Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Dom u Rakitovcu

<< < (4/4)

plemenitashica:

--- Citat: mojca - Srpanj 03, 2010, 12:46:45 prijepodne ---Može ga koristiti tko hoće za sve osim za svadbe ,one idu isključivo preko Pustahije

--- Kraj citata ---

Eh... da se nisam udala, sad bi svadbu radila u domu u Rakitovcu pa da vidim kak bi mi to Pustahija uvjetovao njegovo jelo.

Nego, da mi je vidjeti taj Ugovor.  :P

Mlačanin:

--- Citat: plemenitašica - Srpanj 03, 2010, 02:44:59 poslijepodne ---
--- Citat: mojca - Srpanj 03, 2010, 12:46:45 prijepodne ---Može ga koristiti tko hoće za sve osim za svadbe ,one idu isključivo preko Pustahije

--- Kraj citata ---

Eh... da se nisam udala, sad bi svadbu radila u domu u Rakitovcu pa da vidim kak bi mi to Pustahija uvjetovao njegovo jelo.

Nego, da mi je vidjeti taj Ugovor.  :P

--- Kraj citata ---


Eh....da... sve si nekaj mislim....
Ak bi bila svadba,ja bi mogel biti domačina?? ;) ;)

plemenitashica:

--- Citat: mlačanin - Srpanj 04, 2010, 08:33:26 poslijepodne ---..........


Eh....da... sve si nekaj mislim....
Ak bi bila svadba,ja bi mogel biti domačina?? ;) ;)
--- Kraj citata ---

Kaj se to pri nami ne veli gospodor?

Jednom sretnem na placu jednog muzikanta iz Mičevca koji je tak pratil mladence iz kuće pa do dvorane gdje se svadba održavala, i veli on: čuj ak se budeš udavala evo ti vizitka pa ti možemo svirati na svadbi.
I ja se nasmijem i velim: kaj ti je, pa udala sam se i baš ste mi vi i svirali doma kod mene.
A on se nasmije, veli: ma tko bi to sve popamtil, ali svejedno, ako se budeš OPET udavala zovi nas, imaš popust. ;)

@Franjo@:
Prije par godina bio sma na svadbi u tom svadbenom domu, sa gostima iz inozemstva. Tu ne mislim  na nase ljude , vec strance.Bilo me sramota ,i sram je je jos danas u kakvom su WC bili..
To nije za opisati, vec za povracati.
Urednost  wc daje pravu sliku o kulturi ljudi , a i o tom domu..i tu se nema sto dodati.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju