Anketa

Hoće li nam u Turopolju sada biti lakše?

Da, naravno
5 (31.3%)
Ufff... još teže
7 (43.8%)
Mislim da ipak hoće, sad su se grupirali
3 (18.8%)
Ne znam
1 (6.3%)

Ukupno Glasova: 10

Glasanje završeno: Lipanj 03, 2010, 10:19:26 poslijepodne

Autor Tema: Laku noć VG - 2. čin  (Posjeta: 94984 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #270 : Lipanj 02, 2010, 09:42:38 prijepodne »
Neznam na tko to mi misliš?
Moj stav je da svaka javna osoba,novinar, političar....treba raditi u korist drugih,pri tom mislim svih jednako bez predznaka.
Npr.gradonačelnik(nemislim na nijednog konkretno nego opčenito) treba provoditi zakon i primjenjivati ga na sve jednako,a ne ako si stranački kolega možeš sve ,a ako si neki građanin bez predznaka nemožeš ništa.Nažalost dok to ne shvate svi koji vode nešto neće biti poboljšanja.

Tako i Saša da je dobar novinar idosljedan sebi ,nebi pisao naručene tekstove nego objektivne bez obzira o kojoj strani se radilo.Mali smo grad i međusobno se poznajemo,te znamo kako se piše i zašto se tako piše.

Ako Saša piše naručene tekstove, onda ih je pisao i dok je lupao po HDZ-u. Pa me zanima koliko ste mu plaćali za to?

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #271 : Lipanj 02, 2010, 09:44:35 prijepodne »

Još ću jednom ponovit HNS je jednako odgovoran za ovakav razvoj događaja kao i DC.

acer Vi (afere) po običaju kao i muha lupite ( muhice čekam još uvijek podatkov o broju članstva i strankama za omanji minibus) i kada Vas se pita konkretno da date odgovore i argumente nestanete netragom.

Ponavljam:
"Da acer prodala se, pa HDZ je radio na tome od izbora dok u njoj nije našao najslabiju kariku, zašto najslabiju?
Jer joj je potrebno političko oživljavanje i mjesto u saboru na sledećim izborima( predsjednički izbori jedva 2%, DC skoro i ne postoji više na državnoj razini osim ove njene pozicije koju je imala u GV Velike Gorice, koju je maksimalno koristila za sebe, ne za DC kao stranku). Fyu.......

To što Vi pokušavate izjednačavati krivnju, razumijem Vašu nasušnu potrebu da sve stavljate u isti koš, to radi HDZ već 20 godina gdje pokušava proturiti tezu kako su svi isti, ne bi li lakše oprao sve svoje grijehe, ali to ne ide i ne drži vodu jer naprosto nisu svi isti.


Istina, nisu svi isti. U Gorici HNS je gori i od HDZ-a. N svu sreću građani su to prepoznali, pa dobivate maksimalno desetak posto glasova.

sused

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #272 : Lipanj 02, 2010, 10:29:31 prijepodne »
Neznam koji je novinar prvi u Hrvatskoj objavio brdekizaciju?? 
Sad kad Saša piše tekstove koji vama neidu u prilog prozivate ga HDZ-ovim čovijekom!


JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #273 : Lipanj 02, 2010, 10:34:39 prijepodne »
Kad već znate koliko dobiva HNS daj nam povedajte koliko dobiva DC? ^-^ ^-^
Napomena Vama i još ponekima da je HNS treća stranka u Velikoj Gorici, s tendencijom rasta u kontinuitetu.
Da podsjetim da je i Vesna Pusić osvojila cca. 8% na predsjedničkim izborima a koliko je ono VŠO, Vi to zaisgurno bolje znadete? ;) ;)
(VŠO u svom "domaćem" Gradu Velikoj Gorici.)

Je u pravu ste građani su to prepoznali pa je HNS sa 5% narastao na preko 11% na zadnjim lokalnim izborima, istina i bog.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #274 : Lipanj 02, 2010, 10:46:46 prijepodne »
Kad već znate koliko dobiva HNS daj nam povedajte koliko dobiva DC? ^-^ ^-^

15% samostalno na izvanrednim izborima 2006. Što HNS nikad neće dostići.

Da vam nije bilo Vesne, a prije toga Brdeka, nikad vi ne bi vidjeli vlast u Gorici. Više je i nećete vidjeti.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #275 : Lipanj 02, 2010, 02:17:14 poslijepodne »
Kad već znate koliko dobiva HNS daj nam povedajte koliko dobiva DC? ^-^ ^-^

15% samostalno na izvanrednim izborima 2006. Što HNS nikad neće dostići.

Da vam nije bilo Vesne, a prije toga Brdeka, nikad vi ne bi vidjeli vlast u Gorici. Više je i nećete vidjeti.

Živijo DC !!!!!!!!!
Ajmo svi na izvanredne izbore za GV i dajte prosim vas, svoj glas DC (tko god da se tako zove). Dajte ljudima poleta da shvate da su završili i da se s njima svršilo. Ali očito spadaju u one koji čak niti na svojim gre3škama ne uče (kam tek na tuđima), pa ih ZNA SE mora još jednom pogaziti i poniziti da ne kažem ugasiti plamen.

Ovo se zove zadnji trzaj. Živijo DC i Vesna ŠO!!!!!!!!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #276 : Lipanj 02, 2010, 02:27:28 poslijepodne »


kako je žurno veleštovani i nadasve čašćen predsjednik Gradskog vijeća sazvao sjednicu možete vidjeti u linku!
Sramota, GBR je teški foteljaš! nema podršku većine u gradskom vijeću a do zadnjeg dana se bori za fotelju! Toliko o poštenju, demokraciji, i svemu ostalom o čem bajaju plemenita, josip joža, kuntakinte itd....


http://www.gorica.hr/2010/06/obavijest-o-odrzavanju-9-sjednice-gradskog-vijeca-grada-velike-gorice-2/#more-4373

JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #277 : Lipanj 02, 2010, 02:56:58 poslijepodne »
Kad već znate koliko dobiva HNS daj nam povedajte koliko dobiva DC? ^-^ ^-^

15% samostalno na izvanrednim izborima 2006. Što HNS nikad neće dostići.

Da vam nije bilo Vesne, a prije toga Brdeka, nikad vi ne bi vidjeli vlast u Gorici. Više je i nećete vidjeti.

Istine poradi:

DC- HSU 2005 kao koalicija na izborima nisu presli prag  4,07 % (853 glasa) (nositelj Zvonko Kunic)

DC je 2006 na izborima dobio 10 % a ne 15 % i to na temelju VSO kao zrtve koja je izbacena iz vlade mjesec dana prije toga.

Danas je sasvim druga situacija, ukoliko dođe do novih izbora biće zanimljivo gledati Zeleniku i Antišu kak se grle i ljube.


JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #278 : Lipanj 02, 2010, 03:49:55 poslijepodne »


kako je žurno veleštovani i nadasve čašćen predsjednik Gradskog vijeća sazvao sjednicu možete vidjeti u linku!
Sramota, GBR je teški foteljaš! nema podršku većine u gradskom vijeću a do zadnjeg dana se bori za fotelju! Toliko o poštenju, demokraciji, i svemu ostalom o čem bajaju plemenita, josip joža, kuntakinte itd....


http://www.gorica.hr/2010/06/obavijest-o-odrzavanju-9-sjednice-gradskog-vijeca-grada-velike-gorice-2/#more-4373

dadi, kad već mene spominjete, dajte mene neukog informirajte je li to sve po zakonu? Il pitajte gradonačelnika, on valjda jedini zna kak to ide sve po zakonu. ;) 

Offline gubec beg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #279 : Lipanj 02, 2010, 06:01:42 poslijepodne »
a štel bi reči dadiju da ne razmem kak vu vaše škole vam je teško navčiti pravilnike i zakone , e pa sad mi je malo bole jasnije , zato je naš gradonočelnik studeral defektologiju , nikak nemre zaklučiti kak funkcioneraju polutke vu mozgu odnosno tera prima a tera šele informacije , pa mi je sad razumlivije kak je valda njegva desna polutka kak i desnom centru zakržlala pa nikak nemreju navčiti i proučiti zakone poterima se vlast obdržava.

acer1

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #280 : Lipanj 02, 2010, 07:16:37 poslijepodne »
Očito je da je HNS svojim stilom politike i načinom na koji se prezentira u javnosti dao sam sebi autogol.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #281 : Lipanj 02, 2010, 08:48:41 poslijepodne »
Očito je da je HNS svojim stilom politike i načinom na koji se prezentira u javnosti dao sam sebi autogol.

Čime? Loptom?


__________________________________________________________


Podsjećam da je sutra ujutro zadnji dan ove ankete, pa prosim ako netko još nije, a želi sudjelovati, neka glasuje.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #282 : Lipanj 02, 2010, 09:02:03 poslijepodne »
Dakle koliko mogu pročitati gradonačelnik je opet postupao "sve po zakonu"
Dakle zakon o lokalnoj samoupravi je jasan ili jasniji ako nije bio nekome jasan, nakon odluke Ustavnog suda i rješenja Ministarstva uprave, sada ja pitam sebe a i Vas tko je taj koji može i smije sebi dozvoliti da ne poštuje te odluke?
Javna osoba, bez obzira tko ona bila, svojim primjerom treba biti uzor građanima u poštivanju svih zakonskih akta, pa i ovih.
Mogu razumjeti da je politička situacija složena, prvi put imamo neposrednoizabranog gradonačelnika, prvi put imamo kohabitaciju vlasti, ali prije svega te komponente su se morale međusobno uvažavati, po meni loše namjere su počele onog trena kada je GV iseljeno iz svojih prostorija u prostore neprimjerene instituciji GV u Gradu poput Velike Gorice.
Tada se pokazala bahatost, drskost i namjera rata do istrebljenja, ovim drskim i bahatim nepoštivanjem zakona, odluka Ustavnog suda, rješenjem Ministarstva uprave se samo sve potvrdilo.
Ponovno pitam tko si ima u ovoj zemlji uzeti za pravo da te zakone ne poštuje? Očito netko ima ali ima i podršku za to sa visoke razine, postavio bi sljedeće pitanje onda, da li mogu ja ili netko od nas uzeti to pravo sebi? Ne vjerujem, makar ga ja nikada ne bi sebi ni uzeo. Međutim nije to ništa neobično i čudno, gledamo to svakodnevno na državnoj razini, bahatost, drskost, nebriga, neodgovornost, pohlepa, jal, razdor, normalan građanin se pita gdje on to živi? Da pita, spravom, zato nam je svima dobro promisliti i razmisliti kako mijenjati ovo stanje koje postaje depresivno i nesnošljivo, jer je nesnošljivost postala glavna crta koja nas vodi, rekao bi jedan "dva Hrvata a tri stranke", hrvatska ima samo oko 4,5 mil stanovnika od kojih su nažalost 4 mil nesretni i tužni, ne zbog krize, neimaštine nego ponajviše radi razdora hrvatskog bića po svim linijama, to ponajbolje oslikava Velika Gorica, svojom političkom situacijom.


http://hns-vg.com/index.php

Smijenjena nezakonito postavljena direktorica VG Poduzetničkoga centra

 

Jučer su održane sjednice Skupštine svih pet komunalnih poduzeća u vlasništvu Grada Velike Gorice. Samo na Skupštinu VG Poduzetničkoga centra odazvala se i nedavno imenovana direktorica Sanda Kulić Makar, koju je 20. svibnja na tu dužnost postavio velikogorički gradonačelnik Dražen Barišić, nakon što je pod pritiskom smijenio dotadašnju direktoricu Mirelu Schreiber. Obzirom da je Barišić to imenovanje izvršio smišljeno nezakonito jer je znao da je Gradsko vijeće sukladno Zakonu o lokalnoj samoupravi te odlukama Ustavnoga suda i  Ministarstva uprave imenovalo zakonitu Skupštinu svih trgovačkih društava u vlasništvu Grada, protiv njega će biti podnesena kaznena prijava za zlouporabu položaja i ovlasti

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #283 : Lipanj 02, 2010, 09:17:31 poslijepodne »
Jučer su održane sjednice Skupštine svih pet komunalnih poduzeća u vlasništvu Grada Velike Gorice. Samo na Skupštinu VG Poduzetničkoga centra odazvala se i nedavno imenovana direktorica Sanda Kulić Makar, koju je 20. svibnja na tu dužnost postavio velikogorički gradonačelnik Dražen Barišić, nakon što je pod pritiskom smijenio dotadašnju direktoricu Mirelu Schreiber. Obzirom da je Barišić to imenovanje izvršio smišljeno nezakonito jer je znao da je Gradsko vijeće sukladno Zakonu o lokalnoj samoupravi te odlukama Ustavnoga suda i  Ministarstva uprave imenovalo zakonitu Skupštinu svih trgovačkih društava u vlasništvu Grada, protiv njega će biti podnesena kaznena prijava za zlouporabu položaja i ovlasti

Od tih kaznenih prijava sigurno profitiraju građani Velike Gorice >:(! Pa jedino čim se bavite godinu dana je pisanje kaznenih prijava i siguran sam da ih više neznate ni nabrojati! Žalostan i jadan vam je posao. Valjda će sada većina u Gradskom vijeću prekinuti ovu trakavicu kaznenih prijava i primit se posla jer ovo što smo imali prilike viidjeti pod palicom GBR ne vodi ničemu!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #284 : Lipanj 02, 2010, 09:50:53 poslijepodne »
dadi jel Vi to želite mene i građane Velike Gorice ubediti da ne treba poštivati zakone?
Ili da je u redu da Velika Gorica bude "divlji zapad" po volji nekog "šerifa", čiji su zakoni jedini i mjerodavni kako on odluči.
Ili da građani Velike Gorice sutra već prestanu plaćati svoje zakonske obveze?

Molim Vas da meni i građanima Velike Gorice pojasnite decidirano Vašu poruku koju ste odaslali u ovom svom zadnjem postu.