Autor Tema: Odg: Generali na slobodi  (Posjeta: 41534 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #30 : Studeni 18, 2012, 08:05:01 poslijepodne »

Meni tebe nije nimalo žao. I svakako nije Hrvatska tvoja domovina koliko i moja.... prokleto antihrvatsko smeće!




Je, je i te kako i neka pati koga smeta.......ako mi išta ne treba u životu, to je tvoje sažaljenje.
Tebe, kako netko reče ovdje, punica stvarno maltretira i kad te izludi, kad njoj ne smiješ ništa reći onda dođeš  ovdje na forum se isprazniti. Jadnik!

I ukoliko budeš tražio dalje, dobit ćeš ono što zaslužuješ, prokleto ljudsko smeće.
Ti ćeš prebrojavati nečija krvna zrnca i vagati nečije hrvatstvo
iako je opće poznato kako stoka sitnog i krupnog zuba ide na vagu, pa se vjerojatno time i povodiš.
« Zadnja izmjena: Studeni 18, 2012, 08:36:11 poslijepodne Jaguar »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #31 : Studeni 18, 2012, 09:32:11 poslijepodne »
Ajde dosta više!

Pa kaj vas stvarno moram sve banati?

Više nema opominjanja niti sličnog, pravila foruma bi morali znati, ak već ne znate pravila dobrog ponašanja. Tak da sad samo kažnjavam. Ovo sad možete shvatiti kao opomenu pred isključenjem.

Razbijajte si glave na PP, tam delajte kaj očete, ali ovdje morate znati kaj je dozvoljeno.


Moderator

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #32 : Studeni 18, 2012, 09:43:03 poslijepodne »
Iz izjava Vesne Teršelić i Zorana Pusića dade se zaključiti kako su iznimno teško podnijeli oslobađajuću presudu hrvatskim generalima.
Biti će zanimljivo promatrati neke komunikacije...
...Ali pametno,ne se više kurchiti primitivizmom i ispadima.
Nekteri ludi jednostalno vidiju širšu sliku.
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #33 : Studeni 18, 2012, 11:15:45 poslijepodne »
Iz izjava Vesne Teršelić i Zorana Pusića dade se zaključiti kako su iznimno teško podnijeli oslobađajuću presudu hrvatskim generalima.
Biti će zanimljivo promatrati neke komunikacije...
...Ali pametno,ne se više kurchiti primitivizmom i ispadima.
Nekteri ludi jednostalno vidiju širšu sliku.
kak to misliš?

Master

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #34 : Studeni 18, 2012, 11:18:05 poslijepodne »
JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ:
Kada je 1883. godine osjetio, kao vojvođanski Srbin, da Beograd i Pesta, to jest Srbija i Mađarska spremaju nešto Zagrebu, to jest Hrvatima, iza leda, veliki je Zmaj napisao čuvenu pjesmu koja doslovno glasi:

Hrvat se ne bori da sto otme kome,
Čuva sveti oganj na ognjištu svome.

I dok tako čini u najteži dani
I Bog su i pravda na njegovoj strani!

A kuda će Srbin, zar on da se dade
Putu na kom nema ni Boga ni pravde

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zbog oslobađajuće presude generalima, udžbenici će se morati mijenjati
« Odgovori #36 : Studeni 19, 2012, 12:13:33 prijepodne »
Zbog oslobađajuće presude generalima, udžbenici iz povijesti morat će se mijenjati
http://www.srednja.hr/Novosti/Hrvatska/Zbog-oslobadajuce-presude-generalima-udzbenici-iz-povijesti-morat-ce-se-mijenjati
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #37 : Studeni 19, 2012, 10:23:24 prijepodne »
Kako smo mi obično kratkog pamćenja nije loše podsjetiti se, zbog čega danas gunđamo na sve strane, nije dobro u zemlji, nema para, nezaposleni, plaće, porezi, lažni branitelji, mirovine, cijene, standard................
Pa da se malo podsjetimo:


Čermak i vrh HDZ-a iz 90-tih ratni su zločinci, naftom iz INA-e punili su srpske tenkove

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #38 : Studeni 19, 2012, 11:50:16 prijepodne »
To nije ratno profiterstvo kao primarni cilj - za tu lovu se i kupovalo oružje od tih istih Srba, Rusa i koga sve ne...

=======================

Kojim pravom novinarka Jutarnjeg lista teško optužuje državni vrh RH i našu legendu branitelja iz Domovinskog rata Zvonimira Červenku, čovjeka čija je čast i domoljublje humanost i poštenje potpuno neupitno ?

Trebamo li i moramo li trpjeti da nas bez ikakve osnove ili dokaza optužuju ,ponižavaju kojekakvi imbecilni umišljeni po podobnosti namješteni novinari?

Trebamo li dozvoliti da nam hijene pljuju po grobovima junaka Domovinskog rata ?

Mislim da je i tome kraj, odlučno treba zahtjevati da Snježana Pavić i Jutarnji List iznesu dokaze za sve svoje tvrdnje i optužbe jer ovo je ipak pravna država sviđalo se to pojedincima ili ne.


Pitanja sa http://www.braniteljski-forum.com/forum/showthread.php?t=15796&p=241735
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #39 : Studeni 19, 2012, 11:57:05 prijepodne »
To nije ratno profiterstvo kao primarni cilj


Možda je i sekundarni! ;D

baš me zanima kako s računima stoje generali Markač i Gotovina posebno general Čermak?
I sijaset onih generala s bine na Jelačić placu?
Krstičević, Rojs jamio Ćesić,.............

Ako i izostavimo ratne mirovine.

I šta je apsurd? Apsurd je kada general Gotovina ode i loka kupi cijeli pršut, slika se s njim, a oni koji mu kliču i uživaju u toj fotografiji  krčkaju doma dva tri krompirića u šerpi za ručak. E to je za mene stvarno apsurd!

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Banke-ne-mogu-naplatiti-40-milijuna-kuna-kredita-svako-drugo-poduzece-u-minusu-gradani-na-rubu-bankrota

http://www.poslovnipuls.com/2012/11/19/broj-nezaposlenih-341-000/


Hrvatska u srcu te nosim........... 8)
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2012, 12:15:53 poslijepodne Jaguar »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #40 : Studeni 19, 2012, 12:24:44 poslijepodne »
Nitko ne veli da nije bilo ratnog profiterstva, no svakako su oni koji su to radili istodobno i branili domovinu, dok HNSa nije bilo nigdje, ni njegovih najvećih pulena koji danas rasprodaju ostatke ostataka... oni su se u to vrijeme bavili isključivo profiterstvom i čekanjem neće li se možda kocka ipšak okrenuti na njima željenu jugoslavensku stranu (iako je takovih likova, koje se danas slavi, bilo i u vrhu vojske... jedan Bobetko još početkom 1992.-e nije želio obući hrvatsku odoru, do zadnjeg je trena vagao tko će prevagnuti...)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #41 : Studeni 19, 2012, 12:34:41 poslijepodne »
Ti to tvrdiš za pokojnu Savku Dapčević-Kučar, kad si spomenuo već HNS?
I pored toga što je bezbroj HNS-ovaca bilo u obrambenom ratu, pa i iz Turopolja?

O čem ti pričaš? Ne voliš ih, tvoje pravo, no kada bacaš takve tvrdnje odnosno laži podkrijepi ih argumentima.
No nažalost tvoju takvih argumenata nema!

Nema potrebe ponovo spominjati Čačića i preuzimanje vojarni i teškog naoružanja u Varaždinu!

Itd, itd.......nije vrijedno tebi spominjati, no kako tvoja ponovljena laž se ne bi prihvatila kao istina, tek radi toga to spominjem.

Master

  • Gost
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #42 : Studeni 20, 2012, 12:21:41 prijepodne »
No Jaguar toliko navija za HNS da sam mu morao odgovoriti, a vidim da i tebe Odiseji bole!

Ha, ha, ha, ha daj molim te citiraj čime to navijam za HNS?
Time kaj sam napisao kako nikada kao jučer nisam vidio toliko ratnih profitera na jednom mjestu?
E to ima sigurno jake veze s HNS-om......... ;D

Usput što mislite o ovome?

http://www.jutarnji.hr/gotovina--pocinio-zlocin-pa-presao-u-hv/232764/
O ovom mislim isto što i o onima koji su to izmislili.Pusič,Štrbac,Mesić,Sanader...i njihovi pro jugoslavenski mediji.Svi redom lažovi koji imaju osobne koristi i usput mrze Hrvatsku.Vidim da su takvi tebi dragi ,i da samo takve laži prenosiš i širiš po forumima.No to je tvoj problem, i ja tebe iskreno žalim, i toplo preporučam da dobro razmisliš o TRAKTORIJADI jer se jadan samo patiš u Hrvatskoj.Ti moraš otiči u Srbiju da istinski shvatiš kolko vas PREČANE mrze tamo,tek onda bi shvatio kolko si jadan i bijedan.
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2012, 12:25:12 prijepodne Master »

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #43 : Studeni 20, 2012, 10:46:14 prijepodne »
Eto jedan veliki domoljub u zatvoru, 10 godina za sada.
Idemo dalje! Gdje će te me sada svrstati?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #44 : Studeni 20, 2012, 10:51:21 prijepodne »
Master, evo ti prijedlog za traktorijadu, kak ti veliš ...

traktor racing volvo terror

Da ste za vrijeme Sanadera imali ovakve traktore, gdje bi vam bil kraj ?

 :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.