Autor Tema: pushiona :o  (Posjeta: 5923 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
pushiona :o
« : Veljača 11, 2010, 11:06:56 prijepodne »
...gledam jutros  o naljepnicama za tehnički pregled koje se lijepe sa vanjske strane... i smijem se i ne vjerujem... kao u stilu da ako imaš oštećenu naljepnicu plaćaš 300 kn kazne ak' te murja ulovi, odnosno, mislim da su rekli, 800 kn ak' dojde na sud... jebate chuck, pa to su dobro smislili... naljepe sa vanjske strane (oni ljepe, da nebi ti sam možda), pa koliko dura-dura... i smijem se ja tako (a u isto vrijeme ljut k'o pas kak nas muzu), dakle smijem se ja onim "pacijentima" (njih 525 do 31.01.10.) koji su "popushili" foru sa naljepnicom... da kak' se to more dogoditi... i mislim si - ah, ko ih *ebe kad ne paze  :-\... i krenem ja na posel, zemem strugalicu i počnem čistit prednju šajbu.... i očistim ju tak dobroooooo, tak da ni naljepnica ni ostala... kak bi sam rekel, 'ko me *ebe kad nis' pazil... i tak bi, po murji, sad trebal ići u stanicu tehničkog pregleda i kupiti novu (8,50 kn)... kao što i napisah, 'ko me *ebe kad nis pazil  :D...
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

plemenitashica

  • Gost
Odg: pushiona :o
« Odgovori #1 : Veljača 11, 2010, 12:03:30 poslijepodne »
...gledam jutros  o naljepnicama za tehnički pregled koje se lijepe sa vanjske strane... ..........

Na Dobro Jutro Hrvatska? I ja sam gledala, i poslušala onog policajca koji tvrdi da su te naljepnice i u Njemačkoj i u Austriji odavno, a kod njih su zime ipak jače, pa da nemaju problema sa otpadanjem.
Ali je zaboravio reći da tamo svaki auto ima garažu i da vrlo vjerojatno ne stružu snijeg i led ispred zgrade sa šajbi kak mi.

i tak bi, po murji, sad trebal ići u stanicu tehničkog pregleda i kupiti novu (8,50 kn)... kao što i napisah, 'ko me *ebe kad nis pazil  

Eto, niste pazili.  ;)
Nego, ja uopće nemam to zaljepljeno, ali nisam imala niti prije kad se unutra ljepilo, jer mi je bilo teško oprati staklo iznutra oko te naljepnice. Uvijek (BobRock  ;) ) mi je bilo flekavo okolo.

shaka zulu

  • Gost
Odg: pushiona :o
« Odgovori #2 : Veljača 11, 2010, 12:49:48 poslijepodne »
"Nisi bio pratio":
- http://www.forumgorica.com/general-discussion/auto-moto/msg9202/#msg9202

- http://www.forumgorica.com/general-discussion/auto-moto/msg10683/#msg10683

-bil sem ponosni vlasnik iste cca dva (2) dane.Sad imam drugu.I nimam ju nameru keliti jel mi je šajba sva zasrana od sredstva za pranje i "onogacrnogazceste" a mesto de bi trebala biti trenutno od pogleda štrumfov skriva sneg.Nekak me mori osečaj da ni ova ne dugo da ju "apliceram"...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: pushiona :o
« Odgovori #3 : Veljača 11, 2010, 02:36:16 poslijepodne »
... Uvijek (BobRock  ;) ) mi je bilo flekavo okolo.

I'm watching you!   ;)

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: pushiona :o
« Odgovori #4 : Veljača 11, 2010, 03:16:24 poslijepodne »
"Nisi bio pratio":



...ježi ga, nisam (te) pratil... idem sada malo hrkljuša za kaznu  :-X ...
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: pushiona :o
« Odgovori #5 : Veljača 11, 2010, 03:48:20 poslijepodne »
Pa koji je to policajac izjavio da se u Njemačkoj i Austriji lijepe naljepnice odavno. Možda je čovjek mislio na vinjete? kod mog burazera u Dortmundu se ne ljepe nikakve naljepnice, sve ti lepo piše na tablicama. Pa i kod drugog burazera u Švedskoj nema nikakvih naljepnica, sve lepo po tablici piše. Jedino mi kod sestre u Milanu šogor stalno nešto lepi po sredini prednjeg prozora od kola, dva komada pa umeče svake godine nešto novo. A možda je i maznuo kola, ko če ga znat.  ;)
Ko to tamo peva?

JosipJoža

  • Gost
Odg: pushiona :o
« Odgovori #6 : Veljača 11, 2010, 08:38:22 poslijepodne »
More bre dobola da jedne tablice metneš na jena kola, pa skineš i metneš na druga ili treća, a sve jednom platiš. Pitaj burazere, kolko kola imaju oni?
Što će to nama kad ionako nemremo imati ni jena kola a kamoli dvoja ili troja u dvorišću.
Ko će bre da plati kredite i za ova jena kola.
Viš kak država misli na nas i zato i neda da jene tablice metneš na druga kola, kako bre da plaćaš dva/tri kredita, za dvoja ili troja kola.
I zato spravom uzme svake godine hiljadarku kunića za tablice, e da još sve piše na tablicama koštalo bi sigurno dvije hiljadarke.



 

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: pushiona :o
« Odgovori #7 : Veljača 11, 2010, 09:38:27 poslijepodne »
More bre dobola da jedne tablice metneš na jena kola, pa skineš i metneš na druga ili treća, a sve jednom platiš. Pitaj burazere, kolko kola imaju oni?
Što će to nama kad ionako nemremo imati ni jena kola a kamoli dvoja ili troja u dvorišću.
Ko će bre da plati kredite i za ova jena kola.
Viš kak država misli na nas i zato i neda da jene tablice metneš na druga kola, kako bre da plaćaš dva/tri kredita, za dvoja ili troja kola.
I zato spravom uzme svake godine hiljadarku kunića za tablice, e da još sve piše na tablicama koštalo bi sigurno dvije hiljadarke.



 


Ma nije tako brate Jovo. tamo kad jednom platiš tablu za kola to je bre tvoja tabla, nema neko da ti vrluda i izmisli neku foru pare da ti uzme. Ima bre jedan komšija u našem gradu, šaner po zanimanju ( slobodni umetnik) pa vozi samo mercedes, svake dve godine menja kola ali iste table ima. pito ga ja kako je to, jel ladno u nemačkoj, a on veli da nema tamo da se lepi. Samo mora da se plati, a ako se ne plati odma bre u kompjuter te stave pa te milicija nađe na cesti i evo problem. A isto ti je i za kredit, švabo prošle godine poticao prodaju pa narodu delio od 5-10 iljadarki ako kupi nova kola, kamata 4-5%, može i 6 meseci samo kamatu da platiš, sve da funkcioniše samo da ne propadne narod. nema bre ni namet na platu. Tako on priča, pa zna valda čovek, radi u dojčladnu u Frankfurt na majni.
E moj Jovane, mi smo ti bre stoka za odstrel. kod nas nema leba više. Pa de si bre video da ti naplati trošak za slušanje muzike u kolima ( neki zamp) kad ideš da registruješ kola. Pa šo ako nemam radio u kolima? ništa, kaže ovaj kod Zubaka, ugradi ga ali će da platiš, takav je propis. Pa ti sad registruj kola kad te nameti okače po tamburi. Još samo da izmisle i porez na letvu od volana.  ;)
Ko to tamo peva?

plemenitashica

  • Gost
Odg: pushiona :o
« Odgovori #8 : Veljača 11, 2010, 10:34:00 poslijepodne »
.......... Pa de si bre video da ti naplati trošak za slušanje muzike u kolima ( neki zamp) kad ideš da registruješ kola. Pa šo ako nemam radio u kolima? ništa, kaže ovaj kod Zubaka, ugradi ga ali će da platiš, takav je propis. .......

Jel ovo šala ili kaj? Kakv zamp i kakvav porez na slušanje muzike?

Bilaj

  • Gost
Odg: pushiona :o
« Odgovori #9 : Veljača 11, 2010, 10:51:27 poslijepodne »
Jel ovo šala ili kaj? Kakv zamp i kakvav porez na slušanje muzike?

Ovo je za istač.
ZAMP tuži sve one firme koje imaju dostavna vozila i traži da i oni plačaju naknadu za slušanje radija. E sada nisam sigurna dali je to potaknuo zamp ili televizija ali apsurd- je apsurd je.

shaka zulu

  • Gost
Odg: pushiona :o
« Odgovori #10 : Veljača 11, 2010, 11:43:37 poslijepodne »
Josipović,Josipović,sliku svoju...  O0
-
Kad sam ja planiro sos moju Hatidže da skoknem vani kod tetkine sestre Dženane koja je vidla pola sveta,kroz zatvorsku rešetku,išo sam da registrujem kola.Pa,znaš kako to ide,malo bomboljade,čokoljere,slatko de Požarevac,so,leb preko pogače,šljivoviski de Svetozarevo,za oni koji piju fina piča vinjak Prokupac Beograd,pečeno prasence,jagnje,neš kozliča i piliča,druge meze ...
Pa ne registruju se kola svake godine,il dvaput u životu.Prije sam stalno menjo kola i table a šajbu sos marku za frankisanje kola samo selio.E,to je bilo dok se frankisalo kola iznutru a ne spolja a ako bre ove marke nastave da otpadaju svaka dva dana ima bre da me steraju na prosjački štap.Ko če more bre da im peče prasiče svaka dva dana,petnes puta mesečno!?Šta če bre ove marke na kola?Pa neču bre poštom da ih šaljem!Majke ima ga nabijem lopovske turske!
Ima iduči put da zakucam ekserčičima marku za šajbu pa da sve to zalejem betonom pa če onda da vidim kom če bre da otpadne oca im poljubim.Ima da vozim kola ko vlakovođa sos otvoreni prozori,otvorili ih na patologiju lopovske.
Šta bre pričate VANI?Meni isto vani i unutra.Mi romi smo svecki ljudi,moderno da se kaže globalni.Kakovi bre zakoni,legitimacije,propisi,dozvole,pasoši,granice?Pa to za nas nikad nije imalo da postoji.Al,kako me bre ***u sos ovo frankisanje kola,frankiso ih Ljubiša proktolog analno na rektoskopiju.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: pushiona :o
« Odgovori #11 : Veljača 11, 2010, 11:45:03 poslijepodne »
.......... Pa de si bre video da ti naplati trošak za slušanje muzike u kolima ( neki zamp) kad ideš da registruješ kola. Pa šo ako nemam radio u kolima? ništa, kaže ovaj kod Zubaka, ugradi ga ali će da platiš, takav je propis. .......

Jel ovo šala ili kaj? Kakv zamp i kakvav porez na slušanje muzike?

Lele, lele, dolijala koka. Pa što si bre mislila Plemenito čedo, da brko ne uzima porez gde stigne? More, ta fora sa naplatom muzike ti je još prošle godine započela. Ja došo sa šanerom da registrujem kola kad ono, poskupelo za muziku? Pito ja onog čelu kod zubaka, znaš onog što je rukomet igro, šo bre muziku da ti platim, pa ne kupujem kartu za Lepu Brenu, kad on pokaza "pravilnik" i lepo piše naknada od 100,00 ku pa de stigne. I još moj čelo veli to ti je tek počelo, sledeće godine ( znači ove ) će da ti krene još neke fore i fazoni, ko malo če da poskupi putarina ili tako nešto. More ima za moj Jugo 45 tdi da platim registraciju više no što kola vrede. More, ima na kola iz firme "nabijem te gore" ( pick up) stvarno da te nabiju. ;)
Ko to tamo peva?

plemenitashica

  • Gost
Odg: pushiona :o
« Odgovori #12 : Veljača 12, 2010, 09:00:06 prijepodne »
Jel ovo šala ili kaj? Kakv zamp i kakvav porez na slušanje muzike?

Ovo je za istač.
ZAMP tuži sve one firme koje imaju dostavna vozila i traži da i oni plačaju naknadu za slušanje radija. E sada nisam sigurna dali je to potaknuo zamp ili televizija ali apsurd- je apsurd je.

Ako sam dobro razumjela samo dostavna vozila to plaćaju.

Nego, čemu taj porez ZAMP-a u automobilima, kad slušamo radio koji  već plaća reprodukciju glazbe, pa splušamo CD koji već u cijeni imaju taj porez. Ne kužim?