Autor Tema: sitna razmišljanja ...  (Posjeta: 8796 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
sitna razmišljanja ...
« : Srpanj 04, 2012, 02:21:07 poslijepodne »
 
Vozeći se u limuzini sa zatamnjenim staklima, mnogo je lakše gaziti obraz i obećanja...

Starenje je proces prijenosa snage iz mišića u mozak i zdravlja iz tijela na papir...

Da bi vidjeli kako svijet živi, optimisti gledaju televizor, a pesimisti kroz prozor ...

Žrtvovanje djevica je apsolutna diskriminacija prema ostalim horoskopskim znacima !

Vatikan je osnovao komisiju jer sumnja u ukazanje Gospe u Međugorju. To je kao da udruga mađioničara osnuje komisiju koja mora istražiti da li je David Coperfield stvarno letio ...

Ava Karabatić je dobila stipendiju od grada Splita, koju joj je uručio gradonačelnik Kerum. To je kao da Jacques Houdek uruči KRAŠ-evu nagradu Ivanki Boljkovac za borbu protiv pretilosti ...

Škola je znanstvena ustanova. Imati vjeronauk uz povijest u takvoj ustanovi je kao na fakultetu strojarstva i brodogradnje imati predmet - NOINA ARKA ...

Muzej Suvremene Umjetnosti nema novaca za struju i vodu, a niti za plaće. Mislim, da oni uopće nemaju veze s umjetnošću, jer umjetnost je danas imati za sve to.

Ured HBK  povodom svjetskog dana braka, daju savjete kako poboljšati brak ... to je kao da Jacques dijeli savjete povodom svjetskog dana gladnih ...

Bez posla je u Hrvatskoj trenutno preko 300000 ljudi. Vlada provodi pronatalitetnu politiku ... ljudi na zavodu za zapošljavanje mogu se je...

Kad se svečenici čude pedofiliji u njihovim redovima, to mi zvuči kao izjava nogometaša Claudia Caniggie: "Ako je kokain droga, ja sam onda narkoman ..."

Ako je katolička crkva - a je , zašto sud ne prizna ispovijest kao amnestiju od grijeha ?



... sakupljeno s raznih mjesta na net-u tjekom godina  ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #1 : Srpanj 04, 2012, 03:26:51 poslijepodne »
Ovdje, pretpostavljam, nema nikakvih uvreda prema nikome...?  :-X :-X :-X

Kada koko-vg izjavljuje da razmišlja, to je istina kao i da Jacques Houdek pleše balet... u njegovim izjavama istine i smisla ima manje negoli što ostane na Jacquesovom tanjuru nakon ručka... da malo parafraziram njegovu zbirku...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #2 : Srpanj 04, 2012, 04:11:21 poslijepodne »
Nakon ovakvog komentara mogu se samo prisjetiti starog vica ...

Što se čuje kad pandur padne u vodu ?

GLUP !

(da ne zaboravim napomenuti, Sledgehammer, fakat si već postao dosadan sa svojim proviciranjem i vrijeđanjem, ali, kam bi došli kad bi svi bili pametni ... mora biti i ljudi poput tebe    :D )

Evo teme za istresanje tvoje taštine ... pokaži svima i dokaži tko si zapravo ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #3 : Srpanj 04, 2012, 04:25:14 poslijepodne »
koko-bg razmišljanja su ti na mjesu ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #4 : Srpanj 04, 2012, 05:01:08 poslijepodne »
(da ne zaboravim napomenuti, Sledgehammer, fakat si već postao dosadan sa svojim proviciranjem i vrijeđanjem, ali, kam bi došli kad bi svi bili pametni ... mora biti i ljudi poput tebe    :D )

Tako je. No koliko vidim pregledom tema .- da bi ti pokazao svu širinu svoje gluposti, ne trebam ti ja. Bilo mene ili ne - uspjevaš se posvaditi sa 90% drugih forumaša, vodiš fajtove ne sa mnom, nego sa još 10 ljudi istodobno, i uvijek si ti nekako najbolji, najpametniji, najdemokratskiji, onaj koji će svima otrkiti o čemu se tu, u stvari, radi i zašto nistko osim teme nema pojma... ti si jedini dogurao do toga da ljudi, kada odu na nepročitane teme i vide zadnji post koko ili jaguar, samo styisnu oznaći kao pročitano, jer tvoje debilarije stvarno nikome ne trebaju...

Da tu i tamo znaš napisati barem nešto pametno, argumentirano, pošteno i da nije antihrvatsko - ne bih niš ni rekel... no tome se nije za nadati. Ti si naš Salieri - kralj svih ispodprosječmnih i mediokriteta... kralj svih wannabe pametnih.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #5 : Srpanj 04, 2012, 06:22:57 poslijepodne »
Pa kad je sve tako kako kažeš, zbog čega si se javio u ovu temu?
Pitam onako usput, jer si spomenuo ime moje uzalud, kao i uvijek uostalom.
Kad bi samo znao koliko si ti meni zanimljiv, posebno s toliko frustracija koje izbacuješ, kao da su te drugari stalno maltretirali dok si bio mali. I nisi jedini, poklanjam ti i tromblona, možete se zajedno zagrliti!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #6 : Srpanj 04, 2012, 09:35:11 poslijepodne »
Pa kad je sve tako kako kažeš, zbog čega si se javio u ovu temu? Pitam onako usput, jer si spomenuo ime moje uzalud, kao i uvijek uostalom.

Kad bi samo znao koliko si ti meni zanimljiv, posebno s toliko frustracija koje izbacuješ, kao da su te drugari stalno maltretirali dok si bio mali. I nisi jedini, poklanjam ti i tromblona, možete se zajedno zagrliti!

Hm, zvučih bahato kao i tvoj ideološki otac, drug Čačić, koji se ponaša kao nekakav bog, pa je to prenio i na svoje sljedbenike, obzirom si i propilio glupost da sam spomenuo tvoje ime uzalud - jer to je fraza iz Božje zapovijedi... ja kada nekog spomenem nije nikada uzalud, osobito tebe ili tvog pijuna kokobila, jer je teško i pomisliti na vas, a kamoli vas spomenuti. Trebao bi to shvaćati da si počašćen.

Ja nisam imao "drugare", to si imao ti - u obdaništu neke srpske kasabe, otkuda si se...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #7 : Srpanj 04, 2012, 09:48:13 poslijepodne »
A ja ti povjerovao kako samo klikneš na "Označi pročitano" ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #8 : Srpanj 04, 2012, 09:51:36 poslijepodne »
... ukratko, Sledgehammer, sve smrdi koliko si u stanju zagnojiti svaku temu koju bilo tko započne

...  kao u vicu ... Zašto se policajci nikada ne kupaju?
       Čekaju da se na bojleru upali zeleno svijetlo.

daj ohladi malo tu usijanu glavu i prestani se prenemagati ... da ti se ne zapali to malo slame v glavi ... a kak ti je rekel Jaguar, koga si se vraga i javljal na ovu temu kad nemaš niš pametno za reči, čak ni tuđi nick pravilno napisati ... tak se uči u menzi ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #9 : Srpanj 05, 2012, 01:00:46 poslijepodne »
Stranački pacovi, dajte malo utihnite, smrdite do neba sa svojim ljigavim uvlačenjem i veličanjem svojih stranaka, antihrvatstva, jugoslavenstva, komunizma, ateizma i sličnih mentalno i moralno neprihvatljivih kategorija... dobri ste sluge loših gospodara.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #10 : Srpanj 05, 2012, 01:57:56 poslijepodne »
veličanjem svojih stranaka, antihrvatstva, jugoslavenstva, komunizma, ateizma i sličnih mentalno i moralno neprihvatljivih kategorija...

Kaj je to jedino što znaš napisati ili ustvrditi za ljude koji ne misle kao ti?
Ili kad se ostane bez argumenata onda slijedi ona .......pljuni jače manijače.
Jadan si, tebe su drugari stvarno maltletirali dok si bio mali, posljedice su očite i vidljive, u svakom tvom postu, ja tebe čitam s razlogom, rijetko nađem mjesto gdje mogu toliko gluposti pročitati na jednom mjestu a koje si ti u stanju napisati.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #11 : Srpanj 05, 2012, 02:29:43 poslijepodne »
Stranački pacovi, dajte malo utihnite, smrdite do neba sa svojim ljigavim uvlačenjem i veličanjem svojih stranaka, antihrvatstva, jugoslavenstva, komunizma, ateizma i sličnih mentalno i moralno neprihvatljivih kategorija... dobri ste sluge loših gospodara.

Sledgehammer ... koliko se ima za primjetiti, kad se razljutiš počneš govoriti na ekavici, očito ti dobro leži, kao da ti je materinji ... ako doma tako razgovaraš, zašto to pokušavaš forsirati na forumu, nas to ne zanima.
Kao drugo, za mene je novost da je don Grubišić osnovao stranku ... prosvjetli nas da i mi saznamo nešto više, jer drug milicioner zna uvijek najviše ... daj, molim te, odgovori, jer kako ti je rekao Jaguar, toliko gluposti na hrpi, teško za pronaći na jednom mjestu  :P
 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #12 : Srpanj 05, 2012, 02:55:40 poslijepodne »
Kaj je to jedino što znaš napisati ili ustvrditi za ljude koji ne misle kao ti?

Na tvoju žalost, moje ocjene nisu temeljene na slaganju ili neslaganju sa mnom, nego na temelju onoga što ste vi sami nama svima ovdje podastrli kao svoj obrazac razmišljanja i stavova. Ja se pozivam na to, nevažno je slažem li se s vama ili ne. Ja samo ocjenjujem činjenice koje ste sami dali.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: sitna razmišljanja ...
« Odgovori #13 : Srpanj 05, 2012, 03:25:47 poslijepodne »

Slledgehammer ... osim hrpe gluposti koje si napisao i o kojima si u stanju svadit se do besvijesti,nisi u stanju pročitati post do kraja, a tam piše:


... sakupljeno s raznih mjesta na net-u tjekom godina  ...


... a svoja razmišlja o šerpama, bakračima, geđama, pacovima, kretenima i ostaloj gamadi ću ostavit za sebe ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.