Domaće teme > Turopolje

Selo koje se guši u smradu svoga izmeta

<< < (2/3) > >>

Sledgehammer:

--- Citat: plemenitašica - Srpanj 08, 2010, 11:14:14 poslijepodne ---Gdje ste ovo pročitali ili čuli? Taj koji vam je to rekao laže jače i teže nego Pinokio. I sve dalje kaj ste napisali ne leži na toj podlozi, nego nekoj drugoj.
--- Kraj citata ---

Kaj da te uz kuću otpelam ili kaj?

Ja znam od ljudi koji u toj kući žive, familja, a ne od tvojih stranačkih obavještajaca.


--- Citat: plemenitašica - Srpanj 08, 2010, 11:14:14 poslijepodne ---Nadam se da vas glatka pobjeda neće razočarati i da će i slijedeći put OPET ZNA SE HDZ glatko pobijediti, iako su oni uvijek pobjednici kako god te njihove pobjede mi ostali doživljavali.
--- Kraj citata ---

Daj skini te mrziteljske stranačke naočale sa nosa i pokušaj izaći iz te ograničenosti koja te zasljepljuje.

Ti si živi dokaz kako je strančarenje pogubno za ovu zemlju. Jer radi od naizgled normalnih ljudi potpune budale, i čoravce koji više ne znaju apsolutno ništa sami vidjeti, razumjeti i shvatiti.

Newbie:
Dobar odgovor Sledge... di se tu stisne Sviđa mi se! ?

Sledgehammer:
Ne stisne se, nego povuče... ali to je samo za članice...  ;) ;) ;)

plemenitashica:

--- Citat: Sledgehammer - Srpanj 09, 2010, 10:16:29 poslijepodne ---
--- Citat: plemenitašica - Srpanj 08, 2010, 11:14:14 poslijepodne ---Gdje ste ovo pročitali ili čuli? Taj koji vam je to rekao laže jače i teže nego Pinokio. I sve dalje kaj ste napisali ne leži na toj podlozi, nego nekoj drugoj.
--- Kraj citata ---

Kaj da te uz kuću otpelam ili kaj?

Ja znam od ljudi koji u toj kući žive, familja, a ne od tvojih stranačkih obavještajaca.

--- Kraj citata ---

Ne, nema potrebe, pa ne bude kuća progovorila, nego vi koji znate. Pa objasnite to porijeklo, do kud dopiru korjeni. Ljudi će vam biti zahvalni što su saznali  obzirom da je domaći dečko, iz kojeg kraja potječe.

Netko pjeva: laže selo, lažu ljudi…..

Sledge, rečeno vam je da je to čista izmišljotina, i vi i dalje po svome.

Umjesto da se bolje raspitate, vi ste u stanju i dalje napadati, ovaj put i pljuvati nekakve izmišljene stranačke ograničenosti, strančarenje, obavještajce itd.
Nije vam palo na pamet da bih kao domaća dekla zaista mogla znati tko je Barišić?
Ma da, nije, mene školuje i ograničava strančarenje, postajem čoravica.
Ako je itko čorav u ovoj zemlji onda su to članovi i pristaše ZNA SE HDZ.

No, i sa vama prekidam normalnu konverzaciju, jer ste postali nepodnošljivi.
Čak niti ispriku ne uvažavam.

Ugodno ljeto.

Edit: gram. pogreška

Sledgehammer:

--- Citat: plemenitašica - Srpanj 10, 2010, 09:40:41 prijepodne ---Ne, nema potrebe, pa ne bude kuća progovorila, nego vi koji znate. Pa objasnite to porijeklo, do kud dopiru korjeni. Ljudi će vam biti zahvalni što su saznali  obzirom da je domaći dečko, iz kojeg kraja potječe.
--- Kraj citata ---

Još i da se sa korijenima nečije obitelji bavim - pa nisam se zamarao niti sa svojim korijenima dalje od 5 generacija...?!!

Naravno da kuže ne gvoore, no pod tim pojmom se shvaćaju ljudi, oni koji žive u njoj... ako si do sada pokušavala razgovarati sa ciglama i kamenjem, ni ne čudi me tvoja neinformiranost...

Umjesto da mi usmjeravaš na modus operandi, mogla si me sama razuvjeriti argumentima, a ne prozivkom koja nikoga u ništa nije uvjerila. Ili ipak je...? Daj nas prosvijetli!


--- Citat: plemenitašica - Srpanj 10, 2010, 09:40:41 prijepodne ---Nije vam palo na pamet da bih kao domaća dekla zaista mogla znati tko je Barišić?
--- Kraj citata ---

U današnje vrijeme kada je cijeli svijet globalno selo, kada informacije kolaju kao savska voda i kada ljudi imaju informacije iz prve ruke u kratkom vremenu - biti "domaća dekla" ne znači baš ništa... I Masai žive tisućljećima u Africi, pa o Africi više zna prosječan hrvatski osnovnoškolac od njih...


--- Citat: plemenitašica - Srpanj 10, 2010, 09:40:41 prijepodne ---Ako je itko čorav u ovoj zemlji onda su to članovi i pristaše ZNA SE HDZ.
--- Kraj citata ---

A gdje ćeš većih od onih koji se skrivaju iza ktaice HNS, zajedno sa svojim "prohrvatskim" partnerima iz SDS-a i inih stranaka...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju