Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Dom u Rakitovcu

<< < (2/4) > >>

Stjepan:

--- Citat: mojca - Srpanj 01, 2010, 05:39:49 poslijepodne ---Po novome smijete imati svadbu ali kompletan meni morate dogovoriti i uzeti od Gradela,tj restorana Feniks jer oni imju takav ugovor za dom.

--- Kraj citata ---

Feniks? Da li je to onaj restoran gdje HDZ slavi svoje izborne rezultate?

shaka zulu:
Ne verujem.Nebi oni to tak prozirno...Ipak je to Organizacija z iskustnom v Nabave & Pretvorbe...
Znači niš bez tikete nesmeš jesti a če ju na drek do zakeli si ga čist bez strava z guštom moreš oglobati.Kakova je to onda domača rana i domača svadba?
A do je delal Dom?
Jel jednak tak Gradel-Feniks?

Baš smo zločesti,ludi dobili novi Dom a mi samo cirkuse zbijamo i tiramo z toga.Ni druge nek nas je treba bojkoterati i kaštiguvati...

mojca:

--- Citat: Stjepan - Srpanj 01, 2010, 08:28:21 poslijepodne ---
--- Citat: mojca - Srpanj 01, 2010, 05:39:49 poslijepodne ---Po novome smijete imati svadbu ali kompletan meni morate dogovoriti i uzeti od Gradela,tj restorana Feniks jer oni imju takav ugovor za dom.

--- Kraj citata ---

Feniks? Da li je to onaj restoran gdje HDZ slavi svoje izborne rezultate?

--- Kraj citata ---


Je,to je taj restoran......

shaka zulu:

--- Citat: mojca - Srpanj 01, 2010, 05:39:49 poslijepodne ---...oni imju takav ugovor za dom.
--- Kraj citata ---
Dej mi ovo malo razloži.

Nekaj sem si mislil;platiš najam doma + 25-35-45€ po stolcu,moraš imati svoju poslugu... i de je tu računica? Jeftineje otijti nekam de sediš celu noč kak kufer i na kraju coltaš.Nit brige,nit pameti...

plemenitashica:

--- Citat: kuntakinte - Srpanj 02, 2010, 11:08:26 poslijepodne ---
--- Citat: mojca - Srpanj 01, 2010, 05:39:49 poslijepodne ---...oni imju takav ugovor za dom.
--- Kraj citata ---
Dej mi ovo malo razloži.
--- Kraj citata ---

Ovo niti ja ne razmem. Dom je vlasništvo MO što znači svih građana Rakitovca. I može se iznajmljivati u bilo koju svrhu i svakome tko plati. A koju hranu će netko jesti dok je dom u najmu, ili da li će piti ožujsko ili karlovačko - nemojte mi reći da i za to postoji UKAZ?
A još više ne razumijem da e mora jesti ono kaj Pustahija skuha i donese? Ma dajte?

To bi moglo biti, ali samo za HDZ-ovce. Moguće da je njima tako naređeno, a oni glupe budale poštuju riječ ZNA SE čiju.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju