Autor Tema: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?  (Posjeta: 24709 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kramer werke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 77
  • Karma: +0/-0
Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« : Prosinac 24, 2012, 07:12:42 poslijepodne »
 nekaj sam  načul da tamo iza benzinske(sisačka) trebaju raditi(slovenski petrol)
http://www.petrol.hr/karta/benzinska_postaja/bp-velika-gorica-sisacka
nekakve rezervare tj spremište -10 komada,odnosno pretakaonicu goriva,vec su dobili lokacijsku(neznam koja budala im ju je dala) i sada ganjaju
vlasnike susednih parcela da daju suglasnosti za građevinsku,samo nam jos to treba na ulazu u goricu...zna se da gorivo isparava karcenogene pare
SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA !
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2012, 07:17:11 poslijepodne kramer werke »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #1 : Prosinac 25, 2012, 11:40:18 prijepodne »
Kao prvo, tamo već (Euro)Petrol ima svoje sve instalacije, kamionski kolodvor, spremište za cisterne - možda jedino planiraju proširenje ponude ili dogradnju kapaciteta... na toj lokaciji ionako u bližoj okolici nitko ne stanuje, tako da ne znam u čemu je problem (uz činjenicu da benzinske pare, ukoliko ih ima, idu ravno u zrak jer su lakše od zraka... znači, mislim da nikome neće smrditi...)... znači, ne znam u čemu je problem i zašto im ne bi dali dozvolu za gradnju?

BTW; suglasnost za dozvolu gradnje nije više isključivi uvjet koji bi nekome spriječio gradnju... nedavanje suglasnosti može kratkoročno spriječiti gradnju, no upravni postupci ju onda izdaju bez suglasnosti (što je donekle i u redu).
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #2 : Prosinac 25, 2012, 11:49:22 prijepodne »
Kramer, da nisi slučajno pobrkao lokacije ... ova stara gdje je sad i lokacija prema Zubaku, na drugom kraju Gorice gdje je u planu njihova druga benzinska ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

hornet34

  • Gost
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #3 : Prosinac 25, 2012, 12:00:52 poslijepodne »
a možda nekoliko ljudi z našeg kraja,dobi posel...kaj je na kraju opet pozitivno,jel tak?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #4 : Prosinac 25, 2012, 12:59:40 poslijepodne »
na drugom kraju Gorice gdje je u planu njihova druga benzinska ?
Imaš još kaj ovem?
wwwg tablice

Offline kramer werke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 77
  • Karma: +0/-0
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #5 : Prosinac 25, 2012, 04:10:16 poslijepodne »
nisam pobrkal lokacije,radi se o sisačkoj,a lokacija je tamo de su sada oni vočnjaci,navodno se treba graditi (ukopati) 10 cisterni od 100 000 litara koja bi služila za spremište i
pretakanje te distribuciju za ovaj dio HR.
Ovih dana hodaju dva tipa (navodno nude i lovu)i obilaze vlasnike susjednih parcela i traže potpis suglasnosti,ali koliko sam ja cuo
jos im nitko nije potpisao,navodno je petrol to pokusao napraviti u Sloveniji ali su ih ovi odj...li
po meni to nije ekološki raditi u blizini jezera čiče koje je jedan od najvecih rezervara pitke vode u ovom kraju.
Zakasnili su gorički politicari sa dovođenjem kvalitetnih
investitora kad je za to bilo vrijeme,"projekt vukovinsko polje " debelo kasni,maslo su obrali Samobor ,Jastrebarsko
Rugvica(ikea), to ti je po onom " tko prvi djevojci njegova djevojka", a sve zbog kasnjenja donošenja prostrnih planova,stupanja na snagu nove katastarske izmjere,gradonačelnik mora u jednu ruku biti i poduzetnik
sa " kvalitetnim grd. viječem"
Na sljedecim lokalnim izborima ovu "bandu" i nesposobne
treba "potjerat" iz gorice,ako gorica misli naprijed
 >:D
ako sam fulo koje slovo to je od pive i odojka
SRETAN BOŽIĆ!
« Zadnja izmjena: Prosinac 25, 2012, 04:19:10 poslijepodne kramer werke »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #6 : Prosinac 25, 2012, 05:16:07 poslijepodne »
A kaj se ima zagađivati redovitim poslovanjem?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #7 : Prosinac 25, 2012, 05:28:48 poslijepodne »
navodno se treba graditi (ukopati) 10 cisterni od 100 000 litara koja bi služila za spremište i
pretakanje te distribuciju za ovaj dio HR.
Podzemne il nadzemne? Kaj tam ima tulko mesta? Kaj MORH veli nato? Lepa bombica...

po meni to nije ekološki raditi u blizini jezera čiče koje je jedan od najvecih rezervara pitke vode u ovom kraju.
Ova ti ne stoji, nekaj si pobrkal. Se ove šudrane su rak rana za zalihe pitke vode jel onečiščejne dolazi direktno v kontakt z vodum, bez filtreranja. Tak da teško tu vodu moreš smatrati pitkum. Na "naše" šudrane su 2-3 plovni bageri čiji se pogon i prenos mora podmazivati, višek maziva- zna se- buč. Nedaj bože da imaju kakve hidraulike jel se onda količina ulja "v opticaju" drastično povečava. Si transporteri se moraju mazati (do maže taj i vozi). Velkom je imal svoju benzinsku, takoreči, na obale šudrane, dve asfaltne baze su tu (jel delaju- neam pojma), održavanje mehanizacije Velkoma solidnoga i Velkoma goričkoga, + Hidrel (neznam kaj oni imaju), prečistač otpadne vode (kaj se pri velikemi oborinami zove prepuščač, jel niš ne čisti, pak da ga "vudri grom" mora s/pustiti "direktno"). Jel znaš kaj se događa z muljem z prečistača?
A kaj se ovoga dotikavle;
ako sam fulo koje slovo to je od pive i odojka
ti si car.  ;D

A kaj se ima zagađivati redovitim poslovanjem?

Ono, fulaš rupu, zabiš zapreti ventil, "scuri z lokomotive 20000 litri", i tak to, sitne gluposti... Koje život znače.
wwwg tablice

Offline kramer werke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 77
  • Karma: +0/-0
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #8 : Prosinac 25, 2012, 06:02:42 poslijepodne »
navodno se treba graditi (ukopati) 10 cisterni od 100 000 litara koja bi služila za spremište i
pretakanje te distribuciju za ovaj dio HR.
Podzemne il nadzemne? Kaj tam ima tulko mesta? Kaj MORH veli nato? Lepa bombica...

po meni to nije ekološki raditi u blizini jezera čiče koje je jedan od najvecih rezervara pitke vode u ovom kraju.
Ova ti ne stoji, nekaj si pobrkal. Se ove šudrane su rak rana za zalihe pitke vode jel onečiščejne dolazi direktno v kontakt z vodum, bez filtreranja. Tak da teško tu vodu moreš smatrati pitkum. Na "naše" šudrane su 2-3 plovni bageri čiji se pogon i prenos mora podmazivati, višek maziva- zna se- buč. Nedaj bože da imaju kakve hidraulike jel se onda količina ulja "v opticaju" drastično povečava. Si transporteri se moraju mazati (do maže taj i vozi). Velkom je imal svoju benzinsku, takoreči, na obale šudrane, dve asfaltne baze su tu (jel delaju- neam pojma), održavanje mehanizacije Velkoma solidnoga i Velkoma goričkoga, + Hidrel (neznam kaj oni imaju), prečistač otpadne vode (kaj se pri velikemi oborinami zove prepuščač, jel niš ne čisti, pak da ga "vudri grom" mora s/pustiti "direktno"). Jel znaš kaj se događa z muljem z prečistača?
mislio sam u budučnosti ne trenutno
koliko ja znam Beus je na 30  sjednici(snimka ima na webu 30. sjednica Gradskog vijeća Grada Velika Gorica (nastavak)  1: 07:00  detaljno govoril o jezeru kod rasprave o planu detaljnom uređenju jezera i naglasil
da je to u budučnosti rezevni kapacitet za opskrbu vodom i kao da jezero treba spojit sa odrom da bi voda cirkulirala


A kaj se ima zagađivati redovitim poslovanjem?[/quote]
jel se ti pravis lud ili ti noge smrde
to ti je isto koda ti netko doma pod prozorom napravi benzinsku i stalno
toči gorivo a benzoli iz goriva (koji inače izazivaju rak) ulaze kroz prozor u tvoju sobu
inace koliko sam ja cul za sada  su samo zeleni protiv,a ostale stranke koje djeluju u VG šute
bumo videli reakcije



Ono, fulaš rupu, zabiš zapreti ventil, "scuri z lokomotive 20000 litri", i tak to, sitne gluposti... Koje život znače.
[/quote]
tako nekako
« Zadnja izmjena: Prosinac 25, 2012, 06:22:30 poslijepodne kramer werke »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #9 : Prosinac 25, 2012, 07:03:49 poslijepodne »
mislio sam u budučnosti ne trenutno koliko ja znam Beus je na 30  sjednici detaljno govoril o jezeru kod rasprave o planu detaljnom uređenju jezera i naglasil da je to u budučnosti rezevni kapacitet za opskrbu vodom i kao da jezero treba spojit sa odrom da bi voda cirkulirala
"S jedne strane imamo činjenicu da se radi o najvećem, ili barem tako kažu, najvećem rezervoaru pitke vode u kontinentalnoj Hrvatskoj."
Ja sem čul drukčiju teoriju o "rak rane za podzemne vode" pred 10-15 let. Treba bi sejeno pitati struku...
Nis stručnjak ali ja ju (nijenu površinsku) nebi pil.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #10 : Prosinac 25, 2012, 10:18:22 poslijepodne »
Pa glede isparenja, rekoh da tam nitko u blizini ne stanuje... to nije prerađivačka industrija...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #11 : Prosinac 26, 2012, 08:30:05 prijepodne »
... ispravak ... uz benzinsku postaju je Dorotoćev plac gdje je prodavao rabljene automobile a iza toga je još jedna kuća.
« Zadnja izmjena: Prosinac 26, 2012, 08:35:26 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #12 : Prosinac 26, 2012, 12:46:11 poslijepodne »
E to je već zabrinjavajuće... to su ozbiljne stvari...  :-X :P
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #13 : Prosinac 26, 2012, 02:25:43 poslijepodne »
... dobronamjerno sam ispravio tvoju konstataciju, a "zabrinjavajuće" je tvoj problem.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #14 : Prosinac 26, 2012, 08:08:12 poslijepodne »
Nisi je trebao ispravljati, jer logikom da se zbog jedne kuće u GUPom predviđenu gospodarsko-stambenu zonu ne bi gradilo jedno od rijetkih investicija u ovom kraju - ne bi nikada ništa ni napravilo. Tak da zabrinjavanje nad tako smiješnim razlogom nema pokrića, a još je manje problem.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”