Autor Tema: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica  (Posjeta: 83412 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #60 : Ožujak 02, 2010, 01:38:25 poslijepodne »
Ako je Gorički SDP najbrojniji i najaktivniji od svih organizacija u županiji potpuno mi je jasno zašto nije dobio izbore,jer tromost i nezainteresiranost koju večina iskazuje ničem drugom i ne vodi.Ideje su im odlične ali se ne sprovode,a i nitko nije vječno vezan za jednu poziciju i nezamjenjiv.Osobno mislim da treba dati prostora mladim i neopterečin umovima da uzmu zamah kakav sdp-u u ovom trenutku treba.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #61 : Ožujak 02, 2010, 01:44:58 poslijepodne »
Citat:
E pa da bi znao odgovor na to pitanje treba biti aktivan član stranke

S obzirom da se predstavljaš kao aktivan član i braniš novoizabrane odgovori mi molim te ak ste tak puno delali  "zakaj ste izgubili izbore"???????????????????....zašto ste zakrvili sa HNS-om??????????..čija je to bila ideja?...kad ste u drugom krugu za izbor gradonačelnika skužili da gubite po radi nepromišljenih, glupih političkih odluka brže bolje ste zvali GBR-a u pomoć da spasi još kaj se spasiti da...naravno HNS je to jedva dočekao, pri tom ucijenio VFK i Piculu i sve to skupa kapitalizirao....pa kak vas nije sram????....nakon svega toga isti ljudi koji su kreirali takvu štetnu politiku budu izabrani i nastavljaju bauljat stranputicom, a oni koji su sve vrijeme ukazivali na pogreške na konvenciji nisu izabrani.....

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #62 : Ožujak 02, 2010, 09:38:24 poslijepodne »
E pa da bi znao odgovor na to pitanje treba biti aktivan član stranke i pratiti rad i zbivanja u stranci iz prve ruke, a ne pokvarenim telefonom kako vi očito primate informacije, pogotovo ako informiranje nema samo svrhu informiranja!!!

Svi su se članovi stranke, izabrani na konvenciji na ovaj ili onaj način iskazali, što kroz rad u biračkim odborima, kamapnji općenito (plakatiranje, skupovi, instruktaže i ostalo), a nije potrebno podsjećati one koji prate politička zbivanja, da je gradski SDP samo u 2009.g. aktivno sudjelovao u četiri različite vrste izbora, a od 2007.g. i parlamentarnim, a opće je poznato (o tome postoje statistike i podaci - dakle činjenice) koliki obol uspjehu na županijskoj i državnoj razini daje organizacija iz Velike Gorice. Uvijek je predstavljena kao najbrojnija, po aktivnostima najjača (kako u Forumu mladih tako i sama stranka) a nikada poznata po neradu i malverzacijama. Opet s druge strane, da bi se takav uspjeh mogao vrednovati i usporediti, potrebno je poznavati rad ostalih organizacija u županiji (da ne idemo šire), čime ne omalovažavam postignuto s njihove strane, ali se niti približno ne mogu staviti u isti razred za našom organizacijom. Neki će reći, pa da kad je VG po 10 puta veća od ostali mjesta i gradova normalno da je više i postigla, netočno, da bi se to ostvarilo potrebno je puno više truda i zalaganja da se netko profilira u gradu od 70 tisuća stanovnika nego u mjestu od 5 tisuća, pa veća je konkurencija, i zašto onda ne SDP VG ne dobiva adekvatan tretman u županiji??! No to je već šira tema koja je prekopleksna za slabije informirane i malevolentne članove ovog foruma da bi o njoj raspravljali.  

U navednom je razdoblju (od 2007.-2010.) bilo doboljno vremena i aktivnosti po kojima se mogao iskristalizirati određeni broj ljudi koji se iskazao za stranku kada je to bilo najpotrebnije i čiji su rad i zalaganje delegati prepoznali, a to što se nekome takav izbor ne sviđa, to je njegova stvar i njegovo promišljanje.

Na žalost neizabranih, ja iste u aktivnostima stranke u tom razdoblju nisam previše vidio!

Slažem se s većim dijelom napisanog i naravno apelirao bi na autora da se spomene i pokoje ime. Vidljivo je da se u postu aludira na Pišl, Rapu  i slične...
Ali bio bi oprezniji kod davanja ocjena za ostatak izbrane ekipe.
Ako već želi argumentirano razgovarati neka nam napiše nekoliko riječi o recimo sljedećim ljudima.
- Dautović Muhamed ( vijeće gradske četvrti ga je htjelo smjeniti zbog neodržavanja sjednica, znači da je eventualno bio aktivan u stranačkom životu ali ne i za opće dobro)
- ŽEljko Cavrić (molio bi te da nam napišeš eventualne njegove aktivnosti)
- Dean Panežić ( svojedobno se pasivizirao, ali se naglo aktivirao, s obzirom da mu je poslodavac drugi čovjek SDP-a, koje su njegove aktivnosti ?)
itd...

Nije to bit cijele priče, nego je bit to što je konvencija bila legalna prema svim pravilima a ekipa luzera se baš ne želi pomiriti s rezultatima, tj s gubitkom pozicija.
Ovo samo može voditi zanimljivom političkom proljeću u kojem ćemo čitati samo o SDP-u.


Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #63 : Ožujak 03, 2010, 01:29:54 prijepodne »
S obzirom da se predstavljaš kao aktivan član i braniš novoizabrane odgovori mi molim te ak ste tak puno delali  "zakaj ste izgubili izbore"???????????????????....zašto ste zakrvili sa HNS-om??????????..čija je to bila ideja?...kad ste u drugom krugu za izbor gradonačelnika skužili da gubite po radi nepromišljenih, glupih političkih odluka brže bolje ste zvali GBR-a u pomoć da spasi još kaj se spasiti da...naravno HNS je to jedva dočekao, pri tom ucijenio VFK i Piculu i sve to skupa kapitalizirao....pa kak vas nije sram????....nakon svega toga isti ljudi koji su kreirali takvu štetnu politiku budu izabrani i nastavljaju bauljat stranputicom, a oni koji su sve vrijeme ukazivali na pogreške na konvenciji nisu izabrani.....

Pa da, imate pravo, trebali smo vas zvat da nas savjetujete!!! Vi biste nas sigurno izveli na pravi put svojim izoštrenim političkim razmišljanjem i dugim iskustvom u visokoj politici.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #64 : Ožujak 03, 2010, 01:56:37 prijepodne »
Slažem se s većim dijelom napisanog i naravno apelirao bi na autora da se spomene i pokoje ime. Vidljivo je da se u postu aludira na Pišl, Rapu  i slične...
Ali bio bi oprezniji kod davanja ocjena za ostatak izbrane ekipe.
Ako već želi argumentirano razgovarati neka nam napiše nekoliko riječi o recimo sljedećim ljudima.
- Dautović Muhamed ( vijeće gradske četvrti ga je htjelo smjeniti zbog neodržavanja sjednica, znači da je eventualno bio aktivan u stranačkom životu ali ne i za opće dobro)
- ŽEljko Cavrić (molio bi te da nam napišeš eventualne njegove aktivnosti)
- Dean Panežić ( svojedobno se pasivizirao, ali se naglo aktivirao, s obzirom da mu je poslodavac drugi čovjek SDP-a, koje su njegove aktivnosti ?)
itd...

Nije to bit cijele priče, nego je bit to što je konvencija bila legalna prema svim pravilima a ekipa luzera se baš ne želi pomiriti s rezultatima, tj s gubitkom pozicija.


U prethodnom sam postu napisao kako mi je žao što neki od ljudi nisu ušli/ostali na pozicijama u stranci, i to se konkretno odnosi na neke koji su izrazili nezadovoljstvo izborom i rezultatima. Ali budimo realni pa zar smo svi uvijek zadovoljni sa kompletnom "postavom". Nisam ni ja 100% zadovoljan, ali opet ne mogu niti približno ustvrditi, kako neki to žele prikazati, da se mal te ne radi o hrpi kretena i političkih liliputanaca s kojima ne vidimo suradnju u budućnosti, jer da je tako prvi bi pokupio prnje i otišao. Problem je u tome što će se opet dati šlagvort kojekakvim novinarčićima koji su sa siću(čitaj puno love) uvijek spremni po tko zna koji put po blatu vući SDP-ovo ime. No stranka se znala prije a znat će se i kasnije nositi sa takvima.

A što se tiče gore navedenih:

1. g. Dautović nije nikada bio pred isključenjem iz Vijeća gradske četvrti zbog neodržavanja sjednica, niti pred isključenje ikakvog tipa

2. g. Cavrić je od 1990. u stranci i to što se aktivirao kandidaturom ne vidim kao problem, dapače

3. g. Panežić je sposoban mladi čovjek i sve što znam o njemu znam kroz zajednički rad i koji se dokazao na više različitih polja, a ne kroz njegovo prijateljstvo sa Ozernom Robićem, ako ćemo tako za svakoga bi mogli naći po barem jedan kompromitirajući element, nemojmo se baviti progonom vještica, dozvolimo da ljudi rade, njihov će se rad vrednovati na slijedećoj konvenciji ma štogod netko mislio o tome

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #65 : Ožujak 03, 2010, 09:04:00 prijepodne »
S obzirom da se predstavljaš kao aktivan član i braniš novoizabrane odgovori mi molim te ak ste tak puno delali  "zakaj ste izgubili izbore"???????????????????....zašto ste zakrvili sa HNS-om??????????..čija je to bila ideja?...kad ste u drugom krugu za izbor gradonačelnika skužili da gubite po radi nepromišljenih, glupih političkih odluka brže bolje ste zvali GBR-a u pomoć da spasi još kaj se spasiti da...naravno HNS je to jedva dočekao, pri tom ucijenio VFK i Piculu i sve to skupa kapitalizirao....pa kak vas nije sram????....nakon svega toga isti ljudi koji su kreirali takvu štetnu politiku budu izabrani i nastavljaju bauljat stranputicom, a oni koji su sve vrijeme ukazivali na pogreške na konvenciji nisu izabrani.....

Pa da, imate pravo, trebali smo vas zvat da nas savjetujete!!! Vi biste nas sigurno izveli na pravi put svojim izoštrenim političkim razmišljanjem i dugim iskustvom u visokoj politici.

Ne laprdaj nego odgovori na postavljeno pitanje...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #66 : Ožujak 03, 2010, 10:16:43 prijepodne »
Slažem se s većim dijelom napisanog i naravno apelirao bi na autora da se spomene i pokoje ime. Vidljivo je da se u postu aludira na Pišl, Rapu  i slične...
Ali bio bi oprezniji kod davanja ocjena za ostatak izbrane ekipe.
Ako već želi argumentirano razgovarati neka nam napiše nekoliko riječi o recimo sljedećim ljudima.
- Dautović Muhamed ( vijeće gradske četvrti ga je htjelo smjeniti zbog neodržavanja sjednica, znači da je eventualno bio aktivan u stranačkom životu ali ne i za opće dobro)
- ŽEljko Cavrić (molio bi te da nam napišeš eventualne njegove aktivnosti)
- Dean Panežić ( svojedobno se pasivizirao, ali se naglo aktivirao, s obzirom da mu je poslodavac drugi čovjek SDP-a, koje su njegove aktivnosti ?)
itd...

Nije to bit cijele priče, nego je bit to što je konvencija bila legalna prema svim pravilima a ekipa luzera se baš ne želi pomiriti s rezultatima, tj s gubitkom pozicija.


U prethodnom sam postu napisao kako mi je žao što neki od ljudi nisu ušli/ostali na pozicijama u stranci, i to se konkretno odnosi na neke koji su izrazili nezadovoljstvo izborom i rezultatima. Ali budimo realni pa zar smo svi uvijek zadovoljni sa kompletnom "postavom". Nisam ni ja 100% zadovoljan, ali opet ne mogu niti približno ustvrditi, kako neki to žele prikazati, da se mal te ne radi o hrpi kretena i političkih liliputanaca s kojima ne vidimo suradnju u budućnosti, jer da je tako prvi bi pokupio prnje i otišao. Problem je u tome što će se opet dati šlagvort kojekakvim novinarčićima koji su sa siću(čitaj puno love) uvijek spremni po tko zna koji put po blatu vući SDP-ovo ime. No stranka se znala prije a znat će se i kasnije nositi sa takvima.

A što se tiče gore navedenih:

1. g. Dautović nije nikada bio pred isključenjem iz Vijeća gradske četvrti zbog neodržavanja sjednica, niti pred isključenje ikakvog tipa

2. g. Cavrić je od 1990. u stranci i to što se aktivirao kandidaturom ne vidim kao problem, dapače

3. g. Panežić je sposoban mladi čovjek i sve što znam o njemu znam kroz zajednički rad i koji se dokazao na više različitih polja, a ne kroz njegovo prijateljstvo sa Ozernom Robićem, ako ćemo tako za svakoga bi mogli naći po barem jedan kompromitirajući element, nemojmo se baviti progonom vještica, dozvolimo da ljudi rade, njihov će se rad vrednovati na slijedećoj konvenciji ma štogod netko mislio o tome




« Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2010, 10:24:28 prijepodne Muha »

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #67 : Ožujak 03, 2010, 10:22:44 prijepodne »
Ooo, pa jesam li ja to u pravu, očito sam u nešto taknuo... Nego, na taj način i tim tonom ne želim sa nimkim raspravljat a kamoli laprdat!!! To vi možete sa svojim pajdama i sl. sa mnom ne. Živio!

sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #68 : Ožujak 03, 2010, 10:59:47 prijepodne »
Slažem se s većim dijelom napisanog i naravno apelirao bi na autora da se spomene i pokoje ime. Vidljivo je da se u postu aludira na Pišl, Rapu  i slične...
Ali bio bi oprezniji kod davanja ocjena za ostatak izbrane ekipe.
Ako već želi argumentirano razgovarati neka nam napiše nekoliko riječi o recimo sljedećim ljudima.
- Dautović Muhamed ( vijeće gradske četvrti ga je htjelo smjeniti zbog neodržavanja sjednica, znači da je eventualno bio aktivan u stranačkom životu ali ne i za opće dobro)
- ŽEljko Cavrić (molio bi te da nam napišeš eventualne njegove aktivnosti)
- Dean Panežić ( svojedobno se pasivizirao, ali se naglo aktivirao, s obzirom da mu je poslodavac drugi čovjek SDP-a, koje su njegove aktivnosti ?)
itd...

Nije to bit cijele priče, nego je bit to što je konvencija bila legalna prema svim pravilima a ekipa luzera se baš ne želi pomiriti s rezultatima, tj s gubitkom pozicija.


U prethodnom sam postu napisao kako mi je žao što neki od ljudi nisu ušli/ostali na pozicijama u stranci, i to se konkretno odnosi na neke koji su izrazili nezadovoljstvo izborom i rezultatima. Ali budimo realni pa zar smo svi uvijek zadovoljni sa kompletnom "postavom". Nisam ni ja 100% zadovoljan, ali opet ne mogu niti približno ustvrditi, kako neki to žele prikazati, da se mal te ne radi o hrpi kretena i političkih liliputanaca s kojima ne vidimo suradnju u budućnosti, jer da je tako prvi bi pokupio prnje i otišao. Problem je u tome što će se opet dati šlagvort kojekakvim novinarčićima koji su sa siću(čitaj puno love) uvijek spremni po tko zna koji put po blatu vući SDP-ovo ime. No stranka se znala prije a znat će se i kasnije nositi sa takvima.

A što se tiče gore navedenih:

1. g. Dautović nije nikada bio pred isključenjem iz Vijeća gradske četvrti zbog neodržavanja sjednica, niti pred isključenje ikakvog tipa

2. g. Cavrić je od 1990. u stranci i to što se aktivirao kandidaturom ne vidim kao problem, dapače

3. g. Panežić je sposoban mladi čovjek i sve što znam o njemu znam kroz zajednički rad i koji se dokazao na više različitih polja, a ne kroz njegovo prijateljstvo sa Ozernom Robićem, ako ćemo tako za svakoga bi mogli naći po barem jedan kompromitirajući element, nemojmo se baviti progonom vještica, dozvolimo da ljudi rade, njihov će se rad vrednovati na slijedećoj konvenciji ma štogod netko mislio o tome







plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice
« Odgovori #69 : Ožujak 03, 2010, 11:48:33 prijepodne »
Ajmo poznavaoci - što ima loše u biografijama ovih ljudi?
Zašto su uopće oni izdvojeni?

Cavrića poznajem, i pamtim ga sa TV - jedino kaj bi mu "negativno" pipisala je to što tada 199 i neke nije išao do kraja prema lopovu i lopovima. A vjerujem da se moglo, ali nije bilo dovoljno političke potpore tj zaleđa. Netko se bojao, kao što se boje i danas. No, to je druga tema.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #70 : Ožujak 03, 2010, 01:41:24 poslijepodne »
A,valda slika veli više nek iladu reči.
Neznam kaj se more reči protiv Cavriča loše.More,ak se zeme pisajne Elizabete Hercigonje prije stečaja Velkoma,čiji je Cavrič bil sindikalec.Vodil je Velkomce z Kunstom v Zagreb na "Pravo na trg",na Markov trg da je več prešla baba z kolači,borba i natezajne z kojekakvemi stečajnemi upraviteli(,najamniki,podkupci,kupci,prekupci,zakupci..),mi se čini da je bil z VFK v onem veču kaj je ze zubi zelo komunalnu infrastrukturu Paiču i Žužiču,tukel je v izboru za glavnoga sindikalca stranačkoga kolegu Gmižiča...

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #71 : Ožujak 03, 2010, 03:35:08 poslijepodne »
Pridružujem se čuđenju. Što bi trebalo značiti isticanje generalija ovo troje ljudi?!?!?!?!?!?! ???

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #72 : Ožujak 03, 2010, 05:59:44 poslijepodne »
Pridružujem se čuđenju. Što bi trebalo značiti isticanje generalija ovo troje ljudi?!?!?!?!?!?! ???

He..he.. i ja se baš pitam?????????????????..nego nisi mi odgovorio zašto vam stranku vode ljudi koji su izgubili izbore?????...u svakoj iole odgovornoj stranci nakon izbora oni koji su odgovorni za loš rezultat sami daju ostavke...na taj način se pokazuje čestitost i odgovornost, no u SDP-u je kontra....zašto????....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #73 : Ožujak 03, 2010, 06:43:58 poslijepodne »
Pridružujem se čuđenju. Što bi trebalo značiti isticanje generalija ovo troje ljudi?!?!?!?!?!?! ???

He..he.. i ja se baš pitam?????????????????..

Ne razmem? Ti si prvi stavio ( i to povrh svega neuspješno) te "generalije" na ovu temu, i to bez ijedne jedine riječi, i sad se upravo ti pitaš kaj bi to trebalo značiti?

Dal još neko koristi tvoj login? Ili patiš od neke vrste poremećaja raspada identiteta? Ili nešto treće?

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #74 : Ožujak 03, 2010, 07:32:56 poslijepodne »
Brzi vrlo si vješto izbjegao odgovor na moja pitanja.
1. Dautović Muhamed je bio na čelu između ostalog tvoje gradske četvrti kad je bila raspuštena zbog ne sazivanja sjednica a samim tim i neaktivnošću. Jako dobro znaš to kad si i ti bio član vijeća gradske četvrti. Zato molim te ne trkeljaj gluposti jer jako dobro znaš da je Picula prolongirao prijevremene izbore. Drugi put kad opet budeš držao instruktažu u SDP-u onda naglasi da ako osvojimo kojim slučajem vlast da se i sjednice moraju održavati.
2. Opet si vješto izbjegao reći barem jednu suvislu rečenicu o Cavriću. Koliko me pamćenje služi Željko Cavrić je povjerenik za svoje selo i okolinu još od 1999 godine odlukom gradskog odbora. Doduše ti tada još nisi ni bio član  tek si dolazio u SDP. Drugim riječima već 11 godina nije uspio osnovato ogranak u svom selu. Toliko o aktivnostima o kojima pišete.
3. Molim te da navedeš te kontruktivne aktivnosti gospodina Panežića osim dodvorničkog stava prema svom poslodavcu?

I još bi ti napomenuo da smjena nije isto što i isključenje kako ti navodiš. Znači vijeće GČ je tražilo smjenu Dautovića a ne isključenje. Ne razumijem a bilo bi zanimljivo i čuti od tebe po kojoj si to ti liniji držao instruktažu u SDP-u ako ne poznaješ osnovne pojmove.

« Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2010, 08:14:09 poslijepodne acer1 »