Autor Tema: Forum polako odumire  (Posjeta: 24773 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #60 : Travanj 16, 2010, 08:28:58 poslijepodne »
Pa takvih slabića ima i ovdje među tzv. "starim" forumaši(ca)ma, koji/e iza planjke stišću Stjepana kao admina i podnose prijave protiv mene u redovitim vremenskim razmacima, istodobno glumeći veliki finjak tu na forumu. Kaj reći o takvim "ljudima" koji nemaju muda, ona literarna, reći nekome nekaj, nek poskrivečki lobiraju?

Ajde Sledge ne umišljaj si previše, nitko se već odavno nije žalio zbog tebe. Čak sam čuo priče da te ja štitim i da se uopće nema smisla žaliti na tebe, a da ti opomene šaljem samo kao fol. ;-)

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #61 : Travanj 16, 2010, 08:41:38 poslijepodne »
Čist jedno mišljenje, foruma radi. Primjećujem da se na forumu stvorio jedan klan, kao čopor vukova, koji na sve pridošlice koje toj skupini "na prvu ne sjednu" vrši jedan bulling i time ubije svaku volju u novim forumašima da se uključuju u raspravu.

Evo i forumaš od jučer je odustao nakon napada da radi u gradskoj upravi. Mislim da to nije dobro za forum, prvenstveno nemate se s kim svađati, možda bi i od forumaša iz gradske uprave mogli dobiti kojekakve informacije(makar i propagandu), a i forum polako umjesto mjesta susreta raznih mišljenja se pretvara u jednoumlje.

Istina je da je uslijedio niz jačih laveža koje je izazvala forumašica (a ne forumaš) od neki dan koja je u prvoj poruci krenula s napadima koji su vrlo slični riječima s kojima je ukinut stari forum...

Citat:
koje Vi konstantno pljujete barem nešto rade, Vi sjedite za računalom (možda čak i iz netre)  >Cheesy i radite - ništa.. Znate kako kaže stara filozofska izreka: "Rad oslobađa od dosade, poroka, i neimaštine"! Ljudi, pa počnite i Vi nešto raditi.. Budite dostojni biti građanima Velike Gorice i počnite se, za promjenu, baviti svojim problemima.

U redu je kritizirati, iznositi i braniti svoje mišljenje, ali kad u prvoj poruci forumaše nazoveš neradnicima onda je to poziv na malo žešću raspravu jer bez obzira što ljudi pišu po forumu to ne znači da ništa ne rade. Netko će gledati gluparije na TV-u (npr. Farmu i hrvatski celebrity šljam, a o onom smeću od Škorine emisije da i ne govorim), netko će piti u birtiji, netko će se baviti nekim drugim aktivnostima, a netko će tipkati na forumu. Baš me zanima da li bivša forumašica možda ide okolo po birtijama i one koji kritziraju aktualnu vlast naziva neradnicima?

Da li se to u zraku osjeća miris članka o neradnicima s foruma u lokalnim tiskovinama?


shaka zulu

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #62 : Travanj 16, 2010, 09:52:27 poslijepodne »
Nek negdo kopera one dva poste i proba je zdiči na portal i nekteri drugi forum pak bumo počkali rezultate.  :-\

A ja jes f klanu i do mi dojde na špicu dobi v  ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #63 : Travanj 16, 2010, 10:58:57 poslijepodne »
Ajde Sledge ne umišljaj si previše, nitko se već odavno nije žalio zbog tebe. Čak sam čuo priče da te ja štitim i da se uopće nema smisla žaliti na tebe, a da ti opomene šaljem samo kao fol.

Đizas!!  ??? ??? :-\ :-\ ;) ;)

Nisam ni rekao kada se netko žalio na mene - friško ili davno - mislio sam općenito... očito se kvarim kada se već nitko dugo nije žalio na mene, to nije dobro, imam filing da nisam vjeran sam sebi, jer ne vjerujem da se ekipa naviknula...

BTW, Stjepan, jel si već primjetio da ovaj smajlić vražička, treći zdesna, ustvari klikanjem ispada neispravan treći slijeva sa znakom prefiksa viška... daj to malo na serveru uredi te smajliće...
« Zadnja izmjena: Travanj 16, 2010, 11:03:37 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #64 : Travanj 17, 2010, 10:17:09 prijepodne »
........krenula s napadima koji su vrlo slični riječima s kojima je ukinut stari forum...

Dajte mi revidirajte sjećanje, prosim.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #65 : Travanj 18, 2010, 03:52:16 poslijepodne »
Rijetko svratim, pa sam se malo lecnula kad sam vidjela da se piše u ovom topicu!
Drago mi je znati da forum živi, i da je čitan, i da još uvijek nepogrešivo dira u pravu žicu, pa se neki začuđeni u svijetu nađu jako ljuti i prozvani napisati svoje viđenje forumaša.
Pita se začuđeni/a kako se netko usudio i drznuo iz topline svoje fotelje ispred kompa kritizirati gradsku vlast!
Čudim ti se začuđeni/a da ne znaš kako je dovoljno biti građanin i porezni obveznik (to je onaj tko puni gradsku blagajnu svaki mjesec), pa da imaš svako pravo iznijeti svoje mišljenje, zadovoljstvo ili nezadovoljstvo gradskom vlašću.
I ne moraš baš ništa činiti. Možeš samo kritizirati. A i nemoraš. Kako hoćeš! Uh, ljepote!
 :)
Forumaši, na dobrom ste putu, držite pravac i veselite se, jer druga strana očito više nemre šutjeti!
Pozdrav svima!

p.s. kaj to čujem da se već dugo nitko ne žali na Sledgea  :o
Moram se ja opet malo aktivirati tu, vidim da je vrag odnio šalu  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #66 : Svibanj 21, 2010, 10:06:16 poslijepodne »
Ode forum v šturc.  ^-^
Des ste samo osem stranic napisali...  ;D
Ovo je početek kraja.  8)
Špot & sramota.  O0
...
d d d   ;)

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #67 : Svibanj 21, 2010, 10:21:38 poslijepodne »
Da, je, ali nemreš po kvantiteti suditi o kvaliteti.

Danas je bila čiiiistaaaa kvaliteta.  ;D

Zezam se, naravno...  ;)

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #68 : Kolovoz 03, 2010, 10:13:26 poslijepodne »
I dobro sem ja procijenil..osim manje grupice lokalnih politikanti i osim par stalnih forumaških ovisnika tu stvarno više nema nikaj interesantnoga...na kraju, kak vidim, starijie forumaše, samo vleće čista navika skočiti sim i napisati koju reč, ma kolko god to sami negirali al činjenice govore tak...

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #69 : Kolovoz 03, 2010, 10:37:23 poslijepodne »
pa si ti dosel dati umjetno disanje ?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #70 : Kolovoz 04, 2010, 07:49:48 prijepodne »
I dobro sem ja procijenil..osim manje grupice lokalnih politikanti i osim par stalnih forumaških ovisnika tu stvarno više nema nikaj interesantnoga...na kraju, kak vidim, starijie forumaše, samo vleće čista navika skočiti sim i napisati koju reč, ma kolko god to sami negirali al činjenice govore tak...



Ma da, stvarno je sve mrtvo?!

Čak i svi oni kaj pišeju (pišaju) >:D sami sebi  i to svaki dan, zamisli ;)

Je, je, se je fmrlo,zbilja.

Baš šteta. Ali vidim da se neki nikak ne mićeju odovud,nida ih z posranum metlum tiraš.
No dobro sad kad sem se zbudil,idem opet spoat!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

plemenitashica

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #71 : Kolovoz 04, 2010, 05:16:28 poslijepodne »
pa si ti dosel dati umjetno disanje ?

 :) :) :) :) :)  B r a v o    branko.  ;)

A pitam se i ja gdje su oni koji ne mogu doći do zraka od svih onih koji im svakodnevno uzurpiraju forum tijekom godine?  Kaj su svi na GO?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #72 : Kolovoz 08, 2010, 10:34:27 prijepodne »
Kaj bi bilo mrtvo? Čak i ja sim dojdem  :)

I nemrem se načuditi kak puno toga napišete od zadnji put i ne stignem sve prečitati!
Pozdrav ljudi, svima vama, pa čak i vječnom pesimistu Vegiju!
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #73 : Studeni 03, 2010, 09:33:27 prijepodne »
Eh sada se polako poćinjem pitati ,,,,kolika se istina nalazi u naslovu ove teme.
Malo sam pogledal statistiku hitova ne postavljene teme i priznajem da sam jako zadivljen sa brojkama koje se tamo nalaze i stalno broje posjetu.
Neke su teme očito jako zanimljive vrlo širokom krugu posjetitelja, što je dobro . Mislim da to samo za sebe govori o kvaliteti (možda  neskromno od mene ) ili o zanimljivosti foruma.

Šteta bi bilo da se stvari pokvare, a mislim da je poćelo.

Priznajem da ne vidim razloga i često se pitam,  Stjepane, čemu sve ovo?
Ali vjerojatno postoji razlog, dozvoljavam da ne mora biti vidljiv svima, nadam se da je vidljiv  onome kome treba biti. :o :o
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #74 : Studeni 03, 2010, 10:33:13 prijepodne »
I ja sam primetil da je sve manje postova, pogotovo kvalitetnih. Da nema Kunte sa njegovim prijenosom informacija, i da nema prepucavanja i vrijeđanja po političkim temama, ostale bi samo teme sa slikicama, prometom i recesijom.

Nisam baš siguran dal je razlog ovoga svega taj novi moderator sa svojim moderiranjem. Njegovo moderiranje nije baš nikakvo moderiranje, više prijetnje i preseravanje, tako da tu ne vidim osnovni problem. Osnovni problem je kaj puno ljudi njegovo vrijeđanje i omalovažavanje nemreju tolerirati. I imaju prav, zakaj da dopustimo da nas bilo ko vrijeđa? Problem je kaj nema moderatora da tog korisnika koji vrijeđa opomene ili bana. I tako da čovjek nema drugog izbora nego ne sudjelovati na forumu, ili čak za stalno napustiti forum.

Stjepan je puno riskiral kad ga je stavil na tu funkciju, i sad bi mu teško priznati da je pogriješio. Osim toga on niti nema neke stvarne alternative. Zajeb*na situacija.