAKLO I STAKLENU CIGLU i točka. Posao u mojoj tvrtci djelomično se oslanja i na dio asortimana koji ima u svojoj ponudi spomenuta tvrtka. Radi se o letvicama za uokvirivanje slika, koje također ne rade oni nego ih uvoze iz Italije. Staklo UVOZE iz Mađarske, Austrije, Indije i Kine, Rijetke su vrste stakla (kopelit) koje se još rade u Hrvatskoj ... naravno govorim o FLOAT staklu te tvornici i kalionici u Lipiku.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #11 : Veljača 27, 2011, 09:32:38 poslijepodne »
Znači, i ti si "kupujmo hrvatsko"..??  >:D >:D >:D

I to je sve kaj si nabrojao? Nema više?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #12 : Veljača 27, 2011, 10:02:15 poslijepodne »
Koja to po tebi tvornica stakla radi u Hrvatskoj (osim Gorica-stakla)?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #13 : Veljača 28, 2011, 09:52:09 prijepodne »
Po tebi Sleđ, svi mi koji smo mu dali savjet kam da otiđe, ispali smo blesavi, jer po običaju ti glumiš najpametnijeg

Gorica Staklo je tvrtka koja sama i proizvodi staklo
Nije točno. Kad već glumiš da znaš i o proizvodnji stakla, sad trkelješ bez veze. Tvrtka Gorica Staklo NE PROIZVODI staklo, ni staklene opeke.
Nemrem bilivit, koji je ovo humor.  :D

Mulac i dalje tvrdi da Gorica Staklo PROIZVODI STAKLO, a oni sami lijepo kažu:

"Gorica Staklo d.o.o. tvrtka je s 35-godišnjom tradicijom u obradi i preradi stakla"
http://www.goricastaklo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=3

Samo luđak može u tome vidjeti PROIZVODNJU stakla. Pa ga ti onda nemoj ignorirati...  :P
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2011, 09:54:12 prijepodne amarkulin »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Staklar u Gorici
« Odgovori #14 : Veljača 28, 2011, 10:54:02 prijepodne »
Samo luđak može u tome vidjeti PROIZVODNJU stakla.

Ma on je sigurno mislio preradu, ali ne samo rezanje. No, nije dovoljno samo misliti, treba se znati i pravilno izraziti. Tak obično počinju nesporazumi i svađe.