Autor Tema: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!  (Posjeta: 9411 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« : Studeni 14, 2012, 03:29:14 poslijepodne »
Prvi potpredsjednik Vlade Radimir Čačić mora u zatvor! Zbog prometne nesreće u Mađarskoj u kojoj su dvije osobe poginule, Čačić je osuđen uvjetno na 22 mjeseca, a danas je drugostupanjski sud promijenio kaznu. Ukinuo je odluku o uvjetnoj kazni i roku kušnje, kazao je za Večernji list mađarski odvjetnik R. Čačića Peter Zamecsnik.

http://www.vecernji.hr/vijesti/cacic-zatvor-doznao-pet-minuta-prije-slijetanja-josipovica-clanak-475113
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #1 : Studeni 14, 2012, 05:28:54 poslijepodne »
Nazvao se "Prvi potpredsjednik", a ja dodajem - koji ide u zatvor, čak i prije Sanadera. :D

"Prvi potpredsjednik koji ide u zatvor"

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #2 : Studeni 14, 2012, 05:53:37 poslijepodne »
11 mesec!? Samo?
Kulko nas to bu koštalo..?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #3 : Studeni 14, 2012, 06:56:13 poslijepodne »
Već je puno i preveč...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #4 : Studeni 14, 2012, 07:54:28 poslijepodne »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #5 : Studeni 14, 2012, 08:00:34 poslijepodne »
Kad bolje razmislim - istospolne vezei su ponekad skroz OK!



“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #6 : Studeni 14, 2012, 09:06:30 poslijepodne »
Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci
Na mađarskom sudu u Kapošvaru nema pravo žalbe, u zatvor mora za jedan do dva mjeseca
...Čačić se tri godine ne smije voziti u Mađarskoj

Prve reakcije na Čačićevu presudu
Saborski zastupnici ostali u šoku, Milanović za sada bez komentara
...Natalija Martinčević je istaknula kako će ova presuda zasigurno dovesti do velikih promjena u Vladi.
...Ako je sve to točno, doći će do velikih promjena, ne toliko u stranci, koliko u Vladi.
... „Ukoliko će Čačić služiti kaznu zatvora od 11 mjeseci, to će učiniti u Hrvatskoj", kazao je Prodanović.

Radimir Čačić podnio ostavku
Zahvalio se premijeru Zoranu Milanoviću na podršci i još jednom izrazio žaljenje zbog nesreće
...kazao je premijer Milanović te je dodao kako značajnijih rošada u Vladi neće biti.
„Zadovoljan sam sa svojim timom, ali morat ćemo dogovoriti neke promjene u užem kabinetu Vlade i Ministarstvu gospodarstva", kazao je Milanović. Na pitanje novinara što će sada biti sa strankom, točnije s HNS-om, Čačić je odgovorio kako se prvo mora sastati s predsjedništvom stranke.
 Vlada će o svim promjenama nakon odlaska Čačića odlučiti do kraja ovog tjedna.
http://www.portal53.hr/

Do bu novi "Čačič"?
wwwg tablice

kruno

  • Gost
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #7 : Studeni 14, 2012, 09:46:18 poslijepodne »
Sad kad krenu fore na račun Čačića :)

Jaguar

  • Gost
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #8 : Studeni 14, 2012, 10:13:22 poslijepodne »
Zanimljiv tekst a izdvojio bi ovaj dio dole, svim velikim domoljubima, još jednom na znanje!
Zato ga HDZ-ovci tako vole!


http://www.jutarnji.hr/radimir-cacic--tudman-mu-nikad-nije-oprostio-sto-je-prvi-zauzeo-vojarne-jna/1066477/

Njegovi zlatni trenuci bili su tijekom Domovinskog rata, kada je uspio zauzeti varaždinske vojarne i to osvojeno teško naoružanje bilo je zapravo temelj na kojem je nastala i razvila se Hrvatska vojska. Iako su ga okitili ordenjem, prave javne hvale za taj smioni čin nikada nije dobio od Tuđmana kojem je smetalo što takav rezultat nije na kontu HDZ-a koji je stavljao šapu na sve takve zasluge.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #9 : Studeni 15, 2012, 12:09:29 poslijepodne »
Tko je izbrisao fotku Čačinja sa crncem u buksi?

BTW, kako se vidjelo i na samoj fotki, ista je prenijeta sa jednog drugog portala i javno je dostupna apsolutno svima , i nije predmet cenzure.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #10 : Studeni 15, 2012, 02:17:27 poslijepodne »
Ako te takve fotke uzbuđuju, stavi si doma jednu iznad kreveta.
Nego ne komentiraš ništa Čačićevo domoljublje s početka 90-tih?
Izgleda kako je bio veći domoljub od tisuće lažnih adezejaca., koji su ruku držali na srcu i krali!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #11 : Studeni 15, 2012, 03:49:19 poslijepodne »
Nemam pojma u čemu se sastoji to njegovo domoljublje prije 20+ godina, no znam da ga danas nema ni u tragovima. Zato me niti interesira, niti komentiram što je bilo prije 22 godine, zanima me ono što je danas, i zanima me budućnost, jer u njoj namjeravam živjeti. Kao i moja djeca.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #12 : Studeni 15, 2012, 06:09:28 poslijepodne »
Ma bravo, bravisimo, toliko puta si nam to pokazao i dokazao u svojim postovima!

Uživaj i veseli se što je čovjek u zatvoru (što i treba obzirom je usmrtio dvoje ljudi iz nehata a sud tako presudio, on je legalista a bogami i odgovoran, a i ne cmizdri kao neki), napravi plakate pa lijepi po Turopolju, hrani svoj jad, jal i bijedu duše, ti si pravi katolik, kao uostalom i mnogi drugi koji danas likuju nad tim a zapravo sve činjenice govore suprotno i u prilog tomu kako će on biti ipak veliki gubitak za Vladu ali bogme i za sve nas!
Jer on je bio upravo taj koji nas je mogao izvlačiti iz gliba, u koji su nas svjesno i planirano stjerali "domoljubni" adezejci i njihova kako ti kažeš bratija! Toliko o tebi, njima  i njemu!

kruno

  • Gost
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #13 : Studeni 15, 2012, 10:53:29 poslijepodne »
Uskoro bu Rade hodal kao šestar  :D

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Radimir Čačić mora u zatvor na 11 mjeseci!
« Odgovori #14 : Studeni 16, 2012, 07:54:14 prijepodne »
Ma bravo, bravisimo, toliko puta si nam to pokazao i dokazao u svojim postovima!

Uživaj i veseli se što je čovjek u zatvoru (što i treba obzirom je usmrtio dvoje ljudi iz nehata a sud tako presudio, on je legalista a bogami i odgovoran, a i ne cmizdri kao neki), napravi plakate pa lijepi po Turopolju, hrani svoj jad, jal i bijedu duše, ti si pravi katolik, kao uostalom i mnogi drugi koji danas likuju nad tim a zapravo sve činjenice govore suprotno i u prilog tomu kako će on biti ipak veliki gubitak za Vladu ali bogme i za sve nas!
Jer on je bio upravo taj koji nas je mogao izvlačiti iz gliba, u koji su nas svjesno i planirano stjerali "domoljubni" adezejci i njihova kako ti kažeš bratija! Toliko o tebi, njima  i njemu!

Prema ljudima koji su poginuli, nije u redu od svega raditi "spomenik", koji ne zaslužuje.Kako je to ružno , pokušavati naći opravdanja na smrti ljudi?

Dajte malo usporite sa tim.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....