Autor Tema: Novi forum u Velikoj Gorici  (Posjeta: 19920 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi forum u Velikoj Gorici
« Odgovori #30 : Rujan 06, 2010, 01:06:33 poslijepodne »
Začudio bi se koliko negativna motivacija može učiniti dobroga - čak i puno više nego dobra. Iako ne mislim da širim takve vibracije, osim kod određenih osoba koje same, u prvom redu, imaju problem, a onda ga traže i u drugima kako bi imale pokriće i izgovor za same sebe.

Moji principi su jasni - iako možda njihove oštre granice nekima smetaju, pa to tumače kao što to i ti tumačiš. Ima puno ljudi kojima odgovara red i mir, kojima paše da se znaju granice i da se ljude prisili da ih poštuju. Sa time uglavnom imaju problema ljudi koji bi htjeli ponašati se kako im se sviđa - iako to nigdje nije dozvoljeno i takvo mjesto nidgej i ne spitoji, pogotovo ne kod njih doma ili ne bi postojalo da su oni sami na mojem mjestu.

Zato je meni drago da imaš živčeke kao dalekovod, i to onaj 110-kilovoltni, a kada si pod naponom - svakako si agilniji nego da spavaš i da je oko tebe mlitava klima. Rješavanje problema potiče mozak na rad i na zdravlje i sposobnosti mozga - učmalost je zlo dosade, od kojega se pada u nezdrave navike i stavove, te gubitak kontakta sa realnošću. Zato ja volim biberiti - ako dobro kihneš, skroz se razbudiš. I forum ima nekaj od tebe.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Novi forum u Velikoj Gorici
« Odgovori #31 : Rujan 06, 2010, 07:36:48 poslijepodne »
Baš sam pogledal novi forum, još nisu ni počeli a već su napadnuti sa svih strana(sa ovog foruma), pustite ljude da rade,bumo videli.
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi forum u Velikoj Gorici
« Odgovori #32 : Rujan 06, 2010, 11:10:24 poslijepodne »
Pa mislim da ih nitko i ne ometa u ničemu. Imaju punu kreativnu slobodu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi forum u Velikoj Gorici
« Odgovori #33 : Rujan 12, 2010, 08:34:57 prijepodne »
http://gorica.forumotion.com/

Statistika u tjedan dana postojanja novog foruma i nije tako loša.
Znam da će neki reći da je "statistika majka svih zajeba" ali svejedno, respektabilno.
 ;D ;D ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi forum u Velikoj Gorici
« Odgovori #34 : Rujan 12, 2010, 09:25:24 prijepodne »
Sad sam tek išel tam videti - to nije forum, to je umobolnica!!?

Nekakav adminski jebivetar Goran se usuđuje mene prozivati - on, sa kojim ja nisam imal ništa (ili jesam, valjda menja nickove kak i politička uvjerenja) bu meni rekel kak je - ja mu nisam kriv kaj on i njegova ekipica ne znaju drugo doli napuhavati stvari da bi sebi dali za pravo... ja nisam videl da je odavde itko otjeran (ja nisam nikoga oteral, a ak netko ode sam - a kaj ću mu ja! I ja odem z mesta di mi se ne sviđa, pa ne velim da su me zato - "poterali"...! To je preglupo...).

Sa druge strane, odlaskom dvoje došlo je deset novih - i to je već znak da je odlazak "neprežaljenih" bio dobar potez za ovaj forum, i da je isti svakako na dobitku činjenicom da više nema "slobodarskih veleumnika" koji osobnu anarhiju smatraju demokracijom i slobodom da rade što žele. Tamo neka rade što žele - ovdje to neće.

Ljudi su nakon početnih halabuka brzo naučili da se nemre baš u svakoj temi dramiti baš o svemu, da nekakvog reda mora biti jer su zbog toga i postavljeni podforumi i nazivi tema (inače bi jedna jedina tema bila dosta za sve teme). Tako da ne osjećam da ikome fali trabunjanje o "najboljim" strankama i plitko politikantsko dripanje i sraćkanje baš u svakoj temi, gdje se osobni animozitet i netrpeljivost (čitaj: najniži jal) prema drugim političkim opcijama i osobama nije više ni mogel kontrolirati na razini vlastite osobnosti. I takvima je trebalo stati na kraj, i to smo i napravili.

Mogu reći i da se koordiniranom akcijom članova vodstva foruma i postavljanjem nekih opcija članstva i registracije također postiglo mnogo, a još više toga je u planu i bit će realizirano vrlo brzo. Stvaraju se preduvjeti da ovaj forum bude mjesto gdje će ljudi dolaziti dati i dobiti informacije o svojem kraju u ozračju kulturnog i opuštenog razgovora, bez da ih hrpica političkih Jehovaca smara i tjera svojim stupidnim političkim opservacijama. Za to imaju svoje opskurne blogiće i forumske aplete prepune pokradenih materijala odavde čime samo pokazuju svoje pravo lice i karakter svojih znanja, sposobnosti i intencija.

Neka im, neka uživaju, neka se šire i jačaju - statistika se na ovakvim mjestima može formirati kakogod poželiš, a sam samcat možeš doprinijeti istoj u najvećem mogućem broju, samo da bi sam sebe predstavio kao strašno zanimljivog i sve opstalo "naj" - no to je puno češće usporedivo sa novootvorenim dućanom; na dan otvorenja svi su tamo, nemreš hodati po dućanu, po tri hostese i četiri akcije te tuku to glavi sa svake police. Dojdi u dućan nakon mjesec dana ili dva, kada raja vidi i shvati da je to bilo puno buke oko ničega - a treba živeti i dalje, od starih statistika se ne živi...

Mislim da smo se svi upoznali da postoji novi forum, svi znaju njegovu adresu, tak da ova tema više i nije potrebna. Kao niti Jožini citati i stalna diskretna reklamiranja istoga na ovom forumu, što se više neće nikako tolerirati, jer je već na to jednom upozoren - a upozorenja više neće biti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”