Autor Tema: Kakov bor ..?  (Posjeta: 21731 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kakov bor ..?
« Odgovori #30 : Siječanj 04, 2011, 07:17:18 poslijepodne »
... što se sr... tiče, to možeš samo ti. ja ti nisam ni stari, ni drug ni prijatelj ni kolega. Tako se možeš razgovarati sa svojima doma, pendrek-baru ili u menzi. Ako ti sam sebe nazivaš glupanom, zašto onda zamjeraš drugima da te isto tako oslovljavaju ? Odlučio si se na svađu sa svima na ovom forumu koji ne misle isto kao i ti, bez obzira da li se radi o Paveliću, Titu, crkvi, raskršću kod Zubaka, ABS opremi za auto, kičenju božičnog drvca, zimskoj opremi, političkim strankama, gradonačelniku, oporbi, arhitekturi, te još mnogo stvari i tema na forumu.  Poslovica veli da je pametnima dosta jedanput reči, nekima dva put, a tebi treba i tri put ... sleđ (malim slovima) ostavi šerifsku značku sa strane, tvoje vrijeme je isteklo. Da treba biti nekakvog reda na forumu, slažem se, a ti si svojim ponašanjem dokazao zašto više nisi moderator.

sleđ, ja ti nisam Plemenitašica niti Rožica-ljutibijes pa da me izbaciš iz takta ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Kakov bor ..?
« Odgovori #31 : Siječanj 04, 2011, 07:19:06 poslijepodne »
...i onda je svizac zamotao čokoladu.....i još jedna tema ode u ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kakov bor ..?
« Odgovori #32 : Siječanj 04, 2011, 09:14:23 poslijepodne »
Mozes ti za Bozic okititi kaj god hoces, nigdje ne pise da to mora biti jela, moze biti i bor, moze biti i murva... stvar je u tome da se u vecini slucajeva kiti jelka, jer proizvodjaci takve sade i nude na trzistu. Al kaj se tice kicenja, mozes okititi i sljivu u vrtu!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kakov bor ..?
« Odgovori #33 : Siječanj 04, 2011, 10:01:16 poslijepodne »
sleđ, ja ti nisam Plemenitašica niti Rožica-ljutibijes pa da me izbaciš iz takta ...

Oprosti, ali... ti si jedna obična seljačina, u najgorem smislu te riječi. Neznalica, primitivac, tupan, neinteligentna gnjida koja zna samo podjebavati i vrijeđati, a kada ti se odgovori, onda glumiš gljivu i čudiš se k'o pura dreku. Misliš da te dvoličnosti možeš prodavati kako i koliko hoćeš...

Naravno da te ne mogu izbaciti iz takta - budalama se to nikada ni ne može desiti!...Zato i jesu budale! Sam kaj se ja nemrem spustiti tak nisko, iako se zaletim dosta duboko, ali ti si ipak nekaj nedostižnog preveč... I ne spominji Ružicu ili Plemenitašicu - one su za tebe enciklopedije i rječnici hrvatskog književnog jezika, i to je činjenica koju ne mogu poreći, iako se ja sa njima baš i ne slažem. Ali protiv istine nemrem. A istina je u svakom postu nekako na suprotnoj strani od tebe.

Nemoj se k'o zadnji jadnik skrivati iza drugih... uvijek "mi, mi..." Koji to "MI"?? Tebi sam postavio pitanja da objasniš nama "glupanima" (forma prosječnih ljudi koje ne razumiju tvoje duboke misli) što, kako i zašto NE i DA, ti si dao neke od najdebilnijih izjava koje ovaj forum pamti od prvih dana, današnja spika bor-jela je samo kap u moru tvojih neinteligentnih gluposti, koje dokazuju svakim postom samo jedno - ti nemaš tri čiste za bilo kakvim znanjem...

Nikome nisi pomogao, nikoga savjetovao, nikome rekao ništa osim podjebavanja, neargumentiranog dovođenja tuđih izjava pod znak upitnika. Prozvali su te zbog toga mnogi - no ti se i dalje praviš grbav. Možda drugačije i ne znaš? Ego nabija kredite koje tijelo i "znanje" ne mogu vratiti, i eto problema za sitnu dušicu našeg kokota... isti kokošji mozak, ista galama... ista nadobudna dječačka naiva Kušanova lika...

Koliko poštuješ i mene i druge, toliko i ja poštujem tebe. Otprilike manje od dreka kojeg sam maloprije ostavio u zahodu... ružno zvuči, no zato tvoje malo slovo i doživljavam samo kao odraz tvoje nepismenosti, nikako kao odrazu nekakvog "nepoštovanja", obzirom ti ni ne znaš kaj to uopće znači. Jer nisam vidio ni da si drugima iskazao bilo kakvo poštovanje - a i kako ćeš kada ni rečenicu ne znaš početi velikim slovom. Dalje ni ne trebam ništa reći, sve je jasno.

===================================================

Newbie - jasno je sve kaj veliš. No ja od ovog morona gore očekujem, dapače inzistiram!, da mi veli zakaj se bor ne kiti, nego se kiti jela... I da se nije zaletio, već bi to odavno objasnio, no to niti zna, niti može. Zato mu je bolje nadrobiti dvije stranice sranja i uvreda, sad sam mu i ja kriv zato kaj hoću da mi objasni te svoje bahate stavove, jer je nastupio kao ultimativni znalac. Pa neka me uvjeri da to i je!

Ma kaj pričam... kad je jasno da od toga nebu niš.  :-X :-X :-X
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2011, 10:04:20 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Kakov bor ..?
« Odgovori #34 : Siječanj 04, 2011, 10:10:23 poslijepodne »
Nema on pojma niti o borovima, niti jelkama. Jedino mu ide copy-paste:

http://www.blog.hr/print/id/1621502496/bor-smreka-ili-jela.html

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kakov bor ..?
« Odgovori #35 : Siječanj 04, 2011, 11:15:30 poslijepodne »
Nema on pojma niti o borovima, niti jelkama. Jedino mu ide copy-paste:

http://www.blog.hr/print/id/1621502496/bor-smreka-ili-jela.html

Pa da, izgleda da je tako, a mogo je samo link staviti da se prosvijetle oni koji neznaju. Ocito je htio ispasti pametan. A i reko sam u jednom mojem postu, uglavnom se ovdje ekipa sluzi googlanjem, jer u glavi je malo toga... I onda, prosipa se znanje ovuda. Znam i ja guhlati, nemora mi niko stavljati kopirane postove sa neke stranice koju je nasao u bespucima interneta. Cak sto vise, znam guglati (ma kako god se to onda zvalo) jos od pocetka interneta, dok vas vecina nije ni znala sto je to internet. Nije vecina znala ni sto je to komp, ustvari, naculi su ponesto, ali nisu mogli proguglati hahahah.
 

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kakov bor ..?
« Odgovori #36 : Siječanj 05, 2011, 08:03:31 prijepodne »
... Ljudi razlikuju bor od  jelke te svoje božićno drvce razvrstavaju i prema vrsti. Netko hoće li za Božić bor , a večina jelku. Zašto ?  Od onih koji "moraju" kupiti drvce, preko 95 % njih će kupiti JELKU, na drugom mjestu je SMREKA, a tek onda bor, (zbog takve ponude na tržištu). Da ste se potrudili pročitati onaj post u kojem je označeno razlika između bora, smreke i jele, svaki komentar bi bio suvišan.

ulysses ... kad si već toliko pametan, načitan i iskusan, što nisi ti sleđu objasnio koje se drvce kiti ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kakov bor ..?
« Odgovori #37 : Siječanj 05, 2011, 01:04:06 poslijepodne »
Božićni ugođaj
Soba u sjeverozapadnoj Hrvatskoj s tipičnim božićnim elementima: “kinč” – ukras na stropu, jaslice u pozadini, zeleno žito, jabuka, kruh, žitni vijenac na stolu, slama, jaram, bič, prostirka, torba ispod stola.
http://www.mdc.hr/etno/hr/6-7-vjerovanja/6-7vjerovanja-3.htm

-

Božićni ugođaj u kući Ivana i Marice Marković
Čučerje, kraj Zagreba, 1993. god.
Uz karakteristični “kinč” na stropu – borove grane s licitarima, staklenim kuglicama i papirnatim lančićima u pozadini se nalaze drvene jaslice, djelo kućedomaćina; na stolu božićni kruh, voće, boca s vinom i božićna svijeća.
http://www.mdc.hr/etno/hr/6-7-vjerovanja/6-7vjerovanja-3.htm

-

Da se nebi reklo da je to bilo negda;ma teta si je i letos o Božiču v šume odsekla granu od bora i nakinđala ju.
Jel to bor il kakova druga jalovina,koga briga.Glavno da se zeleni.

Kaj se roka dotikavle,pak;oni kaj su hiže nakinđali dva tjedne pred Božičem su je i raskinđali mam po Novem letu,il da su prestale prigodne prodaje i namenske reklame na tebelizije.
Kaj je Božič?
Sedi bradonja v črlenem kaj trži kokakolu,idealni stožasti bor od poda do plafona z najlepšemi lampica z dučana,i to z bar 50% uštede,rasprodaje,jurnjave,gužve,popusti...
I se to da bi obiležili obletnicu rođejna nekakovoga bokca z Nazareta kaj je v Betlehemu rođen v štale.
Baš sem nekaj oguglal i naletel na "pokojnega" Nađu,pa veli ovak;

"Da je Isus noćas rođen u Hrvatskoj bio bi dužan"
Predsjednički kandidat Nadan Vidošević je na Cvjetnom trgu u Zagrebu rekao da bi i Isus, da je noćas rođen u Hrvatskoj bio dužan 10.000 eura
Četvrtak, 24. 12. 2009.
http://www.24sata.hr/politika/da-je-isus-nocas-roen-u-hrvatskoj-bio-bi-duzan-151069

Kak i karavan tak bu i "bor" ostal bor.
wwwg tablice