Autor Tema: Najbolji tate na svijetu  (Posjeta: 5814 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Najbolji tate na svijetu
« : Veljača 27, 2011, 01:36:08 poslijepodne »
Prema podatcima, koje je počeo prikupljati prije dva desetljeća, očevi Aka plemena provode 47% vremena sa svojom djecom – to je, naime, više od bilo koje kulture u svijetu. Iz tog razloga organizacija „Father Direct“ proglasila je očeve Aka plemena – najboljim očevima na svijetu.

http://blog.vecernji.hr/zenska-soba/2011/02/26/jesu-li-muskarci-africkog-plemena-aka-najbolji-ocevi-na-svijetu/

U svoju obranu mogu reći da sam ja bil na porodnom dopustu s prvim djetetom - godinu dana. Jest da je na utjecao i stjecaj okolnosti, ali to je činjenica.
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2011, 01:38:15 poslijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #1 : Veljača 27, 2011, 01:43:25 poslijepodne »
Indikativan je mentalni sklop koji se brani a da za to nema nikakve potrebe, kao i činjenica da se na silu sam sebe želi prikazati kao najbolji i uzoriti u svemu ili bilo čemu.

Markulin, kaj hoćeš biti poglavica?

Ili izabran za najboljeg tatu foruma...?  >:D >:D >:D :o :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #2 : Veljača 27, 2011, 10:19:15 poslijepodne »
Sledge, baš me zanima hoćeš li dobiti odgovor obzirom da si i ti na ignore listi  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Jaguar

  • Gost
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #3 : Veljača 28, 2011, 07:46:33 prijepodne »
Sledge, baš me zanima hoćeš li dobiti odgovor obzirom da si i ti na ignore listi  :)


Kaj se ovdje svi Vi ignorirate?  ;D
Jeli to jedno od pravilo foruma? :o
Ne kužim, ne slažem se s nekim i onda ga ignoriram, nije li to bježanje od samog sebe?
Sad sam ja nadnaravno pametan, pa ignoriram nekoga, jer se ne slažemo i jer nije po mom. Kukulele!

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #4 : Veljača 28, 2011, 08:12:00 prijepodne »

Kaj se ovdje svi Vi ignorirate?  ;D


Ne ignoriramo se svi mi, nego je amarkulin u potpisu istaknuo da smo na njegovoj ignore listi Sledge i ja.
To znači da amarkulin ne čita naše postove, jer koristi opciju foruma da ih ne vidi, ali to je jedan poseban tip ignorancije obzirom da nas spominje u svom potpisu mi smo ipak prisutni u svakom njegovom postu  :)
Naravno, kad nije ulogiran može kao gost vidjeti sve što pišemo.
Zato me zanima hoće li Sledge dobiti odgovor  ;)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Bilaj

  • Gost
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #5 : Veljača 28, 2011, 08:55:08 prijepodne »
Kaj se ovdje svi Vi ignorirate?  ;D
Jeli to jedno od pravilo foruma? :o
Ne kužim, ne slažem se s nekim i onda ga ignoriram, nije li to bježanje od samog sebe?

Ah to s ignoriranjem u potpisu sam ja krenul sa markulinom jer bo iz nekog teškog političi ideološkog razloga markulin je cijelo vrijeme mene išao vrijeđati.

I šta čovijek može napraviti kada netko konstantno ide vrijeđati. Naojbolje zauvijek izbaciti njegove postove iz vodokruga. Ili ti Jaguar imaš neku bolju ideju.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #6 : Veljača 28, 2011, 09:06:19 prijepodne »
Ovo je zgodna tema i pitanje na koje mi kao očevi teško možemo dati i saznati pravi odgovor.
Možemo samo nastojati biti dobri očevi i to onako kako mi to zamišljamo da bi trebalo biti.
Ali kad su u pitanju naša djeca i njihove želje i pogledi , kakav je moj tata prema meni, tada je to sasvim drugo pitanje. Ovo je naravno moje mišljenje.
Osobno imam jako loše uspomene na mojeg oca , zato nastojim svim silama izbjeći takav odnos između sebe i svoje djece. Dakle moj bi otac , da je živ vrlo lako sada pročitao kako sam ga ja doživio kao oca i kakav mi je bio. <priznajem da sam mu to u rijetkim prilikama, kad je bilo moguće to i govorio ali…..
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #7 : Veljača 28, 2011, 09:11:31 prijepodne »
I šta čovijek može napraviti kada netko konstantno ide vrijeđati. Naojbolje zauvijek izbaciti njegove postove iz vodokruga. Ili ti Jaguar imaš neku bolju ideju.

Ne, ne Bilaj nemam neku posebnu ideju, nego mi se čini besmislenim nekoga ignorirati, zato što se ne slažem s nekim, vrijeđanja nisu dobra a počinju nažalost uvijek kod neslaganja, neznam ako, koliko vidim ovdje samo nekoliko forumaša aktivno sudjeluje, pola njih recimo ignoriram, pa skim ću onda komunicirati, sam sa sobom? Ne čini mi se smislenim. Al dobro svatko ima pravo postupiti kako hoće i želi, pa neka tako i bude.

Jaguar

  • Gost
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #8 : Veljača 28, 2011, 09:19:10 prijepodne »
Teško je biti tata i mama, vjerojatno se zato danas i rađa puno manje djece nego ranije.
Biti najbolji tata je još teže i pitnje je što znači  biti najbolji tata?
Jer biti najbolji tata u trenutku dok su djeca mala može biti skroz krivo kada djeca odrastu.
Najbolji tata je vrlo širok pojam i rastezljiv.
Činjenica je da formule ili nekog teorema nema i nepostoji, vjerujem da svi želimo biti dobre tate, ja ni ne želim biti najbolji tata ali želim biti dobar tata, mislim da je to i za moju djecu dobro, jer da sam im najbolji, možda to ne bi bilo ni najbolje za njih.
Jer ako im nešto uskratim a siguran sam da je to dobro za njih, ja im sigurno u tom trenutku neću biti najbolji tata, ali kada odrastu će shvatiti da sam bio dobar tata, jer ih učim imati i neimati. Ako to oboje znaju onda će se lakše nositi sa životom.

amarkulin

  • Gost
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #9 : Veljača 28, 2011, 09:48:01 prijepodne »
vrijeđanja nisu dobra a počinju nažalost uvijek kod neslaganja

Jaguar - kako se drukčije postaviti, nego ignorirati kretena koji se ni u jednu temu ne zna uključiti bez vrijeđanja svih i svakoga? Pogledaj malo njegove postove, pa će ti sve biti jasno.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #10 : Veljača 28, 2011, 09:52:40 prijepodne »
Nemojte opet zaspamati novu temu sa prepucavanjima.
Razumijem vaše eventualno ogorčenje i zamjerke, ali svaka je tema sve drugo, samo ne tema o kojoj se počne pisati.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

amarkulin

  • Gost
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #11 : Veljača 28, 2011, 09:55:17 prijepodne »
I hajde sad reci tko je tome kriv.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #12 : Veljača 28, 2011, 11:03:02 prijepodne »
I hajde sad reci tko je tome kriv.

Sve jasno , ako sad opet počnemo sa odgovorima, nikad kraja.
Nisam nikoga prozvao kao krivca, ali znaš kaj se bu dogodilo.
 To zaista više nema smisla.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

amarkulin

  • Gost
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #13 : Veljača 28, 2011, 11:34:29 prijepodne »
Pa ZAŠTO nam se to onda stalno događa? Kaj se TO nemre sankcionirati? Dokle ćemo trpiti bahatost određene spodobe?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #14 : Veljača 28, 2011, 02:29:53 poslijepodne »
Jeli to jedno od pravilo foruma? :o

Ne, to je pravilo kompletnih forumskih kretena i morona, onih koje raskrinkaš jednom, pa još jednom, pa još pet puta - i onda isti pomisle (iako je pojam "mišljenje" presmiješan i potpuno neprikladan za ono kaj takovi rade) da će se skrivanjem, ili time što neće vidjeti moj ili bilo čiji drugi post, potpuno rehabilitirati, ne shvaćajući da ukazivanje na njihovu glupost i neznanje nije upereno u njih, nego u svekoliko populaciju foruma, drugim riječima - svima osim njima samima!

Kompleksaši - bez argumenata, znanja i ikoje druge sposobnosti osim one vrijeđanja u nedostatku prethodno pobrojanih faktora - misle da su negledanjem onoga što svi vide uspjeli svoj svijet umišljenog čistunstva prenijeti i na one koji sve to vide i čitaju, što je još jedan dokaz jada i bijede takvih persona, kao i svekolikih intelektualnih resursa kojima raspolažu.

Znači, dobro je da ta opcija ostane i opstane, jer će ista zorno i ubuduće pokazivati glavne karakterne osobine onih koji za tim gumbekom posežu... znači, nije pravilo, ali je odličan indikator. Možeš onda pomisliti i kako se te iste face ponašaju u stvarnom životu, gdje nema gumbeka "ignore"...
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2011, 02:31:38 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”