Autor Tema: Auto-moto  (Posjeta: 165537 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Auto-moto
« : Rujan 04, 2009, 11:30:37 poslijepodne »
Konkurencija će moliti za milost
Peta generacija njemačkog mališana vjerna je kopija Golfa izgledom,kvalitetom i tehnologijom.As iz rukava je i iznimno štedljivi četverocilindarski common-rail dizelaš od 75 KS,dok je prava bomba cijena oko tisuću eura niža od konkurencije...
autoklub.hr

"Švabo" pak jeftineši od konkurencije?Če ni štamparska greška onda je nekakva teška muljaža il "egzotična destinacija" proizvodnje f pitajnu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #1 : Rujan 05, 2009, 09:12:39 prijepodne »
Peta generacija - čega???  8)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Auto-moto
« Odgovori #2 : Rujan 05, 2009, 09:43:26 prijepodne »
Polo - valjda
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Auto-moto
« Odgovori #3 : Rujan 05, 2009, 10:10:51 prijepodne »
Da, Polo. Fakat izgleda isto kao i Golf. Svi proizvođači automobila svaku novu verziju auta malo napuhnu pa s vremenom oni mali postanu veći od onih iz klase iznad starih nekoliko generacija. Volkswagen je dosta konzervativan u dizajnu srednje klase, pa nije čudo da je sad Polo identičan Golfu. Makar i novi Passat sad izgleda kao smanjeni i malo zaobljeni Pheaton.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Auto-moto
« Odgovori #4 : Rujan 05, 2009, 10:18:05 prijepodne »
Neki dan mi je frend pokazival novu Corsu - ostal sam zapanjen veličinom, tak je velika nekad bila Astra. Za 20 godina bude vjerojatno Polo izgledat kao Pheaton, a isti se bude mogel voziti samo po zračnoj luci..

Reklama 2029: Polo, idealan mali gradski automobil za vas i vaših 12 prijatelja..
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

shaka zulu

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #5 : Rujan 05, 2009, 01:09:24 poslijepodne »
Peta generacija - čega???  8)
Golo
Polo

Al mene je najzanimliveja "cena 1000€ ispod konkurencije"...
Koje?Mercedes A,Mini,Toyota..?

Nis baš lubitel W a bome i ovi "novokomponovani uradci" Renaulta,Forda i Opela mi zgledaju kak da su silovani.V Cliu mi je najboli volan v klase a v tem segmentu `98 posle Geneve mi je Clio II (Guzonja) bil najbola pila.E,a kad bi se taj volan del v nekakvu normalneju karoseriju-imam primer. :D Kaj me još smeta pri novemi auti;svetla od 1/2 m2-***a te,moram kredit zdiči da bi si lampu kaj sem ju stepel premenil i još me po kiše i megle zasleplivaju.Trenutno mi je New Mondeo "čisti sex" samo nažalost v naravi zgleda mejni nek na slika.

fiesta

corsa

clio

volan


step



mondeo


clio "guzonja"


Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Auto-moto
« Odgovori #6 : Rujan 05, 2009, 01:32:03 poslijepodne »
Mi smo se pred dvije godini nakratko dvojili između Renault Megane i Opel Astre. Megane mi je otpao čim sam se u salonu naslonio na blatobran, a ovaj jadan od plastike se spigao ispod mojih par kila kosti i kože. Astra Classic 2 je auto s kojim sam prezadovoljan, jer dignem haubu samo kad dotačem vodu za šajbe. Dobro, nekidan mi je otišla žarulja kratkog svijetla koje mi neprekidno gore. Nova Astra je bila 3000 EUR skuplja, potpuno istih unutarnjih gabarita i napunjena elektronikom koja je za moj stil vožnje potpuno nepotrebna.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline kiki

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
Odg: Auto-moto
« Odgovori #7 : Rujan 07, 2009, 08:59:12 poslijepodne »
Ja sam od malih nogu znal razlikovati aute i to mi je bila zanimacija kad sam išel sa starcima na put. Sve do nedavno...
Danas više nisam siguran kad vidim neki auto jel to Corsa, Clio ili Fiesta. Isto je i s ovim većima. Svi imaju slična zadnja svjetla: BMW, Citroen...

Jasno mi je da koriste istu platformu (podvozje), ali da nemaju ideje kod piganja pleha za izvana i špricanja plastike to mi ne ide u glavu.

I da, btw. vozim uglavnom francuze i sadašnjeg Kangooa ne bi menjal za ništa. Otići na jedan dan do Spa ili Monze na utrku F1 je šala. Još me ni jedan auto nije ostavil na cesti, a o udobnosti da ne pričam.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #8 : Rujan 07, 2009, 11:34:51 poslijepodne »
Kaj se udobnosti dotikavle,mene su Octavia i Focus odostraga kak da bi na foslinu sedel.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #9 : Rujan 08, 2009, 12:11:56 poslijepodne »
Novi Polo izgleda impresivno, to je nepobitno, a posebna doza agresivne elegancije je dobivena kopiranjem stranica kakve ima BMW serije 1. I - kako veli Alen - svaka nova generacija malo naraste, pomičući granice klase, pa polagano već i kompaktna i niža klasa počinju zadovoljavati obiteljske potrebe...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Auto-moto
« Odgovori #10 : Rujan 08, 2009, 02:21:24 poslijepodne »
O Bože, pravo ima Kaj kad veli da sam svakom loncu poklopac, ali kad se već spominje BMW jedinica, moram reći da je to nakon dugo vremena auto koji me se baš dojmio onak potpuno i sad bar imam o čemu maštati  :-*
A bijeli je najljepši od svih!

« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2009, 02:23:12 poslijepodne Goričanka »
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Auto-moto
« Odgovori #11 : Rujan 08, 2009, 04:00:25 poslijepodne »
Ti si jedna obična trendseterica  ;D
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Auto-moto
« Odgovori #12 : Rujan 08, 2009, 04:46:40 poslijepodne »
Znam!
Malo mi je neugodno, ali taj me auto baš hiće  :D ;D :D ;D
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #13 : Rujan 10, 2009, 11:37:10 poslijepodne »
Kaj velite navo čudo?





RENAULT FLUENCE JE NOVI MEGANE SEDAN
Novi Renaultov adut za ljubitelje trovolumenskih limuzina s klasičnim prtljažnikom na repu
http://www2.autoportal.hr/200908316544/Top-vijesti/Novi-Renaultov-adut-za-ljubitelje-trovolumenskih-limuzina-s-klasienim-prtljaznikom-na-repu/menu-id-103.html

Renault Fluence

shaka zulu

  • Gost
***ač ili drkač?
« Odgovori #14 : Rujan 10, 2009, 11:38:06 poslijepodne »
Kazna broja
∎ Do četiri godine zatvora mogao bi dobiti 46-godišnji vozač iz američke savezne države New Mexico zato što je svojoj strasti oduška dao na neobičan način. Naime, dvoje djece vidjelo je Dannyja Brawnera kako se, spuštenih hlača, "usrečuje" stražnjim krajem svog auta. "Pokreti su bili nedvosmisleno prepoznatljivi", priopčila je policija u Albuquerqueu. Brawner je ujedno bio pod utjecajem opijata te je zaspao pored svog auta - policajci su ga morali probuditi prilikom uhičenja.
auto blic