Autor Tema: Mamić ... ponovo ...  (Posjeta: 17791 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Mamić ... ponovo ...
« : Srpanj 27, 2013, 10:26:24 poslijepodne »
http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/Drustvo/Mamic-Premijeru-sposobniji-sam-od-tebe-i-svih-ministara-zajedno

http://www.jutarnji.hr/zdravko-mamic-pozvao-novinare-u-maksimir-gazda-dinama-sprema-novo-obracanje-javnosti/1116740/

DINAMO ZBOG RASIZMA KAŽNJEN S 25 TISUĆA EURA I ZATVARANJEM ISTOČNE TRIBINE PROTIV SHERIFFA

Dinamo je zbog rasističkih ispada na tribinama tijekom utakmice s Folom Esch od Uefe kažnjen s 25 tisuća eura te će protiv Sheriffa biti zatvorena istočna tribina. Otkrio je to izvršni predsjednik kluba Zdravko Mamić u novom obraćanju, ali se u svom stilu dotaknuo ministra Jovanovića, premijera Milanovića, navijača...
- Volio bih da mogu pričati o angažmanu o novom vrataru, dolasku Lime, ali sam došao zato što su drugi htjeli. 23. 7. smo na odigrali utakmicu protiv Fole, a sljedećeg jutra su nas dočekala dva pisma Uefe. U jednom nas pohvaljuju za organizaciju, a u drugom se otvara disciplinski postupak zbog širenja rasizma i homofobije na stadionu. Na to sam rekao 'ovo je mogući kraj Dinama' - rekao je Mamić pa otkrio o čemu se radi.

- Dinamo se sa Sheriffom kažnjava zabranom otvaranja istočne tribine. Ona mora biti zatvorena i ne smijemo otvarati karte za nju. I još moramo platiti 25 tisuća eura. U obrazloženju Uefe se navodi da ponavljanje izgreda, kada viču 'Mamiću cigane', 'Jurčiću, pederu' i slično će biti zatvaranje stadiona i 50 tisuća eura. Treći put će nas izbaciti iz Europe.

Mamić se ne protivi kazni.

- Oni su donijeli ispravne odluke. Da to ne radimo, ne bismo bili drastično kažnjeni. Potpuno smo šokirani da se to događa u trenutku kad se publika vraća na hrvatske stadione. Tu se radi protiv Dinama i hrvatske države, a mi nemamo drugog riješenja nego da pozovemo sve građane da se suprostave takvim devijacijama. Pozivamo državu da napravi ono što joj je zadatak. Državu plaćamo i mi u Dinamu sa svih razina poreza, a to je minimalno 25 milijuna kuna godišnje. Ministri i premijeri dobivaju plaću, a godinama ne rade svoj posao kad je u pitanju nogomet - rekao je Mamić pa prokomentirao rad ministra Željka Jovanovića s kojim je na "ratnoj nozi".
- Velikim dijelom je kriv ministar Jovanović za sve što se događa u hrvatskom nogometu. On je poticao te ljude na takve radnje, sastajao se s njima i davao im podršku.

Otkrio je i da je Hrvatski nogometni savez dobio kaznu zbog navijačkih ispada tijekom utakmica reprezentacije.

- HNS je zbog izgreda na utakmici sa Srbijom i Škotskom također kažnjen. I nama je danas bilo sugerirano da šutimo. Tri stotine puta su hrvatski klubovi i reprezentacija kažnjavani od Uefe. I apsolutno se ništa ne poduzima. Stalno se se kolabira i potiču se huligani da rade to što rade za nečije sitne male interese. Kako je moguće da netko dođe nekome kroz prozor i vikne cigane ili pederčino, došla bi policija, odvela ga... Kako je moguće da policija stoji pored huligana i sluša vrijeđanja, a taj hrvatski policajac ne smije ništa napraviti.

- I mene je policija dva puta odvela sa stadiona i čestitam im na tome. No, ni ona nije svemoguća. Treba joj politička volja i netko tko će joj narediti da se ukloni rasizam. Hrvatskoj policiji kapa do poda, ona je spas. No, političari kažu da su za stanje u hrvatskom nogometu krivi klubovi.

- Zašto za sve vrijede jedna pravila, a za nas druge. Je li normalno da ministar stalno prisustvuje utakmicama Rijeke gdje se vrijeđa s 'ubij Srbina', a on kaže veličanstvena predstava. Viču 'HNS pederi, nogomet ste sj...', a on kaže veličanstveno.

Zatim je ponovo opleo po Jovanoviću.

- Ministre da imaš imalo časti, otišao bi. Znam da će mnogi reći pa gle, tko to govori. Ja sam imao neprimjerenih izjava, ali sam se ispričao. Svaki sam put bio privođen, a zašto za mene vrijede jedna pravila, a za neke druge ne?

Tvrdi i da su huligani u Luksemburug htjeli izbaciti Dinamo iz Europe.

- Htio sam završiti, ali moram vam reći nešto što javnost nije znala. To se odvijalo prije 7-8 dana. Dinamo je prodavao vaučere za utakmicu s Folom u Luksemburgu. Svi navijači su mogli podignuti vaučere i gledati utakmicu. No, oni nisu htjeli podignuti vaučere. Njih 300-njak je došlo u Luksemburg s namjerom da izbace Dinamo iz Europe. No, sve su mjere osigurane da navijači koji nemaju karte ne mogu ući na stadion. U Luksemburgu su bili šokirani, dignuli su sve snage na noge, ali tih 300 ljudi nije uspjelo u svojoj namjeri.

Tvrdi da je umalo došlo do incidenta.

- Nisam bio na toj utakmici, bio sam u hotelu iz sigurnosnih razloga. Sugerirano mi je da zbog sigurnosti ne idem na stadion. Nakon utakmice sam otišao na  aerodrom gdje sam bio sam. Vidio sam jednog ćelavog tipa koji je bio drogiran i napravio sam crtu u suprotnom smjeru. Da je došlo do kontakta, onih 100 koji su bili vani bi me pregazili jer ih je 90 bilo drogirano. Kad je autobus došao, zbrisali su. Luksemburg je Europska unija. Što ti svi ljudi misle o Hrvatskoj?

Zatim su na red došli novinari.

- Sram može biti svakoga, radim za 11 tisuća kuna.  Sve ove godine lažete i pišete o laži o Mamiću. Radim za 11 tisuća kuna, ali to ne znači da sam sirotinja. Zaradio sam novac, ali ne u Dinamu i to sam objasnio. Sram bilo sve koji me kleveću, mene i moju obitelj.
Za kraj se osvrnuo na premijera Zorana Milanovića koji ga je prozvao nogometnim nakupcem.
- Može me premijer vrijeđati da sam nakupac, ali poručujem da sam sposobniji od tebe i tvojih ministara. Napravio sam više za Hrvatsku od tebe i svih ministara zajedno. Ne želim se s premijerom svađati, ali poručujem ti da radiš svoj posao - rekao je Mamić i onda poručio:
- Omogućite Dinamu pravo na rad! Nije Uefin i HNS-ov posao da uvode red. To mora hrvatska država. Pozivam sve navijače da pokažu ljubav prema Dinamu. Vidljivo je da dajemo rezultat, postat ćemo megamomčad.
« Zadnja izmjena: Srpanj 27, 2013, 10:28:49 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #1 : Srpanj 29, 2013, 08:55:30 poslijepodne »
Kljajević navodi da Tompson, poznat po izvođenju ustaških pjesama, potiče iz Perkovića - stare srpske porodice porijeklom iz istočne Hercegovine.

"Na toj listi Hrvata srpskog porijekla, iz starih srpskih porodica iz istočne Hercegovine, su i predsjednik Dinama iz Zagreba Zdravko Mamić i splitski pjevač Oliver Dragojević", rekao je za "Politiku" Kljajević, koji se porijeklom srpskih porodica bavi 39 godina.

Kljajević, koji je i geograf i književnik, napomenuo da Mamić ne zna ili ne želi da zna sve o svom porijeklu, dok je Oliver Dragojević rekao da su Dragojevići nastali iz sedam porodica, ali da nema problem čak i da je porijeklo njegovog prezimena srpsko.

On je ocijenio da Hrvati svojataju velikog matematičara i astronoma Ruđera Boškovića samo zato što je njegov otac Nikola, Srbin, prešao u katoličanstvo u Dubrovniku da bi zbog trgovine mogao nesmetano da ide u Italiju.

Prema njegovim riječima, Ruđerov otac Nikola je, u vrijeme kad je gorio manastir Mileševa, krajem 17. vijeka, svojim zlatom kupio od Turaka zlatni krst i srebrnu kutiju u kojoj je bila ruka Svetoga Save i to predao Srpskoj pravoslavnoj crkvi.

Kljajević ocjenjuje da su na Balkanu svi narodi isti, uprkos vladavini tri vjere - pravoslavnoj, katoličkoj i muslimanskoj.

"Oni su razdvojeni sticajem okolnosti i, uglavnom, po želji silnika koji su dolazili na ove prostore. I tako smo, bez ikakve potrebe, postali udaljeni narodi", rekao je Kljajević.

On ističe da je etnološka činjenica da je na Balkanu čak dolazilo do velikih seoba državnih razmjera i navodi da tako u Crnoj Gori ne može mnogo bratstava da se podiči da tu starosjedioci.

Kljajević kaže da su u Crnu Goru mnoge porodice došle, a monge stare su se iselile, najviše u Banat.

"To je, uslovno rečeno, neka naša tragedija pri stvaranju država na Balkanu. Od Makedonije do Slovenije. U tim seobama mijenjane su navike, pa i naravi ljudi", istakao je Kljajević.

On je izdao knjige "Potomci Nemanjića u srpskom rodu" i "Stare srpske plemićke porodice u Hercegovini".

http://www.bportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=20737%3Asrpski-etnolog-tvrdi-marko-perkovi-thompson-i-zdravko-mami-su-srbi&catid=41%3Avijesti-regija&Itemid=59
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #2 : Srpanj 30, 2013, 09:03:15 poslijepodne »
Ke je starešo: kokoš il (Kl)jaje(vič)?


(O)RUĐER MARK(S)OVIČ
 
Citat:
On (Kljajević) je ocijenio da Hrvati svojataju velikog matematičara i astronoma Ruđera Boškovića samo zato što je njegov otac Nikola, Srbin, prešao u katoličanstvo u Dubrovniku da bi zbog trgovine mogao nesmetano da ide u Italiju.
Prema njegovim riječima, Ruđerov otac Nikola je, u vrijeme kad je gorio manastir Mileševa, krajem 17. vijeka, svojim zlatom kupio od Turaka zlatni krst i srebrnu kutiju u kojoj je bila ruka Svetoga Save i to predao Srpskoj pravoslavnoj crkvi.

Očito je Ruđer bil Boškov, od Boga, ak ne sledimo taljansku šumsko-goransku “etimologiju” (bosco = šuma).
 

Ko nas (Sr)bre rastavi..

Citat:
Kljajević ocjenjuje da su na Balkanu svi narodi isti, uprkos vladavini tri vjere - pravoslavnoj, katoličkoj i muslimanskoj.
"Oni su razdvojeni sticajem okolnosti i, uglavnom, po želji silnika koji su dolazili na ove prostore. I tako smo, bez ikakve potrebe, postali udaljeni narodi", rekao je Kljajević.

Jen(aki) jezek i vera nesu (navek) recept za bratstvo-jedinstvo.
V Jugoamerike ima desetek držav jenake vere (katoličke) i jenakoga službenoga jezika (špajnolski, osim v portugalski pripovedajučomu Brazilu).
Tu je narod(e) špajnoski silnik (pokoril i) vujedinil, no oni su skoristili prvu zgodu (Napoleonovo osvajajne Špajnolske) i proglasili vukupno desetek samostalne držav.
V špi(g)lu su, daklem, i povesni momenti (sile x kraki).

Englezi i Amerikanci su dva narodi tere deli (i) jenaki jezek.
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #3 : Srpanj 30, 2013, 09:58:04 poslijepodne »
koki,

a nebi li ti konacno malo kozicu poceo navlaciti...ili da predjes malo na ortodoksne crnomantijase  iz regijona .

ocito si totalno prosvirao  kad ovakve bedastoce prostires na forumu..

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #4 : Srpanj 31, 2013, 07:36:48 prijepodne »
Franjo, digni sidro i odjedri ... u suton ... pa navlači kožicu, kak ti veliš, do mile volje ... sebi ili kojem crnomantijašu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #5 : Srpanj 31, 2013, 08:57:39 prijepodne »
... a povedi i Mamića ... mnogo bi bili presretni da ne moramo više ni slušati ni gledati ništa što je vezano uz lik i djelo dotičnog "gospodina"  .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #6 : Srpanj 31, 2013, 09:58:19 prijepodne »
Jel drug Tito Srbin po tom tvom sveznadaru?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #7 : Srpanj 31, 2013, 11:02:29 prijepodne »
... što ga sam ne upitaš ? 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #8 : Srpanj 31, 2013, 12:53:18 poslijepodne »
... što ga sam ne upitaš ?
Pa to je tvoj,pitaj ga ti.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #9 : Srpanj 31, 2013, 02:09:22 poslijepodne »
Master, ... Najteže je čitati gluposti napisane od čovjeka koji nema dušu da bi pisao dobro, a niti dovoljno pameti da ne piše ništa.

Provociraš bez veze.

 Ako te što zanima iz članka koji sam prenio, naveden ti je  link pa se obrati njima, a o tome tko je "moj" i čiji sam ja, te o tome što je više: temperatura tvog tijela ili tvoj IQ ... u nekoj novoj temi.

 :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #10 : Srpanj 31, 2013, 02:49:08 poslijepodne »
Master, ... Najteže je čitati gluposti napisane od čovjeka koji nema dušu da bi pisao dobro, a niti dovoljno pameti da ne piše ništa.

Provociraš bez veze.

 Ako te što zanima iz članka koji sam prenio, naveden ti je  link pa se obrati njima, a o tome tko je "moj" i čiji sam ja, te o tome što je više: temperatura tvog tijela ili tvoj IQ ... u nekoj novoj temi.

 :D
Jugokomunistički smrad si bio i ostao,ali o tome drugi put :D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #11 : Srpanj 31, 2013, 03:44:19 poslijepodne »
A kakve veze imaju Tito, komunisti, Jugoslavija, ti i smrad s jedne strane i tema koja je vezana uz Mamića ? Opet dokazuješ da ti je jedino namjera provociranje i ništa drugo ... a dokazao si i da je veća vrijednost tjelesne temperature od ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #12 : Kolovoz 01, 2013, 12:43:16 prijepodne »
A kakve veze imaju Tito, komunisti, Jugoslavija, ti i smrad s jedne strane i tema koja je vezana uz Mamića ? Opet dokazuješ da ti je jedino namjera provociranje i ništa drugo ... a dokazao si i da je veća vrijednost tjelesne temperature od ...
Više ti pimpek ima centimetara nego bulja IQ.Da nije tak onda bi shvatio poantu.Pali traktor,opet kasniš za istomišljenicima ili ti mrziteljima svehrvatskog i katoličkog.Ajd objavi neki članak protiv drugova ili barem komentar.Nema šanse čak štoviše trudiš se i braniti komunističke zločine jer si zadojen.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2013, 12:48:23 prijepodne Master »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #13 : Kolovoz 01, 2013, 07:37:21 prijepodne »
... tema je o Mamiću, ali vidim da ti to ne ide u glavu.  Žali Bože truda. Samo provociraš, sve po starom.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #14 : Kolovoz 01, 2013, 09:28:40 prijepodne »
... tema je o Mamiću, ali vidim da ti to ne ide u glavu.  Žali Bože truda. Samo provociraš, sve po starom.
Takve ko ti se može "voljeti" samo onoliko koliko vi volite Hrvatsku.Znači 0.
Nikad nisi napisao da voliš svoju državu (ne onu koja je propala na svu sreću) i da se boriš za pravdu ,nego samo podrivaš i kukaš za bravarom.Traktor i samo traktor,najljepša kolona koju sam ikad vidio :D