Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

Izrabljivanje djece u OS "Eugen Kumicic"

<< < (9/9)

branko:

--- Citat: quercusqueen - Prosinac 22, 2009, 02:00:47 poslijepodne ---Žalosno je ako Vi mislite da Vjeće roditelja služi tome da nekoga odgaja. Djeca su djeca, i ako ste roditelj to bi prvo trebali znati. Djeca su podložna utjecaju druge djece, pogotovo ona koja su poslušnija i ne izazivaju svađe. Priklone se nasilnicima iz straha jer djeca bez odgoja i nasilna djeca u pravilu su sklona fizičkim obračunima i prijetnjama a oni koji su žrtve takve djece imaju osjećaj da nitko nije na njihovoj strani i da se nitko neće potruditi da ih zaštiti. Jednoistavno se osjećaju prestrašeno i imaju osjećaj da su čak i odrasli nemoćni pred nasilnom djecom.
A između ostalog iz iskustva djece s kojom se susrećem u školi i susjedstvu znam da vrlo malo roditelja poput Vas ima povjerenje svoje djece i da im djeca ne povjeravju neugodne situacije iz škole iz razloga da nebi bila osuđivana od strane vršnjaka kao mamine maze.

--- Kraj citata ---

meni se cini da vi niste roditelj...a i da ne znate koja je funkcija roditeljskog vijeca, jer ovo sto ste napisali bas nista ne stoji. vi ste ustvari rekli da roditelj ne moze zasititi svoje dijete. a da ste roditelj znali bi da bi bas sve ucinili da ga zastitite. s toga, ova rasprava nema smisla, jer mi se cini da se pod nekim nickovima kriju teensi koji bi htjeli biti odrasli.

quercusqueen:
hmm, roditelj sam troje vlastite djece a odgajam i nekolicinu djece čiji su roditelji smetnuli s uma odgojnu kompponentu roditeljstva.
Ponavljam da je žalosno ako mislite da Vam škola treba odgajati i štititi djete a s druge strane vi služite za ukras i čekate da Vaš posao netko drugi obavi.

pozdrav i sve najbolje Vam želim u novoj 2010. godini!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju