Autor Tema: Dress code & Age code  (Posjeta: 20361 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dress code & Age code
« Odgovori #15 : Kolovoz 27, 2011, 01:11:06 poslijepodne »
Ak je to sutra u biti danas - onda bum u to vrijeme osvježavao svoje vitko, mišićavo tijelo u odličnoj vodi jezera Ježevo u Starom Čiću, jer se do pol 5 moram vrnuti, obzirom imamo termin pri roštilju kod prijatelja u Brezovici... cijelo vrijeme će me pratiti novi album Red Hot Chili Peppersa "I'm with you" i premrzli gemišti Đakovačke graševine...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Dress code & Age code
« Odgovori #16 : Listopad 19, 2011, 12:24:41 prijepodne »
Maasai ipak noćni klub
Noćni klub, noćni bar, caffe bar... Dug i trnovit put, sa sudskim epilogom, prošli su vlasnici Maasai-a dok nisu dokazali da imaju pravo Velikogoričanima pružiti izlazak do kasno u noć. I sada su tu. Od ovoga petka u rad kreće Noćni klub Maasai.

Kako bi svoju pobjedu protiv birokracije prigodno proslavili, Maasai za petak priprema novo otvorenje. Radno vrijeme do 3 sata u noći, a ulaz samo za starije od 20 godina! Dakako besplatan.
...
http://www.vgdanas.hr/Nightlife/Clanak/3362/maasai-ipak-nocni-klub.aspx
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Dress code & Age code
« Odgovori #17 : Studeni 21, 2011, 08:10:09 poslijepodne »
Kaj se treba dogoditi čoveku da muški frizerski salon ofarba v rozo..?
Jel to poruka nekomu il lapsus..?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Dress code & Age code
« Odgovori #18 : Lipanj 15, 2014, 10:14:55 prijepodne »
Razočarani odijevanjem za krizme, u Botincu smislili jedinstvene odore
 U borbi protiv dekoltea i razgolićenosti na podjeli sakramenta svete potvrde ili krizme Crkva uvodi velike novosti. Premda su već neke župe po Hrvatskoj krizmanicima dijelile bijele plašteve (poput onih na prvoj pričesti), zagrebačka župa sv. Stjepana prvomučenika odlučila se na radikalan korak i obukla ovogodišnje krizmanike u dizajnirano ruho posebno za tu priliku, kako za djevojke tako i za mladiće. K tome, ruho za krizmanike donacija je tvrtke “Naftalina” iz Botinca, pa roditelji neće morati izdvojiti ni lipe za inače skupe haljine i odijela.
...
http://www.novi-zagreb.hr

"U borbi protiv dekoltea i razgolićenosti na podjeli sakramenta"- niš novoga...
wwwg tablice

Offline sanjicaa

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Dress code & Age code
« Odgovori #19 : Travanj 20, 2023, 02:38:56 poslijepodne »
danas sve naopako, do prije 40-50 godina žene nosile duge suknje, haljine, marame na glavi, šešire, sad babe od 70 godina u mini suknjama, stisnutim dekolteima, i glume tinajdžerke
još i žene obukle hlače, a muškarci suknje .... ne da se izopačilo nego ovo je za 180 stupnjeva od onog kako su bile naše majke, bake, da ne pričam dalje... muško postalo žensko i obratno...