Autor Tema: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika  (Posjeta: 10177 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #15 : Kolovoz 11, 2011, 09:57:48 poslijepodne »
Mene,pak,drug gradonačelnik,zanima do je precednik Poverenstva za utvrđivanje jel bista v parku DRFT ima očala il nema,i ak nema zakaj nema i ak ima zakaj ima..?

Rada bi znati jednak tak da buju i završeni tratoari v jene vulice tera je skoro leto dan gotova a ni gotova.

Posle toga bi me intereseralo tere su farbe gelenderi na mostu "Pod Lipovčinum",il "Belinščica", v Kušancu;žute il plave?Il nektere druge?

Nektere v Kušancu pak malček interesera i jel bu skoro kakof kramp zapiknut v nijovem selu na kraju sela Kurilovec? Il da jem se službeno pove da su krivo glasali (Jel su to več neslužbeno čuli...) ?

Naime...
U biti...
Ovak...
Nekteri su se od nas kladili v kultnem,kulturnem,opčinskem,zabavnem i opčem centru Jurjevca,spred dučana,da da bu autoban gotov.Večina misli da bu lani,ima one kaj vele da je otprt pred četiri mesece,par realistov veli da je Ona rekla da mora biti oko Novoga leta,da malo razveseli naše lude,brege i doline,i oni misle da bu to tak i nikak drugač,par optimistov pod parum veli da bu sigurno za pet let a ima i neverne Tome kaj vele da ne nigdar.
Onda bi mene maloga i črnoga intereseralo kaj Vi,drug gradonačelnik,veliju da bu HAC/DC/HDZ Highway to Hell postal hit?
P.S. Pive su v igre...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #16 : Kolovoz 13, 2011, 03:52:10 poslijepodne »
već kad si se javio u raspravu odgovori koliko je oformljeno povjerenstava za provedbu natječaja TI i VFK dok ste bili na vlasti?... koliko ste novaca honorirali ?...ptičica mi javlja da se radi o 9.000,00 kn/mjesečno..
nego, bolje Vi nama, gospon Beus, kad ste toliko posteni i transparentni recite koliko ste si vi i fabijancicka isplacivali mjesecno na racun povjerenstva koja ste sami osnovali i u kojem ste vas dvoje uvijek bili clanovi? koliko ste dodatno isisali od nas poreznih obveznika uz placu?
Eto,super pitajna.Ja bi se rada naštukal.

Od kad je Grada kulko smo Poverenstve imali,do je bil nutre i kulko je do "pazaril"?

Kud bi,kad bi,kam bi ako bi ... je del..?
More sim?

Il sim;
http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/poverenstvoa/msg32659/#msg32659

il sim;
http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/odg-aktualni-sat-pomocna-pitanja-za-gv/msg32208/#msg32208
wwwg tablice

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #17 : Kolovoz 14, 2011, 08:37:12 poslijepodne »
mene zanima zasto jugic ima grijace na zadnjem staklu? cuo sam da geijac sluzi za grijanje dlanova kad nece upalit zimi pa ga treba gurat. da li je to istina ili ne, ne znam. HNS-ovci/e evo vam prijedlog pitanja u skladu s vasima, te vas molim da me izvjestite u zadanom roku....

Sneska zemi penkalu i pravac pisarnica :)
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #18 : Kolovoz 16, 2011, 10:30:41 poslijepodne »
koliko je muha proletjelo kroz Goricu id 1872. ?
ha gradonacelnice? odgovorite!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #19 : Kolovoz 22, 2011, 09:31:25 prijepodne »
Koliko je magaraca u turopoljskom lugu?

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #20 : Kolovoz 24, 2011, 05:21:11 poslijepodne »
Koliko je magaraca u turopoljskom lugu?

da to svakako gradonačelnik mora znati.

gradonačelniče odgovorite ili šaljemo popović miličić
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #21 : Kolovoz 25, 2011, 02:48:02 poslijepodne »
blago onim strankama na izborima kojima su glavonjić, krok, tromblon i slični oporba ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #22 : Kolovoz 25, 2011, 02:59:18 poslijepodne »
blago onim strankama na izborima kojima su glavonjić, krok, tromblon i slični oporba ...
A čuj, Snežana odrađuje posao, nosi pitanja. Mi ovdje kritiziramo, trudimo se ukazati na nepravdu i lopovluk. Koliko smo sposobni toliko radimo. Dok sa druge strane ti radi šuprotno, braniš bandite, lopove i parazite! Zašto? imaš neki privatni interes?

Čemu braniš neobranjivo? nikada nemaš argumenata, lupaš s glupostima i prijetiš! Tko te je to naučio?
« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2011, 03:00:52 poslijepodne tromblon »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #23 : Kolovoz 26, 2011, 06:44:27 poslijepodne »
Meni je cudno da koko nema pitanja za postaviti, ili mu je sve jasno i sve zna (kako?) ili nesmije nista pitati bez odobrenja.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #24 : Kolovoz 26, 2011, 09:12:30 poslijepodne »
newbie ... žali Bože truda ulaziti s tobom u diskusiju, preopširno je to za tebe .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #25 : Kolovoz 27, 2011, 12:56:43 prijepodne »
newbie ... žali Bože truda ulaziti s tobom u diskusiju, preopširno je to za tebe .

Pa daj se potrudi, mozda shvatim nesto, nikad neznas kad mogu naglo iznenaditi!