Autor Tema: Filmići  (Posjeta: 29822 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Filmići
« : Srpanj 31, 2010, 11:23:10 poslijepodne »
Nisam nigdje našao, a kasnije neću moći naći ovaj filmić... do suza me nasmijao.  ^-^

http://www.index.hr/video/film.aspx?id=9269

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Filmići
« Odgovori #1 : Kolovoz 01, 2010, 12:06:39 poslijepodne »
Plitko, jadno, i - namješteno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Filmići
« Odgovori #2 : Prosinac 17, 2010, 08:11:09 poslijepodne »
Kako bi izgledala Blagovijest da je u ono vrijeme bilo Interneta...

The Digital Story of the Nativity - The Birth of Jesus

Štosovi su fantastični.  :D
Treba pogledati nekoliko puta da bi se neke skužilo...
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2010, 08:14:15 poslijepodne amarkulin »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Filmići
« Odgovori #3 : Prosinac 17, 2010, 09:25:51 poslijepodne »
Plitko, jadno, i - namješteno...

... ona je plava, možda je namješteno, ali boooooli ... čak je i mene zaboljelo ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Filmići
« Odgovori #4 : Prosinac 18, 2010, 10:17:28 prijepodne »
Kako bi izgledala Blagovijest da je u ono vrijeme bilo Interneta...

The Digital Story of the Nativity - The Birth of Jesus

Štosovi su fantastični.  :D
Treba pogledati nekoliko puta da bi se neke skužilo...

Ludilo hahahah

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Filmići
« Odgovori #5 : Prosinac 18, 2010, 11:20:39 prijepodne »
Valjda budu napravili takvu sprdačinu i na račun islama...  >:D >:D >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Filmići
« Odgovori #6 : Prosinac 18, 2010, 01:04:30 poslijepodne »
Valjda budu napravili takvu sprdačinu i na račun islama...  >:D >:D >:D

E pa to nece ici.... siguran sam

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Filmići
« Odgovori #7 : Prosinac 18, 2010, 01:16:50 poslijepodne »
I u tome se i ogledaju dvoličnost, bijeda i plitkost onih koji vole pljuvati po tuđim svetinjama... najlakše je srati po onima koji se ne brane, i nemaju agresivnost u opisu "radnih zadataka"...

Jer da se malo poigraju sa islamskim svetinjama, mogli bi dobiti ozbiljno po njuškama... i zato mi je i žao što katoličanstvo nema doktrinu iz srednjeg vijeka - "ti sereš, ja te sjebem do kocena, pa ti pjevaj borbene". I to bi bilo u redu - jer nekako malo previše upada u očit što si kojekakvi šugavci dozvoljavaju i za što misle da je "jako fora"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Filmići
« Odgovori #8 : Prosinac 18, 2010, 03:34:55 poslijepodne »
I u tome se i ogledaju dvoličnost, bijeda i plitkost onih koji vole pljuvati po tuđim svetinjama... najlakše je srati po onima koji se ne brane, i nemaju agresivnost u opisu "radnih zadataka"...

Jer da se malo poigraju sa islamskim svetinjama, mogli bi dobiti ozbiljno po njuškama... i zato mi je i žao što katoličanstvo nema doktrinu iz srednjeg vijeka - "ti sereš, ja te sjebem do kocena, pa ti pjevaj borbene". I to bi bilo u redu - jer nekako malo previše upada u očit što si kojekakvi šugavci dozvoljavaju i za što misle da je "jako fora"...

Da sam gledaj, ovo sto je u tome filmicu meni je nes kao uspjesna zezancija na temu fejsa i interneta i nema nis uvredljivo u tome. Ustvari je zabavno. Navidim tu niceg uvredljivog da bi se moralo ici radikalno na to. Ako muhamedi i ti kao takvi bi nes vidjeli u tome uvredljivog a da se spominje njihov vrhunski zapovjednik, jebi ga, sami su si krivi.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Filmići
« Odgovori #9 : Prosinac 18, 2010, 04:35:37 poslijepodne »
Tvoja logika govori da nemaš obzira prema drugima, jer pretpostavljaš da si je netko sam kriv što ga ti vrijeđaš... jer ono što je tebi fora, drugome je izgovor da te nabije... i sad budi pametan!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Filmići
« Odgovori #10 : Prosinac 20, 2010, 09:50:45 prijepodne »
Tvoja logika govori da nemaš obzira prema drugima, jer pretpostavljaš da si je netko sam kriv što ga ti vrijeđaš... jer ono što je tebi fora, drugome je izgovor da te nabije... i sad budi pametan!
Ako neko traži izgovor da te nabije, on če ga uvijek nać. I dal je to sad razlog da samo šutimo i bježimo od ljudi jer nam neko može pod nekim izgovorom zabiti nož u leđa? Najbolje da šutimo o našoj vjeri i ne daj Bože našalimo se o toj temi, jer inače - dole glava.

Pitam se u kojem stoljeću neki ljudi još žive.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Filmići
« Odgovori #11 : Prosinac 20, 2010, 10:35:15 prijepodne »
Ne , ne treba šutjeti!

Treba takove budale javno prozvati i dati im do znanja, pristojno da su učinili nešto ružno, nepristojno.
Jer kad bi se mi tako rugali sa njihovim svetinjama ili ne daj bože sa nekim iz obitelji, tada bi brzo shvatili veličinu boli.

Treba svoje braniti, atuđe poštivati!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Filmići
« Odgovori #12 : Prosinac 20, 2010, 01:18:18 poslijepodne »
Ne , ne treba šutjeti!

Treba takove budale javno prozvati i dati im do znanja, pristojno da su učinili nešto ružno, nepristojno.
Jer kad bi se mi tako rugali sa njihovim svetinjama ili ne daj bože sa nekim iz obitelji, tada bi brzo shvatili veličinu boli.

Treba svoje braniti, a tuđe poštivati!!

Svaka čast, to je i moje mišljenje!

Općenito je zanimljivo i indikativno da se u kritičare nečega najčešće javljaju i dižu oni kojima u tome nema nikakvog interesa, kao što se u kritičare Crkve svrstavaju i istu ismijavaju oni koji nisu vjernici.

To nije odraz i preduvjet objektivnosti, dapače je obrnuto, jer kritizirati nešto u čemu nisi, i o čemu znaš malo ili nimalo, ne poznaješ situaciju i nisi interesna stranka - je jadno, plitko i bijedno. Da ne velim glupo, jer ako ja nisam ribič ili šahist - kaj me briga kak je u njihovim klubovima, a isto tak - otkud mi pravo da ih omalovažavam, pljujem i ismijavam, možda zato jer se ja bavim, npr. ultimate fightom, pa su mi takvi "šonjo" sportovi nimalo muški i jadni??

Otkud mi pravo - moralno, karakterno ili neko deseto - da pljujem po nečijim svetinjama, stavovima, organizacijama, uvjerenjima itd itd??

Kada se istodobno navali na interese i stavove tih istih, onda brzo zaboravljaju principe po kojima su se vodili u vlastitoj pljuvačini drugih, onda odjednom ne postoji sloboda mišljenja, onda postoji samo diktat doslovno doktatorskih metoda rada i izričaja... U dugogodišnjem praćenju nasilja, nisam zatekao toliko beskrupuloznog nasilja, toliko bezobzirnosti i nasilnosti, sirove agresivnosti - koliko u onih udruga i organizacija koji se samo predstavljaju kao pojam slobode, naravno - samo do onda dok je ta sloboda onakva kakvom su je oni umislili! Sjetim se jedne PETA udruge za "zaštitu životinja", sjetim se globalističkih anarhista koji imaju itekakvu hijerarhiju i nasilni sustav vlasti, sjetim se mnogih primjera kojima ljudi pokazuju svoju dvoličnost i jad na najgori način.

Napadi na Crkvu su samo odraz neznanja, nekulture i bijedne "slobode" da budale rade što požele, jer je napadati nekoga tko se ne brani, to ne zna, ne želi i nema to u svojim metodama rada - svakako odraz "hrabrosti", "znanja" i "demokratičnosti".

Zato ih i pitam - od Nika Titanika, svih humorista, kritičara i demokrata - kada si već uzimate za pravo pljuvati po svima i svakome - što to onda zorno i praktično i ne dokazujete da stvarno imate SVAKOGA na zubu?? Zašto ne crta i muftiju, a ne samo biskupa? Zašto ne radi filmiće na račun islama, a ne samo kršćanstva? Zašto se ne ismijava sa "istinama" iznesenim u Kuranu, a ne samo u Bibliji??

Zato jer su sami govna koja nemaju muda ponašati se u skladu sa vlastitim deklariranim načelima.

I tko je tu onda - dvoličan??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Filmići
« Odgovori #13 : Prosinac 20, 2010, 02:06:04 poslijepodne »
Ja ovaj film nisam nikako doživio kao izrugivanje s bilo čime, a najmanje s vjerom. Shvatio sam ga kao efektno preslikavanje tehnoloških novotarija na vremena pred 2 tisuće godina. Čak naprotiv, shvatio sam to kao izrugivanje današnjem vremenu, u kojem je normalnije da čovjek stavi na "fejs" da mu se rodio sin, prije nego što tu radost podijeli sa svojom ženom.

Što se tiče duhovitih metafora, one su posebna priča. Zar je nedostojno spomena da se od prevoznih sredstava nudi mazga, a ostala su nedostupna do 19. stoljeća? Ili efektna parabola: "I'm going to be pregnant."  :)

Osim toga, tema je stavljena u Birtiju, pa bi i svaku ozbiljnu analizu njenih sadržaja trebalo uzeti uz čašicu dobrog pića.  ;)

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Filmići
« Odgovori #14 : Prosinac 20, 2010, 07:42:07 poslijepodne »
Ja ovaj film nisam nikako doživio kao izrugivanje s bilo čime, a najmanje s vjerom. Shvatio sam ga kao efektno preslikavanje tehnoloških novotarija na vremena pred 2 tisuće godina. Čak naprotiv, shvatio sam to kao izrugivanje današnjem vremenu, u kojem je normalnije da čovjek stavi na "fejs" da mu se rodio sin, prije nego što tu radost podijeli sa svojom ženom.

Što se tiče duhovitih metafora, one su posebna priča. Zar je nedostojno spomena da se od prevoznih sredstava nudi mazga, a ostala su nedostupna do 19. stoljeća? Ili efektna parabola: "I'm going to be pregnant."  :)

Osim toga, tema je stavljena u Birtiju, pa bi i svaku ozbiljnu analizu njenih sadržaja trebalo uzeti uz čašicu dobrog pića.  ;)

Put u pakao , popločen je dobrim namjerama!

Mislim da nikakva aluzija na takove stvari ,bez obzira na vjersko opredjeljenje nebit trebalo "reklamirati" na takve načine.
Na stranu kaj je to nekome možda i "zabavno" pa to i rade. Meni nije i zato sam odreagirao,
Uvijek se pitam, a vidim da u tome na ovom forumu nisam sam, kako svi rado zaviruju u tuđe dvorište, vole se na fini način izrugivati zbog recimo vjere (koja je barem u Hrvatskoj prisutna u više od 80 posto obitelji), a kad im nešto od te "vjere" zatreba, znaju pronaći put do nje,
Apsolutno je dvolično govoriti , nisam onaj koji ljubi oltare, ne vjerujem u svećenike i slične gluposti. Kad ideš na kavu, ne udišeš samo njezin miris u kafiću, već naprotiv uživaš u konzumaciji iste.
Što je i normalno.
A kako bi izgledala Blagovjest u to vrijeme…….mene bi više zanimalo da mi se objasni, kaj to  doista je , Blagovjest??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....