Domaće teme > Posavina

Hoćemo li opet plivati u okolici Velike Gorice?

<< < (3/15) > >>

Mlačanin:
Zanimalo bi me kaj je sad sa Civilnom zaštitom, ili kak se to sad zove?
 Rad pripadnika DVD-a je za svaku pohvalu, ali mislim da oni nisu jedini koji se aktiviraju u ovakvim prilikama.
Iskreno sumnjam u rad službi koje bi u našem gradu trebale odrađivati ovakve krizne situacija.
Radovalo bi me da me netko demantira ili pojasni rad službi za izvanredne situacije. Tim više jer ovo nije prvi puta ili prva godina da se ovo dešava na našem terenu.

Sledgehammer:
Ako se ne varam, Civilna zaštita više ne postoji...  :P

koko-vg:
Civilna zaštita je od  2005. godine u sastavu Državne uprave za zaštitu i spašavanje.

Jaguar:
Kao što vidim nitko ne komentira moj gornji post.
Ovo me podsjeća na temu grijanja, kad zahladni i grijanje treba pustiti, svi se sjete grijanja, umjesto da o tome misle kad još debelo prži u ljeto.
Tako i sa poplavama, kad nas krene plaviti onda se svi najednom sjete, kasno naravno.

Koja logika osim pohlepe i krađe državnog (našeg) novca opravdava uništavanje Kravaščice s 18 mil kuna a cijeli nasip od Ščitarjeva do Orla curi kao sito?
Za prošlu poplavu vozio sam se autom po nasipu prije pucanja nasipa( samo dragi Bog me spasio) prestrašno je bilo gledati kako curi na sve strane kroz nasip i samo je pitanje trenutka gdje će puknuti tada a i sada ukoliko vodeni val iz Slovenije bude jači iako kako imam informaciju do vrha nasipa kod Orla ima još 2 m i nadam se kako pravovremeno rasterećivanje u kanal će spasiti ponovno pucanje nasipa.

Zbog ovakvih stvari nekoga treba u bajbukanu.
 

mglavovic:
gdje je završilo 8,5 miliona eura koje je Vlada dobila iz EU fondova solidarnosti na temelju poplave u Turopolju? Napravljen je nasip u Metkoviću...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju