Autor Tema: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci  (Posjeta: 13813 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« : Rujan 16, 2011, 11:16:34 prijepodne »
... muha, kaj tebe netko napada ?  sve je to u tvojoj glavi, ali  postoje  doktori i za takve slučajeve te one male plave tabletice ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #1 : Rujan 16, 2011, 12:03:31 poslijepodne »
Muha, ti mozda nevidis, ali vidis da stalno zajedno pjevaju i ratuju....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #2 : Rujan 16, 2011, 02:24:50 poslijepodne »
Nema se što dodati ovakvoj nekulturi.  To si sam izmislio, ili su te u stranci poslali na tečaj nekulture, sad pred izbore ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #3 : Rujan 16, 2011, 02:29:02 poslijepodne »
Muha, ti mozda nevidis, ali vidis da stalno zajedno pjevaju i ratuju....


kod ovakve pismenosti, još da si spomenuo Rvacku, crne i žute vragove ...mogli bi svašta pomisliti ... ovako, pošto se zna da je to Newbio, sve pet, nitko ga ne smatra za ozbiljno.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #4 : Rujan 16, 2011, 02:49:16 poslijepodne »


Koji je KOKO a koji JAGUAR

Jeste dabome, kada ti se argumentirano objasni i kada nemaš argumenata za daljnju diskusiju onda si nekulturan, vrijeđaš, evo to je tvoja razina diskusije, Muha izdigni se malo iz svoje učmalosti i poleti.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #5 : Rujan 16, 2011, 03:04:03 poslijepodne »
Jeste dabome, kada se ostane bez argumenata onda se idemo vrijeđati, izmišljati, insinuirati, predpostavljati, nagađati, povezivati...Da tvoj IQ pokazuje upravo koliko ti čitaš moj post s razumijevanjem, neznam je li ima potrebe da zamolim premijerku da ti prevede na engleski, ili možda bolje razumiješ albanski, ruski, možda srpski, ceo svet razume samo ti ne ili koji jezik? Samo reci, dat ću si truda. Ti si najmanje pozvan  mene proglašavati ograničenim,  ti, ti se javljaš, hebate pa da umrem od smijeha. ;D ;D ;D

Sledgehammer, patiš od nekakve manije proganjanja ? Tko te hoće ? Koga vraga se stalno namjeraš na sve one koji ne misle kao ti ?

Kak sam znao da će se javiti uvijek ista dvojica. Ona ista dvojica koji seru li ga seru, onda im to argumentirano veliš, i naravno - ostaneš bez odgovora, od svojih ideologa su naučili biti debelokožac koji na istinu ostaje grbav i gluh i bez reakcije, a jedina reakcija se svodi na glumatanje cool "ništa nije bilo" i prozivke da kaj je meni... dečki, dajte najte više serendati bez veze, praviti se grbavi, ignorirati ono kaj vas se pita, i pokušajte - barem jednom - u raspravi sudjelovati sa nekakvim argumentima, jer ovo kaj vam ja velim - DA, Jaguar, kaj ti JA VELIM - to vam ovdje vele i svi ostali.

No to vas se, u vašoj nekulturnoj, bahatoj, umišljenoj i bezobraznoj provokativnoj stvarnosti i nastupu i ne tiče, jer da vam je stalo imalo do mišljenja drugih, ne bi kao čorave kokoši i gluha krmad nauljali ovdje po forumu, probavali stalno "ako prođe - prođe" provokacije i onda glumatali budale do kraja, ponašali se drsko kao da ništa nije bilo, jer vaša politička ograničenost i nije neki probitak u mozgu koji bi vam više od toga i omogućavao i dozvoljavao...

Svoje "pamflet" nastupe glumljenja budala i pokušaja na mala vrata proturivanja svojih opskurnih, malumnih stranačkih programčića (koji to i nisu, nego samo drek zamotan u celofan sa listićem na kojem piše "želimo vlast pod svaku cijenu"), ostavite pred vratima, ovo nije forum za vaše programe bilo koje boje, i ja ću vas proganjati i na sva zvona raskrinkavati svaki puta kada to budete pokušavali. Znači, čim se praktički javite - posla ima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #6 : Rujan 16, 2011, 03:14:40 poslijepodne »
Miki smiri malo hormone, o tebi se ovdje na forumu raspravljalo naširoko i na dugo, zbog tebe je sa ovog foruma otišlo puno dobrih forumašica i forumaša, ne zbog mene, nije li to dovoljno ili treba još kaj dodati?
Kada se naučiš cijeniti drugo i tuđe mišljenje, pa bilo ono i moje ili bilo koga drugog, onda će ovaj tvoj post imati nekakvog smisla, ovako Miki, oladi i svađaj se po doma. 8)

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #7 : Rujan 16, 2011, 03:31:30 poslijepodne »
E to ti ni dobro, Jaguare. Nemoj nekom kolegi forumašu nabijati novi nick (Sleđ - Miki), jer bi se to vrlo lako moglo interpretirat ko otkrivanje pravog identiteta, a onda ti ne gine... ban.

Tak se neko poigro sa novim (pogrdnim) nickom Krešo (očito u namjeri vrijeđanja) i bil je baniran kao kazna za otkrivanje identiteta.

Ili to nije bilo vrijeđanje, nego pravi identitet kolege? Ne bih znao reć, ali ti se bolje nemoj zezati. Sigurno je sigurno.  :)

Jaguar

  • Gost
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #8 : Rujan 16, 2011, 04:04:05 poslijepodne »
Slažem se BobRock, iako je to bila ona uzrečica ideš Miki, nema veze sa otkrivanjem identiteta, niti sa novim imenom nekog forumaša, iako dotični kolega forumaš je već u nekoliko navrata pokušao otkriti moj identitet, kad smo već kod njega, a nije ni jedini, kolega mu i pajdaš Muha isto tako, iako uzalud im trud svirači, na sasvim krivom tragu su, jako bi se iznenadili kada bi mogli znati, koliko su duboko u jednosmjernoj, ukoliko bi  skuhali neki dobar morski plod možda bi im i otkrio, jer nema straha dok traje obnova. Hvala u svakom slučaju na korektnoj sugestiji, cijenim to. ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #9 : Rujan 16, 2011, 04:54:12 poslijepodne »
Miki

Miki ti je doma - a tvoje mišljenje, kao i još nečije, ne mogu cijeniti nikako, jer to i nije mišljenje - to je laprdanje i vrijeđanje inteligencije članova foruma i gaženje forumskih pravila. Kada se budeš prestao ponašati dvolični kreten, onda ću možda i uvažiti tvoje mišljenje (jer argumente i činjenice ionako nikada nisi imao), no do tada si nula bodova. Ja ti nisam pionirski podmladak koji uzbuđeno gleda u jednu takvu stranačku veličinu kao što si ti, u jednu takvu personu - pa nije sitnica biti 7.498 čovjek stranke!! Heeeejjj, ljudi... pa nije to mačji kašalj biti zamjenik pomoćnika rezervnog tajnika u privremenom dopredsjedništvu podogranka seoske organizacije SDP-a! Eeeej, rođo! Nije to zajebancija, mili moj, nije to prdež u prašinu! To su VELIČINEEEE!

zbog tebe je sa ovog foruma otišlo puno dobrih forumašica i forumaša, ne zbog mene, nije li to dovoljno ili treba još kaj dodati?

Zbog mene nije otišao nitko. Ako je netko i otišao - otišao je zato jer je kilav, slab, nedorečen, jer nema svoje ja, jer ne zna, jer više nije mogao prodavati muda pod bubrege i zloupotrebljavati ovaj forum za svoje osobne frustracije i reklamiranje svojih strančica, jer nije imao odgovore na pitanja koja ja stalno postavljam.

I zbog svega toga - ako sam ja kriv za te odlaske, ponosim se time.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #10 : Rujan 16, 2011, 05:00:00 poslijepodne »
Tvrdio je jedan (da kažem u njegovom tonu) napuhanac da može doći od Mraclina do ulaska na autoput u Lučkom za 15 minuta ... i napuhaval se kak žaba i napuhaval i napuhaval i ... onda se bu jednog dana raspuknul od svoje nadutosti. O njegovoj frustriranosti bi se moglo dosta toga napisati ... kaj ne ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #11 : Rujan 16, 2011, 05:04:36 poslijepodne »
dotični kolega forumaš je već u nekoliko navrata pokušao otkriti moj identitet, kad smo već kod njega, a nije ni jedini, kolega mu i pajdaš Muha isto tako, iako uzalud im trud svirači, na sasvim krivom tragu su

Pusti priče tko je i tko nije na dobrom ili krivom tragu. Iznenadio bi se kako ljudi ipak znaju puno više negoli misliš, kako se zna tko si - imenom i prezimenom, kao i što si, i privatno i poslovno i politički - zato ne laprdaj bedastoće, jer nitko neće kakati u gaće od tvoje umišljene veličine.

Mene ne zanimaš ti (iako su mi gornji podaci poznati osobno) kao forumaš, mene ne zanimaš ti kao privatna ili poslovna osoba, no netko tko je na stranačkom položaju na kojem je - ipak se ne može braniti kroz ostale podatke koji vrijede za sve sotale, jer i nisi isti kao svi ostali.

Tvoji povodi i pozadina nastupa i u čije ime nastupaš, a glumiš nekakvu objektivnost, trebaju biti poznati svima - jer to je bitna stvar da bi se shvatilo što taj "pjesnik", ustvari, želi reći i čija muda on pod bubrege prodaje. To ne bi bilo bitno da nisi to što jesi u gradskoj organizaciji "pionirske" stranke i da ne istupaš sa tih pozicija, a za koje istodobno tražiš imunitet i anonimnost. A to ne ide. I ako nećeš promijeniti to ponašanje, mislim da će ipak svi ovdje biti upoznati sa kime imaju posla, i tko je taj jajan koji pametuje i glumi gljivu na forumu.

I još pritom neću prekršiti forumska pravila. Kaj veliš na to?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #12 : Rujan 16, 2011, 05:11:28 poslijepodne »
Tvrdio je jedan (da kažem u njegovom tonu) napuhanac da može doći od Mraclina do ulaska na autoput u Lučkom za 15 minuta ... i napuhaval se kak žaba i napuhaval i napuhaval i ... onda se bu jednog dana raspuknul od svoje nadutosti. O njegovoj frustriranosti bi se moglo dosta toga napisati ... kaj ne ?

Ti si obična budala, a tko je napuhan najbolje govori činjenica da ja stojim iza svojih riječi, dok ti ne stojiš. Moja oklada, barem ponuda za nju, JOŠ VRIJEDI - samo za prihvaćanje iste trebaju muda. Kojih ti, nimalo napuhan sa svojim izjavama, NEMAŠ (ak si siguran u svoje izjave, što te priječi da prihvatiš okladu? Ili te činjenice ne zanimaju - već samo vriješanje?? To nam je poznato...).

Srami se, bijedniče lažljivi.

Ja ak se i napuhavam - mogu iza toga stajati. I time pokazati da nisi dostojan razgovarati sa mnom, jer si premali, nemaš muda, ne usudiš se dokazati da tvoje uvredljive riječi imaju pokriće i da nisu samo uvrede. U srednjem vijeku bi te za takve stvari fliknul prek gubice z rukavicom i onda bi moral dokazati da ti jezik nije bil brži od pameti - ili bi ostal bez njega. Ovako nisi drugo nego mala uštva koja puno sere i koja se skriva u anonimnosti, a nema muda stati iza svojih riječi. Stvarno si šaka jada. Napuhanog i ispraznog.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #13 : Rujan 16, 2011, 06:54:50 poslijepodne »
sledgehammer ... kad si spreman odvoziti etapu ? (naravno, kad poprave ovaj komad ceste oko Velikog polja ...)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Offtipic KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #14 : Rujan 16, 2011, 07:19:05 poslijepodne »
Lako se dogovorimo za termin. Samo reci koliko para.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”