Autor Tema: Desant  (Posjeta: 3280 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Desant
« : Svibanj 03, 2010, 01:13:30 poslijepodne »
Joj ovo je za komediju:
http://www.24sata.hr/news/vozac-nisam-ni-sanjao-da-ce-me-pokositi-padobranac/171174/

Ali nam je zato vojska nam se spala na veliku sprdnju...    :o

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Desant
« Odgovori #1 : Svibanj 03, 2010, 01:59:43 poslijepodne »
Zašto sprdnju?

Svatko tko ima imalo pojma o padobranstvu i njegovim specifičnostima, ne bi izjavljivao tako nešto...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Desant
« Odgovori #2 : Svibanj 03, 2010, 02:21:19 poslijepodne »
Zašto sprdnju?
Sleđ, 4 od 15 ne bi bilo gorzan rezultat u normalnim skokovima.

Ali kada se treba održati parada, sve više od nijedan promašeni doskok je grozan rezultat. Ak nemreš napraviti doskoke kako treba jer nisu vremenski uvjeti povoljni onda ih nemoj raditi.

Parade su se da pokaže učinkovitost a ne da se brukaju.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Desant
« Odgovori #3 : Svibanj 03, 2010, 03:07:53 poslijepodne »
Parade su da seronje koji izdaju zapovijedi imaju štofa za napuhavanje ega i pravdanje svojih prevelikih plaća, a padobranci su tu da izvršavaju zapovijedi, ne da filozofiraju o vremenu.

Moglo je biti i gore, no iskustvo jednog padobranca nije dozvolilo da ugrožava druge pa je otišao sletjeti malo dalje, kada se već kontra vjetra u visini ne može...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”