Autor Tema: Pad s motora u VG  (Posjeta: 3624 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Pad s motora u VG
« : Srpanj 03, 2013, 01:07:02 poslijepodne »
Da li neko zna tko je jučer oko 15 - 15,30, pao s crvenim Ducatijem (ZG tablice) na ulazu u VG iz smjera Siska , kod Lasera?
Naišao sam, ali više nije bilo vozača motora, samo Policija i šlepa od Pejaka.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pad s motora u VG
« Odgovori #1 : Srpanj 03, 2013, 01:44:11 poslijepodne »
Idem s motorčekom na posao, i na ulazu u Veliku Goricu oboren motocikl, vidim neki Ducati, Hitna baš sanira čovjeka, fiksira sa šancom i na nosila... bilo je vrijeme nezgode oko 14.15 - 14.30... sudeći po razbijenom prednjem dijelu, moguće je da se Dukac u nekog zaletio odozada, no kasnije doznajem da je išao obilaziti auto s lijeve strane, i to auto koji je dao žmigavac za skretanje ulijevo, ovaj počeo skretati i tako je ispalo da mu je auto oduzeo prednost koju motocikl nije imao, ali mu je prepriječio put, motor u lijeva vrata auta, i tako... ni 50 metara dalje, na izlasku sa Europetrolove benzinske, kamion koji je išao ravno pokupio je prednji dio crnog Audija koji je izlazio sa pumpe, valjda je jaro mislio da je brži...

Nastavljam dalje, kada oko skretanja za Odru i nadvožnjak sa moje strane velikogoričke u smjeru Zagreba nekakav dečko sa CBR-kom skuplja dijelove oklopa (njemu, očito i hvala Bogu, ništa!), i razgovara sa vozačem auta kojeg je naguzio, najvjerojatnije prevelika brzina... i tu, ni 50 metara dalje ali sa druge strane ceste u smjeru Velike Gorice, dva auta su se našla guziti, vozači skupljaju plastike žmigavaca po podu, onom iza zijevnuo prednji odbojnik full u zrak...

Watafak, već dugo ne vidjeh 4 prometne na putu od samo 15-ak kilometara, od čega su dvije sa motociklima, modus je skoro isti...

No, da preciziram, dečko koji je stradao na Ducatiju je Zvonimir Pejić iz Velike Gorice, Ducati je Monster 696 Kit iz 2008.-e, lijep, dapače krasan motorček... samo neka Zvonku bude sve dobro, jebeš motor, iako kada se oporavi, pozlit će mu kada vidi koliki bude račun za popravak Monstera...  ;)
« Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2013, 01:45:47 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Pad s motora u VG
« Odgovori #2 : Srpanj 03, 2013, 11:32:35 poslijepodne »
fala Sledge, shit dan... :o