Autor Tema: Ipak nema klizališta  (Posjeta: 10812 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #15 : Prosinac 20, 2009, 12:16:00 poslijepodne »
Nikomu ja neverujem da je moj mali dužen jel moj mali zna da bi mu glavu na penu prisekel da svu budučnost z tuđe riti cica i posle v tuđe žepe meče.A taj kaj veli da smo mu ja il moj mali dužni bu prvum prilikum da mi dojde na putnenu lesu dobil kuglu z brzometke.Če ga prije toga ne reši moj okokučni domobran i ubojica poštarov.
A to kulko je moj dug ima veze samo z nečem drugem...

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #16 : Prosinac 20, 2009, 12:48:35 poslijepodne »
Nikomu ja neverujem da je moj mali dužen jel moj mali zna da bi mu glavu na penu prisekel da svu budučnost z tuđe riti cica i posle v tuđe žepe meče.A taj kaj veli da smo mu ja il moj mali dužni bu prvum prilikum da mi dojde na putnenu lesu dobil kuglu z brzometke.Če ga prije toga ne reši moj okokučni domobran i ubojica poštarov.
A to kulko je moj dug ima veze samo z nečem drugem...


Da, vidim je po slike da si opasan igrač. Šilterica i kalašnjikov je dobra kombinacija. Ja sam si metnul kapu jer se sprema još gora godina i globalno zatopljenje ;D
Ko to tamo peva?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #17 : Prosinac 20, 2009, 01:50:07 poslijepodne »
Gospođo Plemenita, koji put me zaista pozitivno iznenadite. Zar je tradicija u Turopolju klizanje?

Ne znam kak je u Turopolju, ali ja se sjećam da je nama klincima na Bregima klizanje bilo tradicija. U vrijeme prije ovog zatopljenja znali su se potoci izliti po livadama, to su bile velike ledene površine i mi smo igrali hokej, klizali se, a popularan je bio i nogomet na ledu kojeg su klinci igrali u čarapama i da je Bandić znao za njih naučili bi ga hodati čarapama po ledenim površinama. :-)

Jasno da grad nije trebao snositi troškove klizališta, ali uz sponzora i neku manju naknadu za klizanje ili iznajmljivanje klizaljki sigurno bi to klizalište imalo računicu.


Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #18 : Prosinac 20, 2009, 07:08:17 poslijepodne »
pa s obzirom da nema love u gradu, jos mogu podrzati da nema klizalista....ali mi ne mozes prodavati takve spinove i uz objasnjenje staviti parket u dvorani, pa ima i drugih prioritetnih stvari...


Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #19 : Prosinac 20, 2009, 10:23:55 poslijepodne »
pa s obzirom da nema love u gradu, jos mogu podrzati da nema klizalista....ali mi ne mozes prodavati takve spinove i uz objasnjenje staviti parket u dvorani, pa ima i drugih prioritetnih stvari...

Spominje se parket u dvorani za koju još ni natječaj nije završen. Hm...zar nije bilo govora da su se pobjednici na prošlom natječaju žalili?

Inače da li ste primjetili da se novac predviđen za radove na Starom gradu Lukavcu (306300kn) preusmjerava na sanaciju krova na objektu ŠRC-a?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #20 : Prosinac 23, 2009, 12:27:57 poslijepodne »
Gledim okolo,po Varaždinu i drugde se banke nahitavaju z po 50000,100000,milijon kune a ovde prinami de je banka na banke nit A nit BE.

Alo,gulikože!?
Božič je.
Malo otpustete kesu.
Il vam je Drinč jezika popapal..?
Il je do nesposobne gracke uprave?

Offline Jebedo

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 9
  • Karma: +0/-0
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #21 : Prosinac 28, 2009, 01:48:51 prijepodne »
Cekaj kunta kliziste ce biti samo ne na toj lokaciji, prica se da kad se kliziste pokrene da bu cijeli grad u klizistu i  svi budemo u klizistu pa ce neki kao majmuni jesti banane
« Zadnja izmjena: Prosinac 28, 2009, 01:53:30 prijepodne Jebedo »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #22 : Prosinac 28, 2009, 02:04:08 prijepodne »
Nisam bio na času kad se to učilo.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ipak nema klizališta
« Odgovori #23 : Prosinac 28, 2009, 02:32:07 prijepodne »
pa s obzirom da nema love u gradu, jos mogu podrzati da nema klizalista....ali mi ne mozes prodavati takve spinove i uz objasnjenje staviti parket u dvorani, pa ima i drugih prioritetnih stvari...

Spominje se parket u dvorani za koju još ni natječaj nije završen. Hm...zar nije bilo govora da su se pobjednici na prošlom natječaju žalili?

Inače da li ste primjetili da se novac predviđen za radove na Starom gradu Lukavcu (306300kn) preusmjerava na sanaciju krova na objektu ŠRC-a?
To bi onda bilo 1.000.000 i 306300 kn za Milijunaša..?  O0