Autor Tema: Kaj je to Gradska Vlast napravila dobro ???  (Posjeta: 12034 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: Kaj je to Gradska Vlast napravila dobro ???
« Odgovori #15 : Listopad 19, 2012, 10:10:54 poslijepodne »
Po meni ova je vlast totalni promašaj.U skoro četri godine nisu napravili ništa, sad se još prepucavaju međusobno(onaj koji steže remen i medijski guru-lutka na koncu).Gorički HDZ (GRAD VELIKA GORICA)je taoc istrošenih kadrova koji,da je bilo sreće,nisu nikad ni trebali biti na vlasti u Turopolju.Autocesta do Gorice stoji,ma da su imali ministra gro godina,dvorana se gradi sa zakašnjenjem, nakon što su "rasprčkali" namjensku lovu koju je ostavio Picula.Gospodarske zone idu puževim korakom,pogotovo Vukovina,gdje se treba kao nešto proizvoditi,a nisu u stanju ni završiti započetu cestu do iste(Grad-Županija-Austrijanci).Šetnica od tržnice do kina je samo pusto obečanje,a bazen imamo samo kad pukne nasip za vrijeme poplava.Elektrana na biomasu se trebala graditi,mada su svi protiv iste pa sad kao nitko ne zna čija je to bila (glupa) ideja.O tržnici da i ne govorim te sporu za zemljište od Bille.Zgrada od Velkoma je isparila,a komunalna poduzeča plačaju "masni" najam na nelegalno izgrađene objekte  :o(dok vlasti ne pada napamet da izađe ususret "malom " čovijeku po pitanju troškova legalizacije).Eto ovo je onako iz glave od mene koji ne pratim politiku,ne čitam lokalne novine i slabo sam upučen u detalje.Možete mislit ,kolko bi ovaj post bio jadniji po HDZ ,da se usudi netko ko je iznautra napisati promašaje ove vlasti.

Mogao si samo napisati: "Ja ću glasati za SDP. Glasajte i vi." Bio bi vjerodostojniji.  ;D

Ovako si nadrobio hrpu gluposti, koje nemaju veze s mozgom. Auto-cesta se ne gradi zbog gradske vlasti?  :o
Čemu ti onda pišeš hrpu gluposti ,umjesto da veliš da češ glasat za HDZ.
Ne komentiraš dvoranu i prepucavanja.Obečanu šetnicu, niti nagluhost po pitanju Velkoma.Da ne spominjem legalizaciju,gospodarske zone...bla bla...teme koje niti nisu bile predviđena za dnevni red neodržane sjednice.To nikom u ovom gradu niti nije bitno,niti HDZ-u niti SDP-u,jer koga dira di če obični ljudi raditi, i od čega če živjeti.

P.S. Za tvoju informaciju ne glasam za Jugoslavene!

Jaguar

  • Gost
Odg: Kaj je to Gradska Vlast napravila dobro ???
« Odgovori #16 : Listopad 20, 2012, 08:32:19 prijepodne »
......

Naravno da će zaustaviti kad novaca nema-pokradeno.
A u najbolja vremena kad je novaca bilo i dok se kralo koliko je to Šuker doprinio Gorici, po pitanju Autoceste, Groblja, ........., nije samo sitan zub u pitanju nego i sitan mozak, pa se brzo zaboravlja.
Kažeš VG nije dobila ništa, vidiš kako je Zadar dobio i nije Kalmeta naplaćivao svojima u Zadru groblje.

Ti očekuješ da se slože SDP i HDZ, iako se sam HDZ između sebe ne može složiti, kad su interesi u pitanju.
35 mil kuna? Objasni to mještanima gdje je položeno ono malo cijevi, napravljena veća šteta nego li vrijedi uopće uloženo a o 35 mil kuna nema ni govora.
I to je bio dil s HSS kako na gradskoj, tako na županijskoj i državnoj razini, zna se i zašto.
35 mil kuna okači mačku o rep.

Da, upravo tako gradnju Bioelektrane zaustavila je Akcija za Turopolje, pobijanjem studije, GV i sve političke stranke u njemu podržale, hoće li se ona jednog dana graditi i gdje, to je pitanje budućnosti, pouzdano znam kako na prvotnoj lokaciji neće sigurno!
Akcija za Turopolje je prva akcija građana koji mogu kada se dobro udruže i organiziraju napraviti nešto i zaštiti se od bilo koje politike, bilo kojih štetnih političkih poteza i projekata, ona može biti dobar poučak za buduće djelovanje građana naspram i protiv politike bilo koje fele.

Što se tiče Vlade, ne branim je nego sam realan, svaka Vlada kada nestane novaca ima dva rješenja zaduživanje ili povećanje nameta, pitanje je što je u kojem trenutku bolje.
Obzirom kako smo mi već prezaduženi, zahvaljujući opet HDZ, koji se zaduživao kako bi mogao isisavati novce iz proračuna kroz različite oblike marifetluka koje je radio, ovoj Vladi ostaje sada "čistiti" sva sra*a koja je HDZ popravio i naravno kako bi mogla financijski pokriti sve ostaje dizati poreze i namete.

Ja nisam sretan s porezima kao i ti ali sam svjestan kako druge mogućnosti u ovom trenu nema, dugoročno se može i treba poraditi na razvoju gospodarstva što treba umanjiti kasnije sve ove namete u budućnosti.

Ali tomu je nazaslužniji upravo HDZ.
Kao što će i neka buduća vlast u gradu od Barišića naslijediti gomilu sra*a!
Počevši od viška zaposlenih, koje je upravo Barišić zaposlio na izmišljena radna mjesta i koji u jednom mandatu "pojedu" 30 mil kuna dok su ceste po naseljima i mjestima katastrofalne u zadnje 4 godine jer se ne održavanju i po tom pitanju nije radilo ništa cijeli mandat.
A kad već spominješ Piculu, znaju mještani koliko je cesta obnavljano i kako su ceste održavane.

A što se tiče VFK i Beusa, pitaj njih, zašto šute ako šute, no postavlja se logično pitanje, što to oni mogu učiniti ako nisu u izvršnoj vlasti, oprosti odgovornost ima Barišić kao gradonačelnik a ne VFK i Beus.
Barišić je tobože gradonačelnik a ne VFK ili Beus.

Tako da pusti ti demagogiju, zna se tko je za što odgovoran, ne može netko biti gradonačelnik a odgovornost stalno prebacivati na nekog drugog, kao Barišić malo na VFK, malo na Beusa, malo na svoje, Šukera, Hubak i ekipa, pa onda naleti VŠO, pa malo Kunić i tako cijeli mandat.
To samo govori koliko je nesposoban gradonačelnik. Amen!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Kaj je to Gradska Vlast napravila dobro ???
« Odgovori #17 : Listopad 20, 2012, 12:51:47 poslijepodne »


Što se tiče Vlade, ne branim je nego sam realan, svaka Vlada kada nestane novaca ima dva rješenja zaduživanje ili povećanje nameta, pitanje je što je u kojem trenutku bolje.
Obzirom kako smo mi već prezaduženi, zahvaljujući opet HDZ, koji se zaduživao kako bi mogao isisavati novce iz proračuna kroz različite oblike marifetluka koje je radio, ovoj Vladi ostaje sada "čistiti" sva sra*a koja je HDZ popravio i naravno kako bi mogla financijski pokriti sve ostaje dizati poreze i namete.

Ja nisam sretan s porezima kao i ti ali sam svjestan kako druge mogućnosti u ovom trenu nema, dugoročno se može i treba poraditi na razvoju gospodarstva što treba umanjiti kasnije sve ove namete u budućnosti.

Ali tomu je nazaslužniji upravo HDZ.


Mislim da je na ovo najbolji odgovor ovaj vic!

Došla žena nakon trećeg braka nevina ginekologu na pregled.
Ovaj u cudu: "Pa dobro, kako to?"
- Jednostavno: prvi muz mi je bio Francuz, taj je samo lizao!
Drugi je bio Bosanac, taj je obradjivao posvud, samo ne kod
kuce...
- A treci?
- SDP-ovac. Vec se dvije godine cudi sto ova dvojica nista nisu
napravili svo ovo vrijeme!!!


 :D

Jaguar

  • Gost
Odg: Kaj je to Gradska Vlast napravila dobro ???
« Odgovori #18 : Listopad 20, 2012, 01:01:03 poslijepodne »
U boljoj varijanti tog vica:

treći je bio političar, on je samo obećavao. ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kaj je to Gradska Vlast napravila dobro ???
« Odgovori #19 : Listopad 20, 2012, 10:03:06 poslijepodne »
I ne samo da su zatvorili pošte u Vukovini i Čiču, nego sada žele zaustaviti preseljenje distributivnog centra pošte u Goricu. Jesu li se Fabijančićka i Beus potrudili da to toga ne dođe? Opet šute.
Dej izvor.
wwwg tablice

Offline kramer werke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 77
  • Karma: +0/-0
Odg: Kaj je to Gradska Vlast napravila dobro ???
« Odgovori #20 : Listopad 21, 2012, 10:25:33 prijepodne »
Evo otvaram ovu temu jer ispada da samo kritiziramo,najcesce Gradonacelnika,pa bi htio da malo i hvalimo sadasnju vlast na celu sa Barisicem jer ispadamo ko frustrirane Frajle  ;)
evo jedna dobra stvar koju je ova lokalna vlast napravila
-donešen je urbanisticki plan uređenja grada Velike Gorice
još kad bi Barišić i ekipa malo "potjerali" ove u katastru i sudu (sad im je sjediste u staroj opcini) da cim prije stupi na snagu nova katastarska izmjera,koja je inace rađena 2007,tako da grad ima novu točnu katastarsku izmjeru