Autor Tema: Cirguz v centru  (Posjeta: 13908 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #15 : Listopad 29, 2009, 02:48:10 poslijepodne »
biti će i dvorane  

da , da biti će, od obezbijeđenih i sigurnih 22 mil kuna, za dvoranu, ostala su još 3,5 za koje nisam siguran da se neće do kraja godine i to potrošiti,
da ,da biti će, znam i ja da će biti, samo je pitanje kada?

Da je Gradonačelnik izabran legalno, voljom građana, to nitko ne spori, na žalost  samo opet s lažnim obećanjima, obećanjima koja niti je u stanju, niti politikom kojom je započeo voditi Grad, može ta obećanja ostvariti.
Tako je Ivo Sanader mlatio jamstvenom karticom, pred izbore, pa nestao netragom, ne bi me čudilo da to isto napravi naš Gradonačelnik, ali ni to nama nije problem, pa imamo mi adekvatne zamjene, imamo mi Antišu, Tomicu i ine, sve junak do junaka, za kojima Turopolje plače.

Kada "Scenu Gorica" nazivate cirkusom, sve govorite o sebi, međutim niste Vi meni tolika briga, veća briga su mi Vaša djeca, možda ona ipak trebaju "Scenu Gorica" i/ili  slične kulturne projekte.Ups..... Kultura, da pa to je nama strano, bolja je Lička janjetina, gajba pive, cajka.

Ali svejedno kako bilo da bilo imamo sada Cirkus i treba uživati u Cirkusu, idemo svi u Cirkus.



plemenitashica

  • Gost
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #16 : Listopad 29, 2009, 03:51:29 poslijepodne »
.......... to je prava stvar, umjesto dvorane, kanalizacije u donjem turopolju, (g.Kos(mraclinac) nas uveseljava svakodnevno sa svojim cisternama dreka koje razbacuje svud po svud, po našoj čistoj, podzemnoj, turopoljskoj vodi, koja zlata vrijedi, ali očito ni njemu nitko ništa nemože jer se čovjek preziva Kos, valjda mu je sve dozvoljeno), šetnice, bazena, doma za stare i nemoćne itd., .......

Važno je zvati se Kos. Domaća črna ptičica sa žuto-narančastim  nosom.
I onda moreš i dreka rashitavati, možeš i suzdržan biti   :P  jer tvoji ti selaki ionak verujeju.
Moreš se obratiti i u svezi problema s turopoljskom svinjom, sve bu dogradonačelnik rešil. ZNA čovek.


Što se tiče šetnice, doma za starije i nemoćne – pa bude, ako ne u ovom mandatu, bude u slijedećem.
Baš me briga za šetnicu, uopće mi nije prioritet, naročito ne kad se nema vizija kak bi ta šetnica trebala izgledati. Njima je šetnica zatvoriti promet od placa do POU, a kakvi sadržaji će se nuditi na tom pravcu, to niti jednim slovom nisam nigdje pročitala.
Dečki, to se zove Korzo, a šetnica je nešto drugo.

Imala sam priliku slušati predavanje o zamišljenoj i predloženoj šetnici u VG, ako se ikada ostvari, ako grad otkupi te parcele i ostvari se ta ideja onda ću to doživjeti kao ostvarenje nekog eventualnog obećanja. Pogađate,  ta ideja nema veze sa MI glistama.


no, no, gospon joža, pa nije baš tak strašno. ……...

Kaj bi bilo strašno, sve je super. Otvorite službenu stranicu grada, otvorite jedine novine (komada 2) sve je itekako prekrasno. Mi u Turopolju uopće nemamo problema.

Srećem, još je toplo vani. A niti vodotoranj se još nije urušio, mrtvi još uvijek stanu u VG groblje, sva djeca imaju udžbenike i idu busevima u školu, nekim roditeljima će se izvršiti povrat novca za „kupljene“ udžbenike, kao da je bitno što ih nisu kupili nego razmjenili, a oni koji čuvaju račune od 3000 i više tisuća kn, kaj bi se njima vraćao novac,  čak čujem da je i Fabijančićeva zgotovljena, potpisana prometna strategija, strategija sporta, natječaji za razne subvencije i potpore od gljiva do plastenika i protugradne obrane.

Kaj bi mi/vi htjeli? Još da nam i juhu ohladi?

cirkus zvan "scena gorica" je , nadam se, otišao kamo i pripada, u ropotarnicu.

Nadam se da nije. Kao što se imam pravo i nadati da kazališna sezona neće početi i završiti sa rasprodanim „Kaubojima“. Ili je ovaj lunić u centru grada na zelenoj travici  stvarno zamjena za Scenu Gorica, samo nek mi netko veli gdje se krije Lucija Šerbeđija, Nina Violić, Ana Vilenica, Ana Karić, Ana Begić, Milan Pleština, braća Navojec, Filip Jurčić i ostali glumci?

Ali IPAK NE, Scena Gorica još uvijek diše: http://www.pouvg.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=281&Itemid=36

…….a, gradonačelnik je izabran voljom većine birača. pustimo ga neka radi pa bumo vidli.   

U vrijeme izbora ne jednom sam čula: ma naravno da budem glasal za svoje dečke, pa oni su domaći, ako već negdo mora krasti i bedastoće delati, bole da to budu naši, njima nije za zameriti, pak nek se dečki pomoreju.   :P  :-[  ???
Nadam se da se budu pomogli, samo sam se nadala da budu pomogli i Turopolju.
Ako već ne pomogli ali bar ne odmogli.


shaka zulu

  • Gost
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #17 : Listopad 29, 2009, 04:08:53 poslijepodne »
Važno je zvati se Kos. Domaća črna ptičica sa žuto-narančastim  nosom.
I onda moreš i dreka rashitavati, možeš i suzdržan biti   :P  jer tvoji ti selaki ionak verujeju.
Moreš se obratiti i u svezi problema s turopoljskom svinjom, sve bu dogradonačelnik rešil. ZNA čovek.
Teri je to Kos?
Jel sportaš Kos?
Onaj kaj je pohital se klube z dvorane,poslal ŽRK Udarnik trenerat v Pisarovinu/Brezovicu,da bi napakostil Picule?
I omogučil da Županija pomogne Gradu...
Jel to taj?

Kaj bi mi/vi htjeli? Još da nam i juhu ohladi?
Jel ima parizera..? ;D

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #18 : Listopad 30, 2009, 09:40:13 prijepodne »
kad smo već kod scene gorica, eksperimenti nam nisu potrebni, a osobito ne tako skupi. uostalom, Lucija Šerbedžija, Nina Violić, Ana Vilenica, Ana Karić, Ana Begić, Milan Pleština, braća Navojec, Filip Jurčić i ostali glumci se mogu dopeljat za puno manje novaca nego je to naša bratija okupljena oko te iste scene gorica činila. ali, lako se igrati sa tuđim novcima i debelim ugovorom. 
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

shaka zulu

  • Gost
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #19 : Studeni 03, 2009, 11:14:26 poslijepodne »
Jel ovi odlaze 20.11.?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #20 : Studeni 03, 2009, 11:17:24 poslijepodne »
Odlazi cirkus iz našeg malog grada
Širokim drumom što izlazi na most.
Odlazi cirkus i ja se pitam sada:
ko je domacin a ko je bio gost?

Kaže Balašević - uvijek aktualan  :)
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2009, 11:19:35 poslijepodne Goričanka »
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....