Autor Tema: Svećenici i njihova plaća  (Posjeta: 11510 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Svećenici i njihova plaća
« Odgovori #15 : Prosinac 31, 2010, 03:42:30 poslijepodne »
tvoj IQ je sigurno impresivan ...


"Koja je razlika između glupih i pametnih muškaraca? - Glupi pričaju viceve o njima, pametni spavaju s njima"... Pa možda ti je bolje promijeniti taktiku - praznih jaja nećeš biti tako plitak i živčan...



sleđ ... počel si se gubiti ... ako ti spavaš s pametnim muškarcima, oprosti, to je tvoja osobna stvar i ne moraš opterečivati ostale ljude na forumu svojom seksualnom orjentacijom, kako pišeš u vicu iznad ...  :P
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Svećenici i njihova plaća
« Odgovori #16 : Prosinac 31, 2010, 06:43:39 poslijepodne »
sleđ ... počel si se gubiti ... ako ti spavaš s pametnim muškarcima, oprosti, to je tvoja osobna stvar i ne moraš opterečivati ostale ljude na forumu svojom seksualnom orjentacijom, kako pišeš u vicu iznad ...  :P

Dečec, kaj ti je nestalo teksta pa si prešel na "moj je tata jači od tvog"? Zakaj si tak plitak? Zato kaj bolje nemreš?

E moj koko-t, ja sam znal da je kokošji rod jako bedast, al da je baš toliko - ipak nisam znal... kak si uspel povezati plavuše i pametne muškarce kroz moj vic ne znam - a ne znaš ni ti. Ali glavno da te to veseli, zar ne?

Trebal si citirati i još jedan citat prije, onaj svoj, da se ima kontinuitet, ovak si kopija svog velikog vučitela Markulinusa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Svećenici i njihova plaća
« Odgovori #17 : Siječanj 01, 2011, 10:26:45 prijepodne »

Opet ste odlutali s teme.

Što se tiče "praznih jaja", i svećenici bi manje "lupetali" da ćešće podlegnu "ljudskim slabostima", ali ne sa nevinom dječicom ili muškarcima, već sa plavušama koje imaju velike sise i ne zanima ih IQ njihovog "skakača" već neki drugi parametar (da ne velim "lova, izdržljivost,...").

hahahahahahaaaah.....zagrc
 8) :P ;D