Autor Tema: Bankomat  (Posjeta: 5310 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Bankomat
« : Rujan 25, 2009, 02:57:12 poslijepodne »
Pitam se...  Kad je ono bivši Premijer dao ostavku?

I sa čijeg je računa - skoro 800 milijuna kuna??



Potvrda sa bankomata o isplaćenom iznosu, iz koje se vidi i količina novca ostala na računu...

Kakav je osjećaj dignit na bankomatu dvi ijade kuna, a da ti ostane još 792 milijuna kuna, niko od nas nikad neće znat... Ali to zna oni koji je 30. lipnja u 18.36 sati s bankomata Splitske banke u Marmontovoj ulici podiga nešto gotovine, a za posli ostavija na računu 792.357.874.11 kuna, odnosno više od 107 milijuna eura. Ko bi zna o kome se radi, teško da bi domaći imali toliko para na računu, a možda je koja od svjetskih faca koje su pune ka brod... samo sumnjam da isti ima stanje u kunama!...

Na zaboravljenu potvrdu o transakciji naletija je jedan moj poznanik koji je par minuta posli miljunaša bija na istome bankomatu.

- Doša san na bankomat i stavija svoju karticu za dignit šta para. Onda san vidija da je neko prije mene zaboravija uzest potvrdu. Kako smo svi malo radoznali, tako san i ja pogleda papir i nisan moga doć sebi kad san vidija ispisanu miljunsku svotu - ispriča mi je prijatelj.

- Ko zna koliko taj još ima računa i koliko ima na njima para, očito mu nije puno bitno. Čovik može kupit po Splita. Da san ga baren vidija, valjda je isti ka i mi obični smrtnici - govori mi prijatelj.

U njega san užica taj miljunski papirić da ga možemo objavit. Prista je, ali uz napomenu da mu vratin potvrdu, da je želi sačuvat za uspomenu...   


P.S. Dobih to na mail...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Bankomat
« Odgovori #1 : Rujan 25, 2009, 03:24:19 poslijepodne »
teško da bi domaći imali toliko para na računu,

Naprotiv, mislim da samo ako je bankomat banke u kojoj imaš račun ti ispiše stanje- barem meni tak radi kada idem s PBZ-a na neki drugi bankomat.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Bankomat
« Odgovori #2 : Rujan 25, 2009, 04:11:36 poslijepodne »
Mislim da je tip rekao "teško", što znači - ne i nemoguće! Barem što se tiče toga da bi netko "domaći" imao toliki iznos na računu... teško jer ih ima jako malo koji si to mogu dozvoliti, no da ih ima - (očito) ima!
« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2009, 04:13:24 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Bankomat
« Odgovori #3 : Rujan 26, 2009, 08:26:26 poslijepodne »
To je Kerum skupljao lovu za novu stranku. :D

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Bankomat
« Odgovori #4 : Rujan 26, 2009, 11:06:42 poslijepodne »
Zgodan štos, ali samo bi glup čovjek držao toliki novac na jednom jedinom tekućem računu. Prije bi rekao da se radi o šlampavosti informatike u Splitskoj banci. Po mojim iskustvima s njima ne bi me to čudilo.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Bankomat
« Odgovori #5 : Rujan 27, 2009, 10:43:12 prijepodne »
I ja mislim da se radi o grešci.
Ne vjerujem da netko drži 100 milijuna eura na tekućem računu Splitske banke  ???
Teško da bi takva budala imala toliko novaca  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Bankomat
« Odgovori #6 : Rujan 27, 2009, 08:11:18 poslijepodne »
Meni to zvuči i izgleda samo kao jeftini hoax, tj. plitka podvala za oblikovanje mišljenja o poilitičkim neprijateljima...

Da netko stvarno ima toliko love u kunama, ziher bi je imao oročenu (znači, opet ne bi bila vidljiva), i ziher bi to bilo na xy različitih računa, a vjerojatno i banaka, i ziher ista ne bi bila dostupna na jednom tekućem a-vista računu za kupovinu kruha i mlijeka, te špeceraja...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Martina 1

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 29
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
  • Život je samo jedan, proživi ga najbolje što znaš.
Odg: Bankomat
« Odgovori #7 : Listopad 23, 2009, 11:49:58 prijepodne »
Ma to je naš Smradaner ostavio listić namjerno. Ha ha. ^-^ ^-^ ^-^
Turopolje u mom srcu zauvijek.