Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 294578 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #375 : Prosinac 23, 2012, 11:18:48 poslijepodne »
Mlačanin!!!!!

Pretpostavljam da si se malo prenaglil u zaključku?
 I ja mogu tvrdiri da se tvojom nedorečenošću šire zle glasine. I da malo razmisliš o svojim izjavama.   
 I?

Zakaj bi ja moral Jaguaru nekaj dokazivati?  Jesi se ti možda to zapital, kaj bi ti napravil da je tak tebi odgovoril?

Tvoja i njegova izjava mi izgleda tako, da sve kaj napišem to je laž. Ja to sada tako tumačim.
 Ali ti si to i izjavil, napisal i čak me pokušavaš zvati lažovom?! 8)
No nisi sam , tu je gospon Jaguar, samo kaj je to on napisal u svojem poznatom "blagom" stilu! ;D

Kaj sam ja zaključil? Kaj sam ja izjavil?

I di ja pišem da bi ti nekaj Jaguaru moral dokazivati? Di ja spominjem Jaguara? Kaj je tebi?

Di ja tebe pokušavam nazvati lažovom?

A da ti još jenput, ali ovaj put sa razumjevanjem pročitaš kaj sam ja napisal? Jel previše očekujem?

Stvarno mi se ne da na ovoj razini diskutirati, ovo prevršava svaku mjeru razuma...

Ne znam dal da sad sve te tračeve zbrišem zbog gluposti i (namjernog ili nenamjernog) dezinformiranja svih koji čitaju ovaj forum, ili da ih ostavim na sramotu tih forumaša koji su ih napisali?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #376 : Prosinac 24, 2012, 06:25:11 prijepodne »
Ostavi ti to samo. Bar nebumo niš trebali objašnjavati o tebi ak netko novi dojde.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #377 : Prosinac 24, 2012, 09:32:45 prijepodne »
Znamo da 'elite' 2013. kreću u akciju preuzimanja sve imovine hrvatskog stanovništva!
 Osnivač ekonomskog pokreta 'Zajedno' govori o planu elita da doktrinom šoka pokradu sve resurse, blokiraju Hrvatsku narodnu banku, te nam otmu i krov nad glavom, podsjeća da smo izdani jer imamo veleizdajničke elite 'koje pucaju od smijeha jer su proveli sve što su zamislili', te objašnjava kako se provođenje zločinačkog plana može spriječiti.
...Ljudi su postali svjesni tranzicijskih prevara, shvatili su da ni HDZ ni SDP nisu ništa drugo nego dva CK SKH, odnosno ekipe koje garantiraju elitama da ostaju na vlasti. Razotkrivena je lažna podjela na crvene i crne, podjela napravljena u interesu elite jer je većinom opljačkanih građana lakše vladati ako su podijeljeni i ako se međusobno sukobljavaju.
...Zato ljudima poručujemo da prestanu samo čekati, jer 22 godine čekanja je 22 godina krađe svih nas. Stoga ćemo pokrenuti referendum na kojem ćemo tražiti raspuštanje Sabora i  prijevremene izbore. Referendumsko pitanje trebalo bi glasiti: 'Da li ste za, ili protiv, da se zbog teškog ekonomskog stanja RH, raspusti SABOR RH i raspišu prijevremeni parlamentarni izbori? Oni koji žele sudjelovati u našem radu i poduprijeti nas, mogu to učiniti dolaskom na stranicu pokreta Zajedno, na adresi 'www.facebook.com/groups/ZAJEDNOzaHR/'
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/74055-elite-2013-krecu-u-akciju-preuzimanja-sve-imovine-hrvatskog-stanovnistva.html


242.000 građana u blokadi - do kada će mediji skrivati istinu?
 Već godinu i pol dana neprekidno govorimo o pogrešnoj regulaciji novca kao glavnom uzroku kreditne i ekonomske krize u državi.
Pitanje koje se postavlja jest do kada mediji planiraju skrivati istinu o ulozi HNB-a kao mjenjačnice i novcu kao dugu?
Do kada će držati naš narod u iluziji da imamo vlastiti novac kada je kuna samo bon za euro?
Koliko nas još mora otići u blokadu da bi mediji javno priznali da je dug neotplativ i da može samo rasti?
Kada će biti pokrenuta javna rasprava o regulaciji novca?
http://s-p.hr/
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2012, 09:34:25 prijepodne kuntakinte »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Država Hrvatima uzima tri puta više poreza nego što su feudalci otimali kmetovim
« Odgovori #378 : Prosinac 24, 2012, 09:37:36 prijepodne »
Država Hrvatima uzima tri puta više poreza nego što su feudalci otimali kmetovima
 'Siroti' srednjevjekovni kmetovi morali su feudalcima davati 9 posto svog uroda, a Crkvi 10 posto zarade. Iz perspektive današnjeg stanovnika Hrvatske kojemu država oduzima najmanje 60 posto svega što zaradi, srednjevjekovni kmetovi su bili- privilegirani.
...

KOMENTARI
JAP 2012-12-16 20:06:05
 Spasimo našu Hrvatsku
2013-2019 ELITA DOLAZI PO MOJ DOM !!!
Elita ne pita nego sprovodi svoju skriven plan.
 Ako ste ekonomski školovani znate i vidite koji je to plan.
...
Odluka je Vaša, imovina je Vaša, obitelj je Vaša, domovina je Vaša.
Oni koji ste ZA ZAJEDNO dobro došli.
Oni koji STE PROTIV I SUZDRŽANI, javite se kada promijenite mišljenje.
 ZAJEDNO
 ekonomski timovi
 Dinko Bartulovic
 
https://www.facebook.com/groups/ZAJEDNOzaHR/

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/73131-drzava-hrvatima-uzima-tri-puta-vise-poreza-nego-sto-su-feudalci-otimali-kmetovima.html
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #379 : Prosinac 24, 2012, 10:37:22 prijepodne »
Naravno da ne mogu skenirati opomenu, jer sam taj podatak dobio od osobe koja to ne želi dati, a provjerio razgovorom.

Opomena je doista stigla tek nakon zakašnjele uplate. To je sve kaj mogu reći. Ali oni navodi iz posta o 300,00 kunića stoje, na žalost.

Mlačanin!!!!!

Ovakve izjave na forumu tipa rekla-kazala su tipični počeci laži.

.




Isprika Bobu. sad vidim da nisam sve dobro postal.


Pitaš me gdje me nazivaš lažovom?


Ovdje, zato sam ti to citiral.
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2012, 04:57:25 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #380 : Prosinac 24, 2012, 03:49:53 poslijepodne »
... i kaj sad ?   citirali ste Bob Rocka i nemate ništa za prokomentirati ?   Dajte iznesite argumente da je Bob Rock u krivu, ili prestanite objavljivati "provjerene" informacije.  Mene osobno zanima, ako se pitete.

Unaprijed hvala !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #381 : Prosinac 24, 2012, 04:00:50 poslijepodne »

Ovakve izjave na forumu tipa rekla-kazala su tipični počeci laži.

Znam, smeta te ta riječ "laž" povezana s tom tvojom izjavom. Samo to citiranje nečega bez daljnjeg objašnjenja ili komentara je bezvezno ponašanje, da ne velim još ružniju riječ. I ti sad misliš da si ti time nekaj rekel, a zapravo si samo pokazal da nemaš kaj za reči, da nemaš argumenta.

I dalje ignoriraš moja pitanja. Ti kao da ne želiš to razjasniti? Jesi tolko lijen odgovorit na pitanja ili ti paše ovakva situacija? Zakaj? Kaj ti imaš od toga? Uopće ne kužim koje su ti intencije. Da li se bojiš priznat da si napisal budalaštinu ili nekaj sasvim drugo? Ja stvarno ne razmem. Bojim se da ni ti to ne razmeš. Moremo to i na PP razjasnit ak očeš.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #382 : Prosinac 31, 2012, 10:37:39 prijepodne »
Naprosto je nevjerojatno kakvim luzerskim idiotarijama se zakonodavci ove dične Vlade bave, pa ne mogu dokazati ni puno očitije i teže stvari, ne mogu dokazati odgovornost za pljačku stotina milijuna kroz odgovornost i slične priče, ubojice zbog svojih prava i zastara (najjačih pravnih lijekova u Hrvatskoj!) šeću cestom....

Koliko je to u skladu sa Ustavom i drugim zakonima, ne znam, no dokazivanje bilo čega - pa i vrijeđanja - korisnika pod lažnim nickom ili anonimno će ipak biti velika knedla, jer nemam ideju tko će to i kako dokazivati koja je osoba bila na računalu, kako će dokazivati da mi profil nije hakiran, da sa jednog IPa nije bilo više istodobnih spajanja na istu stranicu itd itd... to bi praktički značilo da se snima kompletan promet, svaka napisana riječ svakog korisnika na svakoj stranici - a to je već malo teže, čak i sa filterima...

BTW, što će napraviti ako klinac od 11 godina jebe mater svima i svakome?? To već rade po školskim hodnicima, a po Kaznenom zakonu ionako nije i ne može ni biti kazneno odgovoran.... no poanta ostaje na dokazivanju, tu će zakonodavac slomiti zube, jer je to praktički špijuniranje bez dozvole istražnog suca ili državnog odvjetnika, a počinjeno djelo spada po članku 28. u "društveno bezopasno djelo po šteti i opsegu"...

U Hrvatskoj vas netko prevari i za par tisuća kuna, kaznena prijava se odbija jer je riječ o "društveno bezopasnom djelu" (da, to je istina, zato je Hrvatska raj za sitnije kriminalce jer kolikogod prevarili, "nisu društveno opasni"...)...

Uglavnom, još jedan naprečac donijet zakon za hvalisanje po EU kako smo mi reformski nastrojeni, a ne možemo osigurati preventivu i kažnjavanje ni puno važnijih stvari, od prometnih prekršaja, obiteljskog nasilja, uništavanja tuđih stvari, bacanja otpadaka, krivog parkiranja, neprijavljivanja adrese, itd itd... treba li spomenuti pirateriju, gdje čovjeka prate, uhite, nađu mu računala, kopiran ilegalni softver za tisuće i tisuće kuna preprodajne vrijednosti, medije... i sve mu moraju vratiti uz isprike!!

Koliko je takvih - dokazanih! - do sada procesuirano za računalni kriminalitet, koliko ih za evidentna hakerska i piratska djela čami u zatvoru?? Nikome ne fali ni dlaka sa glave!!  Ma to te ja pitam...

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/od-nove-godine-pripazite-sto-pisete-na-internetu.html

U novom Kaznenom zakonu računala su dobila posebno poglavlje, a uvredljivi komentari na internetskim stranicama novčano će se kažnjavati. Zakon na snagu stupa prvi dan nove godine.

Uvrede, klevete i sramoćenje, od prvog dana nove godine kazneno djelo postaju i u elektroničkom svijetu. 'Ova konkretna izmjena ne odnosi se samo na anonimne forumaše, nego na sve forumaše koji krše kazneni zakon u bilo kojem drugom obliku', objasnio je mr.sc. Palavra Damir, stalni sudski vještak za informatiku.

Uvredljivi komentari i širenje mržnje na portalima, forumima ili društvenim mrežama kažnjavat će se ovisno o primanjima. 'To je lijepo. Malo reda bi se trebalo uvesti. Ipak bi neka kultura trebala postojati', kažu građani.

Računala će od nove godine u kaznenom zakonu imati i posebno poglavlje po kojem će se odlaskom u zatvor kažnjavati čak i pokušaj hakiranja. 'Kroz praksu se pokazalo da to u Hrvatskoj predstavlja određeni problem', kaže Palavra.

Svjedoci smo bili krađe registra branitelja prije nego što je zakonom omogućeno otkrivanje takvih podataka. Kako bi se oslobodili zatvorski kapaciteti, novčane kazne naplaćivat će se i ovrhom. 'Ljudi nemaju za osnovne životne potrebe, a kamo li još da plaćaju nekakve kazne koje nisu glupe već su priglupe', komentirao je jedan građanin.

Prvim danom 2013. odahnut će i estradne zvijezde. Onaj tko uhodi drugu osobu, ili pokušava uspostaviti neželjeni kontakt, u zatvoru može provesti do godinu dana.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #383 : Prosinac 31, 2012, 10:46:09 prijepodne »
Nadam se da se taj četnički gnoj, miljenik ove neojugoslavenske Vlade, neće uvrijediti ovim mojim nekontroliranim ispadom njegove "historije", gdje su on i njegov bre burazer snimljeni u trenucima predaha između planiranja obrane svesrpskih krajeva i mogućeg bombardovanja Zagreba... ako treba budem to objavio i sutra, kada novi zakon bude na snazi, tako da budem odmah odgovoran po svim člancima... ovo sam smestio ovde jer je taj gnoj ipak uvaženi član jednako uvažene Vlade...

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #384 : Prosinac 31, 2012, 11:16:39 prijepodne »
U novom Kaznenom zakonu računala su dobila posebno poglavlje, a uvredljivi komentari na internetskim stranicama novčano će se kažnjavati. Zakon na snagu stupa prvi dan nove godine.
Do stoji iza ovoga zakona? Do ga predlaže? Nekakva moralna vertikala il grupa moralne vertikale?
Zviždači, oprez!!!  8)
wwwg tablice

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #385 : Prosinac 31, 2012, 11:48:59 prijepodne »
Znači, više nisu potrebni moderatori, već će to sve obavljati "veliki  brat" ili možda moderatori prijavljuju "slučaj" državnom odvjetništvu koji onda diže optužnicu prema nepoćudnom komentatoru i ide ovrha preko "Hanžeković i drugi" odvjetničke kuće.

Bit će to zajebano.... ahahahhahahhaaaaa...

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #386 : Prosinac 31, 2012, 05:28:23 poslijepodne »
Nadam se da se taj četnički gnoj, miljenik ove neojugoslavenske Vlade,

Vidiš koliko si zločest, Pupovac je najbolje surađivao s Sanaderom, Jadrankom i HDZ,
koji su mu prvi i otišli u posjet s "Hristos se rodi"
A ti prozivaš ovu tobože neojugoslavensku Vladu, koja je pokazala više odmaka od Pupovca nego HDZ.
A i predsjednik RH.

No ti ga gnojiš i to je najvažnije, kad malo bolje razmislim možda je ovaj zakon i dobar, poradi takvih kao ti.
Iako mi se sam zakon više čni kao pucanj u prazno.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #387 : Prosinac 31, 2012, 09:32:09 poslijepodne »
Zašto sam zločest - zato jer sam istu ekipu konsolidirao u isti tor? Odmah crvenih Kmera od bratije HDZ-Pupovac je otprilike kao kada se dio istog stada unutar istog tora odmakne i glumi elitu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #388 : Siječanj 01, 2013, 09:05:58 poslijepodne »
KAZNA ZA VRIJEĐANJE NA INTERNETU DO 10.000 KUNA

Ovo su promjene koje stupaju na snagu od 1. siječnja 2013.

Novčane kazne prisilno će se naplaćivati, a ako to ne bude moguće, pretvarat će se u rad za opće dobro. U zatvorsku kaznu pretvarat će se samo ako se sve ostale mogućnosti izjalove



evo malo kratkih napomena o promjenama kaznenog zakona

izvor stranice:
http://www.vecernji.hr/vijesti/ovo-su-promjene-koje-stupaju-snagu-1-sijecnja-2013-clanak-492141

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #389 : Siječanj 02, 2013, 01:04:45 poslijepodne »
Presmiješno... osobito glede uvreda na internetu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”