Autor Tema: Velkom to Velkom again  (Posjeta: 33430 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #30 : Travanj 30, 2012, 08:49:49 prijepodne »

... na obavijesnom razgovoru u policiji...

Jao kukulele napunio sam gaće  :o heheeh... koja obrana za lika kojeg "navodno" ne poznaješ  ??? Ja sam samo iznio podatke koje sam čuo i da je dotični Pero Josipović teška stranačka poltrončina bez imalo mozga jer da išta vrijedi ne bi grijao klupu u stranci tolike godine. Eto toliko o tome! Ništa više niti manje rečeno nego kako se ovdje piše o drugim ljudima koji su se stranački aktivirali  :-*
Iako mislim da svi pretjerujemo u pljuvanju po drugima, ali jaguar tu retoriku ste na ovaj forum unijeli ti i koko-bg stoga vas molim da se malo uozbiljite kako bi rasprave i komentiranja na ovom forumu imale smisla. Vas dvojica toliko očito serete i pljujete po svima onima koji nemaju stavove koje propagira HNS. Prenosite vijesti sa službene stranice HNS-a, branite poteze HNS-a dok su sve druge, pa čak i SDP kriminalne organizacije. Još vas jednom molim da se malo primirite jer pisanjem na ovakav način zaslužujete samo iste odgovore, jer smatram da ne razumijete normalan način komunikacije. A što se tiče Pere Josipovića iz Novog Čiča kojeg branite kao samog sebe i govorite da ne bi trebalo pisati o ljudima koji nisu na ovom forumu, baš zanimljivo! Vas dvojica možete srati i sraćkati po svima, ali kad se piše o potpredsjedniku HNS-a Peri Josipoviću onda se to ne smije i prijeti se policijom i obavijesnim razgovorima ??? kaj je ovo Udbaški forum?

Možete nastaviti prijetiti i dalje jer ja se ne bojim govoriti istinu, ona uvijek pobijedi  ^-^ I još jedna stvar, da se bojim miševa poput vas dvojice nosio bi mačku ispod ruke  ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2012, 08:52:12 prijepodne tromblon »

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #31 : Travanj 30, 2012, 08:57:00 prijepodne »
pa priupitao kolegu tromblona za junačko zdravlje..

Zanimljivo kako se prijetiš. Što misliš koliki je  red da tebe priupitaju za zdravlje oni po kojima i njihovim obiteljima sereš već duže vrijeme?

Prvo pometi svoje dvorište...

Uskoro je Tematska sjednica GV-a na kojoj ćemo vidjeti tko je imao glavnu ulogu u seljenju Zelene tržnice  ;D

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #32 : Travanj 30, 2012, 09:13:53 prijepodne »


Uskoro je Tematska sjednica GV-a na kojoj ćemo vidjeti tko je imao glavnu ulogu u seljenju Zelene tržnice  ;D

E baš ju je gradonačelnik planirao cijelu godinu dana, imao ju je na umu, samo je čekao da SDP i HNS održe presicu i p(r)ozovu gradonačelnika da predloži tematsku sjednicu.  ;D

Slično kao i HSS za Bioelektranu, iako je HSS-ovac dogradonačelnik, čiji je Bioelektrana resor.;D

A što se tiče tematske, e to će biti jako zanimljivo čuti, moram se potruditi, iako nikada nisam bio na sjednicama, doći i poslušati sve bisere.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #33 : Travanj 30, 2012, 09:15:44 prijepodne »

A što se tiče tematske, e to će biti jako zanimljivo čuti, moram se potruditi, iako nikada nisam bio na sjednicama, doći i poslušati sve bisere.

Bisera uvijek ima, no bit će zanimljivo čuti tko je odgovoran za preseljenje Zelene tržnice  ;D

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #34 : Travanj 30, 2012, 09:26:35 prijepodne »
...stoga vas molim da se malo uozbiljite kako bi rasprave i komentiranja na ovom forumu imale smisla. Vas dvojica toliko očito serete i pljujete po svima onima koji nemaju stavove koje propagira HNS. Prenosite vijesti sa službene stranice HNS-a, branite poteze HNS-a dok su sve druge, pa čak i SDP kriminalne organizacije.

Nemoj me ti moliti za ništa, nemoj mi se obraćati privatnim porukama, nema niti potrebe niti smisla, no kako me prozivaš ovdje za neke stvari, pa da ti i odgovorim.

Izvuci sve moje postove u kojima sam citirao webstranicu HNS-a, argumentiraj mi svoje tvrdnje.
Pišem o kriminalu, kaj te to muči, al nisam u pravu? 70% HDZ-ovaca je to shvatilo, no razumijem nekima treba duže obzirom na intelektualnu razinu.
Pišem o zapošljavanju u gradsku upravu. Kaj ni to nije istina, daj me molim te razuvjeri i dokaži kako sam u krivu ili u zabludi.
Trudim se biti maksimalno korektan, sve dok se ne pojaviš ti i roj osica koji ovdje iznose čitav niz laži, neistina i podmetanja kako bi pokušali opravdati sve gore naprijed rečeno.

Tražiš ozbiljnu diskusiju, dok istovremeno trabunjaš o nekakvom prodavanju vrećica, što ti ni kume na placu ne bi povjerovale, ako imaš neki jaki argument za bilo koga pa i dotičnog gospodina, daj ga ali naj srati gluposti!

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #35 : Travanj 30, 2012, 09:42:49 prijepodne »

Izvuci sve moje postove u kojima sam citirao webstranicu HNS-a, argumentiraj mi svoje tvrdnje.


(Jadnika Peru Josipovića pustimo na miru, taj ionako ima previše putra na glavi)

Jednostavno klikneš na svoje postove i pogledaš svoju retoriku, ti, kunta i koko-bg lupate po svima i glorificirate HNS. Ja ne glorificiram nikoga kao ni ostali forumaši, jednostavno objektivno iznosimo činjenice i argumente,  nikoga osobno ne vrijeđam i tvrdim da svi koji su iz bilo koje stranke ogrezli u kriminal moraju za to odgovarati.




Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #36 : Travanj 30, 2012, 09:55:49 prijepodne »

Izvuci sve moje postove u kojima sam citirao webstranicu HNS-a, argumentiraj mi svoje tvrdnje.


(Jadnika Peru Josipovića pustimo na miru, taj ionako ima previše putra na glavi)

Jednostavno klikneš na svoje postove i pogledaš svoju retoriku, ti, kunta i koko-bg lupate po svima i glorificirate HNS. Ja ne glorificiram nikoga kao ni ostali forumaši, jednostavno objektivno iznosimo činjenice i argumente,  nikoga osobno ne vrijeđam i tvrdim da svi koji su iz bilo koje stranke ogrezli u kriminal moraju za to odgovarati.


Ha,ha,ha  daj se skuliraj i za promjenu pročitaj sam sebe, pa i u ovom zadnjem postu!
Objektivni i realni ste koliko i Pelješki most u ovom trenutku! ;D
Bilo bi previše od tebe očekivati argumente, ionako sam se unaprijed pripremio na to.
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2012, 10:01:52 prijepodne Jaguar »

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #37 : Travanj 30, 2012, 10:09:28 prijepodne »
slazem se u potpunosti, kunta, koko i jaguar pretjerali ste vrijeđanjem na forumu
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #38 : Travanj 30, 2012, 10:17:40 prijepodne »

Objektivni i realni ste koliko i Pelješki most u ovom trenutku! ;D
Bilo bi previše od tebe očekivati argumente, ionako sam se unaprijed pripremio na to.

Znaš jako dobro što sam ti napisao. Stoga vjerujem da u tebi ima ipak nešto više o stranačkog prepucavanja i vrijeđanja.  Ne mislim da si loša osoba, štoviše mogao bi kvalitetno donijeti ovom forumu, ali ga uvijek za*ereš sa stranačkim parolama i zadacima.
Budi malo objektivniji u raspravama (mislim da ne gledaš sve kroz stranačku pripadnost)

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #39 : Travanj 30, 2012, 10:26:18 prijepodne »
Jel ti to sudiš po sebi? Zbog čega odmah sve stavljaš u stranačku prizmu?
Zabole me neka stvar za te prizme, ja s tim nemam problema kao ni sa puno drugih stvari u životu.
Koliko ti puta treba naglasiti kako sam ja svoj na svome, s pripadnostima nemam nikakve veze, osim pripadnosti ovozemaljskom životu, punog oholosti i pokvarenosti, protiv čega se borim i boriti ću se i dalje, koliko mogu, znam i umijem! Prihvatio i shvatio ti to ili ne.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #40 : Travanj 30, 2012, 11:54:39 prijepodne »
... jednostavno objektivno iznosimo činjenice i argumente,  nikoga osobno ne vrijeđam i tvrdim da svi koji su iz bilo koje stranke ogrezli u kriminal moraju za to odgovarati.

da li ti čitaš to što napišeš ?   sram te može biti. napisao sam ti da uopće nema veze tko je čovjek, kakve stavove zauzima ni iz koje je stranke, ali ovako bezočno, podmuklo, kurvinski ga olajavati (pod izlokom rekla-kazala, radio mileva) skrivajući se iza nicka TROMBLON. Još jednom, sram te može biti.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #41 : Travanj 30, 2012, 12:02:11 poslijepodne »
ovako bezočno, podmuklo, kurvinski ga olajavati ...

Hebate koko-bg! pa nikad se nisi ovako bunio kad se komentira nekog drugog stranačkog aktivistu  ??? Ti lupaš po svima i to je uredu? heh i sad buš opet tupio kako nisi u HNS-u  :P

Rekao sam da pustimo jadnika Peru Josipovića na miru ima on dovoljno putra na glavi i bez naših komentara ovdje na forumu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #42 : Travanj 30, 2012, 12:16:13 poslijepodne »
tromblon, jedno je komentiranje a drugo je laganje, prostačenje i omalovažavanje osobe, ma tko on bio. Navodiš njegovo puno ime i prezime, aktivnosti koje je on načinio, bez ijednog argumenta. Ovako po skrivečki možeš pljuvati koliko hoćeš, ali nemaš muda da veliš, ja sam taj i taj govorim protov toga i toga i imam argumente za to.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #43 : Travanj 30, 2012, 12:23:58 poslijepodne »
...ali nemaš muda da veliš, ja sam taj i taj govorim protov toga i toga...

Zanimljivo kako da to ne primjeniš na sebi, a meni soliš pamet  ???

nebitno, svi znamo kakav si.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #44 : Travanj 30, 2012, 12:31:40 poslijepodne »
Nažalost, ti ne poznaješ ni osobu koju ujutro pogledaš u ogledalo, a kamo li nekog drugog.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.