Autor Tema: Sednica Grackoga veča  (Posjeta: 304887 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #45 : Rujan 24, 2009, 10:20:34 poslijepodne »
... opet sam nekaj prespaval .... kaj je mesar Saša toliko zaslužan ... ?
Misliš...politički komesar. ;)

Cik cak tuče čas po DC čas po HSLS,išče se Brdek.Cenim kaj je Sale objavil knige o Gorice i Turopolu,cenim kak je skoro sam skinul HDZ z vlasti po aferami Livada/POU a sad mi baš ni čist.Mislim,je,če se prek šetoflina pogleda...

Pod razno ide na početku i zove se aktualni sat. Do sad je rijetko kad uspjelo biti zanimljivo.
Kad Mister Bin "zauzme busiju" za govornicum moreš il zeti deku i prileči il zeti pištol za svijne i skratiti si muke.

kekec

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #46 : Rujan 25, 2009, 09:02:22 prijepodne »
Mister BIn, je to onaj kaj dobiva plaču v jednoj firmi a dela u HDZju, a prijatel je od Hubaka koji isto tak dobiva plaču na jednom mestu a dela na drugom ???

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #47 : Rujan 25, 2009, 09:38:49 poslijepodne »
Mister Bin je jedini neprikosnoveni, možeš ga ćak zvat i mister AJFON (naš Antiša)
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

shaka zulu

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #48 : Rujan 25, 2009, 09:48:38 poslijepodne »
***i ga,kekec,neznam na teroga misliš...Velika je konkurencija v 16ercu. ;D

shaka zulu

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #49 : Rujan 29, 2009, 08:16:51 poslijepodne »
I jel se do osmeknul vuz vrata nutre..?Jel ima kakove informacije za "besposlene masturbatore željne senzacionalizma"?

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #50 : Rujan 30, 2009, 01:32:55 poslijepodne »
Evo audio zapisa aktualnog sata >>> http://www.vgdanas.hr/default.aspx?Content=515

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #51 : Rujan 30, 2009, 02:25:30 poslijepodne »
Ljudi dajte molim vas malo bolje poslušajte odgovor gradonačelnika na pitanje o forumu. Čini li se to meni ili gradonačelnik prisvaja našu peticiju kao svoju ideju? Ili je netko možda vidio sličnu peticiju na gradskom portalu?
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

plemenitashica

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #52 : Rujan 30, 2009, 03:58:00 poslijepodne »
Ljudi dajte molim vas malo bolje poslušajte ......

Ja niš ne čujem.  :-\

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #53 : Rujan 30, 2009, 05:28:13 poslijepodne »
Da se razumijemo, radi se o audio zapisu aktualnog sata koju donosi vgdanas.hr (link je dva posta iznad).

Citiram dio gradonačelnikovog odgovora iz tog audio zapisa:

"... u želji da pružamo potpune i provjerene informacije preko gradskoga portala, Grad je ušao u suradnju sa strukom, točnije sa Institutom za nove medije i koji nam je predložio jedan model e-zajednice prema kojem smo odlučili postaviti, dakle, gradski, novi gradski portal. Taj modul i taj model nam ne predviđa forum već se mišljenja građana primaju i obrađuju putem točno određenih formi, primjerice e-konzultacija. Naime, ovo nam otvara i mogućnosti i priznaje takozvanu e-peticiju, dakle, na kojoj su se bivši forumaši i forumaši naši sugrađani mogli anketirati ili javiti za postojanje foruma i za sada i do sad nam se, dakle, izjasnilo samo četrdeset i sedam zainteresiranih građana Velike Gorice što dovoljno govori o sebi. Inače, taj model e-zajednice, dakle, je preuzet ili dobiven od Instituta za nove medije i e-demokraciju tako da smo maksimalno konzultirali, dakle, struku i to je prva faza. ..."

Ovo podebljano ja shvaćam kao da je grad na portalu pokrenuo nekakvu "e-peticiju" i tamo se, eto, javilo samo 47 ljudi. ja na portalu nisam vidio baš nikakvu peticiju, a bogami niti poziv koji bi upućivao na to da se negdje drugdje nalazi peticija putem koje se građani mogu izjasniti žele li imati forum na portalu.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

shaka zulu

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #54 : Rujan 30, 2009, 05:53:09 poslijepodne »
Ma,ludi moji,on *ere i sem je jasno da *ere zato kaj *ere i to treba jasno reči a ne igrati nekakove igre mačka i miša,igre maloga tigra i spodobne masturbacije,onanije i sl.Sem je jasno zakaj je forum ukinut i do ga je frknul,onak pederski,bez najave.Ove pripovesti i izdrčke more ostaviti za sve (š)pijune,daktilografe,stenografe...i druge kaj neznaju il nečeju znati kaj je istraživačko novinarstvo (neznam niti ja) a veđa jem se začarapiti spod celofana.
Most se boje da jem se nebi svidelo i da bi jem moglo biti kak i magarcu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #55 : Rujan 30, 2009, 08:42:57 poslijepodne »
I kaj velite?
Kak je sednica prešla?
Kaj saki put moram nekakvoga vrapca fektati?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #56 : Rujan 30, 2009, 10:46:02 poslijepodne »
Naime, ovo nam otvara i mogućnosti i priznaje takozvanu e-peticiju, dakle, na kojoj su se bivši forumaši i forumaši naši sugrađani mogli anketirati ili javiti za postojanje foruma i za sada i do sad nam se, dakle, izjasnilo samo četrdeset i sedam zainteresiranih građana Velike Gorice što dovoljno govori o sebi.

Ovo podebljano ja shvaćam kao da je grad na portalu pokrenuo nekakvu "e-peticiju" i tamo se, eto, javilo samo 47 ljudi. ja na portalu nisam vidio baš nikakvu peticiju, a bogami niti poziv koji bi upućivao na to da se negdje drugdje nalazi peticija putem koje se građani mogu izjasniti žele li imati forum na portalu.

Naravno da tako shvaćaš kad je tako rečeno. Ili gradonačelniku netko krivo prezentira situaciju ili on svjesno izvrće činjenice.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline vgghost

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #57 : Listopad 01, 2009, 02:35:32 prijepodne »
Kuntakinte ovisi kaj te zanima kak je preslo  ;D u kratkim crtama, pitanja su bila smislena i ciljana, odgovori kratki i besmisleni (fulanje teme,fulanje osoba,fulanje brojki,nesuvisla naglabanja....). Da ste dozivjeli atmosferu i medjuljudske odnose celnika naseg grada, ozbiljno bi se zabrinuli za nasu buducnost. Strah od cistke ipak je natjerao veliku vecinu da suti i klima glavom. Ipak, ostaju oni borci koji se nedaju omesti (sreca za nas). Mediji su skakutali kao kod Obamine inauguracije i napravili jedno milijardu fotki nepomicnih,zabrinutih lica. Od toga ce objaviti tri. Dio sa ispadom PUZITE UNUTRA valjda vec zna cijela Gorica a meni je to bio najdrazi momenat jel su u prvi plan dosle stvarne, realne emocije bez onih etiketa Uvazeni Gospodine bla  bla, Prestimana Gospodjo bla bla......nema naucenog teksta, nema lose procitanog teksta, samo iskonska emocija PUZITE. Povlacenje izgovorenog slicilo je Trenutku istine, kad moras odgovoriti na pitanje Jel masturbiras na sliku svog psa.... Kuntakinte, bolje da nisi bil jel bi ko i ja moral suteti  :-X mislim da me razumijete da sam ubrzo otisao. Rebalans je malo postiman i svi sretni.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #58 : Listopad 01, 2009, 07:18:13 prijepodne »
.......... Dio sa ispadom PUZITE UNUTRA valjda vec zna cijela Gorica .....

Ja ne znam. Tko da puzi i kamo i zašto?

I to je sve kaj ste vidjeli, čuli, doživjeli, ili ste stvarno tak brzo otišli?

Offline vgghost

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #59 : Listopad 02, 2009, 01:41:25 prijepodne »
Draga moja plemenitasice, recite sta bi htjeli cuti pa cu vam ispricati. Znam da ste vi zahtjevali bez pikanterija ali ja sam vas upzorio da je to nemoguce. koja vas tocka zanima? Koji odgovor zelite?? Budite direktni jel nema smisla da opisujem cetiri sata razgovora i kretanja u detalj. Malo sam zabrinut da niste culi za gradonacelnikovu izjavu da preporuca gradjanima koji dolaze u ured predsjednika Vijeca da UPUZU UNUTRA jel je bila i u novinama. Dakle uz jutarnju kavicu obavezno prelistavanje medija pa se vise nece dogoditi  :D  da, brzo sam otisao (ako uzmete u obzir da je trajalo do ponoci) lucky me  O0