Autor Tema: Branitelji za branitelje  (Posjeta: 45812 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #120 : Kolovoz 21, 2010, 12:46:56 prijepodne »
Ovo sve što si napisao stoji osim jednog, a to je da se upravo politika HDZ-a zalagala da se osnuje Haag i da se tamo sudi ratnim zločincima. Tada je u saboru RH pokojni Račan bio prozivan kao veleizdajnik jer nije htio podržati Haški sud, i on je tada govorio da ne pristaje na kategoriju zapovjedne odgovornosti. Danas je to došlo na naplatu da su svi zapovjednici HV-a koji su tamo isključivo po zapovijednoj odgovornosti.
A naravno da treba i spomenuti da neće haški sud sudit samo jednoj strani u sukobu jer bi tada priznali vlastite propuste u vidu prešutne potpore Miloševićevoj politici. I kad je bio Vukovar, Dubrovnik i ostatak gradova u RH moglo se spriječiti, kasnije su se dogodili Srebrenica, Kozarac, Sarajevo i opet nije spriječeno zlo tek kad je zlo zakucalo na vrata NATO-a onda se išlo u vojnu intervneciju i rješavanja samo jednim razumnim jezikom, ratom.
A što se tiče činjenice da se u RH napravilo socijalni slučaj to je normalan slijed događaja jer svaka država koja je izašla iz rata je u socijalno lošem položaju. Nekima je pretvorba i privatizacija doslovno "MEKA i MEDINA".
To što se napravilo s pretvorbom i privatizacijom po meni je ravno ratnom zločinu.

« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2010, 12:58:20 prijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #121 : Kolovoz 21, 2010, 08:54:39 prijepodne »
... eh da ima volje i želje da se počne raščiščavati sa lopovima u pretvorbi ... Goli otok bi bio pregoli i premali za sve takve .... ali kad ovi na vlasti, malo malo pa vlove jednog od svojih s prstima v pekmezu ... i ako počnu dalje čačkati ni sami ne znaju kam ih bu to odvleklo, čije ime će se još pojaviti ... otkrili su toplu vodu da se kompanja HDZ-a financirala po modelu "moraš platit reklamu ... "
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #122 : Kolovoz 21, 2010, 10:48:39 prijepodne »
Citat:
otkrili su toplu vodu da se kompanja HDZ-a financirala po modelu "moraš platit reklamu ... "

He...a tko vama plaća štampanje DOMEKA????....tko to financira i na koji način????...distribuciju vrši to znamo spužva bob no mene kao poreznog obveznika interesira jel istina da se DOMEK štampa na konto POU-vih letaka????..

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #123 : Kolovoz 21, 2010, 11:59:05 prijepodne »
Ovo sve što si napisao stoji osim jednog, a to je da se upravo politika HDZ-a zalagala da se osnuje Haag i da se tamo sudi ratnim zločincima.

Tada je u saboru RH pokojni Račan bio prozivan kao veleizdajnik jer nije htio podržati Haški sud

Meni su ove dvije rečenice kontradiktorne. I da - upravo se HDZ zalagao da se osnuje Haaško tužiteljstvo za ratne zločine, i upravo je HDZ i dogovorio sve te moduse koji nam kasnije kao državi i narodu rade cijelo vrijeme o glavi. Ustvari, nitko osim HDZ-a to i nije mogao dogovoriti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #124 : Kolovoz 21, 2010, 12:49:21 poslijepodne »
Meni su ove dvije rečenice kontradiktorne. I da - upravo se HDZ zalagao da se osnuje Haaško tužiteljstvo za ratne zločine, i upravo je HDZ i dogovorio sve te moduse koji nam kasnije kao državi i narodu rade cijelo vrijeme o glavi. Ustvari, nitko osim HDZ-a to i nije mogao dogovoriti.

Da i ne. HDZ nije thel da se išta iz oluje procesuria u Haagu. Zato je i 99 bio prozivan od strane međunarodne zajednice.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #125 : Kolovoz 21, 2010, 01:31:39 poslijepodne »
Citat:
otkrili su toplu vodu da se kompanja HDZ-a financirala po modelu "moraš platit reklamu ... "

He...a tko vama plaća štampanje DOMEKA????....tko to financira i na koji način????...distribuciju vrši to znamo spužva bob no mene kao poreznog obveznika interesira jel istina da se DOMEK štampa na konto POU-vih letaka????..

muha, ti si stvarno genijalac kako netko reče, ali genijalac po glupostima koje samo od tebe mogu ovdje doći.
U Domeku ti lijepo piše tko su podržavatelji a oni to i financiraju iz svojih privatnih lisnica.

Za ostale forumaše informacija, podržavatelji su sve redom poznati i priznati velikogorički, građanke i građani, intelektualci
kojima je izuzetno stalo do toga da se domaća povijest, kultura i tradicija promovira i obrađuje u Domeku, Domek je kao takav i sa takvim ciljom i nastao.

 Što to muhi znači? Razumije li to muha? je li muha kvalificirani kritičar koji bi mogao komentirati Domek uopće? Nije dostojan da izgovara ime Domek.
Ne, on je dobio naredbu da blati sve vrijedno i nevrijedno, ako to nije došlo od zna se, kako plemenitašica kaže, MI GLISTA.
muha informiraj se i potraži jedan broj Domeka, možda te prosvijetli, barem jedan djelić. ;)

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #126 : Kolovoz 21, 2010, 04:01:56 poslijepodne »
no, lepo zafalim, gospon joža na prosvjetljujućim tezama. daklem tko se usudi pitat za financiranje domeka taj je jože=domeka nedostojni primatelj tuđih naredbi, neprijatelj tradicije, kulture i povijesnog nasljeđa. pa nemre jedan obični muha bit kritičar, to mogu biti samo pripadnici veleučenog kruga prosvijećenih građana i intelektualaca okupljenih oko domeka.  samo joža i domekovci su košer i pošteni igrači i čuvari povijesti, tradicije i kulture.  pa, prosim gospon joža, to nije argumentirana diskusija već najobičnija hrpa objeda na račun uvaženog kolege muhe. možete se ne slagati, ali to trebate raspraviti uz argumente. 
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #127 : Kolovoz 21, 2010, 07:40:35 poslijepodne »
Slažem se s DS-om bilo bi zanimljivo vidjeti tko to financira čiji je interes iza svega?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #128 : Kolovoz 21, 2010, 08:27:14 poslijepodne »
Ajde bre Mile pročitaj malo vesti iz komšiluka što ga "naša" vlada financira ...  

"Unatoč teškoj ekonomskoj krizi koja je zahvatila Hrvatsku, zbog čega su već napravljena dva rebalansa proračuna, zaposlenima nametnut dodatni porez na plaće i povećan PDV, Vlada nije smanjila davanja za projekte u BiH. Ne samo da se nisu smanjila davanja nego su ona povećana za nekoliko desetaka milijuna kuna u odnosu na 2008., i to kad je već krajem prošle godine bilo jasno da će kriza teško pogoditi hrvatsku državu. Hrvatska će dati tijekom ove godine Hrvatima u BiH 270 milijuna kuna.

Ako je hrvatska vlada svim zaposlenima i umirovljenicima u Republici Hrvatskoj nametnula krizni porez i tako im smanjila primanja, nema ni jednog razloga da se ne smanje ili uspore davanja Hrvatima u BiH čiju pomoć upravo financiraju građani Hrvatske kojima je Vlada nametnula dodatni porez. Štoviše, ove godine hrvatska vlada se obvezala na dodatni trošak. Hrvatska vlada se obvezala da će preuzeti kreditni aranžman od 180 milijuna kuna za završetak druge faze sveučilišnog kampusa u Mostaru.

S obzirom na to da se radi o desetogodišnjem kreditnom aranžmanu svake godine, pa tako i ove, planirano je 18 milijuna kuna. Još 130 milijuna kuna planirano je u državnom proračunu za 2009. Od toga iznosa ukupno je predviđeno izdvajanje 94 milijuna kuna financijske potpore kroz ministarstvo regionalnog razvoja koje je donedavno vodio ministar Petar Čobanković u 2009. za uglavnom povratničke te projekte u manjinskim hrvatskim sredinama u BiH, što je 20 milijuna više nego u prošloj godini, kada je u proračunu predviđeno i realizirano oko 75 milijuna kuna.

Najviše je novca od tih 94 milijuna kuna predviđeno za povratak prognanih Hrvata, i to 47 milijuna kuna, dok je prošle godine utrošeno 27 milijuna. Za 5 milijuna kuna povećan je iznos za troškove liječenja Hrvata iz BiH u Hrvatskoj koji je u 2008. bio 15 milijuna kuna, pa ove godine iznosi 20 milijuna kuna. Međutim, osim ovih izdvajanja u državnom proračunu Republike Hrvatske za 2008. i 2009. bilo je potrebno osigurati sredstva u iznosu od 116.234.832 kune godišnje za isplatu razlike do pune obiteljske mirovine članovi ma obitelji poginulih, odnosno nestalih pripadnika Hrvatskog vijeća obrane i za isplatu razlike do pune invalidske mirovine ratnim invalidima pripadnicima Hrvatskog vijeća obrane za oko 2500 ratnih invalida Hrvatskog vijeća obrane. Premda su hrvatske mirovine smanjene, nema naznaka da su smanjena ova izdvajanja za mirovine bosanskih državljana. Financijski pokazatelji govore da se hrvatska vlada neozbiljno i diletantski ponaša dijeleći šakom i kapom novac izvan Hrvatske u vrijeme najveće krize, dok za spašavanje hrvatskih obrtnika i poduzetnika koji pune državi proračun iz kojeg se, među ostalim, i u BiH šalje pomoć Hrvatima, izdvaja gotovo minimalna sredstva. Tako se za projekte poticanja konkurentnosti i inovacije u 2009. iz proračuna izdvojilo 89 milijuna kuna, dok je za projekte namijenjene obrazovanju u poduzetništvu izdvojeno mizernih 8 milijuna kuna. Za poticanje regionalne konkurentnosti izdvojeno je 118, a za poticanje i razvoj obrta samo 12 milijuna kuna. Dakle, u proračunu za 2009. sva spomenuta izdvajanja za pokretanje dijela gospodarstva na razini cijele Hrvatske manja su nego što je to za pomoć Hrvatima u BiH. HDZ-ova vlada Jadranke Kosor ima drukčiju računicu u svemu tomu, jer je upravo obilato i neselektivno financiranje raznih socijalnih i braniteljskih skupina bio njezin model dok je bila na čelu ministarstva branitelja.

Otkad je Jadranka Kosor počela voditi brigu o hrvatskim braniteljima, broj invalida Domovinskog rata popeo se s 20 tisuća početkom 2004. na 43 tisuće danas. Naklonost HDZ-a prema braniteljskoj populaciji i njegova velika financijska pomoć svih prošlih godina raznim braniteljskim i udrugama invalida ima prije svega kako zbog glasačkog tijela tako i zbog činjenice da su udruge odrađivale političke zadaće u ime stranke. Upravo se takav model preslikava u BiH gdje Jadranka Kosor ne želi dovesti u pitanje pet HDZ-ovih mandata za hrvatski Sabor na slijedećim parlamentarnim izborima. Glasovi Hrvata iz BiH, prije svega iz Hercegovine, srednje Bosne i dijela Bosanske Posavine gotovo su presudni za pobjednika parlamentarnih izbora u Hrvatskoj, te stoga ne čudi da u vrijeme najveće krize HDZ ne želi smanjiti pomoć Hrvatima na tim područjima. Međutim, HDZ očito ima jedna financijska mjerila prema stalnom biračkom tijelu na spomenutim područjima, a druga prema Hrvatima u ostalim dijelovima BiH, prije svega u Republici Srpskoj. Od ukupno nešto više od 87 tisuća Hrvata prognanika koji su se vratili u BiH, čak 85 posto se vratilo na područje Federacije BiH. Međutim, sasvim drukčiji su podaci za područje Republike Srpske. Prema službenim podacima Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice BiH, tamo nedostaje čak 92 posto Hrvata koji su tu prije rata živjeli. S obzirom na sve ovo, HDZ iskrivljuje ustavnu obavezu pomoći Hrvatima u BiH, jer da se toga drži onda bi pomoć trebala biti jednaka za sve Hrvate u BiH, a ne samo tamo gdje se dobivaju glasovi. Da su to primjetila i državna tijela BiH pokazuje i inicijativa s početka 2008. kad je Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH uputilo Ministarstvu mora, turizma, prometa i veza Hrvatske dokument u kojem se predlaže dugoročni sustavni model pružanja pomoći Hrvatima u BiH. Iz Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice predložili su kolegama iz Hrvatske utemeljenje jedne zasebne agencije CROAID (Hrvatska agencija za međunarodni razvoj) po uzoru na američku agenciju USAID.

Može se isčitati kako su državna tijela u BiH primjetila nesrazmjer pomoći za Hrvate u BiH koji žive na različitim područjima i koji su gotovo zaboravljeni od Zagreba za razliku od nekih drugih krajeva većinski naseljenih Hrvatima. U svemu bi se koristila iskustva Hrvatske iz poticajne stanogradnje, ruralnog razvoja, poslovnih zona te fondova za regionalni razvoj. To su glavni motivi i pojašnjenja zbog čega bi bilo neophodno utemeljiti zasebnu agenciju CROAID. S tim ciljem Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH predložilo je i formiranje povjerenstva koje bi ovu ideju razradilo, a već je u to tijelo predložilo zamjenika ministra Slavka Marina te savjetnike Mladena Tolu i Ivicu Kovačevića. Međutim, do danas u Hrvatskoj nije bilo volje za rješavanjem tog problema i transparentnim financiranjem projekata. Hrvatska vlada je prošle godine osnovala Povjerenstvo za koordinaciju potpore i financiranje obrazovnih, kulturnih, znanstvenih i zdravstvenih programa i projekata Hrvata u Bosni i Hercegovini za 2008. godinu.

http://www.nacional.hr/clanak/64538/vlada-rh-ni-u-krizi-ne-smanjuje-pomoc-bih

stari članak, a davanja su još veća ... to su po njima samo ona "transparentna" davanja ... a kaj je sa onima koja se direktno (cash) uplačuju ???  što je s braniteljima koji dobivaju i našu i njihovu mirovinu ? Što je s muljanjem po pitanju poreza i mjesta boravka ??? Na žalost uz Domek koji financiram svojevoljno, vlada mi OTIMA putem poreza veliku lovu da bi financirala svoju nesposobnost, kupovinu glasova, propale investicije, ljetovanja i zimovanja, skupe aute, ljubavnice, bosance, hočeš posavljake ili hercegovce ... jednom riječju, gadi mi se !


... a onda se nađeš ti, Mile car i uzmeš sliku jednoč "časnog i nepotkupljivog" i pokušavaš nam prodavati muda pod bubrege .... daj oladi malo ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #129 : Kolovoz 21, 2010, 09:01:00 poslijepodne »
Koko brejkeru, možeš drobit svašta, ali stvarno bi bilo zanimljivo čiji interesi stoje iza Domeka?
Sorry ali nikako da daš odgovore kad te netko nešto upita kao recimo gdje je bio Beus u vrijeme za koje ga je pitala udruga, pa recimo tko financira jednu lokalnu tiskovinu, pa recimo čiji je interes iza toga, itd itd. Bitno je da se prvo uhvatiš materinjeg jezika pa tek onda kreneš obrazlagati u maniri vrsnih majsora HDZ-ove kuhinje tko što i kome a bogami i koliko.

P.S. ako treba mogu ti prevesti na materinji jezik 
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

plemenitashica

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #130 : Kolovoz 21, 2010, 10:41:12 poslijepodne »
Slažem se s DS-om bilo bi zanimljivo vidjeti tko to financira čiji je interes iza svega?

Ja. Ja financiram Domek, jedini kulturološki zavičajni tematski list bez političkih patronata.

Ponavljam riječi cijenjenog forumaša JosipaJože, jer vidim da nekima treba na hrvatskom jeziku pojasniti nekoliko puta:

.."podržavatelji su sve redom poznati i priznati velikogorički, građanke i građani, intelektualci (naglasak na intelektualci iako nisu svi fakultetski obrazovani)
kojima je izuzetno stalo do toga da se domaća povijest, kultura i tradicija promovira i obrađuje u Domeku, Domek je kao takav i sa takvim ciljom i nastao."


Oni teri dajeju potporu i snogu Domeku su poznati i fest priznati velikogočani, građani i građanke, Turopolci (i nisu svi domoći) većina ih je velike škule pozavršovala, i sem njem je fest vožno i stalo da se domoća povest, kultura i tradicija pojasni, predstavi i obrazloži i našim domoćem ljudmem, a i onem teri su se doselili i hočeju živeti skupa z nomi vu ovom našem Turopoljskom zavičaju.
To je cilj Domeka. Zoto se i zove Domek.


Jel sad jasnije? Jel to hrvatski jezik, na koji ste mislili ili ste možda mislili na rvacki?


Sorry ali nikako da daš odgovore kad te netko nešto upita kao recimo gdje je bio Beus u vrijeme za koje ga je pitala udruga,


A gdje je bila udruga, gdje ste bili vi, gdje je bio Janko, Marko, Stjepan, Jožek, Ivek, Zlatek, Robert, Marijan, Jakov i svi ostali?
GBR je odavno napisao životopis i sve tamo piše. Ako te zanima proguglaj. Mene ne zanima, pa ne znam link.
Da on mene pita pitala bih i ja njega, ali on mene ne pita, staoga neću bome niti ja ulazit u njegovu (niti bilo čiju) privatnost.

Više me zanimaju oni koji se busaju da su bili, a pouzdano se zna da nisu. Takvi su veće zlo. Jednog kapitalca i njegove pijune znam,
koji skupa sa Jadrankom nikako da sjaši s MOJE grbače.

Edit: ispravak
« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2010, 10:56:09 poslijepodne plemenitašica »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #131 : Kolovoz 21, 2010, 10:58:53 poslijepodne »
Mile ... a kaj si ti toliko opsjednut Beusom ? Kaj ti milo dojde svaki put kad ga spomeneš ? Po meni to baš ni zdravo, dapače bolesno je ...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2010, 11:02:13 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #132 : Kolovoz 21, 2010, 11:20:17 poslijepodne »
no, lepo zafalim, gospon joža na prosvjetljujućim tezama. daklem tko se usudi pitat za financiranje domeka taj je jože=domeka nedostojni primatelj tuđih naredbi, neprijatelj tradicije, kulture i povijesnog nasljeđa. pa nemre jedan obični muha bit kritičar, to mogu biti samo pripadnici veleučenog kruga prosvijećenih građana i intelektualaca okupljenih oko domeka.  samo joža i domekovci su košer i pošteni igrači i čuvari povijesti, tradicije i kulture.  pa, prosim gospon joža, to nije argumentirana diskusija već najobičnija hrpa objeda na račun uvaženog kolege muhe. možete se ne slagati, ali to trebate raspraviti uz argumente. 

domovinesin, sve ovo ste Vi rekli a ne ja, ja sam dao dovoljno informacija, tko financira, kako i zašto je nastao Domek i nigjde nisam napisao sve ovo što Vi tvrdite i pišete. Treba samo čitati s razumijevanjem.
Što se tiče uvaženog forumaša muhe, ni jedan post nije napisao ovdje da nije bilo objeda na račun GBR i g.Zdravka Lučić kojeg on naziva "spužva bob", bez obzira da li je tema vezana za njih ili ne i u svakoj temi, svakom postu, bez obzira imalo to veze sa njima ili ne, uvaženi domovinesin, ovaj moj predhodni post je bio odgovor muhi, a koliko vidim Vi se trudite biti muhin advokat, bezpotrebno mislim.
Takve napade od strane muhe koji nemaju veze s vezom ću uvijek pokušati obraniti samo istinom i informacijama koje imam i skojim raspolažem. Pozdrav!

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #133 : Kolovoz 21, 2010, 11:27:10 poslijepodne »

.."podržavatelji su sve redom poznati i priznati velikogorički, građanke i građani, intelektualci (naglasak na intelektualci iako nisu svi fakultetski obrazovani)
kojima je izuzetno stalo do toga da se domaća povijest, kultura i tradicija promovira i obrađuje u Domeku, Domek je kao takav i sa takvim ciljom i nastao."


TO je pohvalno ali dajte imena i prezimena o kome se radi ?
Jel je to tako teško ili se mora nešto kriti iza toga.
Jednostavno ne razumijem tu tajanstvenost?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #134 : Kolovoz 21, 2010, 11:33:14 poslijepodne »
Citat:
otkrili su toplu vodu da se kompanja HDZ-a financirala po modelu "moraš platit reklamu ... "

He...a tko vama plaća štampanje DOMEKA????....tko to financira i na koji način????...distribuciju vrši to znamo spužva bob no mene kao poreznog obveznika interesira jel istina da se DOMEK štampa na konto POU-vih letaka????..

muha, ti si stvarno genijalac kako netko reče, ali genijalac po glupostima koje samo od tebe mogu ovdje doći.
U Domeku ti lijepo piše tko su podržavatelji a oni to i financiraju iz svojih privatnih lisnica.[/b]
Za ostale forumaše informacija, podržavatelji su sve redom poznati i priznati velikogorički, građanke i građani, intelektualci
kojima je izuzetno stalo do toga da se domaća povijest, kultura i tradicija promovira i obrađuje u Domeku, Domek je kao takav i sa takvim ciljom i nastao.[/b]
 Što to muhi znači? Razumije li to muha? je li muha kvalificirani kritičar koji bi mogao komentirati Domek uopće? Nije dostojan da izgovara ime Domek.
Ne, on je dobio naredbu da blati sve vrijedno i nevrijedno, ako to nije došlo od zna se, kako plemenitašica kaže, MI GLISTA.
muha informiraj se i potraži jedan broj Domeka, možda te prosvijetli, barem jedan djelić. ;)

Evo sve je bilo napisano i opet pitanja tko su podržavatelji, Mile zemi jedan Domek i informiraj se, sve lijepo piše u Domeku, kak reće plemenita rvackim jezikom. Ti bi sada sve na pladnju, pa potrudi se malo, potraži Domek pa se informiši.
Slobodno pridodaš nekaj za Domek. ;)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2010, 11:35:38 poslijepodne JosipJoža »