Autor Tema: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa  (Posjeta: 21047 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #15 : Studeni 18, 2009, 11:37:31 poslijepodne »

molim da ne iznosite netočne podatke. iz neprovjerenih izvora ........

Niste vi tu da ispravljate moje netočne navode (pa nismo JOŠ u Saboru  ;) ), naročito ne iz neprovjerenih izvora.
Dajte se malo potrudite i istražite izvor.

Pa izvor je renomirana novinarka tiskovine koja izlazi u večernjim satima, dobra intimus prijateljica istaknutog člana Županije, takozvana Pupić šegoslavić Jovanka. Ako ona laže, lažemo i mi. ionako ste pohvalili izgradnju autoceste i niste osporili da ste član Udruge. Dakle, šuška se šuška.......
Ko to tamo peva?

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #16 : Studeni 19, 2009, 12:15:19 prijepodne »
Pustite stolce i vaše malograđanske političke pretenzije, ne skrečite s teme nego vi meni kak običnem građaninu ( a v statusu, onih , koji i jeste, zaprav v statusu jebivetrenih općinski dripci, a koje još nisu pomeli ili skužili, a koji  misliju da su Boga za bradu prijeli, samo zato kaj sediju v općini ili kam više) rečite, onak po plemenitaško turopoljski , jel ste stvarno još u stanju podržavati uhljebaroša koji je radi svoje slave i pet minut građanskog zadovoljstva ( stvarno delikatnim problemom prijevoza) stvarno htel Goricu doslovno porobiti i predati v vlasništvo EPRDA ili PPRDA ili kaj se ja znam kak se ti Europski bankar već ne zoveju.

Za zaljev se si slažemo...izdaja...a kaj tek reći za ovaj biznis....po meni isto..još i gore, u svakom slučaju izdaja nacionalnih interesa za par kil pleha i vlastite promidžbe neko se odvažil prodati celi grad , naravno ak je se točno kaj tiskovine prenose i ak im se more veruvati, a kolko čitam ni ni baš bez vraga da bi si dopustili lagati.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #17 : Studeni 19, 2009, 12:30:10 prijepodne »

molim da ne iznosite netočne podatke. iz neprovjerenih izvora ........

Niste vi tu da ispravljate moje netočne navode (pa nismo JOŠ u Saboru  ;) ), naročito ne iz neprovjerenih izvora.
Dajte se malo potrudite i istražite izvor.

Pa izvor je renomirana novinarka tiskovine koja izlazi u večernjim satima, dobra intimus prijateljica istaknutog člana Županije, takozvana Pupić šegoslavić Jovanka. Ako ona laže, lažemo i mi. ionako ste pohvalili izgradnju autoceste i niste osporili da ste član Udruge. Dakle, šuška se šuška.......


Jebiga plemenita, sad neš dobila plaću, a lepo sem ti rekel da preveć laješ.

Bilaj

  • Gost
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #18 : Studeni 19, 2009, 08:53:19 prijepodne »
Jebiga ....

Ak se već toliko pljuje zar se baš mora i psovati !

JosipJoža

  • Gost
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #19 : Studeni 19, 2009, 09:09:33 prijepodne »
......... i vaše malograđanske......


gospon Vegi, toliko o malograđanštini.
Svaki daljnji komentar je suvišan.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #20 : Studeni 19, 2009, 10:12:59 prijepodne »
gospon Joža, naporan si

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #21 : Studeni 19, 2009, 01:24:33 poslijepodne »
... i u ovom slučaju imaj poštovanja prema Točkici koja je skupila "muda" i ovu vijest prenijela na forum u obliku informacije svima forumašima, prije svih nas koji smo je pročitali na zagrebancije.com i i procijenili da za ovakovuobjavu tu nemamo muda..

...

Mislim , tolko o tome da ženske nemaju muda, kolko se god mi ne slagali s tim.  ;)



Vegi, mene stranačka stega ne opterećuje, ni lijevima ni desnima, ni gornjima ni donjima nisam dužna odgovarati za postove koje stavljam na forum, pa stavljam ono što mi se čini zanimljivo. A ovo mi je bilo zanimljivo. Unatoč svim insinuacijama koje mi uvaženi forumaš Sledge nastoji imputirati gdje god stigne. No razumijem ga, on si jednostavno ne može pomoći.

A glede "muda" kod cura, znam ih jako mnogo koje imaju "muda" mnogo veća od muškaraca (ili "muškaraca", da budem preciznija). I doista ih je mnogo više nego što to dečki pretpostavljaju.

Mene osobno je ta hrabrost u više navrata u životu koštala jako mnogo živaca i mnogo nezgodnih (da ne velim kritičnih) situacija, no kaj ćeš. Ne mogu si pomoći. Kad me "muda" svrbe pa moram reći (ili napraviti) kaj mislim da treba.




  

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #22 : Studeni 19, 2009, 02:17:16 poslijepodne »
Ma imaš praf, Sledge.

Stavi su profil prodaju cinizma, to ti ionako najbolje ide... ma kaj prodaju? Dijeli šakom i kapom!!

Jesi, pametnija si...  ;D ;D ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #23 : Studeni 19, 2009, 02:18:27 poslijepodne »
Dobro Točkice nemoj sad pretjerivati s tim mudima, ostavi malo i za neke druge teme  :).
Tebe je Sledge samo malo potpehnul, al kaj misliš s čim bi ja sve bil počašćen i kaj bi mi sve bilo imputirano da sem kojim slučajem bil taj koji je otprl temu o Pikulinoj uskočkoj avanturi. Rafalno bi išle gliste-gmazovi-slinavci-ljigavci-prljavi hdzovi vojnici i ostali poznati repertoar. ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #24 : Studeni 19, 2009, 02:25:35 poslijepodne »
Sledge , "ne seri"  i u ovom slučaju imaj poštovanja prema Točkici koja je skupila "muda" i ovu vijest prenijela na forum u obliku informacije svima forumašima, prije svih nas koji smo je pročitali na zagrebancije.com i i procijenili da za ovakovuobjavu tu nemamo muda..

Stari, daj se kresni s lopatom po potiljku par puta i onda zakopaj, tak si jadan da je čudo da s nosom ne stružeš po podu...

Kaj za tak nekaj trebaju MUDA??

Kakva su muda u tome da se na već objavljen članak u javnosti daje link??

U kakvoj škulji srama, straha i jada si ti do sada živel da ti je ovo čin hrabrosti??


Mislim da ti je još poraznija činjenica da se svi usude - čak i sav ženski narod foruma - nekaj kaj se ti ne usudiš... kaj si ti sin od Picule? Ili njegov pes, da se bojiš bilo čije - valjda njegove - reakcije??

Ozbiljno razmotri moj prijedlog glede lopate, potiljka i grabe... sa tak hrabrima - kak si ti i Točkica - ova zemlja stvarno može ići naprijed... čudo da si imal muda meni reći da ne serem; da nisi pijan kad si dozvoljavaš takav rizik? ::) ::) ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #25 : Studeni 19, 2009, 02:29:00 poslijepodne »
kaj misliš s čim bi ja sve bil počašćen i kaj bi mi sve bilo imputirano da sem kojim slučajem bil taj koji je otprl temu o Pikulinoj uskočkoj avanturi. Rafalno bi išle gliste-gmazovi-slinavci-ljigavci-prljavi hdzovi vojnici i ostali poznati repertoar. ;D

Misliš sa čime bi te JA počastio??

Na tvoju žalost, ničim od onoga kaj si spoemuo, jer to nije dio mojeg arsenala. A i rafala treba biti vrijedan. Ipak je to puno metaka, dok lopatom ne košta ništa.

Jel stojiš pred špiglom i sam sebi tepaš "hrabar k'o lav"??  :D :D :D :D :D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #26 : Studeni 19, 2009, 02:32:19 poslijepodne »
E to je pravi Sledge, brz, nepromišljen i narogušen, jedino kad bi još shvatio zašto je "ne seri" u navodnicima i zašto su "muda" u navodnicima i kaj znaći onaj smajlić koji namigava, al dobro , pokušaj opet.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #27 : Studeni 19, 2009, 02:45:07 poslijepodne »
kaj misliš s čim bi ja sve bil počašćen i kaj bi mi sve bilo imputirano da sem kojim slučajem bil taj koji je otprl temu o Pikulinoj uskočkoj avanturi. Rafalno bi išle gliste-gmazovi-slinavci-ljigavci-prljavi hdzovi vojnici i ostali poznati repertoar. ;D

Misliš sa čime bi te JA počastio??

Na tvoju žalost, ničim od onoga kaj si spoemuo, jer to nije dio mojeg arsenala. A i rafala treba biti vrijedan. Ipak je to puno metaka, dok lopatom ne košta ništa.

Jel stojiš pred špiglom i sam sebi tepaš "hrabar k'o lav"??  :D :D :D :D :D

ne Sledge, nisem mislil na tebe i tvoje čašćenje, prije bi se reklo da si ti u celoj priči kolateralna žrtva stoga si lepo sedni i naj biti ljubomoren, kaj smo si ja i Točkica tak dobri.  ;D :D

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #28 : Studeni 19, 2009, 03:14:31 poslijepodne »

plemenitashica

  • Gost
Odg: USKOK istražuje Piculu zbog velikogoričkih autobusa
« Odgovori #29 : Studeni 19, 2009, 04:14:44 poslijepodne »
………. nego vi meni kak običnem građaninu………..rečite, onak po plemenitaško turopoljski ,

Odgovorit ću vam vašim citatom od prije neki dan, kad sam ja vas nekaj pitala:
to je tvoj problem, a ne moj , pak ga u skladu s tim ja nem ni rešaval..“

.... ( a v statusu, onih , koji i jeste, zaprav v statusu jebivetrenih općinski dripci, a koje još nisu pomeli ili skužili, a koji  misliju da su Boga za bradu prijeli, samo zato kaj sediju v općini ili kam više)

A čujte, nije dosta da vam kapitalac uzima novce, harače, poreze, zakaj ne bi i ja?

A nisu me pomeli, niti budu, jer ja sam dio te famozne familije od Golfa (kako god se ta opcija zvala).
I tak me puštaju da budem vršilac dužnosti već fajn let. Nitko me ne dira, jer znaju da o svima svašta znam. Naročito o ovima koji su sad i koji su bili sve godine prije.
Upravo zato i mogu procijeniti tko je ljigavac, a tko je gospodin. Picula je svakako gospodin. Vama nedostižan.


…….jel ste stvarno još u stanju podržavati uhljebaroša koji je radi svoje slave i pet minut građanskog zadovoljstva ( stvarno delikatnim problemom prijevoza) stvarno htel Goricu doslovno porobiti i predati v vlasništvo EPRDA ……….

Vama ne treba dokaz, vama je relevantno ono što ste vi iz piskaranja grupa besplatno RVG media reporter zaključili.
Ja bi vas predložila za suca Ustavnog suda. Vi vrlo dobro znate procijeniti, sve briljantno zaključujete (bljak), naravno bez dokaza (to vama nije potrebno), pa ću vas u idući saziv prijaviti, kao kad prijatelji prijavljuju nekoga u kvizove ili kuharske dvoboje.  :P :P
Kad vas pitaju zakaj ste se prijavili, vi recite, nemam pojma, plemenitašica me prijavila. ::)


………….izdaja...a kaj tek reći za ovaj biznis....po meni isto..još i gore, u svakom slučaju izdaja nacionalnih interesa za par kil pleha i vlastite promidžbe neko se odvažil prodati celi grad , ……

O čemu vi govorite? O Brodosplitu, o brodogradilištima, o ZERP-u, o Dubrovačkoj ili Hypo banci, o Plivi, o Podravci, o Ini, o telekomunikacijama….. nisam pohvatala.


Jebiga plemenita, sad neš dobila plaću, a lepo sem ti rekel da preveć laješ.

Blago  meni kad ste vi taj koji će procijeniti da li ću i koliko dobiti plaću ili neću.
Uživam u ovako inteligentnoj procjeni situacije, naročito pozivajući se na riječi forumaša dobola koji jako dobro zna kaj piše i (čak sam sigurna) kome piše.
Bogat izričaj vam je za pohvalu, malo tko zna tako razgovarati.  >:D

I za kraj pročitajte još jednom:

Stari, daj se kresni s lopatom po potiljku par puta i onda zakopaj, tak si jadan da je čudo da s nosom ne stružeš po podu...
……………
U kakvoj škulji srama, straha i jada si ti do sada živel da ti je ovo čin hrabrosti??[/b]
………….
Ozbiljno razmotri moj prijedlog glede lopate, potiljka i grabe...  .