Autor Tema: Smetlište Mraclinska Dubrava postaje zagrebačko smetlište??  (Posjeta: 10233 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Smetlište Mraclinska Dubrava postaje zagrebačko smetlište??
« : Studeni 06, 2013, 08:34:42 poslijepodne »
Navodno je Draš potpisal u tajnosti dozvolu svojem alteregu Bandiću da Zagreb more dopeljavati smeće na naše smetlište u Mraclinu, iako je i ono premalo i ima rok do 2018. da se kompletno zatvori... nisam ziher je li se to odnosi samo na krupni (tko zna kakav) otpad, no to je svakako uzrok bunta i par sjednica Mjesnog odbora Mraclin u roku par dana, razmatraju se i mjere blokada itd...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Smetlište Mraclinska Dubrava postaje zagrebačko smetlište??
« Odgovori #2 : Studeni 14, 2013, 12:18:13 prijepodne »
Hsls Ogranak Velika Gorica shared a link. http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/7744/prosvjed-zbog-zagrebackog-otpada.aspx
October 31
Sumanuta zapošljavanja u gradskoj upravi, ustanovama i poduzećima, izmiještanje zelene tržnice i povlačenje tužbi protiv Žužića, pretvaranje zajedničkog prostora vlasnika poslovnih prostora na tržnom centru u "novu" zelenu tržnicu bez dozvola, sada izgradnja "nove" zelene tržnice na školskom dvorištu, "šetnica" koja to nije ali izaziva svakodnevni prometni kolaps u gradu... itd itd. - i gle, sad se svi čude što je "ispod stola" preuzeo zagrebačko smeće! Naravno da je preuzeo, s Bandićem se sve da "dogovoriti"! Osim normalnog javnog prijevoza, normalne otkupne cijene vode s velikogoričkih crpilišta, vrtića u Velikoj Mlaki...
https://www.facebook.com/hsls.ogranakvelikagorica
wwwg tablice