Autor Tema: Loš primjer  (Posjeta: 8553 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Loš primjer
« : Siječanj 10, 2010, 02:48:04 poslijepodne »
Koga je zanimalo taj je došao,vjerujem ako ni zbog čega ,tada barem iz znatiželje ili ipak zbog dobre volje.

Ako nešto želimo znati red je lijepo ljubazno upitati ili čekati da netko obznani novosti,ako ih ima ,biti bahat,nadmen pun sebe,samouvjeren…takav je samo jedan ovdje.

Pa ako nakon toliko vremena nakon sastanka nitko ništa ne veli, kaj bih ja trebao tebe ili nekoga moliti na koljenima??

Pusti pristojnost i moju bahatost - odgovori ono kaj te se pita, nemoj glumatati kulturnjaka ako se to ne traži, nemoj skretati temu tamo gdje je nitko ne želi...

I netočno je da je došao tko je htio ili imao volju, nego je došao onaj tko je uz to i mogao doći, a neki su lijepo unaprijed i rekli da neće, kao i zašto neće doći. Stoga mi nemoj prodavati nekakav nadmeni elitizam, jer time samo potvrđuješ tko je ovdje - bahat! Ili želiš reći da ako moji razlozi nisu oni koji se ti "propisao", ja vrijedim manje?

Ili bih te morao moliti da napišeš nekaj?? Vjeruj mi, tak važan ipak nisi...  :P

Umjesto tih bezveznih bukvica, mogao si u toliko riječi napisati i nekaj pametno, pogotovo on-topic... i ti i dežurni Vesnoljubac Joža... dečki, ak vam nekaj nije jasno, pročitajte naslov teme! No Joža ne zna dalje od svog nosa i veličanja Vesnice, ne shvaćajući da je ona već dobila pozivnicu za punopravno članstvo u Muzeju propalih političara hrvatske antike... ak nebu i tam zajebavala, mogla bi barem negdje i visoko doći!!  :P :P  Ruku pod ruku sa Radomirom, otplesaše ples na kiši Jožinih suzica, otplesaše svoj zadnji tango u hrvatskoj politici, i sada sretni idu u... kam već idu!

Stjepane, vele da tko se zna izgovoriti - i u Crkvi prdne... ili i Vas treba moliti, jer eto - forma je u ovoj zemlji važnija od sadržaja? Zato nam i je tako... sramota! Ljudima je važnije "molim" od vlastitog sranja i njegovog sagledavanja, umjesto da je obrnuto, jer od sadržaja se živi, a ne od vaše "kulturološke forme"... ja ne molim za takve stvari nikoga, pa neću niti ovdje.

Sve mi se čini da je taj sastanak bio debela pušiona, drugim riječima, - nije bio nitko ili skoro nitko, ništa nije riješeno, ništa dogovoreno, pa se taj promašaj sada želi "zabušuriti", tj. prešutjeti... inače bi dežurni sveznadari već odavno pohrlili izvjestiti svekoliku javnost o svemu što je bitno, i još više o onom što nije... no očito se nema o čemu pričati?

Ili i ovo samo - "pretpostavljam"?? Pa u nedostatku informacija - drugo mi i nje preostaje, zar ne?  :-X :-X

Pomozite mi da ne lutam bespućima povijesnih zabluda i promašenih pretpostavki!! Naravno, ako to možete...  :D :D :D
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2010, 03:36:47 poslijepodne Stjepan »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Loš primjer
« Odgovori #1 : Siječanj 10, 2010, 03:10:36 poslijepodne »

Umjesto tih bezveznih bukvica, mogao si u toliko riječi napisati i nekaj pametno, pogotovo on-topic... i ti i dežurni Vesnoljubac Joža... dečki, ak vam nekaj nije jasno, pročitajte naslov teme!

Sledge, nemojte nikome čitati bukvicu o temi i naslovu teme, jer Vi ste upravo spominjali Vesnu prvi u toj temi s kojom amabaš Vesna nema nikakve veze, koliko god to Vama smetalo neću dozvoliti da rabite Vesnino ime na takav način, jer niste dostojni da uđete pod krov njen, kao ni da je spominjete u tom kontekstu i na taj način, Vi se pozivate na temu, smiješni ste Sledge, pogledajte se u ogledalo Vi malo.
To govori o Vama i dajete si zapravo prozivati nekoga, spočitavati nekome nešto, Vi upravo ne vidite dalje ispred svog nosa i živite u svijetu bahatosti, te se tako i ponašate prema svima, mislim da nema potrebe to dalje objašnjavati, sve ste rekli sami o sebi. Živjeli Vi meni 100 godina.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Loš primjer
« Odgovori #2 : Siječanj 10, 2010, 03:10:47 poslijepodne »
Citat:
Pa ako nakon toliko vremena nakon sastanka nitko ništa ne veli, kaj bih ja trebao tebe ili nekoga moliti na koljenima??

Pusti pristojnost i moju bahatost - odgovori ono kaj te se pita, nemoj glumatati kulturnjaka ako se to ne traži, nemoj skretati temu tamo gdje je nitko ne želi...

I netočno je da je došao tko je htio ili imao volju, nego je došao onaj tko je uz to i mogao doći, a neki su lijepo unaprijed i rekli da neće, kao i zašto neće doći. Stoga mi nemoj prodavati nekakav nadmeni elitizam, jer time samo potvrđuješ tko je ovdje - bahat! Ili želiš reći da ako moji razlozi nisu oni koji se ti "propisao", ja vrijedim manje?

Ili bih te morao moliti da napišeš nekaj?? Vjeruj mi, tak važan ipak nisi...


Citat:
Neki su se lijepo uredno i kulturno izjasnili ,a neki ne .


Sleg bezobrazniće jedan..... nisam rekao dali ste se i vi ili bi tko drugi isprićao. Dakle nisam Vas imenovao!!!!
Pročitajte post ponovno.

Ponavljam ako vas već zanima kaj je bilo i ako je bilo to se može i ljepše napiasti . Ali ne vi odmah nađete sto i jedan način za bezobrazluk i nadmenost.

Najmanje oćekujem da se mene nešto pita , ni ti niti drugi forumaši, ne mislim da sam neka faca....kao dotićni forumaš Sleg.

Nisam sazvao sastanak i ne mogu davati bilo kakove informacije ili se praviti važan,ni slućajno.
Ali ipak hvala na obraćanju i lijepom postu koji govori o njegovom pošiljatelju,koji se usput još nije usrao samo u svoj šešir!!
Ali ima vremena,ne tra žuriti.


Do idućeg čitanja pozdrav dragom ljutku Sledgehameru!!!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Loš primjer
« Odgovori #3 : Siječanj 10, 2010, 03:18:32 poslijepodne »
koliko god to Vama smetalo neću dozvoliti da rabite Vesnino ime na takav način, jer niste dostojni da uđete pod krov njen, kao ni da je spominjete u tom kontekstu i na taj način

Daj nemoj biti smiješan... kaj ti meni nećeš dozvoliti?? Molim, hallo, imaš upalu primozga??

Ja nisam dostojan da pod moj krov uđe samo Gospodin Bog, a za sve ostale je nevažno... pitanje je jel bi ona bila dostojna da ju ja počastim svojim ulaskom pod njezin krov, jer ja ipak biram društvo...

Tak da nemoj ispadati smiješan, da ne velim glup, imaš previše godina da bi se tako glupirao sa takvih infantilnim izjavama i veličanjima ljudi koji za tebe nedaju ni koliko je crno pod noktom, dok ti glumiš vjernog slugu...

Sa onim da ti meni nećeš nešto dozvoliti premašio si i najveće forumske bedake... baš bih volio vidjeti kako bi ti meni zabranio bilo što na ovom svijetu?? Na forumu ili uživo? Tući ćeš me? Tužiti? Daj malo, razvedri ovo sumorno popodne...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Loš primjer
« Odgovori #4 : Siječanj 10, 2010, 03:19:23 poslijepodne »
Neću dozvoliti da rabite Vesnino ime na takav način, jer niste dostojni da uđete pod krov njen, kao ni da je spominjete u tom kontekstu i na taj način
Kaj je tebi Pusićka neka vrsta božanstva ili koji k??? Mislim znao sam da slijepo vjeruješ u njene dobre namjere, ali ovo! Ti sigurno doma moliš: Vesna nisam dostojan da uniđem pod krov tvoj...
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2010, 03:21:31 poslijepodne Tur »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Loš primjer
« Odgovori #5 : Siječanj 10, 2010, 03:24:05 poslijepodne »
Sleg bezobrazniće jedan..... nisam rekao dali ste se i vi ili bi tko drugi isprićao. Dakle nisam Vas imenovao!!!!

Nisam sazvao sastanak i ne mogu davati bilo kakove informacije ili se praviti važan,ni slućajno.

Pa i nisi trebao imenovati... ti si kategorizirao skupinu ljudi, u koju spadaju svi forumaši koji nisu bili. A u tu skupinu spadam i ja. Stoga imenovanje i nije potrebno, jer ne treba nabrajati 120+ ljudi bezveze...

Nisi si sazvao i puno toga drugoga, pa daješ informacije i praviš se važan, ničim izazvan i bez da te itko išta pitao...

Tako da se sve svodi samo na jedno plitko traženje izgovora. Da imaš kaj reći, rekao bi, nije riječ o vojnoj tajni. Ili - zbog važnosti učesnika  :) :) :) ipak je??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Loš primjer
« Odgovori #6 : Siječanj 10, 2010, 03:24:26 poslijepodne »
Neću dozvoliti da rabite Vesnino ime na takav način, jer niste dostojni da uđete pod krov njen, kao ni da je spominjete u tom kontekstu i na taj način
Kaj je tebi Pusićka neka vrsta božanstva ili koji k??? Mislim znao sam da slijepo vjeruješ u njene dobre namjere, ali ovo! Ti sigurno doma moliš: Vesna nisam dostojan da uniđem pod krov tvoj...
:-*

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Loš primjer
« Odgovori #7 : Siječanj 10, 2010, 03:25:50 poslijepodne »
Kaj je tebi Pusićka neka vrsta božanstva ili koji k??? Mislim znao sam da slijepo vjeruješ u njene dobre namjere, ali ovo! Ti sigurno doma moliš: Vesna nisam dostojan da uniđem pod krov tvoj...

Viš da smajlićem pokazuje kako joj ljubi pozamašnu guzicu...  ;) ;) ;)

Njemu je Vesnica smisao života, koji je - ako ćemo po njezinim rezultatima kao političara i na izborima - pust, jadan, bijedan i nedorečen...  ;) ;) ;)
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2010, 03:28:27 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Loš primjer
« Odgovori #8 : Siječanj 10, 2010, 03:28:10 poslijepodne »
Kaj je tebi Pusićka neka vrsta božanstva ili koji k??? Mislim znao sam da slijepo vjeruješ u njene dobre namjere, ali ovo! Ti sigurno doma moliš: Vesna nisam dostojan da uniđem pod krov tvoj...

Viš da smajlićem pokazuje kako joj ljubi pozamašnu guzicu...  ;) ;) ;)

 :-*

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Loš primjer
« Odgovori #9 : Siječanj 10, 2010, 04:06:26 poslijepodne »
Štijef, zakaj se tema ne zove "Offtopis sa nečega..."?

Kakav loš primjer? Ja?

Ak sam ja, onda sam ja vrlo zadovoljan tom kvalifikacijom.

A očekujem i da mi netko ovdje da "dobar" primjer... to si vjerojatno ako štitiš svoju političku ograničenost, ako moljakaš bedastoće, ako daješ izjave bez pol posto pokrića, ako se ne ududiš samom sebi i drugima priznati da nekaj ne valja i da je pušing rođo... to su sve dobro primjeri, zato meni i je čast biti u takvoj konkurenciji - "Loš primjer".

Jesam, jer je život prekratak da ga provodim u moljakanju da se netko ponaša elementarno obzirno i korektno. Ne treba reći "molim", jer iako dobro zvuči, to mi ništa ne znači... MOLIM zna reći svatko, no biti obziran i korektan prema drugima baš i ne... zato smatram da je u redu ne moliti da nas se izvjesti o tijeku sastanka prezidija vrhovnog forumskog sovjeta u rezidenciji Grof na malobunskom Pantovčaku...

Eh, baš sam gad gadni, ma pravo smeće... kako se usuđujem??  ^-^ ^-^ ^-^
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Loš primjer
« Odgovori #10 : Siječanj 10, 2010, 04:17:15 poslijepodne »
Štijef, zakaj se tema ne zove "Offtopis sa nečega..."?
Kakav loš primjer? Ja?

Loš primjer je kako se rasprava o jednoj temi razvukla u nešto sasvim drugo.

Molim te da pročitaš ovo.

Zbilja, svojim toplo-hladnim porukama kad malo provociraš, a malo se normalno ponašaš, sve mi više djeluješ kao običan provokator koji bi najradije da ovaj forum ne postoji.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Loš primjer
« Odgovori #11 : Siječanj 10, 2010, 09:12:49 poslijepodne »
Zbilja, svojim toplo-hladnim porukama kad malo provociraš, a malo se normalno ponašaš, sve mi više djeluješ kao običan provokator koji bi najradije da ovaj forum ne postoji.

Gle, umjesto da s vremenom daješ sve pametnije zaključke jer nekoga sve bolje poznaš, ti radiš upravo suprotno... ne znam kako si to uspio zaključiti, no taj zaključak je...  :-X :-X :-X

Da je meni da ovaj forum ne postoji, onda i ne bih bio na njemu. Jer ja prema svemu nastupam otvoreno i iskreno, i ne bojim se nikoga, tako da i nemam razloga željeti zlo ovom forumu (nisam ničiji igrač, a najmanje nečije političke opcije, no to si do sada već odavno mogao zaključiti...)...

Ja znam provocirati, a da to ne radim... pročitaj moj potpis, možda shvatiš nešto. Nisam klimoglavac, uvijek imam što za reći, otvoreno zovem stvari njihovim imenom, a sad... kaj se to mnogima ne sviđa, ja im nemrem - a i neću! - pomoći... da svi mislimo isto, i slažemo se - čemu onda diskusija, čemu forum? Moižda takvim stavom upravo TI želiš da foruma nema?? Znam da je ta i pomisao preglupa da bih je izrekao, ali idemo li filozofirati bezveze, u stilu kako si Ti započeo za mene, to bi bila dobra provokacija...

Npr., možda si postavio forum za nečije druge interese, možda pripremaš teren za neke druge stvari, možda skirveno želiš i radiš za neku svoju političku ili drugu interesnu opciju... možda?

Kak ti to zvuči??  ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Loš primjer
« Odgovori #12 : Siječanj 10, 2010, 09:26:08 poslijepodne »
Pazi Sladge pada snijeg ,da ne zaglaviš u snijegu.Očito te na poslu nitko ne voli,a i nemora znam,ali ipak pazi i budi dobar!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Loš primjer
« Odgovori #13 : Siječanj 11, 2010, 03:08:43 poslijepodne »
Očito te na poslu nitko ne voli,a i nemora znam,ali ipak pazi i budi dobar!!

Anđelko je još jedan sveznadar, on sve zna o svakome a najviše o meni, on se ne služi - kao npr. ja - pretpostavkama, a meni preostaje samo pitati se - kako ova zemlja, pored toliko sveznadara, ljudi koji čitaju misli, ljudi koji znaju apsolutno sve o svakome (čak i o onima koje u životu nisu upoznali i vidjeli) - tako loše stoji, a očito imamo pretpostavke biti gospodari svemira?

Tako naš Angie, bez imalo pretpostavljanja, zna da mene ne vole na poslu... to je toliko inteligentna primjedba, i nadasve točna, da mi je jedini spas u činjenici da do zahoda imam 4 metra...

Tko još zna nekaj o meni, molim da tu napiše... stanite u red, jedan po jedan, ne mogu brzo čitati... pa nemojte ni brzo pisati!  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Loš primjer
« Odgovori #14 : Siječanj 11, 2010, 04:16:08 poslijepodne »
Bože oprosti im jer neznaju što čine...
Mada, nekak mi se čini da i Bog dize pomalo ruke od vas, ni on si nemoze pomoci :)